X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 30 października 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy po takim spadku temp jaki mam jest sens testowac? jutto powinna byc @ i mysle zeby rano tedt zrobic, 12dzien to mysle ze chociaz bladzioch sie powinien jakis pojawic jakby sie udalo

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • katarzyna3004 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 31 października 2015, 03:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia testowalas, daj znac ;)

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 31 października 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowałam wczoraj i niestety negatyw :( Ale chyba się troszkę tego spodziewałam :(
    Jeszcze mam nadzieje ze opóźniła mi sie owulacja jak mi te testy lh wychodziły. Ale jak dla mnie to wkrótce przyjdzie @ szyjka się obniżyła jest twarda, piersi się powiększyły są wrażliwe. Jakoś już straciłam nadzieję że udało się w tym cyklu...eh...

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 4 listopada 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co nic się nie odzywacie? Opowiadajcie jak tam u was sytuacja wygląda.
    U mnie @ nadal brak więc pozostają nadal nadzieje.

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 5 listopada 2015, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzadko tutaj bywam :) u mnie starania idą jak idą :P niby się nie staram, ale pod koniec cyklu jak analizuję cykl to mam cichą nadzieję że się uda :) teraz jestem przed dniami płodnymi, jakieś serduszka udało się zaliczyć :D trzymam kciuki dziewczyny :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 5 listopada 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...Chyba mamy podobny problem...ja też czekam czy przyjdzie @.Dzis jest 25 dc ok 5 dn po owu i pobolewa mnie podbrzusze jak na @ i troszke piersi.I musimy chyba poczekać jeszcze bo cykle mam dosc długie

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 5 listopada 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona to teraz czekamy na to aby @ nie przyszła :-)
    Ja nie będę się oszukiwać ja sie staram i pełną gębą za przeproszeniem ;-) W tym cuklu wydaje mi sie że wręcz oszalalam niestety :-(

    Ola 85 mam nadzieje że jak i u mnie tak i u ciebie nie doczekamy sie @ :-)
    Ja dzisiaj to co chwila wchodzę do łazienki bo mam wrażenie że dostałam ale jednak jeszcze nie i obym nie dostała.
    Ten cykl tak bardzo sie ciągnie ze ja juz swiruje mam dzisiaj 54 dc i wedlug ovu @ mam mieć w niedziele. Ale ani moj śluz ani szyjka nie zapowiadaja miesiączki wiec może, może :-)
    Nadzieje umiera ostatnia....

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 5 listopada 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1407 to masz strasznie dlugi cykl.Trzymam kciuki za fasolke kiedy testujesz?

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 5 listopada 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz ten cykl to przebija praktycznie wszystkie. W tym miesiacu mam ewidentnie juz dość sama nie wiem co sie dzieje z moim organizmem ale moge cierpieć tylko zeby zakończenie tego cyklu okazało sie dwiema kreseczkami na teście :-)
    Mam zamiar testować w poniedziałek jeżeli nie przyjdzie @ ponieważ boje się kolejnego rozczarowania :-/

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Aga Inwestująca Przyjaciółka
    Postów: 101 23

    Wysłany: 5 listopada 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) w tym wątku jestem nowa i nie wiem czemu tak późno dołączam, skoro zarejestrowałam się w sierpniu, bo od tego miesiaca tak naprawdę zaczęliśmy się starać.

    Ale zacznę od początku: 2 lata temu zapisałam się na kurs NPR, żeby jakby co wiedziedzieć jak to u mnie działa, nawet mój ówczesny narzeczony też się tym przejął ;) także od tego czasu prowadzę zapiski i byłam załamana, bo wychodziło, albo że nie mam owulacji, albo, że za krótka faza lutealna (7-10dni). Jednak nic z tym nie zrobliłam, bo odkładaliśmy poczęcie, ale na wiosnę doczytaliśmy, że na to wszystko co u mnie na wykresach widać wpływają silne środki przeciwbólowe, które brałam w dużych ilościach na nawracajaće migreny i kręgosłup. Od marca/kwietnia nie brałam nic ani pyraliginy, ani ketonalu, ani solpadeiny, ani niczego z codeiną czy diklofenakiem i ... wykresy temperatur i obraz śluzu zaczęły normalnieć :)))

    Dochodzę do sedna :P w lipcu/sierpniu był pierwszy cykl kiedy byłam pełna nadziei, że to już teraz, ale niestety nie, potem wrześnień odpóściliśmy i dwa ostatnie cykle serduchowaliśmy w dobrym czasie, ale ostatnio nic, a teraz... hmm zobaczymy. Temp niby dziś spadał, ale w ciągu dnia podeszła znowu znacznie do góry, takze jutro rano się okaże ;) poza tym bius napięty i tkliwy, brzuch pobolewa, głowa boli, lekkie mdłości są... ach, może się udało ;)

    Powodzenia nam wszystkim życzę!!! :)

    "Kobieta w obecności dobrego mężczyzny, prawdziwego mężczyzny uwielbia być kobietą. Jego siła pozwala aby, jej kobiece serce rozkwitało."
    Urzekająca
    http://inwestycjawmilosc.pl/
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 5 listopada 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to objawy mamy takie same ;) Mam nadzieje że nam wszystkim się uda :)
    Rzeczywiście tabletki bardzo wpływają na cykle więc ja odstawiłam praktycznie wszystkie jedynie ostatnio brałam nospe ponieważ taki ból jajników i podbrzusza mi dokuczał.
    Ja z biustem właśnie mam tak że się powiększył ale nie boli tak bardzo jak przed @ ponieważ praktycznie zawsze czułam bardzo duży dyskomfort a tym razem jest inaczej ale może jeszcze za wcześnie już sama nie wiem.

    Aga Inwestująca, Ola_85 lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :) objawy są obiecujące :) choć ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów... Zaczęły się pod koniec 3 miesiąca.
    Kasia ja nie nastawiam się że może się udać :) w cyklach w których było więcej serduszek nie wyszło a teraz miało by się udać raczej nikłe szanse :) miłego popołudnia życzę :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona moja koleżanka starala sie rok o dziecko i zaszla w tym miesiacu kiedy w calym cyklu serduszek bylo "az" dwa razy ;-)
    Wiec ja uważam że można sie akurat wstrzelic ;)
    U mnie tez wydaje mi sie ze w tym cyklu bylo duzo serduszek ale nie w tym momencie kiedy trzeba bo moj M pracowal akurat na noc :-/
    Ale nadzieje jeszcze mam choc odwiedzam co chwila łazienkę bo mam wrażenie że juz dostalam ale na szczęście jeszcze nic tego nie zapowiada. Zastanawia mnie u mnie ten śluz bo mam go duzo takiego bialego kremowego a zazwyczaj przed @ mam juz taki rozciągliwy a po za tym ten krrmowy sluz utrzymuje mi sie juz drugi tydzień. Czy wy dziewczyny tez tak miewacie ?

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Aga Inwestująca Przyjaciółka
    Postów: 101 23

    Wysłany: 6 listopada 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja, dalej nic nie wiem. @ nie przyszła, ból piersi się utrzymuje, ból podbrzusza lekko teraz wieczorem coś kłuje, a temp rano ciut wyższa, w ciagu dnia powyżej 37,4 , ale teraz wieczorem 37,09, więc nie wiem czy to jakieś osłabienie (bo rano bardzo wymarzłam), czy progesteron przestał działać i ta @ okropna jutro przyjdzie.
    Tak czy inaczej wykres mam bardzo ładny jak na moje cykle i faza lutealna idealna :) oby pociągnęła jeszcze kilka miesięcy...

    "Kobieta w obecności dobrego mężczyzny, prawdziwego mężczyzny uwielbia być kobietą. Jego siła pozwala aby, jej kobiece serce rozkwitało."
    Urzekająca
    http://inwestycjawmilosc.pl/
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 6 listopada 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daje mi to cień nadziei, że może się uda :)
    Ja ze śluzem mam dramat a jedynie czym się różni w czasie cyklu to tym że jest go dużo lub mało w zależności od tego czy jestem przed czy po obu.

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 6 listopada 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga temp mierzona w trakcie dnia jest podobno mało wiarygodna. Lepiej mierzyć zaraz po przebudzeniu i zapomnieć o termometrze na resztę dnia :) wysoką masz temp :) ja mam 35,9 po owulacji mam 36,3 :D

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 6 listopada 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona więc jest nadzieja a nadzieja umiera w nas w dzień przyjścia tej nieszczęsnej @.
    Aga do twojej miesiączki chyba jeszcze dwa dni chyba że masz krótszą fl. Mam nadzieje ze jej nie dostaniesz. Objawy są obiecujące a kiedy masz zamiar testować?

    Ja wam powiem, że u mnie moim zdaniem niestety @ nadciąga :( Szyjka mi się lekko obniżyła i jest jakaś tak dziwnie rozpulchniona, krótka ale zamknięta teraz mam jakoś więcej tego śluzu ale takiego wodnisto-białego, brzuch w dole boli okrutnie jak na @ i zrobiłam sobie test ovu ( na ciążowy nie mam jeszcze odwagi) bo podobno wychodzą we wczesnej ciąży i u mnie jak w morde strzelił negatyw :( Nie wiem w tym cyklu mam bardzo dużo wzlotów i upadków na tyle lat starań to powinnam już z lekka wyluzować a ja coraz bardziej wariuje....

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Aga Inwestująca Przyjaciółka
    Postów: 101 23

    Wysłany: 7 listopada 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAgubiona, ja mierzę, żeby sprawdzić tendencje, bo wiarygodna, do zapisu jest tylko poranna o stałej porze, bez wstawania z łóżka po min 3 śnie ;) ale obesrwuję siebie już ponad 2 lata, a z przerwami to chyba z 5 i mniej wiecej wiem jak reaguję... zazwyczaj, bo teraz od 4 cykli wstecz to jakaś masakra, nic się nie zgadza, wszystko jest inne.
    Kasiu, a moze właśnie się udało??? :) ja wg poprzednich cykli powinnam mieć okres 2 dni temu, mam bardzo skróconą FL z prawego jajnika, ale ostatnio wszystko bardziej się normuje (bo odstawiłam przeciwbólowe i biorę witaminy), więc może dłuższa FL to będzie u mnie teraz normą?

    "Kobieta w obecności dobrego mężczyzny, prawdziwego mężczyzny uwielbia być kobietą. Jego siła pozwala aby, jej kobiece serce rozkwitało."
    Urzekająca
    http://inwestycjawmilosc.pl/
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 7 listopada 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nadal boli mnie brzuch jak na okres a raczej macica w srodku,czasem skurcz mnie złapie przy kasłaniu albo szybkim wstaniu w lozka./piersi lekko pobolewaja ale tragedii nie ma .Tem tez jakos znaczaco sie nie podnosi.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • skorka24 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 7 listopada 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ze sie tak wtracam nagle pisalam w innym temacie a tu przeczytalam podobna do mojej sytuacje. Kasia1407 a bylas u lekarza czy czelasz na 2 kreseczki?

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ