X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga mam wielka nadzieje że sie udało jak i tobie tak i mi :-) I oby to u ciebie nie byla dluzsza fl tylko ciąża ;)

    Ola u mnie również skurcze jak na @ i niestety ale mam wrażenie że niestety sie zbliza :-( szyjka sie obnizyla i jakos dziwnie rozpulchnila i boli coraz bardziej :-(

    Skorka u lekarza nie byłam na razie jesli nie dostane @ a test wyjdzie negatywny wtedy do niego dzwonię bo teraz za bardzo nie chce panikować choc za bardzo mi to niestety nie wychodzi ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2015, 03:19

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 8 listopada 2015, 03:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny niestety u mnie nadeszła @ :'(
    Ból przeokropny.... myślałam że w tym miesiącu naprawdę sie udało ponieważ rzeczywiście był inny ten cykl :-(
    Ach normalnie szkoda słów :'(

    Trzymam teraz za was dziewczyny kciuki oby wam sie udalo :-*

    maggdax lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 9 listopada 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1407 wrote:
    Dziewczyny niestety u mnie nadeszła @ :'(
    Ból przeokropny.... myślałam że w tym miesiącu naprawdę sie udało ponieważ rzeczywiście był inny ten cykl :-(
    Ach normalnie szkoda słów :'(

    Trzymam teraz za was dziewczyny kciuki oby wam sie udalo :-*
    kasiu szkoda :( ja jeszcze czekam

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 9 listopada 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam drogie panie :) Kasiu tule mocno i trzymam kciuki za kolejny cykl, oby szczęśliwy :) i za każdą z was trzymam :) a u mnie właśnie wystąpiła owulka :D oczywiście gwałt był to teraz czekamy na rozwój wydarzeń :) dobrej nocki życzę :)

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 10 listopada 2015, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola i Zagubiona dziękuję za słowa otuchy i mam nadzieję że ten cykl będzie tym szczęśliwym i prezencik będzie na święta :)
    A wam kochane życzę powodzenia i mam nadzieje że wy przyniesiecie tutaj bardzo dobre wiadomości :)
    I oczywiście piszcie co tam u was.

    Zagubiona... lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 11 listopada 2015, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się nocą :) powiedzcie mi myślicie nad prezentami świątecznymi już? Ja oczywiście zawsze jestem do przodu i kupiłam już prezent mężowi i po części też mi :P z racji tego że jesteśmy smakoszami kawy kupiłam nam ekspres ciśnieniowy kolbowy :D i w tym momencie pomysły się skończyły a zostali jeszcze teściowie rodzice i rodzeństwo :D macie jakieś pomysły na użyteczne prezenty?

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 11 listopada 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zapowiada sie cyba bardzo dlugi cykl nadal bola mnie piersi i lekkie ciagniecie w podbrzuszu.Okres silnych boli minął.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Anna0o Koleżanka
    Postów: 52 36

    Wysłany: 11 listopada 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem w 5 dpo i strasznie, ale to strasznie boli mnie podbrzusze. Chyba nawet w trakcie @ mnie tak nie boli. W 2 dpo, gdy ból się zaczął byłam pełna nadziei. Ale teraz zaczynam nie wyrabiać. Prawie cały czas coś mnie tam pobolewa. Lżej mocniej, ale bez ustanku. Owulacja prawie na 100% była(test+ i ból NA PEWNO owulacyjny;)) Zaczynam się martwić czy to nie jest coś poważnego. Wczoraj w pracy źle się czułam. Zawroty głowy, uderzenia gorąca, mdłości. Dziś tylko po przebudzeniu miałam lekkie mdłości i ślinotok ;) Zaczynam świrować i po kilka razy dziennie obliczam kiedy wybrać się na bete.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2015, 17:27

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    dev130ps___.png
    20150808560120.png
  • MałaMaja93 Przyjaciółka
    Postów: 93 26

    Wysłany: 11 listopada 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do bóli okresowych no w mojej pierwszej ciąży właśnie były bóle.. nie całkiem jak na @ ale podobne :) ja jestem 3 dni po terminie @ i bardzo boli podbrzusze... ból ciągnący...

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    6sutgywl8eldt4rx.png
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 11 listopada 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna ja miałam podobnie w tym cyklu bardzo bolało mnie podbrzusze i jajniki aż w pewnym momencie myślałam że na pogotowie będę jechać ale bóle mi ustały i za parę dni przyszła @ ale też byłam bardzo zaniepokojona. Oby u ciebie to nie na @ tylko na dwie kreseczki :)
    Ola a może zatestuj jeszcze raz?

    Zagubiona ja jeszcze o prezentach w ogóle nie myślałam co roku obiecuje sobie że wezmę się za prezenty wcześniej a praktycznie zawsze kupuje w ostatniej chwili :/
    Choć mam nadzieję że w tym roku moim prezentem będą dwie kreseczki na teściku bo akurat tak mi wypada, że na 22 niby @ :) A jak nie to mojemu M. chyba kupię wzmacniacz ponieważ jest muzykiem gra na gitarze i mu marzy się jakiś tam wzmacniacz a o reszcie jeszcze muszę się zastanowić.

    Zagubiona... lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • MałaMaja93 Przyjaciółka
    Postów: 93 26

    Wysłany: 12 listopada 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1407 życzę dwóch kreseczek ! ;) w tamtym roku moim prezentem był poród córki :) teraz mam nadzieję, że zobaczę dwie kreseczki hihiih :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2015, 08:53

    6sutgywl8eldt4rx.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 12 listopada 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny u mnie nadal z @ cisza ale temp ładnie rosnie,nie wiem jak to z ta temp jest ale mam nadzieje ze za chwile sie wyjasni na plus Podbrzusze mnie boli ale juz inaczej czuje takie rozpychanie,piersi wieksze i dzis lekkie zawroty glowy.ale nie nakrecam sie spoko.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 12 listopada 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna0o wrote:
    Cześć dziewczyny. Jestem w 5 dpo i strasznie, ale to strasznie boli mnie podbrzusze. Chyba nawet w trakcie @ mnie tak nie boli. W 2 dpo, gdy ból się zaczął byłam pełna nadziei. Ale teraz zaczynam nie wyrabiać. Prawie cały czas coś mnie tam pobolewa. Lżej mocniej, ale bez ustanku. Owulacja prawie na 100% była(test+ i ból NA PEWNO owulacyjny;)) Zaczynam się martwić czy to nie jest coś poważnego. Wczoraj w pracy źle się czułam. Zawroty głowy, uderzenia gorąca, mdłości. Dziś tylko po przebudzeniu miałam lekkie mdłości i ślinotok ;) Zaczynam świrować i po kilka razy dziennie obliczam kiedy wybrać się na bete.
    mialam tak samo jak ty bole okropne juz mi minely ale nadal boli i czekam na testowanie.Mi bol zaczal dokuczac po owu i boli ok 1,5 tyg to stanowczo za dlugo na @.Zawsze kilka dni przed mnie boli ale nie tak mocno jak teraz.Miejmy nadzieje ze nasze objawy beda pozytywne.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • MałaMaja93 Przyjaciółka
    Postów: 93 26

    Wysłany: 12 listopada 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    Czesc dziewczyny u mnie nadal z @ cisza ale temp ładnie rosnie,nie wiem jak to z ta temp jest ale mam nadzieje ze za chwile sie wyjasni na plus Podbrzusze mnie boli ale juz inaczej czuje takie rozpychanie,piersi wieksze i dzis lekkie zawroty glowy.ale nie nakrecam sie spoko.


    kiedy testujesz? u mnie też bóle... @ się spóźnia ale testy negatywne. Wiem, że się nie udało... nie łudzę się już...

    6sutgywl8eldt4rx.png
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 12 listopada 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja a myślałaś nad betą? Piękną masz temp i może być dopiero 4 dzień po implantacji i testy mogą nie wyjść jeszcze. Trzymam za was kciuki :)
    A u mnie dziwna sytuacja. Mdli mnie od kilku dni, wywaliło mi brzuch do przodu, do tego mam wzdęcia i bóle głowy, straciłam apetyt, swędzą mnie sutki i są wrażliwe i czuję wstręt do papierosów a pale kilka lat... Wczoraj kazałam mężowi kupić kapustę albo ogórki kiszone do obiadu, a on tak popatrzył na mnie i mówi a ty w ciąży przypadkiem nie jesteś, ja mówię że raczej nie i dzisiaj przywiózł mi testy ciążowe. Ale ja mam dopiero 19 dc, no chyba że moja skąpa @ to nie była @ tylko plamienie.... Co myślicie, jelitówka czy może być coś na rzeczy?

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 12 listopada 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMaja93 wrote:
    kiedy testujesz? u mnie też bóle... @ się spóźnia ale testy negatywne. Wiem, że się nie udało... nie łudzę się już...
    jutro ide na bete

    MałaMaja93 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 12 listopada 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona... wrote:
    Maja a myślałaś nad betą? Piękną masz temp i może być dopiero 4 dzień po implantacji i testy mogą nie wyjść jeszcze. Trzymam za was kciuki :)
    A u mnie dziwna sytuacja. Mdli mnie od kilku dni, wywaliło mi brzuch do przodu, do tego mam wzdęcia i bóle głowy, straciłam apetyt, swędzą mnie sutki i są wrażliwe i czuję wstręt do papierosów a pale kilka lat... Wczoraj kazałam mężowi kupić kapustę albo ogórki kiszone do obiadu, a on tak popatrzył na mnie i mówi a ty w ciąży przypadkiem nie jesteś, ja mówię że raczej nie i dzisiaj przywiózł mi testy ciążowe. Ale ja mam dopiero 19 dc, no chyba że moja skąpa @ to nie była @ tylko plamienie.... Co myślicie, jelitówka czy może być coś na rzeczy?
    ja sadze ze nie jelitowka bo troszke inne sa objawy przynajmniej u mnie jak mialam jelitowke.Glowa do gory.

    Zagubiona... lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Anna0o Koleżanka
    Postów: 52 36

    Wysłany: 12 listopada 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olu właśnie mnie zaczynało boleć zawsze jak @ się fizycznie pojawiała. Stąd mój niepokój. Dziś jest lepiej. Dalej "czuję" podbrzusze, ale się już nie zwijam. Za to piersi zrobiły się tkliwe. I wokół brodawek pojawiły się takie ciemne kropeczki. Jakby wągry :) Jak człowiek zaczyna obserwować swoje ciało w poszukiwaniu zmian to różne dziwne rzeczy zaczyna zauważać :)

    dev130ps___.png
    20150808560120.png
  • Anna0o Koleżanka
    Postów: 52 36

    Wysłany: 12 listopada 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona testuj i daj znać :) Ze skąpą @ nigdy nie wiadomo. Trzymam kciuki :)

    Zagubiona... lubi tę wiadomość

    dev130ps___.png
    20150808560120.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 12 listopada 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny potrzebuję waszej opinni :) dzis mam 11 dpo ale to tylko wedlug wykresu bo osobiscie uwazam ze owulacja była pozniej a dzis mam 8,9 dpo. Od rana mnie mdli w sklepie prawie zemdlałam uderzenie garaca byly strasznie az szalik zdjelam bo myslalam ze sie udusze.. wiem ze to za wczesnie na takie objawy ale jak przechodzilam obok palacza myslalam ze zwymiotuje. Bole na @ mialam silne dwa trzy dni temu teraz juz mniej mi dokuczaja jedynie piersi i jajniki jakby bulgotały nie chce sie nakrecac ale to wszystko jest takie inne niz co miesiąc . Czy to mozliwe na objawy tak wczesnie? chyba ciaza ale urojona :D do wczoraj apetyt mialam straszny a dzis nic nie jadlam nic mi nie przechodzi przez gardło

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ