X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • mimika85 Autorytet
    Postów: 414 108

    Wysłany: 7 września 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja jest zawsze poki niema @ . Trzymaj sie cieplo:)

    Starania od 2013
    1cykl z Clo od 03.2018
    04.2018 CB
    12/2018 1 inseminacja:(
    02/2019 2 inseminacja, ciąża biochemiczna
    03/2019 3 inseminacja:(
    Nasienie Męża ok
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 7 września 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny długo mnie tu nie było.
    Dziś właśnie jest ostatni dzień laby. Byłam z córką na turnusie rehabilitacyjnym i właśnie jutro się kończy.
    Mimika bardzo mi przykro z powodu @ i problemów rodzinnych, tulę mocno.
    Glass, ale mała rośnie- 9 tygodni już zleciało ale szybko.
    Ja właśnie czekam na @. Miała być 5ego, a dalej jej nie ma. A mam bóle podbrzusza i uczucie mokrości. Ehhh dziś miałam kupić test ale się wytrzymałam bo wszystko może się zdarzyć. :)

  • mimika85 Autorytet
    Postów: 414 108

    Wysłany: 7 września 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maryska2112 wrote:
    Cześć dziewczyny długo mnie tu nie było.
    Dziś właśnie jest ostatni dzień laby. Byłam z córką na turnusie rehabilitacyjnym i właśnie jutro się kończy.
    Mimika bardzo mi przykro z powodu @ i problemów rodzinnych, tulę mocno.
    Glass, ale mała rośnie- 9 tygodni już zleciało ale szybko.
    Ja właśnie czekam na @. Miała być 5ego, a dalej jej nie ma. A mam bóle podbrzusza i uczucie mokrości. Ehhh dziś miałam kupić test ale się wytrzymałam bo wszystko może się zdarzyć. :)
    Czesc Marysiu;* jak milo ze wrociłas. Dziekuje za mile slowa i trzymam kciuki aby @ nie przyszla:)♡

    Starania od 2013
    1cykl z Clo od 03.2018
    04.2018 CB
    12/2018 1 inseminacja:(
    02/2019 2 inseminacja, ciąża biochemiczna
    03/2019 3 inseminacja:(
    Nasienie Męża ok
  • Dominika92 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 9 września 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) pisze z takim zapytaniem, bo licze ze koze któraś z was miała podobnie i mi pomoże bo niedługo wyjdę z siebie i stanę obok :D

    Mianowicie w grudniu 2017 roku odstawiłam tabletki po 8 latach brania od stycznia staramy sie z mężem o dzidziusia, niestety do tej pory bez skutku. Na początku czerwca dowiedziałam się, że choruje na hashimoto no i mam niewyregulowaną tarczyce, dzięki super Pani endykrynolog w miesiąc czasu unormowala moja niesforną tarczyce :) na dzień dzisiejszy wynik pokazuje 1.2 wiec można by powiedzieć idealny.Ale do sedna:

    Po miesiącu od ostawienia tabletek byłam na wizycie u gin żeby sprawdził czy wszystko jest ok, stwierdzil po badaniu że podobno pęcherzyk rośnie i za kilka dni powinnam mieć owulacje. Super bałam się że może po odtawieniu tych tabletek zaniknie mi ta owul.czy coś - dzięki bogu nie. Moje cykle raczej wahają się między 31-35 dwa ostatnie były po 35. 31 sierpnia powinnam dostać @ do dnia dzisiejszego go nie ma ..
    3.09 i 5.09 robiłam test - oby dwa negatywne 7.09 byłam na becie i jej wynik to <0.100 wiec ciazy nie stwierdzil ..
    Moje pytanie brzmi czy jest możliwe że udało się może zajść w ciąże przed samamym @ poza owulacją i te testy i badanie krwi było robione a tyle szybko że nic nie wykazało ?

    Co miesiąc czekałam na brak @ a ona przychodziła a teraz kiedy nie przyszła miała być radość a tu się okaże niedaj boże jakieś problemy zdrowotne ...

    dominika92
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 9 września 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimika85 wrote:
    Czesc Marysiu;* jak milo ze wrociłas. Dziekuje za mile slowa i trzymam kciuki aby @ nie przyszla:)♡
    Na razie jeszcze nie ma nic. Podbrzusze ciągle boli i nie wiem co myśleć. Jutro pójdę kupić test i zobaczę.

  • Olaola27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 9 września 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:) mam problem... i niewiem co myśleć. @ powinnam dostać 14-15 września. Okres jak mi spóźnia to Max jeden dzień i dzień przed bądź w dzień dostania @ boli mnie brzuch... już jestem wtedy rozczarowana. A zapomniałam wspomnieć ze z staramy się o maluszka od stycznia:( i tu mój problem: dziś jest 9 a mnie boli brzuch... nigdy mi się to nie zdarzali. Ze dostawałam szybciej. Boli mnie brzuch przy podnoszeniu się z łóżka od jakiś 3 tyg mam dziwne zachciewajki, od jakiś 2 tyg ciagle bym jadła brzoskwinie i nektarynki! Dzisiaj rano dałabym się zabić i pokroić za loda! Co o tym myślicie? Robić jutro test czy dac sobie spokój i coś sobie wmawiam?

    Ollaaaaaa19
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 10 września 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś jeszcze za wcześnie na test. Test wyjdzie prawidłowy w pierwszy dzień spodziewanej miesiączki. 3 tygodnie temu to nawet owulacji nie miałaś, więc to na bank nie zachcianki ciążowe, tylko może organizm potrzebował po @.

  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 10 września 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny właśnie testowałam i wynik ujemny, jedna kreska więc będę czekać na @.

  • PaniEr Ekspertka
    Postów: 210 61

    Wysłany: 10 września 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie,
    12 dni po ovitrelle, beta 1,3 :( :( :(

    PCOS, hiperinsulinemia, wysoki testosteron i androstendion, AMH = 17,1
    armia męża OK, jajowody drożne.

    3 cykle z clo, obecnie 3 cykl z aromkiem i Bomfolą.
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 10 września 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz betę za 2 dni bo może tam już coś się dziać. Jak nic się nie dzieje to jest beta 0.1 A tu aż 1.3 :)
    Powodzenia.

  • mimika85 Autorytet
    Postów: 414 108

    Wysłany: 10 września 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj PaniEr. Marysia ma racje lepiej sprawdzic beta za 2 dni. Marysiu a kiedy powinnas miec @? Moze za wczesnie na test

    Starania od 2013
    1cykl z Clo od 03.2018
    04.2018 CB
    12/2018 1 inseminacja:(
    02/2019 2 inseminacja, ciąża biochemiczna
    03/2019 3 inseminacja:(
    Nasienie Męża ok
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 10 września 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimika85 wrote:
    Witaj PaniEr. Marysia ma racje lepiej sprawdzic beta za 2 dni. Marysiu a kiedy powinnas miec @? Moze za wczesnie na test
    Hej. @ powinnam mieć 5ego :)

  • PaniEr Ekspertka
    Postów: 210 61

    Wysłany: 10 września 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maryska2112 wrote:
    Powtórz betę za 2 dni bo może tam już coś się dziać. Jak nic się nie dzieje to jest beta 0.1 A tu aż 1.3 :)
    Powodzenia.
    myślisz, żeby zrobić? może zrobię, ale dopiero w czwartek, bo nie mam możliowści szybciej. w sobotę ma przyjść @ ...

    PCOS, hiperinsulinemia, wysoki testosteron i androstendion, AMH = 17,1
    armia męża OK, jajowody drożne.

    3 cykle z clo, obecnie 3 cykl z aromkiem i Bomfolą.
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 10 września 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniEr wrote:
    myślisz, żeby zrobić? może zrobię, ale dopiero w czwartek, bo nie mam możliowści szybciej. w sobotę ma przyjść @ ...
    No to jak w sobotę ma być dopiero @ to wiadomo,że to za wcześnie ta beta robiona. Od 6 do 12dpo jest zagnieżdzenie zarodka, jak zarodek się zagnieździ to dopiero po jakiś 48 godz jest wytwarzany hormon beta hcg. Można zrobić sobie betę najwcześniej 10 dni po owulacji, a najlepiej 12.

  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 11 września 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kule na mole dalej nic. @ sobie ze mnie kpi.
    Mam bóle w podbrzuszu, niekiedy lżejsze, a niekiedy mocniejsze, więc nie wiem jak to będzie. Wczoraj 2 testy negatywne- małpy nadal nie ma i się zaraz zezłoszczę.

  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 11 września 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zaraz spakuje manatki i pojadę na betę. Wieczorem pewnie będzie już wynik.
    Jak Co to dam znać :)

  • PaniEr Ekspertka
    Postów: 210 61

    Wysłany: 11 września 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maryska2112 wrote:
    No to jak w sobotę ma być dopiero @ to wiadomo,że to za wcześnie ta beta robiona. Od 6 do 12dpo jest zagnieżdzenie zarodka, jak zarodek się zagnieździ to dopiero po jakiś 48 godz jest wytwarzany hormon beta hcg. Można zrobić sobie betę najwcześniej 10 dni po owulacji, a najlepiej 12.
    W sumie to zrobiłam po 11 dniach od owulacji, bo owulację miałam 12 h po zastrzyku. Betę zrobiłam, bo nie wiedziałam czy odstawiać luteinę czy nie, a musiałam wiedzieć, bo bez niej poziom progesteronu drastycznie mi spada. Zbadam w czwartek.

    PCOS, hiperinsulinemia, wysoki testosteron i androstendion, AMH = 17,1
    armia męża OK, jajowody drożne.

    3 cykle z clo, obecnie 3 cykl z aromkiem i Bomfolą.
  • mimika85 Autorytet
    Postów: 414 108

    Wysłany: 11 września 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maryska2112 wrote:
    Chyba zaraz spakuje manatki i pojadę na betę. Wieczorem pewnie będzie już wynik.
    Jak Co to dam znać :)
    Marysiu trzymam kciuki, daj znac. PaniEr lepiej powtorzyc badanie aby byc pewną;) Powodzenia Dziewczyny:*

    Starania od 2013
    1cykl z Clo od 03.2018
    04.2018 CB
    12/2018 1 inseminacja:(
    02/2019 2 inseminacja, ciąża biochemiczna
    03/2019 3 inseminacja:(
    Nasienie Męża ok
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 września 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny..
    Czy miała któraś sytuacje,że beta slabo rosła a wszystko bylo ok?
    W 12dpo mialam bete 34.33 i progesteron 18.8 a dzisiaj 5 dni pozniej beta 101.28 i progesteron 30.8.. czy szanse sa juz zerowe? Nie krwawie ale to pewnie przez ten progesteron..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • mimika85 Autorytet
    Postów: 414 108

    Wysłany: 11 września 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Cześć dziewczyny..
    Czy miała któraś sytuacje,że beta slabo rosła a wszystko bylo ok?
    W 12dpo mialam bete 34.33 i progesteron 18.8 a dzisiaj 5 dni pozniej beta 101.28 i progesteron 30.8.. czy szanse sa juz zerowe? Nie krwawie ale to pewnie przez ten progesteron..
    Kochana jak masz niski progesteron idz z wynikami do lekarza pewnie przepisze Ci luteine . Bedzie wporzadku a beta hcg ładnie w normie przyrasta wiec nic sie niemartw tylko ciesz;)Powidzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2018, 15:31

    Starania od 2013
    1cykl z Clo od 03.2018
    04.2018 CB
    12/2018 1 inseminacja:(
    02/2019 2 inseminacja, ciąża biochemiczna
    03/2019 3 inseminacja:(
    Nasienie Męża ok
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ