X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jeszcze kilka dni Asiu, oby się udało. Najgorsze jest to czekanie...

    Moja małpa powinna przyjść jutro także zobaczymy

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któreś z Was planują testowanie?
    Jakoś zawsze podnosi mnie na duchu i serce mi się cieszy na te najwspanialsze wieści

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja naprawdę przez tyle lat miałam i wzloty i upadki :) Jak się nie nastawię i nie doszukuje wszelkich objawów to mi jest łatwiej jak zobaczę jedną kreskę a jak się nakręcę to niestety ciężko znoszę jak przyjdzie @ ale jeden dzień bo na następny dzień już podchodzę do tego NOWY CYKL, NOWE MOŻLIWOŚCI :) I naprawdę dziewczynki życzę wam też takiego podejścia bo inaczej to będzie coraz ciężej.
    I pamiętajcie jak macie dołka to zawsze możecie się tutaj wygadać a my wam pomożemy, bynajmniej na pewno ja :)

    Pietruszek oby twój nowy cykl był owocny :)

    Asia to co oby @ nie przyszła a na teściku pojawiły się dwie grube krechy życzę z całego serducha :)

    Moniqaa a u ciebie mam nadzieje że może jeszcze za wcześnie teścik, oby @ nie przyszła, oby nie przyszła :)

    Trzymam za was bardzo mocne kciuki :*

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dlatego bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Potrzeba na świecie więcej takich osób jak Ty Kasiu.

    Czasem w najbliższym otoczeniu a nawet z naszym M na niektóre tematy nie da się porozmawiać.

    Dziękuję ślicznie i również polecam się z pomocą wszystkim staraczkom.
    Dobranoc

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniqaa mam nadzieje ze wtedy ta nie przyjdzie do Ciebie . Trzymam bardzo mocno kciuki .


    Kasia podziwiam Cię .

    Nie dziękuję żeby nie zapeszyc
    Dobranoc

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety tak to zazwyczaj jest. Ja mam psiapsiółę z którą mogę o wszystkim pogadać ale ona jest teraz w ciąży i nie chce jej zawracać głowy moim użalaniem się choć ona sama dopytuje. A z moim M to już nie gadam na ten temat odpuściłam sobie ponieważ faceci nigdy kobiet w tej kwestii nie zrozumieją. Oni też to na pewno przeżywają ale nie tak jak my. To my się badamy codziennie, mierzymy, testujemy, sprawdzamy itd. Oni jedynie bynajmniej mój wspiera mnie jak dostanę @. No i oczywiście jak się płodne zaczynają wtedy jest przeszczęśliwy :D

    Dobranoc :*

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia85 wrote:


    Kasia podziwiam Cię .



    Tu naprawdę nie ma co podziwiać ;)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1407 wrote:
    No niestety tak to zazwyczaj jest. Ja mam psiapsiółę z którą mogę o wszystkim pogadać ale ona jest teraz w ciąży i nie chce jej zawracać głowy moim użalaniem się choć ona sama dopytuje. A z moim M to już nie gadam na ten temat odpuściłam sobie ponieważ faceci nigdy kobiet w tej kwestii nie zrozumieją. Oni też to na pewno przeżywają ale nie tak jak my. To my się badamy codziennie, mierzymy, testujemy, sprawdzamy itd. Oni jedynie bynajmniej mój wspiera mnie jak dostanę @. No i oczywiście jak się płodne zaczynają wtedy jest przeszczęśliwy :D

    Dobranoc :*
    Facet to facet a my kobiety wiadomo ze inaczej to odczuwamy .
    Myślę że przyjaciela martwi się tak czy inaczej.


    Mi jest nie dobrze ale myślę że organizm mnie w kreca . Już tak miała . Temp ka poszła delikatnie w dół ( i nie wiem czy to ma wpływ e zmarzlam w nocy ) ale myślę że tym razem @ przyjdzie .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2015, 09:49

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się bardzo wsparcie przyda bo obecnie to mi bliżej do morderstwa niż poczęcia :(

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszek jesteśmy z Tobą

    Asia85 lubi tę wiadomość

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak u Was sytuacja?
    U mnie @ przyszła jak w zegarku, ale cóż...
    W ten chłodny grudzień będziemy potrzebować jeszcze więcej ciepełka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniqaa przytulam .

    No u mnie narazie czysto . Tylko ja mam jeszcze teoretycznie 2 dni

  • SurfGirl Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za 10 dni postanowiłam testować. Robię bete. Dzisiaj nic nie czuję, ale wczoraj narywały mnie jajniki i miałam takie troche @ bóle. Ale ovulke miałam w poniedziałek lub wtorek, czyli za wcześnie jeszcze na jakieś objawy... I boję się tego testowania, bo chyba zobaczę negatyw... Wiem, że to za wcześnie, żeby tak gadać, ale dzisiaj chyba mam doła. Chciałabym się zwirzyć mojemu K, ale nie chcę go obciążać moimi babskimi obawami, zwłaszcza że za miesiąc może być podobnie. No i moja mama nie może się doczekać kiedy spróbuję jej nalewek, a nie powiedziałam nikomu (oprócz Wam), że się staramy. Wolę uniknąć ciągłych pytań. Pokręcone to wszystko. Idę ogarnąć chatę, bo jutro może będziemy mieli znajomych na obiedzie ;) Buziaki, i mam nadzieję że Wy macie lepszy dzień :-*

    Buziaki i miłego starania się :*
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SurfGirl wiem dokładnie o co ci chodzi. U mnie też nikt nie wie o naszych staraniach prócz nas i najbliższej przyjaciółki. Rodzice bardzo chcą wnuków od dawna. Chyba za bardzo

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S. mam nadzieję, że udało ci się ogarnąć chatę.

    Nie wiem co się dzieje z tymi postami. Czasem mu się kasują, a czasem wklejają po kilka razy. Mialyscie tak może???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2015, 21:19

  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,

    Nic ostatnio nie pisalam ale czytam wasze wypowiedzi i trzymam za Was kciuki.
    Ja byłam wczoraj u gina po pierwsze@ po zabiegu usuniecia miesniaka, był to Moj 6 dc i juz za pożno na stymulacje w tabletkach, dostałam recepte od nowego cyklu ale lekarz stwierdził ze spokojnie juz w pierwszym miesiacu po zabiegu mozemy starac sie naturalnie, wiec dołączam do Waszej grupy działania i testowania:-)
    W 6 dc, wczoraj miałam jeden pecherzyk 12 mm,od wtorku mamy działac, pojde jeszcze we wtorek na usg zobacze czy urósł pecherzyk:-)zaczne robic testy owulacyjne, zobaczymy czy sie pokryją...

    Pola
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ja zaczęłam nowy cykl wczoraj rozkręciła się @ na maksa, więc zaczynamy od nowa staranka :)

    Pietruszek główka do góry pamiętaj że masz nas i nikogo nie morduj :D

    Moniqaa tulę mocno mocno ale pamiętaj Nowy..... ;) Więc jedziemy na tym samym wózku bo w tym samym dniu @ przyszła :)

    Asia a u ciebie jak tam sytuacja wygląda ? Oby u ciebie nie przyszła ta wstrętna @.

    Pola to co można tylko życzyć ci bardzo owocnych staranek i oby się obyło bez
    stymulacji :)
    A ja już od jutro zaczynam brać clo i jestem dobrej myśli ponieważ teoretycznie dni płodne wypadną mi na święta a wyjeżdżamy w góry więc będą warunki sprzyjające :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulam mocno wszystkie z @ . Zdaje mi się ze ja też dołączę do Was w tym cyklu .
    Jak narazie u mnie czysto . Szybka wczoraj była wysoko . Śluz nie widoczny na wkladkach a w środku kremowy - czysty. Piersi bolą czasem i mam bóle podbrzusza .
    Tak sie zastanawiam czy to poprostu sobie wkrętak te objawy czy one sam z siebie są .
    Dzis i przez 3 dni było mi nie dobrze .
    Temp dziś 36.77 tylko ze w stawałam w nocy i nie było ciągłości snu nawet 3 godziny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam ogromne kciuki za Was za ten cykl

  • SurfGirl Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, trzymam kciuki ;)
    Wczoraj ogarnęłam chatę niesamowicie :D Fura prasowania wyprasowana. Poszliśmy wczoraj na koncert jazzowy, a dzisiaj mieliśmy znajomych na obiadku z ich 2-latkiem, chodzącą słodyczą i jakoś mi lepiej. Wygadałam się mojemu K. o wszytkich obawach i ulżyło mi :P
    Miłego niedzielnego wieczoru ;)

    Buziaki i miłego starania się :*
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ