X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • Olelka Koleżanka
    Postów: 46 4

    Wysłany: 3 października 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie brzydko napisałam-czy wy robicie jakieś badania, jednak problemy nie tylko są u kobiet. Może to jakaś 'glupota' jak np. wysoka prolaktyna. Dobrze, że żyjemy w czasach gdzie wiele rzeczy można wyleczyć.

  • Lilka26 Autorytet
    Postów: 265 202

    Wysłany: 3 października 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni** beta po 2 dniach z 125 wzrosła n 422... jestem umowiona z lekarzem na USG 12.10- powinno już bić serduszko.

  • Karo1 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 4 października 2018, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)

  • Ania P. :) Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 7 października 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 23 dc zrobiłam HCG wynik: 7.33, nie dawało mi to spokoju i po 8h HCG: 7.55... wiem, że powinnam zrobić dopiero po 48h ale czy na początku ten wzrost nie powinien być szybszy?.. Mam przeczucie, że nic z tego nie będzie...

  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 11 października 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka26 Gratulacje! Daj znać po wizycie.
    U mnie beta rosła 28dc -8, 31dc - 40, 33dc - 92, 35 dc niestety 19...

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • mała_mi92 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 15 października 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    ovufriend wyznaczyło mi owulację 13dc (skok temperatury), od tego czasu temperatura rosła i utrzymuje się. Dzisiaj jest 22 dc, czyli 9 dni po wyznaczonej owulacji. Przy okazji wizyty w przychodni poszłam na betę. Wynik 1, gdzie zawsze było <0,100. Czy to jeszcze może urosnąć, bo zrobiłam za wcześnie, czy po prostu wynik ujemny i czekać na @? Zgłupiałam, bo byłam przekonana, ze jak zwykle będzie ten sam wynik. Progesteron na dzień dzisiejszy wynosi 21, gdzie zawsze bylo około 10-11. Ale to pewnie przez luteinę, od 3 dnia wyższej temperatury.

    Dodam, ze 10 dc, czyli 12 dni temu mialam podany Pregnyl.

    parenka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała_mi92 wrote:
    Cześć,

    ovufriend wyznaczyło mi owulację 13dc (skok temperatury), od tego czasu temperatura rosła i utrzymuje się. Dzisiaj jest 22 dc, czyli 9 dni po wyznaczonej owulacji. Przy okazji wizyty w przychodni poszłam na betę. Wynik 1, gdzie zawsze było <0,100. Czy to jeszcze może urosnąć, bo zrobiłam za wcześnie, czy po prostu wynik ujemny i czekać na @? Zgłupiałam, bo byłam przekonana, ze jak zwykle będzie ten sam wynik. Progesteron na dzień dzisiejszy wynosi 21, gdzie zawsze bylo około 10-11. Ale to pewnie przez luteinę, od 3 dnia wyższej temperatury.

    Dodam, ze 10 dc, czyli 12 dni temu mialam podany Pregnyl.
    A robiłaś w tym samym laboratorium? Jeżeli tak, to jest wielka nadzieja :) zrób za 48 godzin :) na początku rośnie tak szybko, że za dwa dni możesz mieć powyżej 5ciu :D

    Trzymam kciuki! PS. nadzieja zawsze jest, jak wynik nie jest ujemny (<0,1) <3

  • mała_mi92 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 15 października 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    parenka wrote:
    A robiłaś w tym samym laboratorium? Jeżeli tak, to jest wielka nadzieja :) zrób za 48 godzin :) na początku rośnie tak szybko, że za dwa dni możesz mieć powyżej 5ciu :D

    Trzymam kciuki! PS. nadzieja zawsze jest, jak wynik nie jest ujemny (<0,1) <3
    Robiłam w tym samym laboratorium ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała_mi92 wrote:
    Robiłam w tym samym laboratorium ;)
    to będę się modlić o piękny przyrost. Daj znać proszę, jak o wszystkim się dowiesz <3

  • Anettaa Autorytet
    Postów: 1188 1007

    Wysłany: 19 października 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Wam,
    dzisiaj 28dc ,26dc rano zrobiłam test,wynik : negatyw, w trakcie pracy co chwile mi się bekało takim kwasem fuu , w pracy trochę nerw, wiec po stwierdziłam ze pojde na bete bo co mi skzodzi. oczywiście negatyw.
    sama nie wiem co myslec bo tak. od tego cyklu biore inofem, w poniedziałek byłam u gin było podobno piękne ciałko żółte z endometrium 13mm,śluz jest ale nie gest i biały a mleczny i taki dość lejący. nie jakos super dużo ale inaczej niż zawsze.i chyba złapała mnie jednak jakas infekcja ;/
    nie nastawiam się już na nic , bo jak dla mnie beta to wiarygodny wynik ?

    Kit lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anettaa wrote:
    Czesc Wam,
    dzisiaj 28dc ,26dc rano zrobiłam test,wynik : negatyw, w trakcie pracy co chwile mi się bekało takim kwasem fuu , w pracy trochę nerw, wiec po stwierdziłam ze pojde na bete bo co mi skzodzi. oczywiście negatyw.
    sama nie wiem co myslec bo tak. od tego cyklu biore inofem, w poniedziałek byłam u gin było podobno piękne ciałko żółte z endometrium 13mm,śluz jest ale nie gest i biały a mleczny i taki dość lejący. nie jakos super dużo ale inaczej niż zawsze.i chyba złapała mnie jednak jakas infekcja ;/
    nie nastawiam się już na nic , bo jak dla mnie beta to wiarygodny wynik ?
    jeżeli masz cykle 28-30 dniowe - to raczej już pewka, ale lepiej wiedzieć, kiedy była owulka, może się przesunęła?

  • Anettaa Autorytet
    Postów: 1188 1007

    Wysłany: 19 października 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    parenka nie wiem moze sie przesuneła ale wątpie. mi tez sie to wydaje raczej pewne wiec cierpliwie czekam na @, a jeszcze dzisiaj mnie dol brzucha pobolewa a zero objawów na cokolwiek :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anettaa wrote:
    parenka nie wiem moze sie przesuneła ale wątpie. mi tez sie to wydaje raczej pewne wiec cierpliwie czekam na @, a jeszcze dzisiaj mnie dol brzucha pobolewa a zero objawów na cokolwiek :D
    jeżeli się nie udało - to życzę owocnej owulacji!

  • terlenia Przyjaciółka
    Postów: 79 106

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesć dziewczyny czytam Was od jakiegoś czasu i chciałabym się dołączyć. Na wstępie gratuluje wszystkim szczęściarom i wspieram wszystkie nadal walczące. Jestem po drugim transferze tym razem crio. Dzis jest 10 dpt i zrobiłam betę. Wynik 161 U/l. Nadzieja jest ale jeszcze nie ciesze się bo po 2 latach walki cieżko w ogole uwierzyc. W niedziele pojde powtorzyć zobaczymy czy jest przyrost czy spadek....

    Uważacie, że to duży wynik?

  • Whoosie Autorytet
    Postów: 420 279

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem czy pisze w dobrym miejscu, ale zastanawiam się... wczoraj czyli 11 dpo zrobiłam betę (moja faza lutealna trwa 16 dni) beta była <1,20 co oczywiście oznacza, ze ciąży brak jednak mój wykres i objawy nie daja mi spokoju, bo nigdy tak nie było... czy myślicie, że jest szansa, że beta była za wczesnie?
    To mój przedostatni cykl Ze stymulacja dlatego jeszcze robie sobie nadzieje...

    12.10.19-Beta 18,85
    14.10.19-Beta 68,21
    21.10.19-Beta 1914,74 <3
    07.11.19- Usłyszałam serduszko <3
    7gayo8r.png

  • Whoosie Autorytet
    Postów: 420 279

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terlenia, myślę, że Twój wynik jest prawidłowy, choć wiadomo, że liczy się przyrost.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 16:34

    12.10.19-Beta 18,85
    14.10.19-Beta 68,21
    21.10.19-Beta 1914,74 <3
    07.11.19- Usłyszałam serduszko <3
    7gayo8r.png

  • kargulowa Znajoma
    Postów: 28 1

    Wysłany: 3 lutego 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Potrzebuję Waszej pomocy :)
    Biorę luteine od 20 dnia cyklu przez 10 dni. Mam hiperprolaktynemię, ale prolaktyna teraz w normie i nie biorę bromergonu (badana 5 dni temu więc aktualny wynik) Zawsze dostawałam @ maksymalnie 3 dni po. Teraz 7 dni i nic. W ogóle nie czuję się na @. Zrobiłam betę i wyszło <2,3 (poprzednio, gdy nie byłam w ciąży w tym samym lab miałam <0,01 wynik). Niby ciąży brak ale.. Czy może to oznaczać wczesną ciąże? Czy nie ma sensu nawet się nakręcać? Nie wiem co myśleć :( dziwi mnie to 2,3. Myślicie że warto ponownie robić betę?

  • Olliiii Autorytet
    Postów: 1335 983

    Wysłany: 3 lutego 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kargulowa wrote:
    Dziewczyny! Potrzebuję Waszej pomocy :)
    Biorę luteine od 20 dnia cyklu przez 10 dni. Mam hiperprolaktynemię, ale prolaktyna teraz w normie i nie biorę bromergonu (badana 5 dni temu więc aktualny wynik) Zawsze dostawałam @ maksymalnie 3 dni po. Teraz 7 dni i nic. W ogóle nie czuję się na @. Zrobiłam betę i wyszło <2,3 (poprzednio, gdy nie byłam w ciąży w tym samym lab miałam <0,01 wynik). Niby ciąży brak ale.. Czy może to oznaczać wczesną ciąże? Czy nie ma sensu nawet się nakręcać? Nie wiem co myśleć :( dziwi mnie to 2,3. Myślicie że warto ponownie robić betę?
    Zdecydowanie powtórzyć, to może oznaczać, że kropek się dopiero zagniezdził. Lepiej sprawdzić :)

    12.01.2018r. - 2 Aniołki [*] 8tc 👼🏻👼🏻
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻
    18.10.2019 r. - Synek 👶🏼❤
    30.10.2021r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻

    07.12.2021r. - ⏸️ hej maluchu 😍❤

    🔸️Mthfr C677T hetero
    🔸️Mthfr A12986 hetero
    🔸️Pai-1 4G homo

    3jgx43r8z5x07y20.png
  • Furma Znajoma
    Postów: 22 21

    Wysłany: 4 lutego 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny !
    Wczoraj w nocy zaczęłam plamić w 5 dpo i dziś plamienie dalej jest. Dziś poszłam na badania.
    Beta 2,3
    Prolaktyna 728,04 H mU/l (108.8 - 557.1)
    Progesteron 30,8

    Nie badałam wcześniej prolaktyny więc nie wiem czy ta przekroczona norma nie była wcześniej...
    Co myślicie?

    6 cs

    Beta 8dpo 7,8
    10dpo 40,2
    14dpo 413.6
    17dpo 1917.5

    p19udqk3e9gzwaik.png
  • shelikeastars Koleżanka
    Postów: 36 27

    Wysłany: 6 lutego 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie wczoraj i dzisiaj test ciążowy pozytywny , wynik z bety dzisiaj to 1.20 , co o tym myślicie ????? :(

    shelikeastars
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ