X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 23 września 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, leci jak z kaczki;p

    Justysia2111
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 23 września 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz niech się szybko kończy i trzymam kciuki za starania :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 23 września 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój odwrotnie, codziennie jest w domu, od rana do 14-16 pracuje. Chętnie bym go gdzies wygoniła na tydzień, czy dwa, chwila spokoju każdemu się należy :D

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 23 września 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaViktoria wrote:
    A mój odwrotnie, codziennie jest w domu, od rana do 14-16 pracuje. Chętnie bym go gdzies wygoniła na tydzień, czy dwa, chwila spokoju każdemu się należy :D
    to zafunduj mu wakacje na Bahamach :D będziesz miała tydzień dwa dla siebie :D

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 24 września 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona... wrote:
    to zafunduj mu wakacje na Bahamach :D będziesz miała tydzień dwa dla siebie :D



    Zama chętnie bym na te Bahama pojechała, zamiast niego :D Jednak póki co, to kredyt na mieszkanie mamy i o Bahamach możemy pomarzyć :D hehe

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 24 września 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak u mnie. Wiele planów na wakacje, podróże, a ogranicza nas kredyt....

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 24 września 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, żeby nie te kredyty, to bym pol swiata zwiedzila, hehe :D no trudno, jeszcze 23 lata i koniec splaty, wtedy sobie pozwiedzam, odpoczne i sie wycisze :D

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 25 września 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spory kredyt macie. Nam zostało 8 lat. Tylko że my nie kupowaliśmy mieszkania, a jedynie remontowaliśmy.

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 25 września 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze nie mamy, ale wszystko przed nami:) Miłego dnia dziewuszki:) Słońce nastraja mnie dobra energią :) buziaki

    malagosia lubi tę wiadomość

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 25 września 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) i wzajemnie miłego dnia życzę. U mnie pogoda do bani, kręgosłup boli coraz bardziej i chyba czeka mnie wizyta na pogotowiu, bo mam problemy z chodzeniem. Masakra jakaś...

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 25 września 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupowalismy moeszaknie, lepiej splacac kredyt, niz wynajmowac i ta sama cene wplacac komus na konto :) Jednak taki dlugoletni kredyt to duze obciazenie, ale trzeba dac rade :)

    Natalii00 lubi tę wiadomość

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 25 września 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety slonca brak, a w zamian pochmurno i deszczowo. Milego dnia kobietki ♡

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 26 września 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona, jak sie czujesz? Mam nadzieje, że wszystko ok?

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 28 września 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostałam masę leków przeciw bólowych i jak do tygodnia nie przejdzie to będę walczyć dalej. Jak na dzień dzisiejszy nie jest dobrze, coraz gorzej chodzę, a kule nie pomagają....

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 28 września 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj nie zazdroszczę.... mi jak się krąg przesunął to leżałam plackiem kilka dni więc znam ten ból... A jaka jest przyczyna? Rwa kulszowa czy cos innego/?

    Justysia2111
  • Magda1406 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 28 września 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja już chyba świruję. Biorę tzn w sumie brałam tabletki, ale w sierpniu przez "wakacje" nie wzięłam chyba dwóch, trzech.
    Ostatni okres czy też "krwawienie z odstawienia" miałam 10 sierpnia. Ale było bardzo skąpe. Teraz okres powinnam dostać około 8-10 września. Jest już 28! więc ponad dwa tygodnie.
    Robiłam test w tydzień po spodziewanym okresie i nic nie wyszło, teraz w weekend robiłam kolejny bo jak po kilku dniach spojrzałam na stary test to miał drugą przebarwioną kreskę, ale znowu negatywny. Z tym, że czuje się źle. Przez tydzień miałam zgagę, teraz ustała.. bolą mnie jajniki i dół brzucha ale nie w sposób taki jaki przy okresie, wieczorami jest mi niedobrze, duszno. Nie wiem czy możliwe, ze te testy sie myliły? Już nie wiem co mam myśleć naprawdę... może jeśli piłam alkohol w tygodniu (jakieś piwko czy drink) to moglo to zadziałać na wiarygodność testu? Co myślicie... jutro chyba pójdę na betę...

  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 28 września 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idz na bete i oczywiscie do lekarza

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • Magda1406 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 28 września 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tym lekarzem to u mnie takie problemy, że szkoda gadać. Teraz lekarka chora przez dwa dni, a położna mi powiedziała, że terminy mają dopiero na listopad i że mnie nie przyjmie mimo takiego spóźnienia okresu.

    pójdę jutro tą betę zrobić..

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 28 września 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za betę. Możliwe że cykl się rozregulował po tabsach.

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Magda1406 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 28 września 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony marze, zeby wyszla.. Ale z drugiej czuje ze mam jakies glupie nadzieje i ze sobie wszystko wmawiam i dostane okres jak tylko oddam krew na bete

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ