X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 16 listopada 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero w dniu spodziewanej @ czyli za jakies 10 dni;O

    Justysia2111
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to kciukam za 2 kreseczki :D

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SurfGirl wrote:
    Dołączam się do kciukwania :D To czekanie jest najgorsze...
    Och, Zagubiona, kusisz tą betą...Chciałam sprawdzić cennik laboratorium ile biorą za betę, ale mają zepsuty plik, chyba zadzwonię :P Mam nadzieję, że będziesz miała dużą ilość bety :P

    Zobaczymy :) zastanawiam się nad testem przed betą :D

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona... wrote:
    No to kciukam za 2 kreseczki :D

    dziękuję;)

    Justysia2111
  • MałaMaja93 Przyjaciółka
    Postów: 93 26

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zastanawia mnie moja temperatura... jest bardzo wysoka nawet podczas @. jak widać z wykresu w dzien @ nieco opadła ... mierze temperature od 2 cykli wiec srednio ale martwi mnie to trochę, może taka moja natura :)

    6sutgywl8eldt4rx.png
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co kiedyś słyszałam temp może spaść dopiero po @, ale nie wiem nie znam się....

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 17 listopada 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,
    Nie było mnie tu przez jakies 2-3 tyg po kolejnym nie udanym cyklu w którym byłam przekonana kiedy mam ovulacje testy to potwierdzaly a ciazy wciaz brak....
    Zawziełam sie i zaczełam wizyty u gin z prosba o monitoring cyklu, którego nikt nie chciał mi zrobić, długa to historia wiec pisac dzis nie bede ale w konsekwencji dopiero 3 lekarz robiacy usg w tym samym tyg zobaczył u mnie mięsniaka podśluzówkowego i stwierdził ze z nim nie mam zadnych szans na ciaze, chociaz był mały 16 mm. Powiedział usunac a za 2 miesiace bedzie Pani w ciazy. Moze warto szukac jeszcze innych powodów, miesniaki ma co 2 dziewczyna a u mnie wykrył dopiero 3 lekarz!!!! załamka

    Pola
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 17 listopada 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam ze nie miałam zadnych objawów ze cos jest nie tak, dowiedziałam sie o miesniaku 7.11.2015, i 12.11 dostałam @, w 17 dniu cyklu, która była masakryczna, przy wczesniejszych normalnych @ teraz musiałam biegac do toalety i zmieniac tampony, na szczescie trwała 3,5 dnia a w 5 dniu miałam zabieg usuniecia miesniaka czyli wczoraj:-)
    Lekarz który mnie operował a był to inny który go wykrył rowniez potwierdził ze małe szanse były z nim na ciaze a teraz nawet za miesiac po pierwszej @ mozemy sie juz starac:-):-) jestem dzis taka szczesliwa, wczoraj to jeszcze do mnie nie docierało.

    A przed tym zrobiłam wszystkie mozliwe badania, biegałam na bete i nikt nie wpadł na pomysł zeby zrobic usg, jak sama poprosilam to tez nikt nie wykrywał bo był mały i na tylnej scianie. Wiec prosze badajcie sie i poczytajcie o miesniakach wiekszosc z nas je ma.....:-(

    Pola
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 17 listopada 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzac do lekarzy prosiłam o monitoring cyklu, wszyscy sie usmiechali ze cos sobie wymysliłam z monitorowaniem ze powinnam wyluzowac i zajde w ciaze a w tym miesiacu robiłam testu ovu i nic, lekarz ktory wykrył miesniaka byłam wtedy na usg w 13 dc stwierdził ze nie ma zadnych pecherzyków i zadnej ovulacji, wiec zalecił usuniecie miesniaka i powrót po 1 @ a po 2 @ zrobi mi stymulacje cyklu, bez zadnych usmiechów insynuacji....wszystko konkretnie:-) wiec czekam na 1 @ pewnie ok 10-13.grudnia i działamy:-)
    trzymajcie kciuki i mam nadzieje ze u wiekszosci z Was beda dobre wiesci:-)

    Pola
  • SurfGirl Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 18 listopada 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola, grunt to dobry lekarz, wiesz teraz jaki był powód i możesz działać ;) Oby Ci się udało!
    A ja dzisiaj dostałam infekcji (znowu, poprzednią wyleczyłam/zaleczyłam na początku tego cyklu) i zauważyłam małą nitkę żywej krwi... Wczoraj wieczorem cycki mnie mocniej bolały i brzuch, ale inaczej niż na okres. Boję się, że jutro będzie jedna kreska. I muszę iść do gina po jakieś dowcipne globulki. Macie dośw z GP w Anglii? Bo poprzednim razem poszłam do polskiego gina tu w Anglii i skosił ze mnie tyle, że zbierałam tylko szczękę z podłogi. Fakt, że zrobiła mi mnóstwo badań i może tym razem weżmie tylko za receptę, a z drugiej strony GP może nie będzie mnie badał tylko wystawi receptę... Nie wiem. Jutro się dużo okaże. Powiem Wam,że jakoś małpy nie czuję, tylko te jamniki i rozpychanie w brzuchu, a lekki ból podbrzusza i cycki to wieczorem. Taki oto cykl mam :P

    Buziaki i miłego starania się :*
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 18 listopada 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za jutrzejszy test :) a ja chyba przełożę datę testowania. Objawy ciut się uspokoiły, a do rzekomej @ jeszcze tydzień :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 18 listopada 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to wszystko nasza wyobraznia ;D ja tez schizuje i nagle mnie wszystko boli i dopatruje sie objawów jak głupia;p

    SurfGirl lubi tę wiadomość

    Justysia2111
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 18 listopada 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problem w tym, że ja się nie doszukiwałam objawów. Mąż zaczął mi wytykać co się ze mną dzieje i tak jakoś jak pozbieraliśmy je do kupy to było nam to podejrzane :D

    SurfGirl lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 18 listopada 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówisz że do @ jeszcze tydzien i myslisz ze juz tyle objawow jest?
    Ja tez mam jeszcze tydzien i mozeby i sie kilka objawów znalazło ale pewnie sama sie nakręcam;p

    Justysia2111
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 18 listopada 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko że podejrzewam że moja @ nie była @ bo była słaba praktycznie same plamienia a takie objawy mam od ok tygodnia...

    Macie sprawdzone sposoby na oparzenia wrzątkiem? Chodzi mi o nogę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 18:39

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 18 listopada 2015, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki róbcie te teściki ile mam jeszcze czekać zniecierpliwiona :)
    Trzymam mocno kciuki abyście zobaczyły dwie kreseczki :)
    Czekam od was na wiadomości

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 19 listopada 2015, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka ja czekam z testem do przyszłego tygodnia jednak... Dziwne te objawy jakby zatrucie pokarmowe i nadchodząca grypa... Już sama nie wiem co mi jest :)

    Wg pochwalę się wam jaki stroik na święta zrobiłam :D

    70ae713398669321med.jpg

    3f6aba7e6ccf25ffmed.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 01:19

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 19 listopada 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona testuj i nie trzymaj nas w niepewności;)

    Justysia2111
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 19 listopada 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś obiecuję, że zatestuję na 10000% we wtorek :) wolę poczekać niż później się zastanawiać co to jest za duszek na teście :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • SurfGirl Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 19 listopada 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja dzisiaj zatestowałam i niestety negatyw. Moje pierwsze rozczarowanie... I jakoś się czuję jak głupek, wiecie te wszystkie 'objawy'. Na razie mam tylko lekkie plamienie, dosłownie jakby nie było... Jak małpa się nie rozkręci, to zatestuję jeszcze jutro albo pojutrze. Ale czego ja się spodziewam, po dwóch przytulankach tylko, które wydaje mi się były raczej spóźnione tak o jeden dzień. W tym cyklu, jak dobrze zaleczę infekcję, to zamierzam się częściej starać ;) No i zapiszę się do gina w Polsce, tylko muszę to dobrze zorganizować czasowo. W którym momencie cyklu jakie hormony najlepiej robić?

    Zagubiona, już zaczynam rozumieć ten trochę irracjonalny strach przed robieniem testów, a mi na oparzenie najlepiej pomógł opatrunek żelowy, bo działa też przeciwbólowo. Są też duże opatrunki, pamiętam że obłożyłam kiedyś całego psa. Kiedyś pomogło mi trzymanie oparzonego palca w szklance z lodowatą wodą i tak spałam! Uprzedzając pytania: nie, nie ssikałam się :P No i mrożony groszek, bo szybko się rozpuszcza i mniejsze ryzyko odmrożenia ;) Pozdrawiam Was dziewczyny :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 12:23

    Buziaki i miłego starania się :*
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ