X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • MałaMaja93 Przyjaciółka
    Postów: 93 26

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1407 wrote:
    Zagubiona jak nic rób test z resztą jak i Ola :) I ja dziewczyny tutaj czekam na dobre wiadomości :)
    Mała Maja proszę mi się tutaj nie załamywać dopóki nie ma @ są nadzieje :)
    no poki co ciszaaaaa :)

    6sutgywl8eldt4rx.png
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamaja kciukam :) obiecujący ten twój wykres :) kciukam mocno :) kiedy test albo beta?

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • MałaMaja93 Przyjaciółka
    Postów: 93 26

    Wysłany: 13 listopada 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona... wrote:
    Malamaja kciukam :) obiecujący ten twój wykres :) kciukam mocno :) kiedy test albo beta?
    test byl i to 4 razy ciagle jedna krecha... obiecalam sobie ze do srody wytrzymam i pojde do gina.. siłą rzeczy musi być już coś widać :)

    6sutgywl8eldt4rx.png
  • MałaMaja93 Przyjaciółka
    Postów: 93 26

    Wysłany: 13 listopada 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najśmieszniejsze jest to, że pierwsza ciąża książkowa. Bóle piersi ( nie wiedziałam,że jestem w ciąży, bo nie planowałam). Zemdlałam w windzie i ciągle chodziłam siku. test 3 dni przed terminem @ dwie grube krechy, dzien pozniej to samo. Poczekałam do terminu @ i poszłam na usg to byl 5w3d :) a teraz co miesiąc mam tysiąc objawów a ciąży nie ma i nie ma ;p

    6sutgywl8eldt4rx.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 13 listopada 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta ujemna a progesteron 3,61

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 13 listopada 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm a mi się wydaje że masz 4 dzień po zagnieżdżeniu :) Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów i dowiedziałam się o ciąży w 8tc :) po tym jak poszłam do gin po skierowanie na badania :D

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 13 listopada 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    beta ujemna a progesteron 3,61
    tule mocno i trzymam kciuki żeby teraz @ szybko przyszła i kolejny cykl był owocny :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • MałaMaja93 Przyjaciółka
    Postów: 93 26

    Wysłany: 13 listopada 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona... wrote:
    hmm a mi się wydaje że masz 4 dzień po zagnieżdżeniu :) Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów i dowiedziałam się o ciąży w 8tc :) po tym jak poszłam do gin po skierowanie na badania :D


    jestem teraz taka bo tak jak juz wspominalam zobaczylam bladziocha ostatnio a lekarz nie potwoerdzil nic i sie hmm zawiodlam... teraz nie chce leciec co dwa dni po test , na bete albo do gina, ale w srode mam wizyte dam znac ! ;)

    6sutgywl8eldt4rx.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 13 listopada 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mi sie wydawało ze jest 4 dni po zagniezdzeniu....moze za wczesnie na te moje badania a orientujecie sie moze co z tym progesteronem jest ??

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 13 listopada 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko jest z tymi testami... Raz pokazują ciążę choć jej nie ma czasami jej nie pokazują masakra...

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 14 listopada 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 a nie brałaś duphastonu albo luteiny w drugiej fazie cyklu? zawsze miałaś taki niski progesteron?? tak niski wynik oznacza, że nie było owulacji :(

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 15 listopada 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czekam na wieści od was Jak tam się sprawy mają :*
    Ja narazie się nie wypowiadam ponieważ do moich dni płodnych jeszcze daleko :/

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • SurfGirl Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 15 listopada 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja już nie mogę wytrzymać do czwartku, ale spróbuję być cierpliwa i najpierw test sikany, a beta jak będzie pozytywny :p Ale kusi mnie beta wcześniej :P Od 4 dpo mam straszne kłucia jajników (myślałam ze to wyrostek, ale zaczęło mnie kłuć z drugiej strony), w 8 dpo doszły wrażliwe sutki i ból jak na okres, dosyć mocno... Następnego dnia znowu bóle jak na owu, że wieczorem ciężko mi leżeć i czytać książkę i strasznie rozpalona się czułam, ale nie jak na gorączkę, nawet mój K. się do mnie tak jakoś czule tuił i stwierdził,że mam ciepły tyłeczek i jestem gorąca (nie rozmawiam z nim na razie o żadnych objawach, więc jego zachowanie jest trochę niezwyczajne :P ). Wczoraj mnnie troszkę mdliło wieczorem i jak wyszliśmy spotkać się ze znajomymi, to musieliśmy zwolnić, bo jamniki... Jeśli test będzie negatywny w czwartek to chyba będę musiała iść na jakieś badania, bo normalnie po owu nie mam takich objawów...

    Kasia1407 trzymam kciuki, ja już na wszelki wypadek kupiłam sobie czerwoną sukienkę na następny cykl :P

    Buziaki i miłego starania się :*
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 15 listopada 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SurfGirl trymam kciuki :) i wytrwałości życzę :D pamiętaj że ćwiczenie cierpliwości ci się przyda przy maluszku :) mój mąż sam mnie podpuszcza, że mam zrobić test :) o objawach nic nie wie :P

    Kasia1407 owocnej owulki życzę :)

    a moje objawy są.... dziwne. Mdli mnie niemiłosiernie, piersi to dwie tykające bomby, które wybuchną jak się je dotknie, mam stan podgorączkowy, 2 razy zasłabłam, boli mnie głowa, nie mam apetytu, ciągnięcia i kłucia w macicy, biegunka i chyba częściej oddaję mocz, mam metaliczno-kwaskowy smak, wstręt do zapachów i pobolewające plecy. Ja chyba umieram :D nigdy się tak kijowo nie czułam :P

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 15 listopada 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona, dla mnie to Ty masz objawy ciążowe. Dzwoń po lekarzach żeby Cię przyjął któryś. Do 4 grudnia sporo czasu jeszcze. Dasz radę tyle czekać?

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 15 listopada 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w środę robię betę :) jeżeli coś wyjdzie to lecę do ginekologa i powiem jaka jest sytuacja, może mnie przyjmie wcześniej :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 16 listopada 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagobiona trzymam kciuki żeby się udało;) powracam do wątku jestem po owulce( a tak mi sie przynajmniej wydaje:p) więc teraz czekamy na testowanie!:)

    Justysia2111
  • MałaMaja93 Przyjaciółka
    Postów: 93 26

    Wysłany: 16 listopada 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny , ja melduję, że dziś 3 dzień cyklu :) ale Wam życzę 2 kreseczek :* miłego dnia ! :)

    6sutgywl8eldt4rx.png
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 16 listopada 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamaja kciukam za nowy cykl :)
    Justyna kiedy testujesz?

    MałaMaja93 lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • SurfGirl Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 16 listopada 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do kciukwania :D To czekanie jest najgorsze...
    Och, Zagubiona, kusisz tą betą...Chciałam sprawdzić cennik laboratorium ile biorą za betę, ale mają zepsuty plik, chyba zadzwonię :P Mam nadzieję, że będziesz miała dużą ilość bety :P

    Buziaki i miłego starania się :*
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ