X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA bądź co bądź ale Twoje stwierdzenie jest na zbyt bezczelne.

    Iśka79, Helmi, panan12 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Według mnie to jest właśnie taki Troll - pisze takie głupoty po to żeby mieć ubaw z tych dziewczyn, które jej doradzają i z tych, które się denerwują.

    Dobrze gada dziewczyna! POLAĆ JEJ :D

    Maciejowa, AJA_S lubią tę wiadomość

  • Iśka79 Przyjaciółka
    Postów: 155 49

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dajcie spokój dziewczyny, może to nieszczęśliwa osoba, po co tak po niej jeździć? Wystarczy ignorować, jak się komuś coś nie podoba.

    Malwa30, aiwlys, Helmi, Roza86 lubią tę wiadomość

    2nn3gov3pka4krpz.png
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Bo panan to osoba specyficzna. A ja mam nadzieję że nie będzie miała dzieci. przepraszam ale według mnie tacy ludzie nie powinni się rozmnażać!

    Aja-jak możesz-sama nie masz i cierpisz z tego powodu -a drugiemu tego życzysz ? Kim ty jesteś by takie sprawy osądzać ? i w czym czujesz się lepsza że Ty powinnaś o Ona już nie ? - no już bez przesady ... można kogoś nie lubieć-można nie móc już czytać i mieć centralnie w dupie ale serio-pojechałaś po najniższej linii oporu ... bez odbioru ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2016, 13:34

    aiwlys, Helmi, Tyczka, misKolorowy, Misiaimis, lis87, Iśka79, kark lubią tę wiadomość

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • Lonia1990 Autorytet
    Postów: 690 264

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram dziewczyny, AJA_S niestety to było przegięcie z Twojej strony. Są pewne granice przyzwoitości, Nie tolerujesz jej to omijaj, ale takich rzeczy nie powinnaś pisać. Gdyby Tobie tak ktoś napisał, miło by Ci było? Sądzę, że nie.

    Trochę szacunku dla siebie nawzajem, jesteśmy tu po to by się wspierać a nie dopier*alać.

    Malwa30, aiwlys, Tyczka, misKolorowy, Misiaimis, lis87, kark lubią tę wiadomość

    Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
    16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
    5djypc0zkgziy9mr.png
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikomu, nawet wrogowi nie zycze tego aby nie mogl miec dzieci. Wyobrazam sobie jak taka osoba musi cierpiec po latach staran.
    Ajas zdecydowanie nie jestes kims kto powinien to oceniac i wypowiadac sie w taki sposob. Znamy sie tylko internetowo wiec skad wiesz jaka w rzeczywistosci jest Panan?
    Jesli cos nieodpowiada Ci w jej wiadomosciach to nie odpowiadaj na nie tylko ignoruj albo sama opusc to forum i wstrzymaj sie od takich komentarzy

    Tyczka, Malwa30 lubią tę wiadomość

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez uważam, że to przegięcie! Nie znamy jej i nie mamy prawa oceniać, a tym bardziej obrażać. Ja nie potrafiła bym nikomu życzyć takich rzeczy, każda z nas tutaj wie jak boli brak tej małej osóbki, kim trzeba być żeby życzyć tego drugiej osobie..?

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że czerwiec się już kończy :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Ela90 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Ela powodzenia :)
    Nie-dziękuję ;) Powiem Wam, że tak mnie piersi bolą, że zaraz pękną! Porównując z 3-4 razy mocniej niż do tej pory. I mam skurcze, ale nic się nie dzieje. Naprawdę dziwnie się czuję. Obym się nie nakręcała. Rano się okaże i na pewno Wam napiszę!

    Nie przejmujcie się tą dziewczyną. Czy warto tyle zachodu? Pewnie liczyła na taką uwagę. Teraz i tak się nie odezwie.

    Termin na 14 października :)
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co?. Moim zdaniem to AJA powinna iść do psychologa bo to ona ma problem czy ktoś ma dzieci . Zauważyłam że nienawidzi osoby które też sa w ciąży. Idź do lekarza wygadaj się i może Ci przejdzie. Ja jestem normalną zrównoważona osoba pracująca prowadząca nawet własną firmę wykształconą tylko poprostu nie mam cierpliwości do tych moich starań taka jestem i już. Moja szwagierka 1 cs zaszła bez problemów mieszka zemna dogryza mi wiecznie typu jak chce się pobawić z jej synem to mówi zrób sobie to będziesz miała i wogole śmieje się jak mi nie wychodzi. Dużo spraw niektóre niewiecie ja też jestem wykończona psychicznie swoją praca miałam pewne problemy ze spać nie mogłam trochę mnie to zniszczyło i ogólnie dużo by opowiadać. I jak ja niemam dziecka i słyszę na codzień dogryzanie to już człowiek jest znerwicowany. Kolejna sprawa to bycie ekspertem i zadawać podstawowe pytania . Mnie 3 cs trochę nauczyły raz poronilam trochę wiem to pomogę komuś ale np sa rzeczy których niewiem a Wy wszystko wiecie wszystko? Pan Bóg wie wszystko . Nigdy nie byłam w ciąży i wiele rzeczy nie przeżyłam to mogę pytać po to jest ovufriend i abonamenty komu się nie podoba niech wykazuje konto to nie jest dla wszystkich widocznie. Tyle na ten temat

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela90 wrote:
    Nie-dziękuję ;) Powiem Wam, że tak mnie piersi bolą, że zaraz pękną! Porównując z 3-4 razy mocniej niż do tej pory. I mam skurcze, ale nic się nie dzieje. Naprawdę dziwnie się czuję. Obym się nie nakręcała. Rano się okaże i na pewno Wam napiszę!

    Nie przejmujcie się tą dziewczyną. Czy warto tyle zachodu? Pewnie liczyła na taką uwagę. Teraz i tak się nie odezwie.


    Cierpliwa jesteś -ja już w 11 dniu po owu testowałam :)
    czyli teścik jutro ?

    Ela90 lubi tę wiadomość

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro mam termin @ już nawet nie będę testować patrząc po spadku temperatury i negatywnych poprzednich testach wiadomo, że cudu nie będzie ;p

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka no wykres nie napawa optymizmem, niestety. Widzimy się na lipcowkach, tłoczno tam, więc musi być sporo II kresek. Który to Twój cykl starań?

    Awf3p2.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz będzie 5 tak na poważnie, a wcześniej głupia myślałam, że tak o "wpadniemy" przypadkiem by się nie stresować ciążą.

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Ela90 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa30 wrote:
    Cierpliwa jesteś -ja już w 11 dniu po owu testowałam :)
    czyli teścik jutro ?
    Tak, jutro jak mąż wróci z nocki od razu testujemy ;) trzymajcie kciuki :) przyda się wsparcie! Ja za Was też! Damy radę :)

    Cierpliwa? Staram się. Ale kiedyś robiłam testy jeszcze przed okresem i zawsze negatyw. Do tego zaraz okres ; (

    Malwa30 lubi tę wiadomość

    Termin na 14 października :)
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela90 trzymam kciuki za Ciebie, bo ta końcówka czerwca jakaś marna w pozytywne wiadomości.

    Ela90 lubi tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan i tu się mylisz bo Ty jesteś jedyną osobą która irytuje dziewczyny, które są dłużej na forum. I z tego co pamiętam z kwietnia dłużej się starasz. Więc w końcu się zdecyduj.
    Dziewczyny myślcie co chcecie! Pisałam już wcześniej, że w końcu zauważycie, że to nie może być "normalna" staraczka jak my wszystkie tylko właśnie Troll. I nie mam obiegcji do oszustów. Bardzo mi przykro.!

    Misiowa_mama lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie po co to cały czas ciągnąć? Zalozcie dla siebie osobny wątek.

    aiwlys, Roza86, innamorata88, Iśka79, kark, Malwa30 lubią tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela czekamy na wieści! :)

    Ela90 lubi tę wiadomość

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha żałosne :) hahahaha :) pytać się nie można ....opuść ten wątek jak Ci to nie odpowiada :) my już teraz 4 cs niedługo sie przeprowadzamy do nowego domu :) fajnie by było jakbyśmy nie byli sami. A jak AJA tobie by codziennie ktoś D ogryzal i się śmiał że nie możesz zajść to nie bylo by Ci przykro? Nie myśl tylko o sobie każdy z nas jest inny inne ma przeżycia rodzinę itd nie masz prawa oceniać ludzi Bóg tylko może .

    f2w3k0s3plke7odf.png
‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ