X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Ja mam ostatni cykl żeby urodzić mając jeszcze 30 ;) pięć dni przed 31. urodzinami :P i to byłby najpiękniejszy prezent urodzinowy jaki mogłabym sobie wymarzyć... :)

    Bocianiatko, w tym rodzeniu w urodziny coś jest, aktualnie mam 3 koleżanki w zaawansowanej ciąży z terminem około ich urodzin, sama jestem w cyklu, który jeśli zakończy się powodzeniem, będę miała podobnie, dlatego liczę, marze i nie przestaje wierzyć, że się uda.

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wciąż z całych sił wierzę, że pisane nam jest wiosenne dzieciątko i że to jest właśnie ten czas. <3

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziendobry wszystkim w czerwcu :) W maju zaliczyliśmy z męzem falstart z okazji przesunięcia owulki więc zapisuję się na czerwiec :P
    23.06 planuję testować, wracam do pracy po macierzyńskiem dokładnie za miesiąc, więc mam nadzieję na łut szcześcia w tym cyklu ;)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna przepraszam za słowa ale gowno z tych ich oznaczeń ja miała świetny zarodek i co???
    Moja koleżanka zarodki "padały jak muchy" kazali orzyjezdzac w 3dobie szybki transfer a nina ma juz 5mc nie ma reguły!!!
    Głowa do góry i wiara w zarodki :) ja wiem, ze dadzą rade, juz tam czekają na mamusie :)


    Ja miałam teraz termin na 5.01 urodziny mam 3.01 ... to bedą najgorszej urodziny mojego życia...

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Inna siedzi cicho i użala się nad sobą :( łącznie 5 zygot: 2 II klasy i 3 III klasy. Cudów nie będzie, ale czekam do środy. :(
    Nie znam się na tych klasach nawet za bardzo nie wiem co moje oznaczają. Do środy może jeszcze się podzielą . Jutro transferujesz się?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2017, 16:40

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Nie znam się na tych klasach nawet za bardzo nie wiem co moje oznaczają. Do środy może jeszcze się podzielą . Jutro transferujesz się?

    Przy 2 procedurach mialam podane 4x8A oraz blastki AB i nic a przy 3 procedurze mialam od samego poczatku blastki AB bo mialam hiperke i mialam odroczony transfer na swiezych.

    Wniosek ze nie kazdy dobrze rokujacy zarodek da ciaze, a slabszy nie da rady. Lub slabszy da rade z dobry niestety nie

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Medluje się po wizycie :)
    maluszek ma 2,3 cm i super fikał już rączkami i nóżkami. Mam skierowanie na badania prentalne i muszę się umówić na wizytę. Kolejna wizyta 4 lipca. Serduszko pięknie bije <3

    staraczka1111, Kaczorka, Agniechaaaa, aishee, Sarna84, KaMiszka, E_w_c_i_a, Bocianiątko, Flowwer, Aneczka12, lilka1984, aiwlys, mycha91 lubią tę wiadomość

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • adelcia Ekspertka
    Postów: 147 86

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta wrote:
    Dziendobry wszystkim w czerwcu :) W maju zaliczyliśmy z męzem falstart z okazji przesunięcia owulki więc zapisuję się na czerwiec :P
    23.06 planuję testować, wracam do pracy po macierzyńskiem dokładnie za miesiąc, więc mam nadzieję na łut szcześcia w tym cyklu ;)
    To tak jak jak,tylko moja Mała ma niespełna roczek. Liczyłam,że się uda w tym cyklu i posiedzimy razem w domu jeszcze,ale nie da rady. Tyle,że ja mam jeszcze dużo urlopu zaległego,także jakby zaskoczyło za miesiąc, to tez by nie było źle, także ostatni dzwonek. Jeśli nie,to dalej będziemy się starać

    deaf234bd59751a3e2ce46fafae8735a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jestem sama w domu to nie chce mi sie gotowac.. zrobilam sobie ser twarogowy ze smietana kremowka i cukrem plus pol bulki i kakao. Matko jak ja dawno tego nie jadlam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Jak jestem sama w domu to nie chce mi sie gotowac.. zrobilam sobie ser twarogowy ze smietana kremowka i cukrem plus pol bulki i kakao. Matko jak ja dawno tego nie jadlam :D


    Masz podobnie mój tata sie śmieje ze w tyg sa Dania na szybko a ja M przyjezdza to siedzę pół dnia w kuchni i pichce cuda :p bo coz lubie mu dogadzać :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Masz podobnie mój tata sie śmieje ze w tyg sa Dania na szybko a ja M przyjezdza to siedzę pół dnia w kuchni i pichce cuda :p bo coz lubie mu dogadzać :D

    Lubie dla meza gotowac bo On to docenia:) ostatnio mu zrobilam domowe mleczne kanapki i chyba na nowo sie we mnie zakochal :D

    Agniechaaaa, Bocianiątko, Karma88, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Lubie dla meza gotowac bo On to docenia:) ostatnio mu zrobilam domowe mleczne kanapki i chyba na nowo sie we mnie zakochal :D


    Podesli przepis :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://przepisdlaciebie.pl/przepis_na_mleczna_kanapke_kinder

    - robie tak jak w przepisie ^^

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    http://przepisdlaciebie.pl/przepis_na_mleczna_kanapke_kinder

    - robie tak jak w przepisie ^^



    Dzieki przepis skopiowany zrobię w któryś dzien :)

    Ann89 lubi tę wiadomość

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jutro mam histeroskopię, trzymajcie kciuki bo trochę mam cykora:/

    tak się zastanawiam, bo mam hybrydowy mani i pedi, ściągać przed zabiegiem? kurcze taki ładny :)

    Lunaris, malinowaemi lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    dziewczyny jutro mam histeroskopię, trzymajcie kciuki bo trochę mam cykora:/

    tak się zastanawiam, bo mam hybrydowy mani i pedi, ściągać przed zabiegiem? kurcze taki ładny :)

    A bedziesz pod narkoza?

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    A bedziesz pod narkoza?

    Tak

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Ja też sobie wykrakałam, nie wiem czemu ale zawsze powtarzałam mojemu mężowi ze będzie problem...ale my w sumie całe życie mamy pod górkę - nic gładko nie idzie :(


    Agniechaaaa, Karolina, jakbym siebie słyszała. Zawsze wszystko zaplanowane, a z ciążą miałam przeczucie, że będą problemy i zanim zaczęliśmy się starać kilka razy mężowi o tym wspomniałam.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Tak

    To musisz zdjac..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostalam kartke z wytycznymi przed laparoskopia i histeroskopia. W zwiazku z tym ze zabieg i operacje wykonuje sie pod narkoza to nie mozna miec paznokci pomalowanych nawet zwyklym lakierem bezbarwnym bo na paznokciach wrazie komplikacji wystepuje sinica czy cos takiego

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ