X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Grosiu Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 21 października 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem tu kompletnie nowa również staramy się z mężem o dzieciątko. Jutro mam dostać @ ale od soboty zaczął pobolewac mnie lewy jajnik.Od poniedziałku bolą mnie dwa tyle ze lewy bardziej,bol krzyza i nabrzmiale podbrzuszeGazy tez sie zdarzaja i to rozdrażnienie bez powodu...i czeste odwiedziny w wc nie doszukiwalabym się niczego w tym dziwnego gdybym miała tak zawsze przed @.Ale właśnie tak nigdy nie miałam przed @ Piersi mi sie powiekszaly ale bol dooiero przychodzil w pierwszy dzien.Czuje się od kilku dni jak w @.A do @zostal dzień.Test mam ale w szafce czeka jeśli nie dostane @.Nie chce się rozczarować i dolować.Boje się żeby nie okazała się to jakaś choroba :(

  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 21 października 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiu zrób jutro rano test:) Dla mnie masx objawy ciążowe ale zazwczaj takie bywaja jak się staramy:)

    Grosiu lubi tę wiadomość

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 21 października 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście trzymam mocno kciuki żeby sie udało:*

    Grosiu lubi tę wiadomość

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • jamajka30 Koleżanka
    Postów: 31 21

    Wysłany: 21 października 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiu ja mam podobnie :) @ ma przyjść w poniedziałek. od 3 dni mam bóle takie lekkie jak na @, jakby cos w podbrzuszu się rozciągało, takie wzdęte, do tego często latam do wc siku a nigdy tak nie mialam :P nie nakręcam się. czekam do @. mam nadzieję że to nie jakieś zapalenie pęcherza :(.

  • Grosiu Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 21 października 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChudaRuda dziękuję za wsparcie :*.Dokładnie czasami głowa robi swoje wiem bo ostatnie testy zrobiłam za szybko wyszły pozytywne ale beta negatywna.Wiec tym razem się nie spieszę ale tak jak piszesz jak się staramy to takie bywają :).
    jamajka30 3mam za nas kciuki kochana :* ale należy pamiętać żeby się a)nie nakręcac b)nawet jak tym razem nie wyjdzie myśleć pozytywnie bo napewno się doczekamy dzieciątko. Grunt to pozytywne myślenie :)

    jamajka30 lubi tę wiadomość

  • jamajka30 Koleżanka
    Postów: 31 21

    Wysłany: 21 października 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze 3ba być pozytywnej myśli :) w końcu się uda :D

    Grosiu, SurfGirl lubią tę wiadomość

  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 22 października 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiu, i jak u Ciebie?

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • Grosiu Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 22 października 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem tak do teraz @ brak. Czuje się tak samo jak pisałam wcześniej, no dziś doszedł ból głowy ale to hmm może pogoda?. Nie robiłam testu jeszcze,poczekam kilka dni bo może @ porostu się opóźniać i troszkę się boje po ostatnich przygodach robić ten test ...choć dziś odkryłam że hm z racji tego że nie jestem dość systematyczna ale od 2 miesięcy zaznaczałam sobie w kalendarzu kiedy mam okres i wyszło że mam cykl 25 dni. I wyszło ze okres powinnam dostać 19. Ale głowy sobie nie dam uciąć za te 25 dni, druga opcja że mogę mieć poprostuj nieregularny cykl.Skakało to u mnie wcześniej więc sama nie wiem, zresztą nigdy wcześniej nie przywiązywałam do tego wagi bo jestem zbytnio roztrzepana hehe

  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 22 października 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki żeby @ nie przyszła:)

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 22 października 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za was kciuki :) eh tak bardzo bym już chciała wrócić do starań... No ale niestety teraz czeka mnie leżenie w szpitalu...

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 22 października 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się Zagubiona i szybko wracaj do zdrówka:*

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam u ginekologa w środę i dziś otrzymałam wyniki badań. Mam poza normą dwa przypadki. Wiecie jak to zinterpretować bo ja nie wiem kompletnie o co chodzi i nie wiem czy mam się przestać na razie starać o tą dzidzię czy te wyniki nic groźnego nie znaczą.

    P-ciała p/wirusowi różyczki IgG (s) - 169,9 IU/ml
    anty-CMV-IgG - 143,1 U/ml

    Ginekologa mam niestety dopiero na 17 listopada bo ma takie obłożone terminy...

  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 22 października 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma w nawiasie podanych norm?

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 22 października 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChudaRuda wrote:
    Trzymaj się Zagubiona i szybko wracaj do zdrówka:*
    Dziękuję :)
    Natalia nie pomogę bo się na tym nie znam...

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • katarzyna3004 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 23 października 2015, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam@ niby jutro dostac ale ten cykl inny jakis zazwyczaj 3 dni przef plamie na brazowo a w tym cyklu bialy sluz. Wczoraj bylam u gina robil mi cytologie i badanie, usg nie mialam powiedzial ze wyglada jakbym miala @ dostac no zobaczymy jutro. Brzuch mnie boli ale na szczescie glowa przestala

  • Grosiu Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 23 października 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona trzymaj się ciepło i szybkiego powrotu do zdrowia życzę kochana!

  • Grosiu Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 23 października 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dziś tadam @,(ach ta nie dobra małpa...to małpa jedna heheh. Choć te bóle mam nadal i heh są one dla mnie nie zrozumiałe więc po tej niedobrej małpie szoruje do Gina :( i nie robię sobie nadziei że mimo małpy mogę być w ciąży choć dziś przemknęła mi myśl by zrobić test choć po złych przygodach z testami aż się ich boje ...I drażni mnie moja koleżanka która bawi się w mojego lekarza mówiąc że "za wcześnie",że "będziesz sama wiedziała", mówię jej o bólach a ona "przewiało Cie".....grrrr yhm naaapewno...dobrze że jest taki portal bo wy przynajmniej dziewczyny rozumiecie co się czuje i przechodzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2015, 12:05

  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 23 października 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiu, nowy cykl nowe nadzieje:) Głowa do góry i do przodu:* Miłego dnia

    Grosiu lubi tę wiadomość

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • jamajka30 Koleżanka
    Postów: 31 21

    Wysłany: 23 października 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiu bedzie dobrze :)

    Grosiu lubi tę wiadomość

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 24 października 2015, 02:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiu tak jak koleżanki pisały nowy cykl nowe nadzieje :) trzymam mocno kciuki :) a ja mam 28 dc i korci mnie żeby test robić... Wszystkie znaki na ziemi mówią mi że te objawy są ciążowe :P zobaczymy jutro może kupię test tak dla tradycji

    Nadzieja umiera ostatnia!
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ