X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze jak okres jest obfity :). Ja zawsze miałam skąpe (jeśli w ogóle były) i nie było z tego nic dobrego.
    A ja dziś wkońcu podcięłam włosy i wyglądam jak człowiek. Małża zaciągnęłam, bo już nie mogłam na niego patrzeć, a siebie załatwiłam przy okazji.
    Mała się tylko przerzuca z lewej na prawą i odwrotnie :). Pokopie sobie jak coś uciśnie brzuch, chyba już ma mało miejsca. Ludzie się na mnie patrzą jakbym zaraz miała wybuchnąć :D.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • mimika85 Autorytet
    Postów: 414 108

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz niedlugo. Nie jest tak zle poprostu jest Ci ciezko jestes zmeczona i tak Ci sie wydaje;) ale lada dzien i bedziecie tulic Małą w ramionach. Strasznie sie ciesze razem z Wami♡ tylko po narodzinach nie zapomnij o Nas i zajrzyj czasem:*

    Starania od 2013
    1cykl z Clo od 03.2018
    04.2018 CB
    12/2018 1 inseminacja:(
    02/2019 2 inseminacja, ciąża biochemiczna
    03/2019 3 inseminacja:(
    Nasienie Męża ok
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno zajrzę jak się macie, liczę na to, że mała nie będzie potworkiem.
    Rodzice jedni i drudzy dzwonią codziennie żeby się zapytać czy to już... a przecież kilkanaście godzin bólu jeszcze przede mną ;). W poniedziałek lekarz powie czy coś się szykuje, przy okazji zapytam o te ciśnienie, bo jednak jest ciut za wysokie.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • dominika.klos88 Koleżanka
    Postów: 80 13

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki, witam Was w sobotę z samego rańca, ponieważ jestem w pracy :) ale dzisiaj taka praca, szefa nie ma to będę ściemniać :D

    Mimika, nie smuć się, będziemy razem zaczynać cykl, bo mi dzisiaj temp spadła do 36,5 więc jutro regularnie powinnam dostać @. Nie wiem czy coś w tym cyklu się zadzieje, bo jestem strasznie zla na Małża, a jak zła to niechęć do seksu mam :D

    Glass u nas też było chłodno a dzisiaj pada (wreszcie) rośliny tańczą ze szczęścia :) Kobiety u fryzjera i od razu jak boginie się czujemy:D

    Modle sie o Michasie
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimika i Dominika zobaczycie że w lipcu pochwalony się 2 kreseczkami..
    Ja mialam mieć przerwę od lekarza ale wczoraj dużo myślałam i jednak nie chce czekać. Dzisiaj umowie się na wizytę.. Chciałabym spróbować znów brać duphaston i może steryd ale nie wiem czy go akurat przepisze.. BO zmieniłam lekarza..
    Dominika a ja jeszcze w lozku:) za to uwielbiam weekendy:) nigdziej nie muszę się spieszyć..

  • dominika.klos88 Koleżanka
    Postów: 80 13

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka ja właśnie ide do toalety, patrzę, czerwień :) w 29 dc. Może to i lepiej bo ostatnio tez sie wzielam za siebie i mam teraz miesiac zeby troszke schudnac, a i biegalam i cwiczylam, ale jakos czulam ze to nie w tym miesiacu... nowe starania, ja tez uwielbiam weekendy i lezenie w wyrku az ktoremus z moich pociech nie zachce sie piciu :)

    Modle sie o Michasie
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A szkoda że jednak ta @przyszla ale lepiej teraz niz jak miałaby się spóźniac a ciąży by nie było.. A tak to szybko minie i będziecie się już starać o dzidziusia.. Ja jestem 5 dni przed Toba:) a Ty masz już dzieci??? :)
    Dzwoniłam do lekarza a on 2 tyg na urlopie:((i już po mojej wizycie:(to chyba znak żebym sobie odpuściła ten cykl..

  • dominika.klos88 Koleżanka
    Postów: 80 13

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka mam dwóch chłopców Jasia 6 l i Wojtusia 3,5 l. Teraz wdała mi się niedoczynność i Hashimoto, dodatkowo mamy z męzem konflikt krwi, no i on jest spawaczem, wiec podejrzewam że plemniczki ponagrzewane :D A Wy nie macie jeszcze dzieci?

    Modle sie o Michasie
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Wy już macie dwa szczęścia :) :*cudownie:**
    My się staramy o pierwsze dziecko.. Nie wiem skąd mi się wzięła taka silna potrzeba Macierzyństwa.. Ale mimo że obiecuję sobie odpuścić to i tak myślę..

  • dominika.klos88 Koleżanka
    Postów: 80 13

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile masz lat? Ja mam 30 skończone i zawsze chciałam mieć trójkę dzieci, młodszy dał mi trochę popalić dlatego dopiero teraz czuję potrzebę. Widzisz ja mam dwójkę i czuję potrzebę, co co musisz Ty czuć, gdzie pragniesz pierwszego ...

    Modle sie o Michasie
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DominikaKlos88 ja mam 28.. Tylko ja już w wieku 11lat opiekowałam się swoim braciszkiem zaraz po narodzinach:) ja zawsze byłam. Przy nim jak nasza mama:) później w liceum do końca studiow dużo siostrze pomagałam przy dzieciach..i jeszcze szwagierce przy bliźniakach.. To Ci powiem że już się wypalilam i nei chciałam nawet słyszeć o dzieciach!! A od 2 lat ten instynkt wrócił i jest coraz gorzej...

  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja siebstaram teraz o drugiego dzidziusia <3 mam już 5 letnią córkę :)
    Taki mały szogun :P
    Teraz zrobiła sobie popołudniowa drzemkę, więc będzie fikać do późna.
    Glass kochana, jak tak czytam Cię to radość wlewa się do mojego serduszka <
    Mam przyjaciółkę, która jest w ciąży starszej od twojej o tydzień. Więc wyobrażam sobie twój brzuszek jak na nią patrzę :)
    Oj też bym już taki chciała <3

    Glass lubi tę wiadomość

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że ta chęć posiadania dziecka i instynkt wcale nie słabie przy staraniach o drugie i kolejne dziecko. Instynkt macierzyński to potężna siła. Ja liczę na wpadkę z kolejnym, bo nie sądzę, że nagle z mężem zaczniemy się zabezpieczać. Niepłodność ma swoje plusy i minusy ;).
    Ja mam malutki brzuszek w porównaniu z tym co ostatnio widziałam w szpitalu. Jakbym miała taki jak niektóre kobiety to by mnie chyba rozerwało :p.
    Upiekłam babeczki! Ktoś się skusi? ;)

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glass ja bym się z chęcią skusila ale od kwietnia nie jestem w stanie nic zjeść slodkiego:/a wcześniej bylam potworem ciasteczkowym:) tak mi się odmieniło:)
    Pokaż nam tutaj swój brzuszek:)

  • mimika85 Autorytet
    Postów: 414 108

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki. Ja wrocilam z imienin u Teściowej, ale na babaczki Glass ja tez sie chetnie skusze;)

    Starania od 2013
    1cykl z Clo od 03.2018
    04.2018 CB
    12/2018 1 inseminacja:(
    02/2019 2 inseminacja, ciąża biochemiczna
    03/2019 3 inseminacja:(
    Nasienie Męża ok
  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja melduje, że dalej nie mam @ ale caly czas czuje jakbym zaraz miała dostać. I nawet bym juz chciała bo to wtedy nowy cykl,i nowe starania. A tak to dalej muszę czekać na @. Wy juz jestescie do przodu.

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni który dzień cyklu masz???

  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    30dc Bo już po północy. A Cykle mam raczej dlugie. Wiec @ przede mną.

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile dni po owu zrobiłaś betę??

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie wiadomo czy @ przyjdzie, już niejedna myślała, że przyjdzie a była w ciąży :). Tego Ci życzę. Może jak cykle długie to potrzeba interwencji lekarza? Moje były długie i były bezowulacyjne.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c95f121cea8e.jpg
    Brzuszek jak widać niezbyt duży :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2018, 19:20

    mimika85 lubi tę wiadomość

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ