X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może teraz rozumiecie mój atak kilkanaście dni temu?! Tu konkretnie chodziło właśnie o te nie zdrowe nakręcanie. Bo przytakując jednej nakręcacie siebie i kolejne, a to raczej nie pomaga... W sumie jestem tym przykładem. Jestem na tym forum po raz 3. w moich staraniach :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam zamiaru ataku ;) Chciałam tylko zwrócić uwagę, że ta osoba coś miesza.
    A wiadomo, że jak my czekamy na te dwie krechy to bez sensu wszystkim się nakręcamy. Tacy udzie niestety nie pomagają...

    Pamięta ktoś z was Flakonika?? Głośno o niej było ostatnio

    AJA_S, Landryneczka lubią tę wiadomość

  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    Ja nie miałam zamiaru ataku ;) Chciałam tylko zwrócić uwagę, że ta osoba coś miesza.
    A wiadomo, że jak my czekamy na te dwie krechy to bez sensu wszystkim się nakręcamy. Tacy udzie niestety nie pomagają...

    Pamięta ktoś z was Flakonika?? Głośno o niej było ostatnio

    a co owy Flakonik nawywijał ?

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • Ela90 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Rozluźnie trochę atmosferę :) wypowiadałam się do tej pory w wątku o castagnusie. Ale czekam teraz z niecierpliwością, czy dostanę okres. Termin jutro. Jak nie dostane pewnie zrobię test ;)

    Termin na 14 października :)
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może się stłukł :D

    Malwa30, Agniechaaaa, innamorata88 lubią tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa30 wrote:
    a co owy Flakonik nawywijał ?

    Flakonik ściemniała, że bliźniaki mi. Okazało się że zdjęcia obcych dzieci z portalu społecznościowego innej mamy wstawiał. Odkryły to dziewczyny. Ostatecznie wymyśliła, że tak pisała bo swoje bliźniaki straciła na końcówce ciąży. A prawda była taka, że to jakaś małolata i tyle... Fantazjowała sobie

    Malwa30, AJA_S lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik wrote:
    Może się stłukł :D

    A stłukł :D bo konto jej usunęli :D całe szczęście :P

    Fipsik lubi tę wiadomość

  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela90 wrote:
    Witam :) Rozluźnie trochę atmosferę :) wypowiadałam się do tej pory w wątku o castagnusie. Ale czekam teraz z niecierpliwością, czy dostanę okres. Termin jutro. Jak nie dostane pewnie zrobię test ;)

    Elu oby nie przyszedł -trzymam kciuki i w myślach przepędzam :P

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • Ela90 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie ciężko bo piersi bolą i podbrzusze kuje, ale wciąż mam nadzieję;)

    Termin na 14 października :)
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    Flakonik ściemniała, że bliźniaki mi. Okazało się że zdjęcia obcych dzieci z portalu społecznościowego innej mamy wstawiał. Odkryły to dziewczyny. Ostatecznie wymyśliła, że tak pisała bo swoje bliźniaki straciła na końcówce ciąży. A prawda była taka, że to jakaś małolata i tyle... Fantazjowała sobie

    niestety ale wariatów nie brakuje na świecie-ja kiedyś osobiście oglądałam ,,komedię '' jaką odstawiała babka na szafce -portal z ciuszkami-wystawiała zdjęcia z niby bliźniętami-na spacerze-w domu/leżaczkach -w wózku-w innych sceneriach -tylko to nie były noworodki/niemowlęta a reeborny ... to dopiero odchylenie ... :/

    AJA_S, innamorata88 lubią tę wiadomość

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 01:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    Każda kobieta, która "ma" dwie kreski na teście i choćby plamkę krwi leci do gina. A nie sama hormony sobie aplikuje. Jeszcze sama ustala sobie dawkę.
    bo to jest panan12 ;) i nic więcej dodawać nie trzeba.

    Misiowa_mama, AJA_S, _Abby_, lis87 lubią tę wiadomość

  • Ela90 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli robiąc test dostały się do niego jakieś krwinki, test może wyjść fałszywie dodatni. Tak mi powiedział lekarz. Także można się tak nakręcać.

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Termin na 14 października :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Dziewczyny jestem w trakcie miesiączki i test mam pozytywny ale jaja wzięłam duphaston
    A ja nie będę Cię krytykować, nie czytałam Twoich postów ze wcześniejszych cykli, więc nie mnie oceniać, a sama widziałam drugą lekką kreche po czasie i slyszałam, że nie powinno się odczytywać i nakręcać, a jednak...
    Pannan ja na Twoim miejscu mimo wszyztko poszłabym do lekarza, bo albo faktycznie coś się u Ciebie wykluwa, a krwawienie nie zawsze jest zdrowe w ciąży, albo może jajeczko się zagniezdzilo, ale doszło do samoistnego poronienia? Musisz to koniecznie zbadać skoro test wyszedł pozytywny.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan nic nie musi. Dziewczyny dajcie spokój, szkoda nerwów. Ta dziewczyna powinna iść do psychologa.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie to jest właśnie taki Troll - pisze takie głupoty po to żeby mieć ubaw z tych dziewczyn, które jej doradzają i z tych, które się denerwują.

    AJA_S, _Abby_, Fipsik, Magda87, Malwa30, Misiowa_mama, innamorata88 lubią tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Ela90 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tymczasem stwierdziłam, że test lepiej zrobię jutro rano. Na razie @ brak.

    Malwa30 lubi tę wiadomość

    Termin na 14 października :)
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela powodzenia :)

    Ela90 lubi tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie wybiorę się dzisiaj na betę i rozwieje wątpliwości albo ciąża jest i będzie niski wynik albo jej niema...miałam w listopadzie przypadek że przed okresem miałam test negatywny przyszedł okres miałam 10 dni plamień i beta wyszła pozytywna ale niestety poroniłam i przez to się boje a nie nakręcam wyjdzie to wyjdzie...potrzebuję to bardziej sprawdzić ponieważ lekarz zlecił mi clostybegyt a w ciązy nie wolno i muszę wykluczyć jeżeli coś jest....i koniec kropka :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    właśnie wybiorę się dzisiaj na betę i rozwieje wątpliwości albo ciąża jest i będzie niski wynik albo jej niema...miałam w listopadzie przypadek że przed okresem miałam test negatywny przyszedł okres miałam 10 dni plamień i beta wyszła pozytywna ale niestety poroniłam i przez to się boje a nie nakręcam wyjdzie to wyjdzie...potrzebuję to bardziej sprawdzić ponieważ lekarz zlecił mi clostybegyt a w ciązy nie wolno i muszę wykluczyć jeżeli coś jest....i koniec kropka :)


    nie nakrecasz się teraz -a testy owu się nam po nocach śniły tak się srałaś -co dzień -na około wszędzie wstawiałaś ... nagle przyszła refleksja i spokój ... buahaha -sory ale już nie mogę czytać tych wynurzeń ...

    AJA_S, Misiowa_mama, innamorata88, Maciejowa lubią tę wiadomość

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie o co się modlę oprócz zdrowej ciąży? O to, żeby przypadkiem panan też nie zaskoczyła w tym samym cyklu. Może być i w ciąży wcześniej, bylebym nie musiała jej czytać przez 9 miesięcy. Na początku jeszcze rozumiałam, że można się o coś pytać w kółko, jest podekscytowanie i oczekiwanie, dopatrywanie objawów itd. Nie rozumiem tylko jednego jak można na jednym wątku doradzać, być ekspertem itp. a na drugim pytać o podstawy. I teraz niby ciąża. Skoro w szpitalu nie przyjmą bez bety, to pierwsze co, to bym na nią leciała i dopłaciła za ekspres. No nie ogarniam.

    Magda87, Malwa30, innamorata88, lis87, Landryneczka lubią tę wiadomość

    Awf3p2.png
‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ