X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 14 października 2015, 03:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny na wątku :) Trzymam za was kciuki :)
    A ja się nie odzywam, moje ciało to zwłoki, które ciężko ruszyć. Leżę całymi dniami, kręgosłup boli coraz bardziej, a żeby było ciekawiej zaczyna paraliżować mi nogi. Masakra jakaś. Wg lekarzy jestem zdrowa, a boli tylko dlatego, że musi boleć i będzie boleć do końca życia bez powodu....
    Pozdrawiam serdecznie :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • katarzyna3004 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 14 października 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona a robili ci rezonans? Moze cos z kregami? Ja mam takie bole ale mnie trzyma gora 20-30 min paralizuje mnie a potem samo przechodzi. U mnie tez nie znalezli przyczyny ale puki zdarza sie to raz na kilka miesiecy to sie nie martwie jeszcze.

  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 18 października 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam małe problemy jakieś pól roku temu wysunął mi sie krąg i od tego czasu co jaki czas mnie łapie silny ból w lędźwiach że ledwo chodzę, ale po 2 dnia mija i spokój..

    berry lubi tę wiadomość

    Justysia2111
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 18 października 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Jestem na ovufriend od 1,5 tyg. 3 cykl starajac sie zajsc po łyżeczkowaniu i poronieniu w 11 tyg:-(
    Pierwszy miesiac kiedy korzystałam z testów owulacyjnych, wyszły pozytywne w 11,12 i 13 dniu. Od 10 dnia do 18 miałam bole jajników, uczucie ciagniecia. od 17 dnia mam bardzo wrazliwe sutki z grudkami wokół a dziś w 19 dc mam ból brzucha ale jakis inny niż przez te kilka dni i maksymalne rozdraznienie, nie wspomne o apetycie....
    Jest to 19 dc, czy to możliwe ze sa to bole już przed @????

    Pola
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 18 października 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cykle mam rózne, po poronieniu pierwsza @ 41 dc, druga 29 dc, i teraz 3@ 26 dc

    Pola
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 18 października 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam jeszcze rezonansu jak narazie zrobili mi tomografię i rtg. Wykryli że mam dyskopatię dyskretną, ale lekarz rodzinny podejrzewa że jest coś jeszcze bo gdyby to był tylko dysk to by mnie tak nie bolało caly czas i nie paraliżowało.

    Pola jest to możliwe że są to objawy nadchodzącej @, a może to być przyczyna wytworów psychiki. Ja tak mam od owulacji że mam wszystkie objawy ciążowe jakie mogą tylko być i mijają w 2 dzień cyklu :) trzymam kciuki żeby to była fasolka :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Pozwólcie, że dołączę. To mój dopiero trzeci cykl starań, mam 3 dni do @ i raczej wiem już, że nic z tego, bo wczoraj z porannego moczu - 11 dni po owulacji (o ile była, bo tego nigdy nie można być pewnym) robiłam test i negatywny. Oczywiście dziś już mnie boli brzuch na @ więc pewnie przyjdzie niebawem... Ale może będzie mi raźniej z Wami. Ten czas po owu strasznie się dłuży. Niestety mam nudną pracę i dużo wolnego czasu więc tez niestety ciągle tu przesiaduję i czytam... i czytam...

  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 19 października 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona... wrote:
    Nie miałam jeszcze rezonansu jak narazie zrobili mi tomografię i rtg. Wykryli że mam dyskopatię dyskretną, ale lekarz rodzinny podejrzewa że jest coś jeszcze bo gdyby to był tylko dysk to by mnie tak nie bolało caly czas i nie paraliżowało.

    Pola jest to możliwe że są to objawy nadchodzącej @, a może to być przyczyna wytworów psychiki. Ja tak mam od owulacji że mam wszystkie objawy ciążowe jakie mogą tylko być i mijają w 2 dzień cyklu :) trzymam kciuki żeby to była fasolka :)

    Mam nadzieje ze sie nie rozczaruje po raz kolejny, wczoraj 19 dc i pierwszy raz od czasu ostatniej poronionej ciązy zasnełam w łózku o 20, nie zdarza mi sie nigdy a wczoraj tak jak za dawnych czasów kiedy byłam w I trymestrze obowiazkowe spanie o 20 i dziwny ból brzucha przez cały wieczór i znowu kłucie jajników...dzis 20 dc, brzuch nie boli tylko sutki nadal wrazliwe...

    Pola
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 19 października 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mam takie pytanko wiem ze nie ten temat ale skoro juz tu dyskutujemy od jakiegoś czasu;)
    Test owu w środę 14.10 wyszedl pozytyny, nast dnia tez pozytyw.W piątek już negatyw. Starania byly w srode i czwartek tylko. Czy jest szansa??

    Justysia2111
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 19 października 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia9012, zawsze owu mogla sie przesunąć dlatego warto poczekac do terminu @ aa jak minie to test albo na krew. Wszystkie tuobecne wiemy że najgorsze jest te czekanie i nadzieja..

    Justysia2111
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 19 października 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia2111 wrote:
    hej dziewczyny mam takie pytanko wiem ze nie ten temat ale skoro juz tu dyskutujemy od jakiegoś czasu;)
    Test owu w środę 14.10 wyszedl pozytyny, nast dnia tez pozytyw.W piątek już negatyw. Starania byly w srode i czwartek tylko. Czy jest szansa??

    Od 2 miesiecy czytam fora i czasami mam wrazenie ze nic nie wiem, jest duze prawdopodobienstwo pod warunkiem ze rzeczywiscie była owulacja bo podobno test ovu pozytywny nie potwierdza ze owulacja była...po drugie owulacja mogła byc pożniej. Ale trzymam kciuki ze sie uda:-)
    Ja mam podobnie test ovu pozytywny w 10-11-12. pazdziernik a przytulanie 8-9-10-11-12-13 pazdziernik, dzis 20 dc i nadal boli mnie brzuch nieustannie od 9.10, ból owulacyjny...

    Pola
  • katarzyna3004 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 19 października 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia mi tez sie strasznie dluza te ostatnie dni. U mnie 27 dc tylko ze ja mam cykle 31-32 dni wiec tez czekam z niecierpliwoscia . Robilam juz 2 testy i obydwa negatywne ale jeszcze sie nie zalamuje. Nastepny zrobie w srode rano- po poludniu mam wizyte u gin a jak nadal beda negatywy to chyba bede czekac na @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dostałam @ :(:(
    No nic... starania są przyjemne. Zastanawiam się tylko, czy moja faza lutealna, która trwa 11 dni to nie za mało.... W środę mam ginekologa to popytam.

    katarzyna3004 - witaj w klubie, moje cykle to 35-37, czasem 40 dni. Ostatni trwał 28 dni, a ten np. 30. Trwają ile chcą :)

  • katarzyna3004 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 20 października 2015, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia ja czekam niby do piatku @ ma przyjsc. Dzis mi mezu kupil testy ciazowe nie moglam wytrzymac i 1 zrobilam- negatywny. A w razie kolejnego cyklu mam tez owulacyjne bo obok ciazowych lerzaly a mialy to samo narysowane wiec wzial i owulacujne. A jaki byl dumny ze rozne wzial ;p

  • katarzyna3004 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 20 października 2015, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i mam wrazenie ze jednak @ dostane bo juz mam hormonalne bole glowy 3 dzien ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna do piątku masz jeszcze trochę czasu, test mógł jeszcze nie wyjść. Ja już sobie obiecałam, że to był ostatni miesiąc gdzie robiłam testy przed @. Następny test ciążowy jaki zrobię to dopiero jak mi się spóźni okres co najmniej 3 dni.
    Co do bóli głowy... wczesna ciąża przypomina pms także nic straconego :) Trzymam kciuki, może chociaż Tobie się uda :):)

    heh.. faceci :) Mój pewnie też by nie odróżnił :) Swoją drogą chyba też zaopatrzę się w owulacyjne w tym miesiącu, chociaż zawsze mi się wydawało, że dokładnie wiem kiedy zbliżam się do owulacji.

  • katarzyna3004 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 20 października 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia masz racje lepiej poczekac i zrobic test po dacie spodziewanej @ ale ja po prostu nie moglam sie powstrzymac a teraz zaluje. Mi sie tez wydawalo ze tez dokladnie wiem kiedy mam owulacje ale odkad sie
    Staramy nabijam
    Sobie do glowy ze moze zle wszystko interpretuje ze moze sie przesunela. Wogole masakra jakas ze mna w tym miesiacu, zachowuje sie jak szaleniec jakis.

  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 21 października 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny Ja wczoraj w 21dc i w 9 dniu od pozytywnego testu ovu zrobiłam Bete i nic... łudze sie jeszcze tym ze jezeli doszło do czegos po pozytywnem tescie w sobote, niedziele i poniedziałek to zagnizedzenie jest kilka dni pozniej, wiec robiac bete po kilku dniach moze nie wyjsc.... mialyscie tak?

    Pola
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 21 października 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam ze dzis rano przez chwile miałam lekkie mdłosci, ustapiły jak zjadłam sniadanie...zawsze temperature mam 35,4 35,6 a dzis 36,4...

    Pola
  • jamajka30 Koleżanka
    Postów: 31 21

    Wysłany: 21 października 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 5 cykl starań. W poprzednich robiłam est przed spodziewaną @. Teraz poczekam do tego dnia. Jeśli @ sie nie pojawi to bede testowac. Bardzo bym chciała żeby się udało.

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ