X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działam, działam :) Nie widzę mojej towarzyszki cyklu emotki, więc pewnie też działa! :D

    Temperatura podwyższona o 0,2 to już po owulacji Pola, tak mi się coś kojarzy :(

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam drogie panie

    Wpadam do was już z życzeniami świątecznymi więc życzę wam dużo zdrówka, szczęścia, miłości, upragnionych fasolek, samych sukcesów i powodzeń, rodzinnych świąt w gronie najbliższych, smacznych potraw i lśniącej gwiazdki na niebie.

    Ja w tym roku nie mam siły na święta. W wigilię jestem w domu sama z mężem i nie robimy żadnej kolacji chcemy odpocząć od wszystkiego. Ja leczę załamanie nerwowe, niestety moja psychika jest zbyt słaba żeby udźwignąć taki ciężar. Nie mam też siły tutaj wchodzić, wszędzie widzę tragedie i nie potrafię się cieszyć szczęściem innych. Kiedyś do was wrócę a tym czasem życzę miłych świąt.

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 02:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszek nie jesteś sama, ja też działam, bo do wyjazdu mi dwa dni zostały, więc musimy dobrze spożytkować ten czas.

    Zagubiona Tobie również życzę spokojnych Świąt, odpocznij sobie od wszystkiego, wyłącz się. Jestem myślami z Tobą kochana.

    Mam nadzieję, że z Asią będzie wkrótce wszystko ok i wróci do nas jak najszybciej.
    PS. Moje myśli są cały czas z moją koleżanką. Jest w 7 mies ciąży i odeszły jej wody. Teraz jest w szpitalu. Mam nadzieję, że i ona i ich córeczka wyjdą z tego cało i zdrowo....

    Buziaki i dobrej nocy!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2015, 02:30

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę - kiedyś słyszałam, że jak już rodzić wcześniej, to lepiej w 6 miesiącu niż w 7mym :( To ja też trzymam kciuki za koleżankę!



  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, jestem załamana:-( w piatek pisałam Wam ze wyszedł mi pozytywny test, podwyzszona tempka i sluz ciagnacy (pierwszy raz taki miałam od czasu starań, w sobote test ovu negatywny wiec pojechałam do gina na usg i okazuje sie zadnego pecherzyka juz nie ma i płynu w zatoce douglasa tez nie....:-( wiec kiedy była ta owulacja???
    we wtorek pecherzyk miał 13,6 mm a testy ovu negatywne. Kolejny cykl stracony....

    Pola
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszek a ja słyszałam, że lepiej rodzić w 7 niż w 8. Tak czy inaczej, najbezpieczniej w 9.

    Pola nie miałaś jakichś innych oznak owulacji, z których mogłabyś się domyślić, że to właśnie wtedy?
    A może owulacje miałaś krótką i do piątku.
    Nie wiem jak na to patrzeć.
    Napisz czy coś się zmieniło, a może sama do tego doszlas.
    Dobranoc kobitki!!!

  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko wskazuje na to ze ovulacja była w piatek, miałam wszystkie objawy, tylko testy zazwyczaj sa pozytywne wczesniej, widac umnie jest zupełnie inaczej i w dniu ovulacji a maz mial wyjscie sluzbowe i nie było przytulanka, tylko 4 dni wczesniej w poniedziałek wiec szanse zerowe...no nic zaczne z Wami nowy cykl na tabletkach Clo:-(

    I jak tu sie skupic na Swietach??
    A jak u Was przygotowania?
    Dobranocki

    Pola
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, laski, to jak to jest z tymi testami owu? Ja zawsze zdawałam się na swój 'instynkt' (jak widać nie mogę mu ufać :D). Dzisiaj na przykład mam pierwszy dzień ciągnącego śluzu, kłucie jajnika - no rękę bym sobie dała odciąć, że się owu zbliża. A test? Jedna samotna kreska :S

    Jak test wyjdzie pozytywny, to znaczy, że owu już była, czy że będzie w 24h? Czy jeszcze jakoś inaczej? Nigdy nie pamiętam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 21:59

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki pamietajcie zeby tysty robic o podobnej porze najlepiej poznym popoludniem albo wieczorem wtedy sa najlepiej miarodajne. Jezeli pojawia sie śluz płodny najlepeij rozpoczac staranka a jak tescik wykdzie pozytywny to oznacza ze owulka sie zbliża :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie 3 dzień kreska bledsza niż kontrolna, śluz jest, dzisiaj temp. spadła...

  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszek...Ja juz zgłupiałam, bo testy pozytywne powinny wskazywac ovulke w ciagu24-72 godzin a nie po....wiec pytanie kiedy miałas pierwszy pozytywny test z dwoma kreseczkami, jak było to 2-3 dni temu to by sie zgadzało ze masz teraz.
    U mnie tylko przez jeden dzien tak jak pisalam byl pozytywny i wg testow ovulka powinna byc za 2-3 dni a przeciez nastepnego dnia na usg nie mialam juz pecherzyka:-(
    licze ze @ przyjdzie lada dzien bo piersi juz bola od wczoraj i zaczynam od 2 dnia brac Clo, nie nastawiam sie juz bo to Moj ostatni cykl na zajscie jak sie nie uda to 29.02 musze wracac juz do pracy:-(:-(:-(

    Pola
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola, ja pierwszy raz robię testy i trochę jestem w tym nieogarnięta jak widać :) kolejno
    25 grudnia na teście miałam cień,
    26 grudnia na teście bladzioch, ale mąż widział i mówił że wyraźniejsza
    27 i 28 grudnia kreski takie jak na zdjęciu poniżej:

    335gs9x.jpg

    Wg mnie to tak baardzo naciągane, że to jest pozytywny, ale tak jak pisałam w wątku PIERWSZE OBJAWY, przejrzałam sobie galerię testów i takie były uznawane za pozytywy... więc teoretycznie pozytyw od wczoraj, dzisiaj spadek tempki, rano 36,2 a obecnie 37,3 (+1,1 stopnia). Wiem, że wieczorny wynik niewiele znaczy, więc zobaczymy jutro :)

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszek jak nic dwie kreseczki jutro o tej samej porze zrób teścik no i owocnych staranek teraz życzę :) Jeżeli tempka spada tzn. że owulki jeszcze nie było :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 02:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszek przez jakiś czas mnie tu nie było, wpadłam teraz i w pierwszym momencie, gdy zobaczyłam zdjęcie, które wstawilas to mnie zamurowalo hehe. Myślałam, że to test ciążowy. Właśnie takiego ci życzę jak najszybciej.
    Także do dzieła.
    Nam pomimo pobytu u teściów, udało się "postarać" kilka razy.


    P.S moja koleżanka urodziła w 7 mies. zdrową córeczkę drogą naturalną, sama oddycha tylko, że jeszcze musi spędzić trochę czasu w inkubatorze. Także moje modły zadziałały.

    P.S 2
    Jak tam u Was po świętach? Ja chyba z 10 kg przytylam.

    Dobranoc

  • madziaw88 Ekspertka
    Postów: 347 61

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszek i Kasia 1407 witam z "Pierwszych Objawów" :D

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

    16ud43r8bgfa44ek.png
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniqaaa dziękuję, ale to chyba nie w tym cyklu :) Temperatura znowu niska, zapalenie pęcherza ustało (czy ostre zapalenie z krwawieniem i gorączką trwałoby kilka godzin?). Chyba pozostaje mi odpuścić nadzieje - owulki jak nie było tak nie ma, jajniki też przestały boleć, śluzu brak... Może następnym razem :(

  • KamKaKam Koleżanka
    Postów: 55 26

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy miałyście cos takiego jak bol implanracyjny? Mega bol jak na okres ale tylko jeden wieczór?

  • madziaw88 Ekspertka
    Postów: 347 61

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile jesteś po owulacji? Ja miałam 23/24.12, póki co mam bardzo nabrzmiałe i bolące piersi, jestem rozbita, spałam 1,5 godz i nadal zmęczona, marudna, boli mnie gardło, mam 37,2, temp. mierzona zwykłym termometrem pod językiem ale pewnie łapie mnie przeziębienie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 21:45

    16ud43r8bgfa44ek.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Jestem tu nowa. Staramy się z mężem o drugiego dzidziusia od sierpnia. W między czasie miałam problemy z cyto ale teraz już zielone światło. Ten cykl jest inny niż ostatnie. Mianowicie, cykle mam ok 28-30dniowe. Jakoś 7dpo miałam przez 3 dni dość silne bóle podbrzusza i pleców - wszystko jakby bardziej prawy jajnik. Test paskowy robiłam 10dpo i 12dpo - oba negatywne. Jestem 3 dni przed terminem @ i jak narazie bolą mnie tylko plecy, brzuch jak na miesiączkę, piersi są mikkie ( a zawsze przed okresem bolą). Temp podniesiona od owulacji - czy jest szansa na ciąże mimo tego że testy ciągle negatywne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 22:24

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka zrób test po dacie spodziewanej @. Może jeszcze test nie wykrywa, bo za niski poziom HCG ;)

    Kamkakam ją mam bóle teraz, ale codziennie od czasu kilku dni po owulce. A takie mocne klocie jednego wieczoru zwykle miewam w dzień po owu bezpośrednio ;)

    Madziaw mam podobnie :P jestem zmęczona i mam skoki nastroju. Wczoraj poplakalam się widząc oscypka w gazetce z marketu, a dzisiaj chciało mi się płakać na myśl o paczku... Ach te hormony!

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ