Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • Nowagg Debiutantka

Wysłany: 26 czerwca, 19:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomóżcie kochane,
    W 11 DC ovitrelle, 13 DC wyraźna owulacja.
    17 DC monitoring potwierdza pęknięcie i daje obraz kolejnego pecherzyka do pęknięcia 24 mm więc o ile pęknie to dziś lub jutro mówi lekarz. Miałam testować 26 dnia a cyklu ale po monitoringu w 22 dc okazało się ten drugi też pękł, od 24 dnia utrogestan i duphaston. Lekarz zmienił zdanie na test 33 dc. Pytanie czy mogę testować już 30 dnia cyklu i da to wynik miarodajny już po drugiej owulacji no 33 nie mam możliwości zrobić badania. Strasznie bolą mnie krzyże a lekarz zawsze mówił żeby szybko badać betę żeby zdarzyć podać acofil. 30 DC to by było 12 dpo. Ostatnio ostatnio kazał robić 12 dpo orientacyjnym pęknięciu. Boli mnie podbrzusze i i krzyże. Co robić badać jutro 30 DC ?

• margo Nowa

Wysłany: 2 lipca, 10:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Jestem po 6 próbach in vitro, parę dni temu miałam piąty transfer. Dzisiaj pierwsza weryfikacja bHCG <1.
    Czy którejś z Was zdarzyło się mieć zero w trzeciej dobie po transferze, a potem przyrost bHCG? Transferowana była 5-dniowa blastocysta 4BB.
    Niestety zaliczyłam już nieudane transfery z blastocyst wyższej klasy...

• Lizamichelle Przyjaciółka

Wysłany: 11 lipca, 11:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziewczyny,
    Moja beta to 435, a po 48h 764.
    Kalkulator pokazuje że jest ok jednak jak widać nie podwoiła się po 48h..
    Co to znaczy?

• WerkaP2 Koleżanka

Wysłany: 14 lipca, 18:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    12 dzien po transferze blastocysty
    Przyrost niby w normie na poziomie 144,6%
    1weryfikacja 9 dpt: 6.95
    2 weryfikacja 12 dpt: 26.4
    Za mala wartosc co nie?:(

PCO.
    Edometrioza.
    07.2019 punkcja, mamy ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

❄️11.2019 brak implantacji
    ❄️12.2019 ciaza do 8tyg.
  • Claudinq Nowa

Wysłany: 16 lipca, 09:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, owulacje miałam 24.06, bete z krwi robiłam 09.07 tj. 15 dpo wynik HCG <0,2.. okres powinnam dostać 07.07 jednak wciąż brak, objawy dosyć dziwne, mocne zmęczenie, mdłości i brak apetytu.. Co uważacie? Jest sens robić kolejny raz bete, czy już nie ma szans na ciąże?:(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca, 09:56

• lawendowePole Ekspertka

Wysłany: 16 lipca, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudinq wrote:
    Hej kochane, owulacje miałam 24.06, bete z krwi robiłam 09.07 tj. 15 dpo wynik HCG <0,2.. okres powinnam dostać 07.07 jednak wciąż brak, objawy dosyć dziwne, mocne zmęczenie, mdłości i brak apetytu.. Co uważacie? Jest sens robić kolejny raz bete, czy już nie ma szans na ciąże?:(
    Jeżeli jesteś pewna terminu owulacji to nie ma sensu. Z drugiej strony, gdyby owu była faktycznie tego 24 czerwca to okres powinien być w ciągu 10-16 dni od tego czasu. Moim zdaniem owu nie była tego 24. Jeżeli domowe testy nie pokazują ciąży to jeśli za tydzień nie przyjdzie miesiączka to trzeba by udać się do lekarza wyjaśnić przyczynę jej braku.

• Iwa21 Nowa

Wysłany: 23 lipca, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

Moja beta w 3dpt blastocysty wynosiła 26,5 (w dniu transferu wziełam połówkę ovitrelle). Dziś w 6dpt beta tak naprawdę niewiele się zmieniła - 25,5. Jak sądzicie czy to dalej efekt ovitrelle ? i Czy utrzymywałby się na takim samym poziomie przez 3 dni?

‹‹ 159 160 161 162 163
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.