X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    wydaje mi sie ze nie masz problemu zeby zajsc w ciaze, bo zachodzisz tylko problem tkwi w utrzymaniu ciazy i donoszeniu do samego konca.


    Jak zwał tak zwał :/ 2 Anilki mam :( mam 25 lat i dzieci które moge odwiedzać przy pomniku dzieci utraconych, życie potrafi tak kopać po tyłku ze szok :(


    Ale koniec tego zamulania o zasmucania!!!! Obym szybko dostała @ w tym cyklu i lecimy z nastepnym!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2017, 13:48

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Zawsze w życiu lubiłam planować najwazniejsze chwile a te plany wzięły w łeb :/
    To tak jak ja... Wedle moich planów powinnam być teraz w 6 miesiącu:P ale widocznie Ktoś tam na górze chciał inaczej...

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Jak zwał tak zwał :/ 2 Anilki mam :( mam 25 lat i dzieci które moge odwiedzać przy pomniku dzieci utraconych, życie potrafi tak kopać po tyłku ze szok :(


    Ale koniec tego zamulania o zasmucania!!!! Obym szybko dostała @ w tym cyklu i lecimy z nastepnym!!!

    masz racje zycie kopie nas po tylku i to dosc mocno!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    masz racje zycie kopie nas po tylku i to dosc mocno!


    Wysłałam Ci zaproszenie :)

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrnęłam do końca :) czytam was dzisiaj od 9 od 51 strony :) dużo się tu działo podczas mojej nieobecności.... Trzymam mocno kciuki za summer co do jutrzejszej bety :)

    A te wszystkie ze smutnymi ostatnimi przejściami mocno przytulam...

    Mój szczęśliwy miesiąc to był zawsze maj ale bobaskiem w czerwcu też nie pogardzę ;p

    Flower proszę dopisz mnie na 30 czerwca :) a co zamknę ten miesiąc z II kreseczkami :)

    Lunaris, Bocianiątko, Amy333, Karma88, Koliber, summer86 lubią tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Wysłałam Ci zaproszenie :)

    przyjete :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • mała87 Koleżanka
    Postów: 60 41

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny przylaczam sie do was ja tetsuje 13 ☺

    Bocianiątko, Anna Stesia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    przyjete :)


    Wysłałam Ci wiadomość :)

  • adelcia Ekspertka
    Postów: 147 86

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,nie nadażam czytac tak szybko piszecie. w dodatku mam mega aktywna córkę obok,której wychodzą 4 zeby na raz,także mam tylko chwile :)

    Ja uzywałam testów owu z allegro,takich białe opakowanie i różowe literki, 18,50 za 50sztuk. W pierwszej ciązy zaszłam w pierwszym mieisącu stosowania,teraz 3 cykl lecimy i zobaczymy. Byłam dziś na becie, 10dpo czekam na wynik :) Sikaniec nie wyszedł,mimo że przespałam ciągiem 6godz w nocy. miałąm mierzyć temp od nastepnego cyklu jakby się nie udało,ale chyba bez sensu- wstaję do dziecka i po kilka razy w nocy, czasem pobudka o 8 a czasem po 5 także u mnie to nie zadziala.

    z innej beczki. Jak u was pogoda? Ja mieszkam 20km od Warszawy i dzis mega parno i chyba będzie burza.

    Pozdrawiam owocnych starań :)

    edit: Co do TSH to zaszłam w ciaże z wynikiem 3,6 (takiego mialam super endokrynologa,że nie widział w tym nic złego). Gin mi zbił po pierwszej wizycie do 0,9 i do końca ciaży brałam Euthyrox 37,5 i nie przekroczył mi 1,5. Robiłam badania 8mcy po ciąży i miałam nadal dobry TSh bez tego Euthyroxu. Nie rozumiem tego,ale ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2017, 14:23

    deaf234bd59751a3e2ce46fafae8735a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedlug moich planow to moje dziecko powinno juz miec niecale 6 lat.. takze ten..

    Ja truskawki pomrozilam. Jutro biore sie za dzem. A jak nie bedzie padac to jeszcze na cmentarz pojade posprzatac. A pojutrze moze wezme sie za pierwsza czesc okien? Moze jak sie troche pogimnastykuje to przyjdzie okres:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie oglądam Ciaze z zaskoczenia. O serio??? Nic nie wiedziec do porodu???

    Otwarłam sobie piwko jest tak gorąco ze nie wiem co wypić zeby sie ochłodzić :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2017, 14:38

    Lunaris, Koliber lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chętnie zjadlabym jakieś truskawy, arbuza czy cuś, a tu mdłości, mdłości, mdłości.. Nie wiem co zjeść, żeby nie zwymiotować, a do tego taki ślinotok, że w nocy poduszkę mocze :(
    Chyba muszę się zaopatrzeć w paczkę migdałów.

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie parno, pada i momentami pogrzmiewa - slask

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    U mnie parno, pada i momentami pogrzmiewa - slask


    To pewnie do mnie dojdzie-krakow!! Zapowiadali niby nawałnice ale miałam nadzieje, ze jednak minie :( ale robi sie coraz duszniej i parniej :/

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Właśnie oglądam Ciaze z zaskoczenia. O serio??? Nic nie wiedziec do porodu??? :p

    ha ha nam to nie grozi :D żadna fasolka po 6 tyg sie nie prześlizgnie ;)

    Karma88, Czrna 81, Bocianiątko, aishee, Sarna84 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Olaaaa Debiutantka
    Postów: 12 15

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane staraczki! :)

    Pisze do Was pierwszy raz ale juz musze bo inaczej nie wytrzymam!
    Staramy sie z Mezem "chwilke" mianowicie 37 miesiecy. Wyniki meza sa bardzo dobre a u mnie problem ciagle z TSH. Niedoczynnosc tarczycy- od 7 lat "normujemy".
    Od stycznia ´16 jestesmy w klinice leczenia nieplodnosci i mam stymulowane cykle dzieki którym w koncu mam owu i moje cykle staly sie mniej wiecej regularne a nie 3x do roku. W klinice równiez pierwszy raz unormowali mi TSH i od 2ch miesiacy jest na pozomie 1 a nie 6 :-)
    Oczywiscie co miesiac mam paranoje, wyszukuje u siebie objaw, testuje codziennie itd itp ale koniec konow nic z tego nie wynika.
    Jedyna ciaze biochemiczna mialam w maju 2015 i stracilam szybko bo na usg pokazali mi 2mm pecherzyk w 5 tyg a dzien pozniej sie z nim pozegnalam i od tamtej pory cisza.
    Jezeli w tym miesiacu nie "zatrybi" nic to 15.06 mam wizyte na której planowana bedzie pierwsza IUI.
    W tym miesiacu jest jednak inaczej, bo widze po temperaturze ze cos sie zadzialo w ostatnich dniach i od 2ch dni czuje ciagle takie "cmienie" i "ciagniecie" w dole brzucha i naprzemiennie w jajnikach.
    Do testowania jeszcze kilka dni (12.06) ale juz nie moge sie doczekac i szukam na necie czy takie ciagniecie moze byc objawem ciazy? Bóle miesiaczkowe pojawiaja mi sie zazwyczaj tydzien/poltora przed spodziewana @ a tym razem nic a nic. W ogole wyjatkowo w tym cyklu objawy na wykresie po owu zaznaczam jakby 'na sile' bo w zasadzie zadnych prawie nie mam... poza tym uczuciem w dole brzucha, którego nie idzie nazwac "bólem".

    Dajcie prosze znac czy taki brak oznak i te cmienie w dole brzucha moga zwiastowac mój malenki cud?

    I zerknicie tez prosze na mój wykres i dajcie znac co myslicie.

    11.06 mam urodziny, to bylby najpieknieszy prezent jaki moglabym sobie wymarzyc!

    Dzieki dziewczyny! Pozdrawiam Was bardzo i za wszystkie czekajace mocno trzymam kciuki! :-)

    P.S. Sorry za brak polskich znaków ale w pracy nie mam dostepu :)

    Anna Stesia, aishee lubią tę wiadomość

    3 lata staran, oby sie uchowal mój malutki Cud <3
    3jgx3e3k8acgzp1k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola witamy. Stare dobre powiedzenie brak objawow to tez objaw, objawy jak na @ to tez objaw ciazy itp :p niestety nie możemy Ci zagwarantować ze to fasolek ale trzymam kciuki zeby tak sie stało :)

    Olaaaa lubi tę wiadomość

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co mnie przeraża?
    Jeśli nie uda się w tym cyklu zajść to będziemy mieli bejbi po moich 30 urodzinach. Gdyby mi ktoś powiedzial 10 lat temu, ze zycie sie tak potoczy to bym nie uwierzyla... 4 lata starań, dwa aniołki i żadnego szkraba tu na ziemi.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaaaa - zrób test za 3 dni i będzie wiadomo :) wykres póki co bardzo ładny :)

    Dziewczyny podeślijcie mi trochę tych burz!! W tym moim zakichanym Szczecinie prawie w ogóle nic nie ma :/ 2 razy błyśnie, 3 razy zagrzmi i koniec. Uroki mieszkania w sąsiedztwie Odry i Zalewu szczecińskiego - woda nic nie chce puścić.
    A ja tak uwielbiam burze!!!

    Bocianiątko, Olaaaa, Flowwer, Lunaris lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Cynka Koleżanka
    Postów: 84 14

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaaaa, mam nadzieję, że u Ciebie będzie inaczej, bo u mnie ciągnięcie brzucha (którego nigdy wcześniej nie miałam) od ok. 4/5 dnia po owulacji zakończyło się dzisiaj @ :-( :-( :-(
    Trzymam za Ciebie kciuki. Może dostaniesz urodzinowy prezent :-)

    Olaaaa lubi tę wiadomość

    08.2006 - Mała Cynka :-)
    12.2015 - Aniołek [*] 8 tc - c. pozamaciczna, usunięty prawy jajowód
    09.2016 Aniołek [*] 6 tc - c. bioch
    01.2018 Aniołek [*] 9 tc
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ