X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja już się nastawiłam jak zwykle co cykl sobie obiecują, że nie będę, ale nie da się chyba inaczej. Kręci mnie w brzuchu jak na okres w sumie niestety zawsze tak mam przed okresem wiec chyba i tym razem @ przyjdzie. Na test jeszcze za wcześnie, skąd brać tą cierpliwość?

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie 22dc,od wczoraj mam bóle jak na @ a to jeszcze za wcześnie! :(

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Witam po kilku dniach przerwy - komuś coś pozytywnego wyszło po drodze?? :)

    Jak ktoś z doświadczonych ma chwilkę to wielka prośba żeby zerknął na mój wykres - 30 dc, dzisiaj temperatura jeszcze w górę... to jest mój pierwszy mierzony cykl.

    Nie mam nawet jeszcze tego plamienia, które zwykle pojawiało się około 2 dni przed miesiączką. Dzisiaj o 3 w nocy się obudziłam, bo było mi niedobrze i chciało mi się wymiotować. Bóle takie 'okresowe' miałam wczoraj i przedwczoraj, dzisiaj ustały i czuję często jajnik, takie ukłucia.

    Nie nastawiam się, rokowania ostrożne, ale jakoś tak... mogłoby się udać, nie...? :(

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i moje objawy na okres chyba się skończą okresem - brązowe plamienie rozpoczęte :(

  • Rockyheavy Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A brazowe to nie na ciąże ?

    Kama
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rockyheavy - tak coś czuję - zwykle mam takie przed miesiączką. Na pewno nie jest to implantacja, bo dużo za późno. Może się nie rozkręci nic z tego, ale to taka moja dyżurna nadzieja, co miesiąc to samo :)

  • Rockyheavy Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam te brązowe w sobote a do dzis krew..no ale zrobilam test, glupie wiem nie mogłam się postrzymac i 2 kreseczki...:)ide w piatek na bete :)

    SurfGirl lubi tę wiadomość

    Kama
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo przywróciłaś mi nadzieję!! :) Gratulacje!!! :)
    W sumie, temperatura mi nie spada, czoło dalej mam cieplejsze... To trzymaj swoje ciążkowe kciuki za mnie! :)

  • Rockyheavy Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma sprawy jeszcze z rana jeden test ale sie juz ciesze i mooooocnooo trzymam kciki za Was :))

    Kama
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przed chwilą negatywny... no więc cóż :(

  • SurfGirl Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, Pietruszek, tule... Oprócz Rockyheavy same dzisiaj negatywy :( Ale głowa do góry. Póki jest szansa trzeba działać i nie oglądać się za siebie ;)

    Buziaki i miłego starania się :*
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też odliczamy dni do spodziewanej @
    Jeszcze 3 dni.
    Wczoraj zrobiłam test i wyszedł- NOT PREGNANT.
    czekamy jeszcze 3 dni i próbuję dalej.

    P.S.
    Czytałam Wasze wypowiedzi od początku, płakałam i cieszyłam się z Wami. Czas dołączyć do rozmowy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Jestem nowa czy mogę dołączyć ?

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki u mnie również negatyw wczoraj wyszedł a miesiączki jak nie było tak nie ma ale już nie mam złudzeń tempka spadła testy negatywne więc czekam na @ ale nowy cykl i nowe możliwości :)

    Pietruszek tulę mocno wiem co czujesz :(

    Rocky wielkie wielkie gratulacje :) Bardzo się cieszę :)

    I witamy Moniqaa I Asia na pokładzie :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kasiu.
    Masz wspaniałe nastawienie, trzymaj tak dalej!!!!
    Ja jutro rano pyknę kolejny test, a nóż widelec

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia u mnie już 2dc - jeden dzień przebeczany a dzisiaj z uśmiechem odliczam do wigilii wyznaczonej jako pierwszy dzień do starania! :)

    Zrobiłam przy okazji wczoraj pełną morfologię i mam WSZYSTKO idealne!! A dodatkowo żelazo mam bardzo niskie, a jak wyczytałam - żelazo wpływa na zdrowie komórki jajowej. Więc od rana brokuły, potem dokupię jakiś suplement, i a nuż znajdę 'swoją' przyczynę :)

    Walczymy dalej, no bo jak inaczej :)

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dupa...
    A już rąk się wkrecilam w te wszystkie "objawy". Test oczywiście NOT PREGNANT...

    Pietruszek trzymam kciuki, na pewno znajdziesz przyczynę. I w przyszłym roku będziesz paradować z brzuszkiem

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniqaaa a powiedz mi - jaki robisz test? Bo rozumiem, że Ci 'pisze' wynik, a nie pokazuje? To jakiś wielorazowy test? ;)

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To test Clearblue z wyświetlaczem. W razie W pokazujący, w którym tyg ciąży jesteś. Jest jednorazowy.
    Następnym razem zaopatrzę się w najzwyczajniejsze, bo zbankrutuję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocky gratuluję :) ciesze się ze się udało

    Kasiu zazdroszczę takiego podejścia :)

    Moniqaa przykro mi ze test wykazał negatyw ,może to jeszcze za wcześnie na test

    Ja mam 25 dc i tak się zastanawiam kiedy zrobić test . Ale jak a razie temp nie jest aż tak wysoka . Moze jutro podskoczy lub zmaleje . No zobaczymy . Obstawiam cykl 27 lub 28 dniowy. Ale bardziej 28
    Najchętniej bym już dziś zrobiła test ale obiecałam sobie ze czekam do @ lub dzień po .

    Dzis zrobiłam tsh bo biorę leki na tarczycy i wynosi 1,910

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2015, 19:06

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ