X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu trzymam bardzo mocno kciuki żeby ta wstrętna @ nie przyszła i żeby wszystkie te objawy które wydaje ci się że sobie wkręcasz były oznaką ciąży. Twoją tempką bym się nie sugerowała ponieważ niestety bardzo nieregularnie mierzysz i to nie daje ci miarodajnych wyników.

    Surfgirl ja jutro biorę się za porządki domowe z moim M. Dobrze jest się czasami komuś wygadać wiem coś o tym ;)

    Również życzę wam miłego i udanego wieczorku :)

    Asia85 lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas by chciała zobaczyć te dwie tłuste kruchy na teście .

    Wygadać się zawsze trzeba . Najlepiej najbliższym a jak nie można to jesteśmy tutaj aby się Wygadać

    Dziękuję za to ze trzymacie kciuki . No zobaczymy . Chodź szyję ciut niżej . Co będzie to będzie . Mój tż się trochę zmartwił jak usłyszał ze może nie wyjść .
    A gdzieś wyczytałam ze można mieć różnice między poślizgiem tak z 2 godzinki . No ale jeśli mówisz tak ze może mieć wpływ Nie reorganizacji mierzenie to się zdam na Ciebie

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 02:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu daj koniecznie znać. Czekam na te cudowne wieści

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 09:10

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu coś czuję, że to może być to, oby!!!
    Jak się nigdy nie modlę, dzisiaj pomodlę się za Ciebie Kochana!!!

    SurfGirl świetnie, że się wygadalas swojemu facetowi. Ja jeszcze za bardzo nie chcę mojego naciskać żeby go nie zrazić

    Kasiu to rzeczywiście, że jedziemy na tym samym wózku. Aby twój wyjazb był OWOCNY

    Ja niestety będę musiała nadrobić przed świętami, bo na święta lecimy do teściów i pokój będziemy dzielić z młodszym bratem mojego M więc wiecie.....

    SurfGirl lubi tę wiadomość

  • KKK100 Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj mam dostać @, ale u mnie to różnie z długością cykli bywa... mam nadzieję, że nie przyjdzie ale jakoś tak wiem że w tym cyklu nic z tego - nawet mnie piersi nie bolą... no cóż kolejne dni płodne wypadną w święta może to będzie TEN czas :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniqaa bardzo dziękuję za wsparcie i modlitwę .
    Nie spodziewałam się ze znajdę tu tak cudne dziewczyny i takie wsparcie
    Ja dzis dopiero wstałam . Jak narazie czysto
    Testu nie zrobiłam .
    Jak dziś @ nie będzie to zrobię jutro

    KKK trzymam za Ciebie kciuki

    SurfGirl lubi tę wiadomość

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KKK100 pamiętaj, że z tymi objawami różnie bywa, więc zawsze jest iskierka nadziei. 3mam kciuki!!!

    Asiu, jak tylko zrobisz test daj tu szybko nam znać, ok???
    Buziaki i miłego dzionka dziewczyny!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno dam znać

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu najlepiej mierzyć o tej samej porze może być różnica +- godzinka ale lepiej nie. U mnie czasami jest pół godzinki różnicy przy mierzeniu. Ale mam nadzieje że nie będzie już niedługo potrzebne mierzenie tempki :) Trzymam tak bardzo mocno kciuki jak tylko się da za dwie kreseczki :)

    Moniqaa to będziesz miała przed świętami bardzo dużo pracy :) Oby owocnej :)

    Buziaki dziewczyny przesyłam i życzę miłego wieczoru :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test. Niestety jedna kreska .
    Czekam w takim razie na kolejny cykl i działamy dalej

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A @ przyszła???
    Może jest jeszcze szansa Asiu.

    A jak coś, to te Święta będą i dla Ciebie bardzo wyjątkowe i wyczerpujące.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie @ nie ma .

    A nawet jak przyjdzie to będziemy więcej się ♥ co mi się podoba :)

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny? :) Do mnie dotarła sterta testów owulacyjnych (30 sztuk) i jutro koniec okresu! Więc walczymy dalej :)

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde pietruszek, więc rozpoczynasz gody w tym miesiącu. My wkrótce podążymy Twoim śladem.

    Asiu, właśnie tak sobie myślę, że dobrze, że te starania są przynajmniej takie przyjemne.

    Buziaki oraz dobrej nocy!!!!

  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,
    Poradzcie prosze czy mamy szanse w tym cyklu. Byłam w sobote u gina w 5dc, dostałam tabletki an stymulacje od nowego cyklu ale powiedział ze mozemy sie starac juz w tym.
    Pecherzyk w sobote w 5 dc, bo @ była w poniedziałek wieczorem miał 12 mm, lekarz powiedział ze od wtorku mozemy sie starac. Jednak wczoraj poszłam sobie jeszcze na usg do innego lekarza nic mu nie mowiac, pecherzyk miał 13,6 mm czyli przez 3 dni urósł mało.
    Patrzac ze wczoraj był to 8 dc i miał 13,6 mm to sa szanse ze jeszcze urosnie....???powiedzcie prosze. cykle mam 26-27 dni a ten miałam 22 dni po usunieciu miesniaka, testy ovulacyjne negatywne, jajnik w którym jest pecherzyk kłujący

    Pola
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A endometrium 5,5 mm, nie za małe?

    Pola
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się .

    Że względu ze wyszły pewne powody o których Ne chce pisać ( dobrze ze teraz ) przebywam starania .


    Życzę Wam owocnych starań .


    Będę Was poczytać
    Pozdrawiam

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, kto to napisał taki straszny post i usunął konto?? :(

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza Asia niestety :(

    Pola są szanse moim zdaniem że urośnie i starajcie się a nie zamartwiajcie ;)
    Owocnych staranek życzę :)

    Pietruszek ty też do roboty się zabieraj :)

    Ja też za jakieś 3 dni się biorę bo @ już ku końcowi :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje Kasia, mam nadzieje ze Asia wróci do nas szybko:-)

    Niestety jakos nam sie przytualnie nie składa w tym tygodniu z mezem i czarno to wiedze...dzis znowu ma jakas wigilie w pracy. we wtorek był 8 dzien i 13,6 pecherzyk, dzis mam lepki cignacy sluz, test owulacyjny pozytywny, ból jajników, temperatura podwyzszona a meza nie ma...
    Czy jutro jest jeszcze szansa, jak myslicie?
    Kasia Ja tez mam recepte od nowego cyklu na Clostylbegyt, nigdy wczesniej nie brałam, Ty również?

    Pola
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ