X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 30 maja 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkk88k raczej bedzie pozytywnie :) ja tez tak miałam zeszłej ciazy :) zrobiłam test wieczorem negatywny, potem rano negatyw poszłam pod szybki prysznic- wychodze a tam pozytyw :) szybko przeszukałam śmietnik, znalazłam tamten z wieczora a tam tez pozytyw :P takze ja juz bym sie po cichutku cieszyła :) a my mozemy gratulować ;)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 30 maja 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    tylko, że ja nie miałam jeszcze owulacji :)
    Moze cykl bezowulacyjny :(

    zonaboba lubi tę wiadomość

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • 88 Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 30 maja 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie jestem w stanie nic dokładnie powiedzieć o ostatnim cyklu. Przerwalam dwa miesiące temu monitoringi u ginekologa, gdyż mieliśmy z mężem tragedie rodzinna i wszystko mi się kompletnie rozregulowalo. Pierwszy ciążę straciłam w zeszłym roku i teraz już dmucham na zimne. Dziękuję Wam za wszystkie wypowiedzi

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 30 maja 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no też lis obstawiam że albo bezowulacyjny albo jeszcze przyjdzie bo czasem miałam cykle po 60 dni ;]muszę cierpliwości. W piątek wyszedł mi progesteron 0,194 , chcę powtórzyć końcem tygodnia czy coś rośnie czy stoi w miejscu. A może się przesunąć przez stres?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 30 maja 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo bezowulacyjny po Twoich temp i negatywnych testach to widac moze owy jeszcze bd niewiadomo ale tem sluz swiadczy ze jeszcze jej dzis nie bd :(

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 30 maja 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niedawno tak miałam że w styczniu miałam okres i wszystko spoko a kolejny przyszedł w marcu dziwne to u mnie :) póki nie krwawie to zawsze nadzieja jest :) tylko dziwne że mam całe majtki mokre i muszę wkładki nosić, może estrogeny działają może się coś ruszyło tam....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2016, 14:44

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuteczka91 wrote:
    Dzisiaj pozytyw jak nic- mi po tygodniu dopiero ciutke wyblakły. Wczorajszy mój owulacyjny po 5 minutach były dwie takie same kolorystycznie kreski a po 30 min testowa była ciemniejsza. Do dziś się taka utrzymuje


    a widzialas jej test wczorajszy? zerknij na 67 strone.

  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 30 maja 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykl 60 dni to dość duzo, Twojej gin to nie zmartwiło? Przeczytałam, ze zbyt długie cykle, bezowulacyjne czasami i skąpe krwawienia mogą byc przyczyna zbyt wysokiej prolaktyny, badz tarczyca lub policystyczne jajniki. Moze warto pomysleć nad tym :) jeszcze masz czas aby sie przygotowac, bo jak bedzie sie to powtarzało to tylko sobie wydłużasz czas oczekiwania a i tak moze nie obejść sie bez diagnozy. Warto wiedzieć co w trawie piszczy :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 30 maja 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie tak myślałam ale badałam tarczycę wyszła w normie, prolaktyna też. a jak zbadać PCO czy się ma? robiłam tsh 24.11.2015 i wyszedł wynik 1.09

    normy:
    min 0.270
    max 4.200

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2016, 14:54

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1505 639

    Wysłany: 30 maja 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    szatynka a mnie sie wydaje ze one wyszly takie same. tylko ten z wczoraj wyblakł.porownaj sobie wczorajsze zdj jakie nam wyslalas. na 67 stronie watku masz wczorajszy test i on jest taki sam wedlug mnie co dzisiejszy test.

    no właśnie wczorajszy coś wyblakł. Dziś zupełnie inaczej wygląda niż wczoraj bo dziś wygląda na negatyw a wczoraj wyglądał na plus. Idzie zgłupieć z tymi testami.
    I teraz nie wiem czy jednak i wczorajszy dzień zaznaczyć że test owu pozytywny?

    Mąż mówi że tylko skończy pracę do bierze się do roboty :P

    Mignona ja kiedyś czytałam, że po owulacji może być tak że czuję się takie ćmienie jajnika z którego była owulka, to normalna rzecz więc spoko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2016, 14:55

    <3 zem3j48aw2uaagxd.png <3
    <3 zem3wn15b4i4bt7c.png <3

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3
  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 30 maja 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy pcos na pewno badanie lh i fsh, ich stosunek powinien wynosić ok 1. Jak wychodzi powyżej 1,5 to może wskazywać na pcos, na pewno też badanie usg jajników.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2016, 14:53

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lis widze zmienilas avatara ;) ale z Ciebie laska ;) i słodki piesio :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan co lekarz powiedzial na twoje dlugie cykle? napewno sie o to pytal.

  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 30 maja 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze zrób cały pakiet tarczycowy, ja pamietam, ze tarczyce miałam 2,3 i mowila ze to za duzo na starania- teraz mam 1,5 :) co do jajników ja robiłam AMH i wyszła troszkę wyższa wtedy było podejrzenie

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 30 maja 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    Lis widze zmienilas avatara ;) ale z Ciebie laska ;) i słodki piesio :)
    Ah bo tyle tu z Wami jestem i ciagle patrzę ta tej dziwny moj avatar to pomyslałam ze bedzie miłej jak Nas poznacie :) to jest Krakers :) dziekuje za komplement

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2016, 15:00

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 30 maja 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dał mi lekarz ovarin castagnus na wyregulowanie cykli :) jak mi przyjdzie @ to powtórzę prolaktynę, zrobię fsh i lh w odpowiednim dc. A progesteron zrobię za 3-4 dni. W kwietniu miałam podobny przypadek że cykl już miał 20 kilka dobrych dni poszłam na progesteron 0,711 se myśle przekwitanie heh, powtórzyłam za 3 dni i było już 1.03 faza owulacji i 3 dni później poszłam do lekarki i było ciałko żółte na usg tylko oczywiście nie współżyłam wtedy bo się nie dało ;/

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dobry pomysl, mysle ze i ja zmienie avatara niedlugo ;)

    lis87 lubi tę wiadomość

  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 30 maja 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaa1987 wrote:
    Przy pcos na pewno badanie lh i fsh, ich stosunek powinien wynosić ok 1. Jak wychodzi powyżej 1,5 to może wskazywać na pcos, na pewno też badanie usg jajników.
    Tego to ja nie wiedziałam :) dzieki, moze byc potrzebne jak sie nie uda w tym cyklu :) a LH w którym dniu najlepiej zrobic?

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 30 maja 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    no dobry pomysl, mysle ze i ja zmienie avatara niedlugo ;)
    Byłoby Nam bardzo miło :) w końcu sie tutaj znamy :) wiemy kiedy ❤️ I inne z tym związane rzeczy a nawet nie wiemy jak wyglądamy :) w końcu spędzimy tu ze soba troche czasu i na rozmowom i na fiolecie pozniej :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 30 maja 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej w 3dc robis wszystko ja zrobilam tez prolaktyne ale slyszalam ze sie ja powinno wykonywac 7dpo i tak mam zamiar zrobic:)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ