X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • MałaMaja93 Przyjaciółka
    Postów: 93 26

    Wysłany: 12 listopada 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona... wrote:
    Maja a myślałaś nad betą? Piękną masz temp i może być dopiero 4 dzień po implantacji i testy mogą nie wyjść jeszcze. Trzymam za was kciuki :)
    A u mnie dziwna sytuacja. Mdli mnie od kilku dni, wywaliło mi brzuch do przodu, do tego mam wzdęcia i bóle głowy, straciłam apetyt, swędzą mnie sutki i są wrażliwe i czuję wstręt do papierosów a pale kilka lat... Wczoraj kazałam mężowi kupić kapustę albo ogórki kiszone do obiadu, a on tak popatrzył na mnie i mówi a ty w ciąży przypadkiem nie jesteś, ja mówię że raczej nie i dzisiaj przywiózł mi testy ciążowe. Ale ja mam dopiero 19 dc, no chyba że moja skąpa @ to nie była @ tylko plamienie.... Co myślicie, jelitówka czy może być coś na rzeczy?


    myślałam nad betą.. ale nie łudzę się już. Nie mam sił, poczekam na @ jeszcze tydzień a potem lekarz.. a co do Twoich objawów to mam podobnie, bardzo podobnie...

    Zagubiona... lubi tę wiadomość

    6sutgywl8eldt4rx.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 12 listopada 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzis pierwszy raz nie wypiłam kawy a jestem jej fakna i kocham kawe :/

    km5s8ribs34fnes6.png
  • MałaMaja93 Przyjaciółka
    Postów: 93 26

    Wysłany: 12 listopada 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    ja dzis pierwszy raz nie wypiłam kawy a jestem jej fakna i kocham kawe :/

    woesz ja w pierwszej ciąży zorientowałam się, że coś jest nie tak właśnie przez kawe ;p uwielbiałam ją ! :D ale nagle coś nie smakowała, piwko też jakby zepsute... no i troszkę podpalałam także odrzut od papierosów. Nie palę do dziś. nie potrafię czuć smrodu papierochów... ;/

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    6sutgywl8eldt4rx.png
  • sskorka24 Ekspertka
    Postów: 333 76

    Wysłany: 12 listopada 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMaja93 ja podobnie jak Ty nie mam okresu od 17 wrzesnia. Testy negatywne. Na usg nic nie widac. We etorej robilam bete wynik 0,18 wiec mi sie nie udało.

    1usamg7yo3h3sz6b.png

    pf0pxzdvu1j7ai74.png


    34bwyx8dzyzole6u.png
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 12 listopada 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona jak nic rób test z resztą jak i Ola :) I ja dziewczyny tutaj czekam na dobre wiadomości :)
    Mała Maja proszę mi się tutaj nie załamywać dopóki nie ma @ są nadzieje :)

    Zagubiona... lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 12 listopada 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMaja93 wrote:
    Kasia1407 życzę dwóch kreseczek ! ;) w tamtym roku moim prezentem był poród córki :) teraz mam nadzieję, że zobaczę dwie kreseczki hihiih :)

    Dziękuję bardzo :)Ja też mam nadzieję, że zobaczę dwie kreseczki I tobie życzę już teraz dwóch kreseczek :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 12 listopada 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za miłe słowa :) postanowiliśmy z mężem że poczekamy do przyszłej środy z testem :) zobaczymy czy coś się zmieni. Wizytę u lekarza mam na 4 grudnia więc tak czy siak zostaje czekanie :) masakra w ciagu tygodnia przytyłam 2 kg O_O i chyba nie trawię kawy... Jakaś dziwna w smaku była i taka kwaśna :P

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 12 listopada 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj zagubiona coś czuję ze będziesz miała dla nas dobre wieści :-)
    Wiec czekamy do przyszlego tygodnia z testowaniem ?.... Wytrzymam ;)

    Zagubiona... lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 13 listopada 2015, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy dobre :) nie chcę się nakręcić, a później płakać. Wmawiam sobie i mężowi że to ciśnienie albo przesilenie jesienno-zimowe, nie wiem co, ale czegoś to jest wina :D zobaczymy :) no i czekamy do przyszłego tygodnia :) trzymajcie mocno kciuki :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Anna0o Koleżanka
    Postów: 52 36

    Wysłany: 13 listopada 2015, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obyśmy wszystkie miały dobre wieści w przyszłym tygodniu :) Ja od wczoraj gonie na siusiu jak poparzona. Równo co godzinkę ;) Ledwo wyjdę, a już czuję znów pęcherz. I za każdym razem na pełnej, nie żeby tak po trochę :D Nawet w nocy 3 razy obudziło mnie na sikanie. I trzeba wstać bo aż ciśnie. W środę postanowiłam iść na betę. Akurat stuknie 12 dpo. O ile wytrzymam i nie polecę od razu w poniedziałek :D

    dev130ps___.png
    20150808560120.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 13 listopada 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc ja jestem juz po pobraniu kriw jakos nie nastawiam sie na plus.Dzis mam wodnisty sluz az sie przestraszyłam ze @przyszła pobiegłam zobaczyc co to leci a to nie to heee.Czekam ok 12 h na wynik.Temp dzis 36,7 czyli nadal podwyzszona.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola daj znać jak wynik :) trzymam kciuki :)
    Anna lepiej poczekać będziesz miała pewność :) choć do implantacji może dojść nawet w 12 dpo :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Anna0o Koleżanka
    Postów: 52 36

    Wysłany: 13 listopada 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha jakbym mogła to bym już biegła :D Sikacze nawet kuszą bo leżą w łazience :D Ale nie! wytrzymam :)

    dev130ps___.png
    20150808560120.png
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 13 listopada 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh a u mnie czar prysł... Wszystkie objawy jak ręką odjął, został tylko wstręt do kawy, papierosów i bóle @... Masakra jakaś :D zobaczymy co będzie dalej :)
    Ania musisz wytrzymać :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • SurfGirl Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 13 listopada 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Widzę, że będziemy się testować razem, bo ja mam termin @ za tydzień w czwartek :P Powodzenia!!!

    Buziaki i miłego starania się :*
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 13 listopada 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SurfGirl no to trzymam mocno kciuki :)

    SurfGirl lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 13 listopada 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona a ty kiedy testujesz?

    km5s8ribs34fnes6.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 kiedy wynik? bo od paru dni Ci kibicuję :D

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    Zagubiona a ty kiedy testujesz?
    W środę o ile objawy będą dwuznaczne a jeżeli ustąpią to 23 dopiero :) jak beta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2015, 19:27

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • MałaMaja93 Przyjaciółka
    Postów: 93 26

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sskorka24 wrote:
    MalaMaja93 ja podobnie jak Ty nie mam okresu od 17 wrzesnia. Testy negatywne. Na usg nic nie widac. We etorej robilam bete wynik 0,18 wiec mi sie nie udało.
    ja bylam na usg 7 dni prze terminem @ i lekarz nic nie widzial ;p uda sie na pewno :) o pierwszą corkę starałam sie 4 msc a 1,5 roku wcześniej straciłam aniołka...

    6sutgywl8eldt4rx.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ