X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaglądam tutaj i nie ma pozytywów,co jest? :(
    Mam nadzieję,że dopiero kropusie się pojawią i to prawdziwy wysyp.

    Ja dzisiaj kolejna wizyta i bardzo się stresuje. :( badania wszystko wyszło w porządku ale jakieś takie poczucie niepokoju mam.

    No i zostawiam wiruski &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2017, 12:04

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Został mi wczorajszy obiadek i właśnie zajadam sie kalafiorem znowu Hahahah

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    Dziewczyny zaglądam tutaj i nie ma pozytywów,co jest? :(
    Mam nadzieję,że dopiero kropusie się pojawią i to prawdziwy wysyp.

    Ja dzisiaj kolejna wizyta i bardzo się stresuje. :( badania wszystko wyszło w porządku ale jakieś takie poczucie niepokoju mam.

    No i zostawiam wiruski &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
    Łapiemy wiruski ile się da!! Nic się nie martw. Dzidzia ma się świetnie pewnie!

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Ostatnio endokrynolog powiedział że jak będzie TSH powyżej dwóch to mam przyjść... Tyle że to było miesiąc temu ;) i przez ten miesiąc podskoczyło z 1,09 do 2,03... Dziwne to wszystko :/

    Hmm u mnie na wyniku norma niby do 4, mnie wyszło 1,94 wiec uważałam, żę ok ale teraz się zaczęłam zastanawiać... w poniedziałek mam wizytę to zapytam dr ciekawe co powie o tym.

    Agaaa kalafiorek :D dzis rano mi się zamarzył- po południu sobie ugotuję z tartą bułeczką mniam!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Został mi wczorajszy obiadek i właśnie zajadam sie kalafiorem znowu Hahahah

    nie rob mi smaka, wczoraj wieczorem poszlam po ziemniaczki mlode, mizeria i koperek :P a dzis kalafiooooor :D taka mialam chcice :P

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam chyba 0.7 a po miesiacu wskoczylo na 1.8 jakos. I lekarz powiedzial ze to bardzo dobrze bo 0.7 to bylo za malo i ze to normalne ze wynik sie chwieje o 1..

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris ponoc przy staraniach THS powinno byc 1-1,5 :)

    Bocianiątko, Lunaris lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Hmm u mnie na wyniku norma niby do 4, mnie wyszło 1,94 wiec uważałam, żę ok ale teraz się zaczęłam zastanawiać... w poniedziałek mam wizytę to zapytam dr ciekawe co powie o tym.

    Agaaa kalafiorek :D dzis rano mi się zamarzył- po południu sobie ugotuję z tartą bułeczką mniam!
    Ja kiedyś robiłam tsh i wyszło mi 4 gin pow że za dużo powtórzyłam badanie w innym laboratorium w 3 dniu cyklu i wyszło 2.4 powiedziała że jest ok bo norma do 2.5. Bez żadnych leków. Teraz muszę zrobić na początku cyklu,

    Lunaris lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tsh robili odrazu po pozytywnej becie, nigdy nie miałam problemu z tarczycą ale trzeba było sprawdzić i wynik był 1,39 wiec idealnie.

    Czekam dalej ba magiczny tel od gina :p chce znac wyniki!!! Aaaaaa jestem bardzo niecierpliwym człowiekiem a jak pomyśle, ze transfer dopiero w następnym cyklu to aż mną trzęsie!!

    Yoselyn82, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Mi tsh robili odrazu po pozytywnej becie, nigdy nie miałam problemu z tarczycą ale trzeba było sprawdzić i wynik był 1,39 wiec idealnie.

    Czekam dalej ba magiczny tel od gina :p chce znac wyniki!!! Aaaaaa jestem bardzo niecierpliwym człowiekiem a jak pomyśle, ze transfer dopiero w następnym cyklu to aż mną trzęsie!!

    te jestem nie cierpliwa, chcialabym wiedziec wszystko tu i teraz. a jak sa jakies przeszkody czy trzeba czekac to jakas makabra! chcialabym zeby wszystko ukladalo sie po mojej mysli, ale coz nie zawsze tak jest...

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    te jestem nie cierpliwa, chcialabym wiedziec wszystko tu i teraz. a jak sa jakies przeszkody czy trzeba czekac to jakas makabra! chcialabym zeby wszystko ukladalo sie po mojej mysli, ale coz nie zawsze tak jest...


    Zawsze w życiu lubiłam planować najwazniejsze chwile a te plany wzięły w łeb :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2017, 12:47

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Zawsze w życiu lubiłam planować najwazniejsze chwile a te plany wzięły w łeb :/

    skad ja to znam

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Zawsze w życiu lubiłam planować najwazniejsze chwile a te plany wzięły w łeb :/

    ...lajf... najbardziej niespodziewane scenariusze pisze samo życie, mój syn pojawił się na świecie kiedy najmniej się tego spodziewałam i w zasadzie w najbardziej nieodpowiednim do tego momencie. Mam nadzieję, że wszystkie doświadczymy macieżyństwa -szczególnie te dziewczyny, które czekają na pierwsze dzieciątko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2017, 12:54


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak mam być szczera to całe życie bałam sie, ze bede miec problem z zajściem w ciaze i proszę bardzo chyba se wykrakalam :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2017, 12:59

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    Ja dzisiaj kolejna wizyta i bardzo się stresuje. :( badania wszystko wyszło w porządku ale jakieś takie poczucie niepokoju mam.

    Madziu powodzenia! Zawsze wizyty są stresujące. Niestety będą do momentu aż maleństwa będziemy mieć w ramionach. Trzymam kciuki za wizytę! <3

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy macie ochotę na truskawki a ja na arbuzy :p ślinotoku na samą myśl dostaję!! A najgorzej, że najlepsze mają w Biedrze, której koło mnie nie ma i co drugi dzień jeżdżę i kupuję :p

    Cierpliwość się opłaca - ja musiałam prawie rok czekać zanim mogłam zacząć starania o bobasa, bo tyle czasu zajęła diagnoza, zabieg i leczenie.
    I trzymam kciuki za Wasze szczęście, żeby w końcu przyszło :)

    Swoją drogą na męża też trochę musiałam poczekać, bo spotkałam go jak miałam 27 lat ;) ale też warto było :p

    Bocianiątko, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ale jak mam być szczera to całe życie bałam sie, ze bede miec problem z zajściem w ciaze i proszę bardzo chyba se wykrakalam :(

    wydaje mi sie ze nie masz problemu zeby zajsc w ciaze, bo zachodzisz tylko problem tkwi w utrzymaniu ciazy i donoszeniu do samego konca.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ale jak mam być szczera to całe życie bałam sie, ze bede miec problem z zajściem w ciaze i proszę bardzo chyba se wykrakalam :(

    Ja też sobie wykrakałam, nie wiem czemu ale zawsze powtarzałam mojemu mężowi ze będzie problem...ale my w sumie całe życie mamy pod górkę - nic gładko nie idzie :(

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Ja też sobie wykrakałam, nie wiem czemu ale zawsze powtarzałam mojemu mężowi ze będzie problem...ale my w sumie całe życie mamy pod górkę - nic gładko nie idzie :(

    czasami mam wrazenie ze moj jest urodzony pod szczeliwa gwiazda, czasem nie zdazy pomyslec czy starac sie o cos i jakos szybko dostaje to co chcialby. A ja? no wlasnie a ja mam tak pod gorke? mowie tutaj glownie o ciazy. Nigdy sie nie spodziewalam ze bede miala takie problemy, najpierw dlugo dlugo nic, potem jak zachodzilam to na krotko..

    zycie jest takie nie sprawiedliwe..

    Inne laski nie chca, krzywdza dzieci i bog wie co robia i maja bez problemu, patologia rozmnaza sie jak kroliki a my?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ