Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • golonat Ekspertka

Wysłany: 11 lutego, 11:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamoftwo - chyba nie ma. Znaczy może coś tam i wyjdzie, ale jak nie wyjdzie, to Ty się będziesz denerwowała i smutkowała, a do soboty sytuacja może się diametralnie zmienić ;). Sikałaś w test? Jak na teście coś tam majaczy, to dawaj betę i dziś, jeśli biel - poczekaj. Chyba że masz tą betę za darmo i Ci wszystko jedno ;)

• Mamoftwo Koleżanka

Wysłany: 11 lutego, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    golonat wrote:
    Mamoftwo - chyba nie ma. Znaczy może coś tam i wyjdzie, ale jak nie wyjdzie, to Ty się będziesz denerwowała i smutkowała, a do soboty sytuacja może się diametralnie zmienić ;). Sikałaś w test? Jak na teście coś tam majaczy, to dawaj betę i dziś, jeśli biel - poczekaj. Chyba że masz tą betę za darmo i Ci wszystko jedno ;)

Nie robilam bety, bo w sumie nie chce się nakręcać w żadną ze stron. Poczekam do soboty. Będę sikać, a najwyżej w poniedziałek zrobię bete 😊

• Aliaa96 Koleżanka

Wysłany: 22 lutego, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny dzisiaj odebrałam wynik bety i nie wiem jak go odczytać beta hcg 0.583

• A86 Debiutantka

Wysłany: 3 marca, 12:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    22/02 miałam inseminację. wczoraj wykonałam test z krwi, wynik 2.3.
    kiedy i czy wogóle powinnam go powtarzać?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca, 12:18

• Polinek Koleżanka

Wysłany: 14 marca, 07:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie lekarz mówił ze po 48 h

• Faren Nowa

Wysłany: 16 marca, 18:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, jestem po inseminacji.
    Beta 13.03 - 27,29.
    Beta 16.03 - 54,83

Jak myślicie jest szansa że jeszcze będzie ok? Przyrost w 72 h równe 100 % ... inseminacja była 28 lutego, wtedy były jeszcze pęcherzyki nie pekniete.

• Cichosza Autorytet

Wysłany: 17 marca, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zrobiłam betę wczoraj w 28dc i wyszła 57,34 idę jutro powtórzyć, ale jestem po 4 biochemicznych i bardzo się boje.... Czy taka beta może być obiecująca?

Beta lubi tę wiadomość

• MartaChm. Przyjaciółka

Wysłany: 18 kwietnia, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 2 dni po spodziewanej miesiączce beta 2,75 czy to mogła być biochemiczna?

• Cichosza Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia, 18:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaChm. wrote:
    Dziewczyny 2 dni po spodziewanej miesiączce beta 2,75 czy to mogła być biochemiczna?
    Nie ma reguły moim zdaniem, to jeszcze wcześnie powtórz za kilka dni

• Asimed Debiutantka

Wysłany: 24 kwietnia, 12:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pytanie co do bety. Cykle ok 30 dni. W 32 dc beta 182, dzisiaj czyli po 24 h beta 217. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, że badalam ja na drugi dzień, ale idzie weekend i chciałam zobaczyć co się dzieje. Jestem po 2 ciążach biochemicznych stąd moje obawy. Ale wydaje mi się, że już jest kiepsko?

• Cichosza Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia, 14:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asimed wrote:
    Witam, mam pytanie co do bety. Cykle ok 30 dni. W 32 dc beta 182, dzisiaj czyli po 24 h beta 217. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, że badalam ja na drugi dzień, ale idzie weekend i chciałam zobaczyć co się dzieje. Jestem po 2 ciążach biochemicznych stąd moje obawy. Ale wydaje mi się, że już jest kiepsko?
    Betę powinno się sprawdzac po 48h, ale sprawdź sobie na kalkulatorze beta hcg

• golonat Ekspertka

Wysłany: 24 kwietnia, 18:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asimed wrote:
    Chyba nie najlepiej :(.

• BezchmurneNiebo Autorytet

Wysłany: 29 kwietnia, 16:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona-na-na wrote:
    Kochane,
    U mną e od kilku dni na testach majaczą bladziochy. Myślałam że mam zwidy, ale mój małż też je widzi.
    Jutro rano idę na betę, trzymajcie kciuki żeby było co najmniej 5 🤔 dziś 15dpo.

Możesz się do mnie odezwać na priv

145068ba89.png
    * ANA - ujemne
    * Przeciwciała kardiolipinowe - negatywne
    * Nieprawidłowa mutacja MTHFR
    * Nieprawidłowy czynnik V Leiden
    * TSH -3.05
    *Homocysteina -6.2
    * AntyTG i antyTPO w normie
    * 4.05.20 poronienie 4t4d ;(
    * 20.06.18-laparo
    * 24.03.18 poronienie 6t ;(
    * nasienie po zabiegu ok
    * 08.2017-I IVF :(
    * kariotypy ok
  • Nadzieja28 Przyjaciółka

Wysłany: 1 maja, 08:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam takie pytanie ...
    mam cykle 28 dniowe ovu była 14 dc w 16 dc byłam na usg i doktorek widział ciałko żółte jakby było dwa dni po ovu. Kazał brać progesteron 400 do 03.05 i teraz pytanie, zrobiłam betę w 9 dniu licząc od (wczoraj 22dc) ovu i wyszła beta <0,5 rozumiem ze juz mam pozamiatane tym cyklu ??

👩🏼28l👤32l
    Starania od 08.2018... (w tym diagnozy)
    STYMULCJA:
    Clo-brak efektów...❌
    Lametta- coś się dzieje...✔️

Laparoskopia 12.2019 ✔️
    Jajowody - drożne ✔️
    Endometrioza - Wykluczona ✔️

Hashimoto, PCOS,

Letrox, Gluqophage, Pabi dexamethason,

Kwasy Omega3, Koenzym Q10+vit E, Wtamina D, Magnez z witaminą B6, Falvit, Prgna +, Jod, Nac, Wisiołek, Metylowany kwas foliowy, Ameryk B12 i B6,
    Zyx (maj-sierpień 1 tab, alergia na trawy, pyłki, kurz, itp)

Mąż - jedno badanie niby ok .

DO ZROBIENIA :
    MĄŻ: Test antyox, Fragmentacja, Hba, Kariotyp, Hlac
    JA: Kariotyp, Kir, Hlac, Tsh, vit D,

CZEKAM NA WYNIKI:
    Mar,
    Toxo igm, igg

MARZEC- Ciąża bio 🥺

TOXOPLAZMA - BRAK✔️

Chlamydii i Vreaplazma- BRAK✔️

TROMBOFILIA:
    V leiden ✔️, V R2 ✔️, Potrombina ✔️, Mthfr * C677T Mthfr_677C✔️,

Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C układ homozygotniczy ❌
    Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G układ heterozygotniczy ❌
  • Nadzieja28 Przyjaciółka

Wysłany: 2 maja, 09:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu ktoś jeszcze?? 😜

👩🏼28l👤32l
    Starania od 08.2018... (w tym diagnozy)
    STYMULCJA:
    Clo-brak efektów...❌
    Lametta- coś się dzieje...✔️

Laparoskopia 12.2019 ✔️
    Jajowody - drożne ✔️
    Endometrioza - Wykluczona ✔️

Hashimoto, PCOS,

Letrox, Gluqophage, Pabi dexamethason,

Kwasy Omega3, Koenzym Q10+vit E, Wtamina D, Magnez z witaminą B6, Falvit, Prgna +, Jod, Nac, Wisiołek, Metylowany kwas foliowy, Ameryk B12 i B6,
    Zyx (maj-sierpień 1 tab, alergia na trawy, pyłki, kurz, itp)

Mąż - jedno badanie niby ok .

DO ZROBIENIA :
    MĄŻ: Test antyox, Fragmentacja, Hba, Kariotyp, Hlac
    JA: Kariotyp, Kir, Hlac, Tsh, vit D,

CZEKAM NA WYNIKI:
    Mar,
    Toxo igm, igg

MARZEC- Ciąża bio 🥺

TOXOPLAZMA - BRAK✔️

Chlamydii i Vreaplazma- BRAK✔️

TROMBOFILIA:
    V leiden ✔️, V R2 ✔️, Potrombina ✔️, Mthfr * C677T Mthfr_677C✔️,

Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C układ homozygotniczy ❌
    Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G układ heterozygotniczy ❌
  • Marmolada90 Koleżanka

Wysłany: 14 maja, 18:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, moja beta z wczoraj 14 (10 dpo), byłam w szoku więc powtórzyłam dzisiaj i wynik 33. Przyrost w ciągu 1 dnia o 100%, czyli ok. Ale czy tej wynik jednak nie jest za niski?

• Marmolada90 Koleżanka

Wysłany: 14 maja, 18:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja28 wrote:
    Hej dziewczyny mam takie pytanie ...
    mam cykle 28 dniowe ovu była 14 dc w 16 dc byłam na usg i doktorek widział ciałko żółte jakby było dwa dni po ovu. Kazał brać progesteron 400 do 03.05 i teraz pytanie, zrobiłam betę w 9 dniu licząc od (wczoraj 22dc) ovu i wyszła beta <0,5 rozumiem ze juz mam pozamiatane tym cyklu ??
    Zrobiłaś betę 9 dni po owulacji? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam :)

• Bebela Nowa

Wysłany: 19 maja, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim. Staramy się z mężem od 4 cykli i nic.. owulacja była 2 tyg temu, dziś dzień spodziewanej miesiączki (ewentualnie jutro-35 dzien cyklu) poszłam zrobić betę. Wynik 4,31 przy normie brak ciazy poniżej 4 dla tego laboratorium. Panie powiedziały ze to może być bardZo wczesna ciąża i badanie mam powtórzyć za 3 dni. Czuję dziwny ból/ naciąganie w okolicy jajników/pachwin po bokach równomierne. Nie miałam takiego nigdy i raczej nie jest to ból okresowy. Temp 37 utrzymuje się. Myślicie ze przy takim wyniku jest szansa? Może powinnam już jutro zrobić drugi raz betę?

• Aguśka Autorytet

Wysłany: 19 maja, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliaa96 wrote:
    Witam dziewczyny dzisiaj odebrałam wynik bety i nie wiem jak go odczytać beta hcg 0.583

Przykro mi... To jest wynik negatywny :( Robiłaś w terminie @??

Faren wrote:
    Hejka, jestem po inseminacji.
    Beta 13.03 - 27,29.
    Beta 16.03 - 54,83

Jak myślicie jest szansa że jeszcze będzie ok? Przyrost w 72 h równe 100 % ... inseminacja była 28 lutego, wtedy były jeszcze pęcherzyki nie pekniete.

Bete sie raczej porównuje po 2 dniach... Najważniejsze, że rośnie :) Masz jakieś plamienia coś?

Cichosza wrote:
    Hej, zrobiłam betę wczoraj w 28dc i wyszła 57,34 idę jutro powtórzyć, ale jestem po 4 biochemicznych i bardzo się boje.... Czy taka beta może być obiecująca?

Myślę, że OK :) Nie stresuj się na zapas! Musi być dobrze!

Asimed wrote:

Przyrost jest ładny jak na 24 h. Porównuje się wyniki po 48 h. Dla pewności możesz skorzystać z kalkulatora przyrostu bety :) w googlach.

Marmolada90 wrote:
    Dziewczyny, moja beta z wczoraj 14 (10 dpo), byłam w szoku więc powtórzyłam dzisiaj i wynik 33. Przyrost w ciągu 1 dnia o 100%, czyli ok. Ale czy tej wynik jednak nie jest za niski?

Jest wporządku :)

58g0273yg031x4eo.png

b04f3db31992ac04b51c340978a091e8.png
  • belldandy Autorytet

Wysłany: 21 maja, 16:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmolada90 wrote:

Ja miałam 9dpo bete równa 10 mlU i mam 3 latka ;)

Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    atdciei3xm9exlt9.png

Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    f2wliei3ic2cc3hn.pngAniołki: 19.04.14, 29.06.16
    2005142a2367e8ae0fcaf68852091e22.png
‹‹ 159 160 161 162 163
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.