X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 21 września 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wybierasz się do lekarza? czy jeszcze czekasz?

    Justysia2111
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 21 września 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero 2 października bo moja gin ma urlop.

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 21 września 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to się zaczekasz:(

    Justysia2111
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 21 września 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damy radę. Może do tego czasu @ przyjdzie i sobie pójdzie :) Czasem tak bywa, że trzeba być cierpliwym...

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 21 września 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mogę się dołączyć? Do testowania jeszcze tydzień, a ja jak nigdy mam okropne bóle podbrzusza, jest wzdęty, nie mogę go wciągnąć, lekkie zawroty głowy pry wstawaniu i dłuższym staniu, dużo białego, dość wodnistego śluzu. Biore bromergon, jednak nie miałam po nim takich objawów wcześniej. Owulacja na pewno wsytąpiła w tym cyku. Nie chce już czekać z tym testem o niedzieli, brak mi cierpliwości, myślicie, że jeśli zrobię go teraz (8 dni po owulacji) to da wiarygodny wynik? :)

    Trzymam kciuki! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 11:54

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 21 września 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze za wczesnie na test, ale wiem jak jest ciezko wytrzymac. Ja juz wiem ze lepiej od razu isc na bete pewniejszy wynik:) jestesmy z tobą i informuj nas na bieżąco;) a długo się starasz??

    PaulaViktoria lubi tę wiadomość

    Justysia2111
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 21 września 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia2111 wrote:
    jeszcze za wczesnie na test, ale wiem jak jest ciezko wytrzymac. Ja juz wiem ze lepiej od razu isc na bete pewniejszy wynik:) jestesmy z tobą i informuj nas na bieżąco;) a długo się starasz??


    za miesiąc będą 2 lata :( Comiesięczne testy to już mój rytuał, ale pierwszy raz od 2 lat czuję się tak jak opisałam wyżej, nie chce robić sobię zbędnych nadziei, ale już tak się nakręciłam, że szok :(

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 21 września 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem kochana;* 3 mam kciuki zeby tym razem sie udało<3

    PaulaViktoria lubi tę wiadomość

    Justysia2111
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 21 września 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co robić za wcześnie testów. Ja zrobiłam kilka dni po spodziewanej miesiączce i miałam cienie, ale co z tego jak beta wyszła 0,1. Trzymam kciuki za Ciebie :) I witamy na wątku :)

    A powiedz mi jeszcze, zawsze masz taką wysoką temp w 2 fazie cyklu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 13:29

    PaulaViktoria lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 21 września 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona... wrote:
    Nie ma co robić za wcześnie testów. Ja zrobiłam kilka dni po spodziewanej miesiączce i miałam cienie, ale co z tego jak beta wyszła 0,1. Trzymam kciuki za Ciebie :) I witamy na wątku :)

    A powiedz mi jeszcze, zawsze masz taką wysoką temp w 2 fazie cyklu?


    Wykres na ovu prowadzę od niedawna, ale temperaturę mierzę od 6 miesięcy, taka temperatura w drugiej fazie cyklu jest u mnie pierwszy raz.

    Odnośnie testu, 6 miesiecy temu spóźniła mi się miesiączka, więc zrobiłam test. Pojawiła się druga blada, ale widoczna kreska, cieszyłam sie strasznie, jednak dzień później poszłam na bete, a po odebraniu wyników cały entuzjazm zniknął bo wynik wskazywał 0,100, więc ciąża wykluczona, 2 ni później przyszedł okres. Myślę, że test był jakiś trefny :(

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 21 września 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona, czytałam twój pamiętnik i płakałam, widzę, że wiekowo prawie się zgadzamy, bo ja mam 21 lat. Nie wiem jak poradziłaś sobie z tak wielką stratą :( Taka młoda, a taka twarda, trzymam a Ciebie mocno kciuki i wierze, że Ci się uda!! :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem przed owu... staram się z męzem o dzidzie juz 7 mcy... ost cykl uważałam za nie udny bo dostałam okresu.. ale okres trwał 3 dni... a od 2 dni mdli mnie... rano.. po każdym posiłku i ból głowy mnie męczy... czy to tak przed owu?

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 21 września 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiekk90 wrote:
    Dziewczyny jestem przed owu... staram się z męzem o dzidzie juz 7 mcy... ost cykl uważałam za nie udny bo dostałam okresu.. ale okres trwał 3 dni... a od 2 dni mdli mnie... rano.. po każdym posiłku i ból głowy mnie męczy... czy to tak przed owu?


    Może być przed owulacją, a może być tak, że ten Twój okres to nie był okres, a tylko plamienie i jesteś w ciąży, możesz zrobić test dla pewności, jeśli wyjdzie negatywny to ciążę możesz na pewno wykluczyć :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 21 września 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiekk90 wrote:
    Dziewczyny jestem przed owu... staram się z męzem o dzidzie juz 7 mcy... ost cykl uważałam za nie udny bo dostałam okresu.. ale okres trwał 3 dni... a od 2 dni mdli mnie... rano.. po każdym posiłku i ból głowy mnie męczy... czy to tak przed owu?
    Ja kiedyś przy owulacjach wymiotowałam, ale dobrze było by to sprawdzić. Krwawienia w czasie ciąży też występują...

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka rurka... może pojde po test...

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 21 września 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaViktoria wrote:
    Zagubiona, czytałam twój pamiętnik i płakałam, widzę, że wiekowo prawie się zgadzamy, bo ja mam 21 lat. Nie wiem jak poradziłaś sobie z tak wielką stratą :( Taka młoda, a taka twarda, trzymam a Ciebie mocno kciuki i wierze, że Ci się uda!! :)
    Nie poradziłam sobie... Pokoik małej dalej stoi tak jak stał, ostatnio zebrałam się w kupę, żeby chociaż misie spakować, żeby się nie kurzyły (Nie wytrzymałam, mąż musiał dokończyć). Minęło pół roku, a ja dalej płaczę wieczorami i nie tylko, każde wspomnienie malutkiej powoduje nawałnicę łez. Staram się funkcjonować normalnie, ale to nie jest proste, jak na myśl przychodzą wspomnienia i gdybania jak by wyglądało moje gotowanie obiadu z Sandrą na rękach. Nie życzę nikomu tak strasznej tragedii. Ale trzeba żyć dalej, bo co nas nie zabije to nas wzmocni.

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 21 września 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiekk90 wrote:
    Kurka rurka... może pojde po test...
    Zrób test dla swojego spokoju. A jeżeli wyjdzie negatywny, to przeanalizowała bym swój jadłospis, jeżeli to nie pomoże to zostaje fakt, że twój organizm tak agresywnie zareagował na owulację :) Trzymam kciuki :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona... wrote:
    Zrób test dla swojego spokoju. A jeżeli wyjdzie negatywny, to przeanalizowała bym swój jadłospis, jeżeli to nie pomoże to zostaje fakt, że twój organizm tak agresywnie zareagował na owulację :) Trzymam kciuki :)



    Ide po test... dziękuję:)

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 21 września 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak wynik :) I mocno trzymam kciuki, aż bieleją :D

    Asiekk90 lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 21 września 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę do Castoramy po materiały budowlane, a jak wrócę to chcę zobaczyć tutaj same dobre wieści :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ