Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Justysia2111 Koleżanka

Wysłany: 23 września 2015, 13:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, leci jak z kaczki;p

Justysia2111
  • Zagubiona... Ekspertka

Wysłany: 23 września 2015, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz niech się szybko kończy i trzymam kciuki za starania :)

Nadzieja umiera ostatnia!
  • PaulaViktoria Koleżanka

Wysłany: 23 września 2015, 14:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój odwrotnie, codziennie jest w domu, od rana do 14-16 pracuje. Chętnie bym go gdzies wygoniła na tydzień, czy dwa, chwila spokoju każdemu się należy :D

Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Zagubiona... Ekspertka

Wysłany: 23 września 2015, 15:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaViktoria wrote:
    A mój odwrotnie, codziennie jest w domu, od rana do 14-16 pracuje. Chętnie bym go gdzies wygoniła na tydzień, czy dwa, chwila spokoju każdemu się należy :D
    to zafunduj mu wakacje na Bahamach :D będziesz miała tydzień dwa dla siebie :D

Wysłany: 24 września 2015, 14:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona... wrote:
    to zafunduj mu wakacje na Bahamach :D będziesz miała tydzień dwa dla siebie :D

Zama chętnie bym na te Bahama pojechała, zamiast niego :D Jednak póki co, to kredyt na mieszkanie mamy i o Bahamach możemy pomarzyć :D hehe

Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

201111103338.png
  • Zagubiona... Ekspertka

Wysłany: 24 września 2015, 18:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak u mnie. Wiele planów na wakacje, podróże, a ogranicza nas kredyt....

Wysłany: 24 września 2015, 21:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, żeby nie te kredyty, to bym pol swiata zwiedzila, hehe :D no trudno, jeszcze 23 lata i koniec splaty, wtedy sobie pozwiedzam, odpoczne i sie wycisze :D

201111103338.png
  • Zagubiona... Ekspertka

Wysłany: 25 września 2015, 07:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spory kredyt macie. Nam zostało 8 lat. Tylko że my nie kupowaliśmy mieszkania, a jedynie remontowaliśmy.

• ChudaRuda Autorytet

Wysłany: 25 września 2015, 09:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze nie mamy, ale wszystko przed nami:) Miłego dnia dziewuszki:) Słońce nastraja mnie dobra energią :) buziaki

Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • Zagubiona... Ekspertka

Wysłany: 25 września 2015, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) i wzajemnie miłego dnia życzę. U mnie pogoda do bani, kręgosłup boli coraz bardziej i chyba czeka mnie wizyta na pogotowiu, bo mam problemy z chodzeniem. Masakra jakaś...

Wysłany: 25 września 2015, 15:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupowalismy moeszaknie, lepiej splacac kredyt, niz wynajmowac i ta sama cene wplacac komus na konto :) Jednak taki dlugoletni kredyt to duze obciazenie, ale trzeba dac rade :)

Natalii00 lubi tę wiadomość

201111103338.png

Wysłany: 25 września 2015, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety slonca brak, a w zamian pochmurno i deszczowo. Milego dnia kobietki ♡

201111103338.png
  • ChudaRuda Autorytet

Wysłany: 26 września 2015, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona, jak sie czujesz? Mam nadzieje, że wszystko ok?

Jagna <3

• Zagubiona... Ekspertka

Wysłany: 28 września 2015, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostałam masę leków przeciw bólowych i jak do tygodnia nie przejdzie to będę walczyć dalej. Jak na dzień dzisiejszy nie jest dobrze, coraz gorzej chodzę, a kule nie pomagają....

• Justysia2111 Koleżanka

Wysłany: 28 września 2015, 11:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj nie zazdroszczę.... mi jak się krąg przesunął to leżałam plackiem kilka dni więc znam ten ból... A jaka jest przyczyna? Rwa kulszowa czy cos innego/?

Justysia2111
  • Magda1406 Debiutantka

Wysłany: 28 września 2015, 18:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja już chyba świruję. Biorę tzn w sumie brałam tabletki, ale w sierpniu przez "wakacje" nie wzięłam chyba dwóch, trzech.
    Ostatni okres czy też "krwawienie z odstawienia" miałam 10 sierpnia. Ale było bardzo skąpe. Teraz okres powinnam dostać około 8-10 września. Jest już 28! więc ponad dwa tygodnie.
    Robiłam test w tydzień po spodziewanym okresie i nic nie wyszło, teraz w weekend robiłam kolejny bo jak po kilku dniach spojrzałam na stary test to miał drugą przebarwioną kreskę, ale znowu negatywny. Z tym, że czuje się źle. Przez tydzień miałam zgagę, teraz ustała.. bolą mnie jajniki i dół brzucha ale nie w sposób taki jaki przy okresie, wieczorami jest mi niedobrze, duszno. Nie wiem czy możliwe, ze te testy sie myliły? Już nie wiem co mam myśleć naprawdę... może jeśli piłam alkohol w tygodniu (jakieś piwko czy drink) to moglo to zadziałać na wiarygodność testu? Co myślicie... jutro chyba pójdę na betę...

• ChudaRuda Autorytet

Wysłany: 28 września 2015, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idz na bete i oczywiscie do lekarza

Jagna <3

• Magda1406 Debiutantka

Wysłany: 28 września 2015, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tym lekarzem to u mnie takie problemy, że szkoda gadać. Teraz lekarka chora przez dwa dni, a położna mi powiedziała, że terminy mają dopiero na listopad i że mnie nie przyjmie mimo takiego spóźnienia okresu.

pójdę jutro tą betę zrobić..

• Zagubiona... Ekspertka

Wysłany: 28 września 2015, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za betę. Możliwe że cykl się rozregulował po tabsach.

• Magda1406 Debiutantka

Wysłany: 28 września 2015, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony marze, zeby wyszla.. Ale z drugiej czuje ze mam jakies glupie nadzieje i ze sobie wszystko wmawiam i dostane okres jak tylko oddam krew na bete

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego