X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 21 września 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona... wrote:
    Nie poradziłam sobie... Pokoik małej dalej stoi tak jak stał, ostatnio zebrałam się w kupę, żeby chociaż misie spakować, żeby się nie kurzyły (Nie wytrzymałam, mąż musiał dokończyć). Minęło pół roku, a ja dalej płaczę wieczorami i nie tylko, każde wspomnienie malutkiej powoduje nawałnicę łez. Staram się funkcjonować normalnie, ale to nie jest proste, jak na myśl przychodzą wspomnienia i gdybania jak by wyglądało moje gotowanie obiadu z Sandrą na rękach. Nie życzę nikomu tak strasznej tragedii. Ale trzeba żyć dalej, bo co nas nie zabije to nas wzmocni.


    Wiesz co? Nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego co przeszłaś i nie życzyłabym tego nawet największemu wrogowi. Czemu zawsze jest tak, że te co nie chcą, to zachodzą, rodzą zdrowe dzieci, nie opiekują się nimi, a i tak te dzieci jakoś sobie w życiu radzą, natomiast ta co chce to albo nie może zajść, albo jej uśmiech nie trwa drugo, bo maluszek rodzi się chory albo umiera. Gdzie ta chora sprawiedliwość? :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 14:39

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 21 września 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiekk90 wrote:
    Ide po test... dziękuję:)



    Rób szybko i pisz jak wyszedł! :) Trzymam kciuki!

    Kna lubi tę wiadomość

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak sie wstawia zdj tutaj? bo nie wiem czy to blada kreska dr czy mi sie w oczach i w ełbie mieni....

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 21 września 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że do moich objawów, pierwszy raz doszła galaretowany, biały śluz, na papierze był w jednym kawałku, nie wygląa tak jak owulacyjny, a mam go pierwszy raz. :)

    Ps. Przepraszam za szczegóły :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 21 września 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiekk90 wrote:
    jak sie wstawia zdj tutaj? bo nie wiem czy to blada kreska dr czy mi sie w oczach i w ełbie mieni....


    Kurcze nie wiem sama jak wstawić, może wyszukaj w internecie transfer do przesyłania zdjęć i wklej tu link?

    tu masz taki link http://fotowrzut.pl/upload

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://fotowrzut.pl/FPXP8W22UQ


    ale chyba mi sie w oczach mieni...

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 21 września 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę tylko biały cień, w którym miałaby pojawić się ta kreska. Myślę, że na tym etapie kreska byłaby już wyraźna. Możesz spróbować jeszcze za 2 dni, ale myślę, że takie objawy wystśpiły u Ciebie w związku z owulacja :(

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez tak mysle.. ale test zrobiony dla spokoju swietego:) teraz starania czas zaczynac:) hehe

    PaulaViktoria lubi tę wiadomość

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 21 września 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zrobiłam test, ale nie spodziewałam się pozytywnego wyniku. Do miesiączki jeszcze 6 dni, test zrobiłam z popołudniowego moczu, wyszedł negatywny. Ja myślę, że t jeszcze troche za wcześnie na jakikolwiek wiarygodny wniki, a Wy? :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 21 września 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiekk90 wrote:
    tez tak mysle.. ale test zrobiony dla spokoju swietego:) teraz starania czas zaczynac:) hehe

    Do dzieła! :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaViktoria wrote:
    Ja też zrobiłam test, ale nie spodziewałam się pozytywnego wyniku. Do miesiączki jeszcze 6 dni, test zrobiłam z popołudniowego moczu, wyszedł negatywny. Ja myślę, że t jeszcze troche za wcześnie na jakikolwiek wiarygodny wniki, a Wy? :)
    poczekaj do dnia miesiączki... ja mysle ze za wczesnie.. trzymam kciuki mocno:)

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 21 września 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten cień to reakcja chemiczna ja taki mam na każdym teście. Ale te co ostatnio robiłam były ładne różowe cienie. No ale widocznie felerne..
    Paula beta w okolicy 10 dpo mogła by już coś pokazać ale na test lepiej poczekać :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 21 września 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona... wrote:
    Ten cień to reakcja chemiczna ja taki mam na każdym teście. Ale te co ostatnio robiłam były ładne różowe cienie. No ale widocznie felerne..
    Paula beta w okolicy 10 dpo mogła by już coś pokazać ale na test lepiej poczekać :)


    Dzisiaj rano kupiłam dwa w aptece i miały czekać do 27 ale nie wytrzymałam, wiedziałam w sumie, że wyjdzie negatyw, bo jeśli nawet coś się ruszyło i dlatego te dziwne samopoczucie, to zarodek wcale nie musiał się jeszcze zagnieździć :) Czekam, może wytrzymam. Te starania narazie dają mi jedno, uczę się cierpliwości, której nigdy nie miałam :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 21 września 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bede chyba na razie robić bety, nie ma sensu, poczekam do miesiączki, jak nie przyjdzie, a na teście coś się pokaże to wtedy pójde do laboratorium :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 18:44

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 21 września 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brakuje nam cierpliwości, ale te 2 tygodnie po owulce to wielka próba testowania jej. A kiedyś będzie nam bardzo potrzebna więc trzeba ją ćwiczyć :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 22 września 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie @ nadal brak, nie wiem co się dzieje..;/ a jak u Was dziewczyny??

    Justysia2111
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 22 września 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leć do lekarza po lutkę na wywołanie czy coś, który masz dpo?

    a mi temp idzie w górę więc ja chyba miałam owulkę spóźnioną... Więc możliwe, że dzisiaj mam 8 dpo....

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 22 września 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula zaznacz sobie na wykresie temp jako domyślną o godz 10 to będziesz miała pełne kropeczki, a jak zmierzysz o innej godzinie to zrobi ci się pusta kropeczka i ona nie jest brana pod uwagę w interpretacji wykresu...

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 22 września 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona... wrote:
    Paula zaznacz sobie na wykresie temp jako domyślną o godz 10 to będziesz miała pełne kropeczki, a jak zmierzysz o innej godzinie to zrobi ci się pusta kropeczka i ona nie jest brana pod uwagę w interpretacji wykresu...


    Tak też zrobiłam, dzięki :) bo niby od maja tu jestem, ale jeszcze sie nie połapałam do końca :) Masz zamiar testować? :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 22 września 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Czekam do 2 października bo jeżeli coś zaskoczyło to na wizycie u gina już powinno widać pęcherzyk :)

    Ja przez 2 miesiące przetestowałam ten portal na wszystkie sposoby :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2015, 10:33

    Nadzieja umiera ostatnia!
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ