X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • katarzyna3004 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 25 października 2015, 02:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez nowy cykl. Maz kupil ovu testy wiec sprobujemy jak to dziala. Moze akurat w 2 cyklu trafimy.
    Dziewczyny wierzycie w chinski kalendarz plci?

  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 25 października 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, Ja w tym miesiacu pierwszy raz korzystałam z testów owulacyjnych i zobaczymy....
    pierwszy cykl miałam po poronieniu po 41 dniach, kolejny juz normalny po 29, trzeci juz po 26 ale pewnie dlatego ze zaczełam sie odchudzac:-) a dziś mamy juz 26 dc i na szczescie @ jeszcze nie ma..... robilam test w 21 dc i wyszedł negatywnie zarówno normalny jak i beta ale to chyba było zdecydowanie za wczesnie

    Pola
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 25 października 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzyna3004 wrote:
    U mnie tez nowy cykl. Maz kupil ovu testy wiec sprobujemy jak to dziala. Moze akurat w 2 cyklu trafimy.
    Dziewczyny wierzycie w chinski kalendarz plci?


    nie słyszałam nigdy o chinskim..

    Pola
  • jamajka30 Koleżanka
    Postów: 31 21

    Wysłany: 25 października 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna3004 ja ten cykl sprobowalam z testami ovu i pomiarem temp. testy praktycznie pokryly sie z temp :) dzisiaj dostalam niewielkie plamienie dlatego nie wytrzymalam i zrobilam test po poludniu i pokazal 2 kreske :) jutro planowo miala byc @ dlatego ide na bete zeby przekonac sie na 100% co w trawie piszczy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:12

    SurfGirl lubi tę wiadomość

  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 25 października 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jamajka zycze potwierdzenie wyniku:))

    Zagubiona a ty się nadal starasz czy jak? bo pisałaś cos ze bedziesz testowac..
    ja okres powinnam dostac za 5 dni....cięzkie te czekanie:/

    Justysia2111
  • katarzyna3004 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 26 października 2015, 01:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jamajka zycze aby beta potwierdzila ;)
    Ja sprobuje w tym cyklu zobaczymy czy mi tez sie pokryja temp z testami ovu ;)

  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 26 października 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jamajka30 wrote:
    Katarzyna3004 ja ten cykl sprobowalam z testami ovu i pomiarem temp. testy praktycznie pokryly sie z temp :) dzisiaj dostalam niewielkie plamienie dlatego nie wytrzymalam i zrobilam test po poludniu i pokazal 2 kreske :) jutro planowo miala byc @ dlatego ide na bete zeby przekonac sie na 100% co w trawie piszczy :D


    Powiedz prosze jak mierzyłas temperature? i w jakich godzinach?

    Pola
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 27 października 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jamajka i jak beta??

    ja czekam na @, brzuch troche pobolewa, a temperatura trzyma sie na poziomie 36,8...

    Justysia2111
  • jamajka30 Koleżanka
    Postów: 31 21

    Wysłany: 27 października 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie beta wyszla 218,2 takze 4 tydzien :-) dla.pewnosci w srode zrobie powtorke czy rosnie :-D jest radosc . Justysia2111 3mam kciuki. mnie tez brzuch pobolewal i myslalam ze @ sie pojawi a tu taka niespodzianka ;-)

    SurfGirl lubi tę wiadomość

  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 27 października 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje jamajka;)) oj tez bym tak bardzo chciala zeby sie udalo;) a kiedy robilas sikanca przed terminem @ czy po??

    Justysia2111
  • jamajka30 Koleżanka
    Postów: 31 21

    Wysłany: 27 października 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie pierwsza blada kreske zobaczylam w 9 dniu po ovu. natepnego dnia byla mocniejsza potwm zrobilam w niedziele po poludniu, bo przeciez 3 pozytywne testy o niczym nie swiadcza heh he i byla wyrazna ale w pon musialam isc na bete zeby sie przekonac na 100% dalej w to nie moge uwierzyc u szukam dziury w calym. taka zakrecona jestem :-) jak jutro bedzie dobry wynik bety to chyba w koncu do mnie dotrze hehehe :-D 3mam za was kciuki :-)

    SurfGirl lubi tę wiadomość

  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 27 października 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robilam test w niedziele i nic... moze za wczesnie bo 6 dni przed @.. te czekanie mnie dobija...;p

    Justysia2111
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 27 października 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona a co u Ciebie??:)

    Justysia2111
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 28 października 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia2111 wrote:
    jamajka zycze potwierdzenie wyniku:))

    Zagubiona a ty się nadal starasz czy jak? bo pisałaś cos ze bedziesz testowac..
    ja okres powinnam dostac za 5 dni....cięzkie te czekanie:/
    Teoretycznie nie ale w praktyce kilka zbliżeń było więc jakaś iskierka nadziei jest. Teraz mam 34 dc i 3 dzień plamię. Testy negatywnie więc czekam aż @ się rozkręci :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 28 października 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie cały czas brzuch boli więc @ chyba sie zbliza:(

    Justysia2111
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 28 października 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa i pozwoliłam sobie dołaczyć do was. Ja nie wiem co się ze mną dzieje w tym cyklu ale od 5 lat się staramy o dzidzie i to jest pierwszy mój tak dziwny cykl. Mam pcos cykle po 45 dni i w tym miesiącu dwa razy w różnych porach wyszły mi testy ovu. Od tygodnia bardzo dziwnie się czuje jest mi codziennie niedobrze dzisiaj w nocy aż wstawałam z odruchem wymiotnym. Ból jajników nie do wytrzymania od wczoraj jakieś dziwne skurcze w dole brzucha, dziś rano wstałam z ogromnym bólem brzucha (już chciałam jechać na pogotowie) po 2 nospach przeszło i teraz mam takie bóle jak bym miała miesiączkę ale jej brak. Dziś mam 46 dc czyli dzień spodziewanej miesiaczki. Test robiłam w sobotę 42 dc i wyszedł niestety negatywny. Ogólnie cała historia mojego cyklu i dolegliwości jest bardzo długa więc nie chce was zanudzać ale jest baaardzo dziwny :/

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 29 października 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia zauważyłam u wielu dziewczyn tutaj że zanim zrobią test ciążowy to najpierw robią test ovu i zazwyczaj przy ciąży jest pozytywny :) trzymam kciuki. Kiedy testujesz?

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 29 października 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dupa dzis plamienie jutro @;(

    Justysia2111
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 29 października 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia2111 może jeszcze nie przyjdzie... trzymam kciuki żeby nie przyszła.

    Ja miałam dzisiaj testować ale zabrakło mi odwagi boję się kolejnego rozczarowania ale jutro przychodzi moja przyjaciółka i wtedy zrobię ponieważ ona mnie wspiera w każdym cyklu :)
    Od trzech dni niestety nie wychodzą mi już te testy ovu. Powiedzcie mi czy możliwe jest to, żebym tak późno miała ovu? Ponieważ miesiączki narazie niema, bóle mam jak na @ ale przy tym wydaje mi się że jakaś infekcja mi się wdała ponieważ śluz mam taki gęsty biały i dziwnie niestety pachnie ale żadnego przy tym swędzenia ani pieczenia a może przez to mam takie dziwne objawy i brak @. Nie wiem sama już głupieje przy tym cyklu :/

    Mrówka28 lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 30 października 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ przyszła:(

    Justysia2111
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ