X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 15 września 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki ;) jestem tu nowa , może powielam temat ale chcialam usłyszeć wasze zdanie, może ktoś mi coś podpowie z własnego doświadczenia.
    Czy miałyście na początku ciąży takie bóle jakby okres się zbliżał, ja tak miałam w swojej pierwszej(niestety poronionej), teraz mam tak samo i się zastanawiam czy się za bardzo nie nakręcam;( dopiero 2 dni spoznienia a ja nie wiem co myśleć...:( test bede robic na koniec tyg o ile @ nie pojawi sie predzej...

    pozytywna, AhnaKlementyna lubią tę wiadomość

    Justysia2111
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 15 września 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zrób test wcześniej? Skoro już Ci się spóźnia. .. :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 września 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy mozliwe jest zeby lewy jajnik (najbardziej aktywny) bolal bez powodu przed @? jutro albo 17.09 mam dostac okres (stosuje duphaston stad wiem ze na pewno bedzie, chyba ze jednak nie :) ), nigdy mnie nie bolal jajnik przed @... bynajmniej nie przywiazywalam do tego wagi. Bolaly mnie tylko w okresie okolo owulacyjnym i w tym cyklu 2-3 dni po (chyba bo pewnosci nie mam czy owu byla), pozniej przestalo a od wczoraj mnie tak bardzo delikatnie boli, jakby pracowal wciaz... ale tylko ten jeden, a drugiego nie czuje. Czy realne aby na samym poczatku ciazy jajnik z ktorego byla owulacja bolal? podobno sa zdania podzielone, ale na chlopski rozum musi pracowac bo musi pobudzac cialko żółte ktore do mometu wytworzenia sie łożyska utrzymuje ciąże. Brzuch mnie nie boli poki co, a zazwyczaj dzien albo dwa przed okresem pobolewal. Dodam ze to byl pierwszy cykl od jakiegos czasu kiedy nie myslalam ze musimy sie kochac w dany dzien bo mam dni plodne itd. po prostu kochalismy sie jak mielismy ochote

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 11:12

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 15 września 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie robię testu bo poprzednio dopiero po tyg wyszedł pozytywny, moze teraz bedzie podobnie...

    Justysia2111
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 września 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna a beta? Ona powinna wyjść

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 15 września 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak do piątku@ sie nie pojawi to pojde na bete;)

    Justysia2111
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 15 września 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...Chyba mamy podobny problem...ja też czekam czy przyjdzie @..I musimy chyba poczekać jeszcze..powodzenia i oby się Tobie udalo-;)Pozdrawiam

    Magda26
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 15 września 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie mam doświadczeń ale tez tego kiedyś szukałam na innych forach i dużo dziewczyn pisało, że na początku ciązy czuły się jakby miały dostać @. Dawaj znać co się u ciebie okazało Justysia2111. Trzyamm kciuki za ciążę!

  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 15 września 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny;-) miejmy nadzieję że się udało, na razie okesu ni widu i słychu i nawet boleć przestało...

    Justysia2111
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 15 września 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mnie to pytanie nurtuje. Od tygodnia mnie boli jak na okres ale dalej go nie dostałam, do tego mam bulgotki w brzuchu zrobiłam test dzisiaj i była widoczna 2 kreseczka przez chwilę ale teraz jest tam tylko zaznaczone miejsce gdzie ona była... Już sama nie wiem co z tym zrobić...

    Morena lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 15 września 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę że jednak jak cos było widać to coś na rzeczy jest;-)

    Justysia2111
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 15 września 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam normalne bole jak na okres i bole piersi tylko bol piersi zaczal sie wyjatkowo szybko bo kilka dni po owulacji ale nie robilam sobie nadzieje ani nie doszukiwalam sie innych objawow ktore by dawaly do zrozumienia ze to na pewno ciaza poprostu czekalam na miesiaczke z bolem brzucha i piersi jak zwykle ale na szczescie nie przyszla i okazalo sie ze jestem w ciazy test wyszedl w dzien spodziewanego okresu tyle ze kreska byla slabsza troszke. Trzymam kciuki za Was Dziewczyny ;)

    kasza, SandraSandra lubią tę wiadomość

    Anna25
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 16 września 2015, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie starałam się zbytnio w tym cyklu i troszkę nie dowierzam temu testowi. No ale w piatek mam wizytę u lekarza, w czwartek robię betę a jutro powtórzę test.
    Teraz gdy test wysechł to widzę tą kreseczkę bez wpatrywania się, niestety mąż jej nie widzi...

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 16 września 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna 23 to co piszesz daje nam nadzieje;) Zagubiona trzymam kciuki daj znac co i jak:) u mnie nadal @ brak, bole sporadycznie sie pojawiaja ale nie są zbyt silne...

    Justysia2111
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 16 września 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh masakra jakaś... Nie spałam całą noc, tak męczyły mnie wymioty że chyba nawet jelita ze mnie wyszły... Chce mi się spać ale jak tylko się położę to lecę do wc

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 16 września 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może dziś idź na bete i wszystko bedzie jasne;)

    Justysia2111
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 16 września 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam zagubiona? Testowałaś dziś ??

    Justysia2111
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 16 września 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie testowałam bo zasnęłam na siedząco po nieprzespanej nocy, a pierwsze co zrobiłam jak wstałam to leciałam bełtać i zapomniałam. Ale jutro rano robię 2 innych firm i jak coś będzie to lecę na betę

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 16 września 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem dobrej myśli;-) daj jutro znać;)
    ja nadal czekam na @...

    Justysia2111
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 16 września 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam teraz test innej firmy niby jest tam jakiś cień, ale nie jest taki jak wczoraj. Jutro robię ostatni test z porannego moczu i polecę na betę.

    Nadzieja umiera ostatnia!
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ