X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( :( :(

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elf ja też robiłam dzisiaj betę - 10 dpo. Jutro rano wyniki, zobaczymy jak to będzie u mnie.
    Ja mam w Lux Medzie betę za darmo, jedyne co ona psuje człowiekowi to nerwy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2014, 18:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinka trzymam kciuki, oby u Ciebie był fajny wynik:) Szkoda, że musisz aż cały dzień czekać.
    Ja robiłam w szpitalu na Polnej (Poznań) za 19 zł, wynik po 15:00 tego samego dnia.

  • nonka Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u lekarza. Pani Doktor Stwierdziła że nie ma żadnej torbieli. Nie potrafiła wytłumaczyć dlaczego ta beta tak wysoka, być może była ciąża biochemiczna. Teraz mam ok.13 mm endometrium i powinnam dostać @ jeśli do pt nie dostane @, mam ponowić betę i zobaczymy, stwierdziła że nie sądzi aby w tym cyklu coś się tam "wyklulo ". Poza tym dostałam tabletki na zmniejszenie tsh bo ciut za wysokie. Niestety czeka mnie juz ostatni cykl z clostilbegytem i jestem załamana tym wszystkim :(:(:(:(

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nonka nie zamartwiaj się proszę, bo to niczemu nie służy.. jeśli nic z tego musisz wierzyć w następny cykl!

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety wyniki bety to <1,2 :(

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinka nie przejmuj się nowy rok nwoe starania :)))

    oar8skjod4lwslof.png
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byle do następnego cyklu ...

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzisiaj temp spadła do 36,6 i pojawiła się @.
    Cóż, przynajmniej nie będzie mi już na pewno widać brzuszka na ślubie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elf wrote:
    Mi dzisiaj temp spadła do 36,6 i pojawiła się @.
    Cóż, przynajmniej nie będzie mi już na pewno widać brzuszka na ślubie.
    No cóż musisz się nie poddawać i dalej starać :) przynajmniej wiesz na czym stoisz... ja nadal czekam na noworoczny CUD

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elf wrote:
    Mi dzisiaj temp spadła do 36,6 i pojawiła się @.
    Cóż, przynajmniej nie będzie mi już na pewno widać brzuszka na ślubie.

    O, pamiętam że też się tak pocieszalam. W każdym kolejnym cyklu obczajałam zdjęcia ciężarnych w tych tygodniach ciąży, w których bym była w trakcie swojego ślubu gdyby się udało w tym cyklu. Zawsze to jakiś pozytyw nieudanego cyklu...
    Kiedy ślub?

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodaP dokładnie tak robię ;)Założyłam nawet oddzielny folder na awaryjną sukienkę :).

    Ślub 25 kwietnia, wiec gdyby się udało byłabym w 20 tyg, a to już dość widoczny moment.

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, nasz był 26 kwietnia i też w jednnym cyklu wypadało tak, że by był 20tc xd
    Niestety (stety?) nie udawało się jeszcze ponad pół roku po ślubie...

    Sadalia lubi tę wiadomość

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zdecydowaliśmy ponowić starania w czasie 3tyg. podróży poślubnej - będzie bez stresu biurowego, wszystkie dni płodne dla nas:).

    Do tego czasu poobserwuję sobie cykl, wyczuję ciało, połykam kolejnych kilka miesięcy kwas foliowy.

    To jest dobry plan.

  • ampoule Ekspertka
    Postów: 191 85

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj 14dpo beta 48,74 - mam nadzieje ze będzie dobrze przyrastać :(

    [*] 01.02.2014 - 6/7 tc.
    [*] 11.01.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    [*] 13.02.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    12.02.2016 urodził się Nasz Ukochany Synek Filip <3
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ampoule, a z jakiego powodu robiłaś betę?

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny,dziś jest mój 40 dzień cyklu(cykle normalnie 31-33) .@ miałam 29 listopada. 12 i 13 grudnia baraszkowalam z mężulkiem i miałam nadzieję że coś z tego wyjdzie. 13 grudnia czułam lekkie kłucia w podbrzuszu (odczytała m to jako dni płodne). Test owulacyjny robiony w poniedziałek(14.12) ujemny. Około 18.12 miałam dość mocne bóle brzucha (takie mi się nie zdarzają).dziś jest 40 dzień cyklu, @ brak, a beta zrobiona dziś rano wynosi 0.1.
    Dodam że mam przebarwienia brodawek,bardzo nabrzmiale piersi,mega widoczne żyły na całym ciele w tym bardzo widoczne na brzuchu a szczególnie na piersiach idące do skutków, które były twarde i wrażliwe ale nieco przeszlogo. No i oczywiście biały sluz oraz od 12.12 temperatura waha się między 36.8 ale głównie 37.2. Dodatkowo wzdęcia, ostatnio mdłości i ciągłe odbijanie się.
    Po dzisiejszych wynikach juz nie wiem co myśleć robiłam wczoraj test ciążowy i tez ujemny.

    Proszę podpowiedzcie coś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 18:40

  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jutro bedzie 12dpo, przedwczoraj i wczoraj dwa testy z kreska bardzo blada, dzis troche ciemniejsza o taka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4ed119da9ac3c99.html czy isc jutro na bete czy wsrtrzymac soe do poniedzialku?
    okres powinnam miec za dwa dni

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana okresu już nie dostaniesz :D ja na Twoim miejscu już bym nie wytrzymała i leciała na betę jutro :D GRATULUJĘ ♥

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ