X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 24 listopada 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona jeszcze tutaj ci pogratuluję :*
    Wreszcie jakieś dobre wieści na tym forum :)
    Bardzo, Bardzo się cieszę :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • SurfGirl Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 25 listopada 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona, super beta, druga będzie jeszcze lepsza :D ! Justysia, czerwone bo mocno działają na facetów :P Podobno ten kolor kojarzy im się tylko z uniesieniami :P He he, przynajmniej w teorii ;)

    A mnie trzyma jeszcze małpa, dziwna jest w tym cyklu, ale może to przez moje infekcje i leki. Wypadła mi w zeszły czwartek i tak miałam wątpliwości czy coś zaznaczać, bo tak ledwo plamiłam, pokazywało się troszkę w ubikacji i tego samego dnia miałam wizytę u gina i tak mnie zmaltretowała, że wieczorem spokojnie mogłam zaznaczyć jedną kropelkę. A następnego dnia nic... W sobote jak się rozhuśtało, ałć. Zazwycaj 6 dnia mam malutkie plamienie, a tu 7 dzień i zaznaczyłabym jedną kropelkę... Co prawda od poniedziałku ćwiczę i w sobotę mieliśmy małą imprezę i wypiłam trochę sporo... Ostatni raz tak się upiłam 6 lat temu... Może to przez alko... I nie wiem teraz jak liczyć owu... Zostają mi moje odczucia.

    Zaraz po nowym roku zapisałam się do gina niedaleko mojego domu w Polsce, więc będę mogła wszystko posprawdzać porządnie i nie martwić się o kasę za mocno. A do tej pory trzeba wyluzować i dać się ponieść namiętności ;) Może akurat pojade do gina na potwierdzenie ciąży i może zobaczę wtedy serduszko <3

    Zagubiona, wrzucisz jakieś foty swojego drugiego serduszka jak już będziesz miała usg?

    P.S. Nigdy więcej alkoholu, ble :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2015, 14:19

    Buziaki i miłego starania się :*
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie techniczne . Nie mogę dodać wpisu do pamiętnika. Muszę mieć konto Premium czy coś w ustawieniach namieszalam? ?

    Justysia2111
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 27 listopada 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejszy test negatywny

    Justysia2111
  • SurfGirl Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 27 listopada 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( tule mocno :*

    Buziaki i miłego starania się :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ratunku, nie wiem co jest w terminie @ zrobilam test,negatywny , po 2h zrobila sie jasna deuga kreska, widac ja , sluz brazowy wtedy rano, ustapilo, na nastepny dzien dalej @ nie przyszla i znow rano brazowo rozowy sluz, znowu zaniklo... dzis rano znow mnostwo sluzu w tym troche brazowego i jakies male naczynko krwi, tylko najdziwniejsze to,ze to wszystko to jednorazowe incydenty przez te 3 dni i to rano, nagle ustepuje i sluz jest normalny, szyjka twarda wysoko, jajniki czuje raz jeden raz drugi i sporadycznie bole @. Co to moze znaczyc? Ciaza jednak? Kurcze, ta kreska dosyc slaba byla, a z drugiej strony to przez 3 dni to sie okres przeciez powinien rozwinac, glupieje no..

  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 27 listopada 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula noo jak dla mnie to chyba zaciążyłaś,wykresik też piękny jakby wskazywał piękną ciążę,a w terminie okresu mogą być plamienia...oby to było to!!!
    daj znać,bo sama jestem ciekawa czy coś sie zagniezdziło ;)

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 29 listopada 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lipa @ rano przyszla:/

    Justysia2111
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 29 listopada 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia tule mocno :* I pamiętaj nowy cykl nowe możliwości :) Ja cały czas sobie tak tłumaczyłam jak ostatnio dostałam @. Główka do góry.

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 30 listopada 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mi trochę lepiej najgorzej było wczoraj. . Ten cykl sobie odpuszczę tzn chowam termometr u testy żeby się w święta stresować pójdziemy na żywioł ☺:))

    Justysia2111
  • SurfGirl Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 30 listopada 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żywioł, to jest to co lubię :D Powodzenia ;)

    Buziaki i miłego starania się :*
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 30 listopada 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia2111 a nie myslałas o stymulacji cyklu u lekarza?

    Pola
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 30 listopada 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po nowym roku ide do gina i bedziemy myslec:)

    Justysia2111
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Nie mam dobrych wieści. Wróciłam dzisiaj ze szpitala nie miałam siły pisać. Beta słabo przyrastała, w szpitalu okazało się że to ciąża pozamaciczna i straciłam prawy jajowód :( do staranek mogę wrócić dopiero w okolicy lutego marca. Jest mi bardzo przykro i nie mam siły siedzieć tutaj :'( pozdrawiam gorąco i trzymam za was kciuki.

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • SurfGirl Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;(

    Buziaki i miłego starania się :*
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona strasznie mi przykro! Czytałam ten wątek od początku i się bardzo ucieszyłam, patrząc na datę sprzed kilku dni, że || kreski i beta pozytywna! :(

    Ja jestem albo 11dpo albo 8 dpo - zależy jak interpretuje do wykres (korzystam z aplikacji na telefonie). Dzisiejszy test o czułości 10 negatywny, ale wzdęty brzuch, pobolewanie ale takie inne, kłucia w jajniku i pachwinach, bóle głowy, senność i taka trochę niechęć do słodkiego... może w końcu coś zaskoczy.

    Ktoś jest obecnie w podobnym momencie i chciałby wspólnie się wspierać w testowaniu na przełomie weekendu i nowego tygodnia? :)

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszek ja jestem w 6 dpo i jak coś za tydzień testuje choć jakoś za wcześnie w tym cyklu wszystko mam ponieważ zazwyczaj cykle mam 45 dniowe a tym razem prawie o połowę mniejszy więc coś tak bardzo nie napalam się że będzie wszystko tak w terminie ;)
    Ale nie mniej jednak jak nie nadejdzie @ to będę testować ok 10 grudnia :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to blisko! Zakładając cykl 30-dniowy mam wyznaczony termin na test na 8 grudnia :) dzisiejszy to ewidentny falstart był, skusiłam się tym zapewnieniem że wykrywa ciążę już 48-72h po zapłodnieniu...

  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona, bardzo mi przykro.....trzymaj sie dzielnie!!

    Pola
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ppietruszek pamietaj że zagniezdzenie czasami dochodzi nawet 6 dni od stosunku więc tak czy tak najlepiej test robić w dniu spodziewanej @ albo z dwa dni przed. Ponieważ tak to sie nie potrzebnie dolujemy ;-)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ