X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 28 września 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz zrobić betę, ale test 2 tygodnie po terminie miesiączki myślę, że dałby choć cień, cienia :( daj znac jak wyniki, trzymam kciuki bardzoo! :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Magda1406 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 29 września 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nic, oddałam krew. kolo 16 będą wyniki, a okresu jak nie było tak nie ma.

    dziękuje za otuchę :)

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 29 września 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1406 wrote:
    no nic, oddałam krew. kolo 16 będą wyniki, a okresu jak nie było tak nie ma.

    dziękuje za otuchę :)


    Czekamy na wyniki :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Magda1406 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 29 września 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeeeju ale mi sie dluzy

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 29 września 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1406 wrote:
    Jeeeeeju ale mi sie dluzy


    Wcale się nie dziwę, zawsze jak robie betę, to nie mogę sobię znaleźć miesca w domu, póki nie odbiorę wyników :(

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Magda1406 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 29 września 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzo placicisz za badanie? Bo ciekawa jestem jak w innych miastach :)

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 29 września 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja płace 24zł w laboratirium :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Magda1406 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 29 września 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mniej wiecej tak samo :)
    Ja 30 placiłam dziś.

    Kurcze wydaje mi sie, ze mi nic nie wyjdzie a jajniki jak bolaly tak bola.

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 29 września 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam 11dpo, ale wyszła negatywnie, być może do zagnieżdżenia doszło później, dlatego mam jeszcze jakąś iskierkę nadziei :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 29 września 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie beta kosztuje 27zł, Ciężko jest czekać na wyniki, jak w głowie roi się od wizji i marzeń o maleństwie, szczególnie jak się na niego tak bardzo czeka....
    Trzymam kciuki za wynik :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Magda1406 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 29 września 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety... <2

    http://oi60.tinypic.com/1zlei2o.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 15:40

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 29 września 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( rzykro mi, to teraz do ginekologa, zacznij nowy cykl! :) nadal trzymam kciuki :)

    mamAla lubi tę wiadomość

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 29 września 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro z powodu negatywnej bety, ale trzymam kciuki żeby @ szybko się zjawiła :) powodzenia

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 29 września 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dalej brak @. Jajniki bola cale dnie, ale czasem tak, ze nie jestem w stanie chodzic, łapie na chwile i szybko przechodzi :) Szyjka znowu poszla w gore i zrobila sie miekka, jednak jest zamknieta :) trace nadzieje, ale czekam do czwartku na testowanie, jak noc nie wyjdzie to odpuszczam i moze doczekam sie @ :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • kolo Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 30 września 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :)

    czytam wasze wpisy i pomyślałam ze się dołączę, może będzie mi łatwiej przetrwać :)

    po pierwsze ZAGUBIONA bardzo ci współczuję i wierzę głęboko że już niedługo będziesz mogła cieszyc się z upragnionej ciąży.

    moja sytuacja jest taka: staram się od niedawna, ale czekanie mnie dobija, mam dziwne mrowienie w piersiach, czasem czuję jajnik... i nic poza tym, w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów tylko 4 dni przed okresem miałam uczucie ciągłej wilgoci, tzn miałam wrażenie że już właśnie okres nadchodzi ale nic. teraz też mam takie wrażenie nie wytrzymałam i zrobiłam test jestem 2 dni przed okresem i robiłam test o czułości 10 i NIC, NAWET CIENIA NIE WIDZIAŁAM :( ale jakoś cały czas mam nadzieje ze może jednak test za wcześnie zrobiłam.....

    kolo
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 30 września 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolo wrote:
    cześć dziewczyny :)

    czytam wasze wpisy i pomyślałam ze się dołączę, może będzie mi łatwiej przetrwać :)

    po pierwsze ZAGUBIONA bardzo ci współczuję i wierzę głęboko że już niedługo będziesz mogła cieszyc się z upragnionej ciąży.

    moja sytuacja jest taka: staram się od niedawna, ale czekanie mnie dobija, mam dziwne mrowienie w piersiach, czasem czuję jajnik... i nic poza tym, w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów tylko 4 dni przed okresem miałam uczucie ciągłej wilgoci, tzn miałam wrażenie że już właśnie okres nadchodzi ale nic. teraz też mam takie wrażenie nie wytrzymałam i zrobiłam test jestem 2 dni przed okresem i robiłam test o czułości 10 i NIC, NAWET CIENIA NIE WIDZIAŁAM :( ale jakoś cały czas mam nadzieje ze może jednak test za wcześnie zrobiłam.....

    Jeżeli masz regularne miesiączki i wiesz kiedy wystąpiła owulacja, to polecam Ci juz zrobić betę, bedzie wiarygodna, a test sikany dopiero po terminie miesiączki :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • kolo Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 30 września 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję :)

    PaulaViktoria u ciebie jak? dalej czekasz czy może już testowałaś? @ się spóźnia czy jeszcze jest przed terminem?

    pozdrawiam i trzymam za wszystkie starające się kciuki :)

    kolo
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 30 września 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoźnia się dziś 4 dzień, ostatni test z południowego moczu robiony 4 dni temu był negatywny, beta w 11dpo tez jeszcze negatywna, ale nie daje mi spokoju ten spadek, a następnie skok temperatury, więc mam cichą nadzieję :) Kupiłam dzisiaj 2 testy w aptece, jutro z porannego moczu testuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2015, 13:30

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • kolo Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 30 września 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w takim razie trzymam kciuki i czekam na same dobre wieści :)

    beta 11 dpo mogła ci nie wyjść bo np. może dłużej u ciebie trwało zagnieżdżenie? oby tak było i obys jutro zobaczyła 2 pięknie kreseczki :)

    powodzenia :)

    kolo
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 30 września 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czym więcej cykli tym mniej wiary, że kiedyś sie uda :(
    Ja też trzymam kciuki za Ciebie <3 Leć na bete :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ