X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 1967 1191

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka jaka dawkę pregnylu dostalas?

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm
    12+5 tc CRL 71mm
    16+5 tc 198 g
    19+5 tc 370g❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Nawet nie wiem, ale 2 małe fiolki mieszała możliwe, że 5 000

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2017, 17:43

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretka84 wrote:
    Witajcie, jestem tu nowa.
    Dokładnie tydzień temu miałam Insemi. Dzień wcześniej dostałam pregnyl.
    Biorę leki jak myślicie kiedy mogę zrobić betaHCG?
    Po 14 dniach wczesniej można się pomarzyć ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • jolka15 Ekspertka
    Postów: 178 108

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

    05.01.2017 beta 265,9 (12 dpo)
    13.01.2017 beta 3735

    to chyba prawidłowy przyrost? :)

    Anulka0407 lubi tę wiadomość

    j.34bwdqk3op08o95j.png
  • Cotynato Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja także jestem tu nowa.
    Szukałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie i trafiłam na wasze forum.

    Dziś robiłam beta HCG i wyszło mi często wspominane 0,100 które jak wiem oznacza brak ciąży. Czy to możliwe że 7/8 dzień to za wcześnie , czy nawet w 7/8 dniu powinna być wartość wyższa od tej nieszczęsnej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2017, 20:21

  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotynato wrote:
    Hej dziewczyny. Ja także jestem tu nowa.
    Szukałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie i trafiłam na wasze forum.

    Dziś robiłam beta HCG i wyszło mi często wspominane 0,100 które jak wiem oznacza brak ciąży. Czy to możliwe że 7/8 dzień to za wcześnie , czy nawet w 7/8 dniu powinna być wartość wyższa od tej nieszczęsnej?


    Hej.

    Rozumiem, że chodzi Ci 7 dni po owulacji tak?

    Owszem może być za wcześnie. Pęcherzyk zagnieżdża się pomiędzy 7 a 12 dni po owulacji, a beta hcg zaczyna się wytwarzać ok.48h po zagnieżdżeniu.

    Także w Twoim przypadku mogło jeszcze nie dojść do zagnieżdżenia nawet.

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • Cotynato Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź :)
    Owulację określacie na podstawie wyliczeń własnych? Ja niestety patrzyłam jedynie na dni płodne i to na dodatek z kalendarzyka internetowego... Jednak w poprzednich ciążach dał radę ;)

  • Cotynato Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według "Moje Ovu" było to dzień przed owulacją...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja również mam problem podobny do Cotynato ;) Wczoraj był mój 7dpo (prawdopodobnie). Robiłam progesteron, wyniki dopiero jutro. Coś mnie podkusiło i zrobiłam też bete. Oczywiście standardowo wynik <0.1 :( W niedziele i w poniedziałek miałam bardzo silne bóle podbrzusza, tak jakbym dostała właśnie @. Pomyślałam, że to może objaw implantacji. Ale jeśli tak by było, to wczorajsza beta chociaż minimalnie byłaby podniesiona.. Jutro idę do lekarza, wiem, że nic nie zobaczy, ale przed wizytą powtórzę jeszcze raz bete. Może coś drgnie :)

  • staraczka-teodorka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie drogie Panie,
    jestem tu nowa, ale forum czytam już od dłuższego czasu. Zastanawiam się, pomimo, że wpisów takich było już sporo, czy 10dpo może wyjść wiarygodna beta? Od 3 miesięcy łykam femibion i to są nasze 1 starania. Dwa dni po owulacji zaczęłam mieć ból w podbrzuszu, który utrzymuje się do tej pory. Oprócz tego wrażliwość piersi, wzdęcia (ogólnie rewolucja żołądkowa) a od 2-3dni jestem meeega nerwowa. Mam w sobotę imprezę rodzinną i pomyślałam, że fajnie byłoby już przed nią wiedzieć. Czy którejś z Was wyszła pozytywna beta w 10dpo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli nie bralas pregnylu itp to owszem jest szansa że wyjdzie beta :) a jak bralas to najlepiej poczekać min 12 dni u każdej inaczej się utrzymuje.

  • staraczka-teodorka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretka84 wrote:
    Jeżeli nie bralas pregnylu itp to owszem jest szansa że wyjdzie beta :) a jak bralas to najlepiej poczekać min 12 dni u każdej inaczej się utrzymuje.
    Nic nie brałam oprócz femibionu :) na samym początku starań to nawet nie wiadomo czy są jakieś problemy. Dzwoniłam dzisiaj do laboratorium i Pani powiedziała, że najlepiej przyjść tydzień po spodziewanej miesiączce. Nie wiem już co o tym myśleć, w sumie pierwszy raz w życiu się tak kiepsko czuję.

  • staraczka-teodorka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam. W 8dpo poszłam na bete i nic nie wyszło...:( do tego brzuch mnie od dzisiaj bardzo boli jak na @, a mam ją dostać w środę. Nie ma już żadnych szans, prawda?

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka-teodorka
    Jasne że jest szansa. Ja mam termin okresu na pon-wt i już zdążyłam dwa razy test zrobić. Ale w wielu przypadkach to nic nie daje. Na betę to jeszcze za wcześnie. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać do tego terminu @ i dopiero wtedy robić testy czy betę.
    Ja także biorę tylko Femibion.
    Btw. każdy ma inne "objawy". Ja mam teraz bolące piersi, strasznie rwą mnie nogi od 5 dni i chodzę do toalety na "dwójeczkę" parę razy dziennie - choć nie mam biegunki.
    Trzymam kciuki za nas obie :-)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Bejbi Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,
    Ja dzisiaj 11 dzien po owu, stwierdzilam, że poczekam jeszcze 3-4 dni, wtedy bede testować:) skor zagnieżdzenie moze byc nawet 12 dnia po owu a beta wydziela sie po 48h to wczesniej nie ma sensu...pozdrawiam i powodzenia zycze:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 18:04

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • Karolina1309 Znajoma
    Postów: 24 29

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) jestem na nowa na Ovufriend i pewnie moje pytanie sie powtarza, ale chcialam was prosic o interpretacje wyniku na podstawie waszych doswiadczen :)

    Dzis mam 25 dc, owulacja 13-14 dc. Robilam rano test ciazowy i na trzech roznych wyszla mi druga bardzo blada kreska, ale jednak cos ;) Od razu pojechalam na bete i moj wynik to 122,80 mIU/ml. Wizyte u lekarza mam dopiero w poniedzialek wiec doradzcie czy juz moge przyjac ten wynik za pozytywny :D? moze z waszego doswiadczenia podpowiecie mi czy powinnam jeszcze raz zrobic bete, po ilu dniach, albo jakies inne badania?

    Bede bardzo wdzieczna za pomoc :D

    oeuadqk3v6v9gqza.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina1309 wrote:
    Hej Dziewczyny :) jestem na nowa na Ovufriend i pewnie moje pytanie sie powtarza, ale chcialam was prosic o interpretacje wyniku na podstawie waszych doswiadczen :)

    Dzis mam 25 dc, owulacja 13-14 dc. Robilam rano test ciazowy i na trzech roznych wyszla mi druga bardzo blada kreska, ale jednak cos ;) Od razu pojechalam na bete i moj wynik to 122,80 mIU/ml. Wizyte u lekarza mam dopiero w poniedzialek wiec doradzcie czy juz moge przyjac ten wynik za pozytywny :D? moze z waszego doswiadczenia podpowiecie mi czy powinnam jeszcze raz zrobic bete, po ilu dniach, albo jakies inne badania?

    Bede bardzo wdzieczna za pomoc :D

    cześć Karolina :) gratuluję wyniku bety, oczywiście potwierdza ona ciaze. powtórz badanie po 48 h, powinna podwoić swoją wartość ;) powodzenia!

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Karolina1309 Znajoma
    Postów: 24 29

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje bardzo za odpowiedz :D:D i rowniez zycze powodzenia :)!

    oeuadqk3v6v9gqza.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 2 lutego 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    W poniedzialek zrobilam bete 17 dpo wynik 47.88 mlU/ml, wczoraj w 19 dpo było 74.36. Niby przytost, jak pokazuje kalkulator, dobry, ale tak niskie wartości chyba o niczym dobrym nir świadczą?! Może któraś miała podobną sytuację a teraz jest wszystko ok.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Marcela15 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 2 lutego 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja ok 20 dni po owulacji beta 40 jutro powtarzam ale ja chyba nie mam nadziei poprzednia ciaza to pusty pecherzyk ciazowy w srode ide do lekarza.

    Marcela15
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ