Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • golonat Ekspertka

Wysłany: 11 lutego, 11:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamoftwo - chyba nie ma. Znaczy może coś tam i wyjdzie, ale jak nie wyjdzie, to Ty się będziesz denerwowała i smutkowała, a do soboty sytuacja może się diametralnie zmienić ;). Sikałaś w test? Jak na teście coś tam majaczy, to dawaj betę i dziś, jeśli biel - poczekaj. Chyba że masz tą betę za darmo i Ci wszystko jedno ;)

• Mamoftwo Koleżanka

Wysłany: 11 lutego, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    golonat wrote:
    Mamoftwo - chyba nie ma. Znaczy może coś tam i wyjdzie, ale jak nie wyjdzie, to Ty się będziesz denerwowała i smutkowała, a do soboty sytuacja może się diametralnie zmienić ;). Sikałaś w test? Jak na teście coś tam majaczy, to dawaj betę i dziś, jeśli biel - poczekaj. Chyba że masz tą betę za darmo i Ci wszystko jedno ;)

Nie robilam bety, bo w sumie nie chce się nakręcać w żadną ze stron. Poczekam do soboty. Będę sikać, a najwyżej w poniedziałek zrobię bete 😊

• Aliaa96 Koleżanka

Wysłany: 22 lutego, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny dzisiaj odebrałam wynik bety i nie wiem jak go odczytać beta hcg 0.583

• A86 Nowa

Wysłany: 3 marca, 12:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    22/02 miałam inseminację. wczoraj wykonałam test z krwi, wynik 2.3.
    kiedy i czy wogóle powinnam go powtarzać?

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 marca, 12:18

• Polinek Koleżanka

Wysłany: 14 marca, 07:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie lekarz mówił ze po 48 h

• Faren Nowa

Wysłany: 16 marca, 18:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, jestem po inseminacji.
    Beta 13.03 - 27,29.
    Beta 16.03 - 54,83

Jak myślicie jest szansa że jeszcze będzie ok? Przyrost w 72 h równe 100 % ... inseminacja była 28 lutego, wtedy były jeszcze pęcherzyki nie pekniete.

• Cichosza Autorytet

Wysłany: 17 marca, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zrobiłam betę wczoraj w 28dc i wyszła 57,34 idę jutro powtórzyć, ale jestem po 4 biochemicznych i bardzo się boje.... Czy taka beta może być obiecująca?

‹‹ 157 158 159 160 161
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)