X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 maja 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski ide na 15:45 do gin
    ciekawa jestem co powi na moje wyniki badań bo mam ich sporo począwszy od tych podstawowych, krzepliwość, chlamydie itp, i hormony :) troche tego jest ale na moje niefachowe oko i na wasze fachowe chyba będzie dobrze:P

    trzymac kciuki zeby mi usg zrobila i żeby okazało się że tam jest wszsytko dobrze:)

    Karma88, Flowwer, malinowaemi, Bocianiątko, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 16 maja 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wszystko ma być dobrze! Czekamy na info. ;)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 maja 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam sobie liste pytań do gin hehe żebym nie zapomniała o niczym:)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 maja 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Tak Karma88 masz rację ;) gdybym miała 3 pęcherzyki to bez zastanowienia robiłabym IUI ;) też marzy mi się blizniacza :) ale jednak 5 to za duze ryzko ;) wolę na spokojnie zaczekać, a jak ma zaskoczyć i teraz to i pleminiki wytrzymają od soboty :) co ma być to będzie.

    Już zaaplikowałam sobie pregnyl ;) gin kazał mi to zrobić wieczorem a ja już teraz to zrobiłam :P mąż się śmieje ze igram z losem :D haha

    Karolina, sama sobie Pregnyl podałas? Napisz jak :) ja zawsze biegam do przychodni na zastrzyk.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 16 maja 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Karolina, sama sobie Pregnyl podałas? Napisz jak :) ja zawsze biegam do przychodni na zastrzyk.

    No sama sobie wymieszalam - obejrzałam na YouTube filmik i jakoś poszło:-) a najlepsze jest to ze robiłam to wszystko w pracy w łazience dla niepełnosprawnych :-D ręce mi się tak trzęsly ze się pokułam w palec :-)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 maja 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już wiem wszystko i dobrze i niedobrze:)
    dobrze bo większosć wyników jest ok, ale...

    fibrynogen dalej miałam podniesiony wiec do powtorki i po badaniu zapobiegawczo mam brac acard

    nie podoba jej sie prolaktyna i nie wie czemu miałam po godzinie obciazenie a nie po 2 godz mam dopytać endokrynologa ( ide w czwartek) bo ona jest tylko gin nie gin-endo,

    no i mówi że ten estriadiol troche mały jest w granicach normy ale mógłby być większy,

    za tydzien na monitoring ide we wtorek do niej a w czwartek do tej innej (bo mojej nie będzie)
    ogólnie powiedziała że być może z tą prolaktyną jest problem że przed ciążą mogłam miec wysoką i to mogło być powodem poronienia w połączeniu z szalejącym tsh...
    no albo problem jest w fibrynogenie

    w sumie duzo mi powiedziala liczylam ze powie, wszystko jest ok i tyle hehe

    Lunaris lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 maja 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    No sama sobie wymieszalam - obejrzałam na YouTube filmik i jakoś poszło:-) a najlepsze jest to ze robiłam to wszystko w pracy w łazience dla niepełnosprawnych :-D ręce mi się tak trzęsly ze się pokułam w palec :-)

    Karolina, szacunek! :) za dwa cykle się odezwę do Ciebie przed zastrzykiem :P

    Ja już po wizycie, podobno wszystko super - pęcherzyki popękały i był płyn w zatoce. Ale ja jak to ja zaczęłam rozkminiać jak długo ten płyn się utrzymuje i czy może owulacja nie była za późno od inseminacji :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2017, 17:45

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 maja 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Karolina, szacunek! :) za dwa cykle się odezwę do Ciebie przed zastrzykiem :P

    Ja już po wizycie, podobno wszystko super - pęcherzyki popękały i był płyn w zatoce. Ale ja jak to ja zaczęłam rozkminiać jak długo ten płyn się utrzymuje i czy może owulacja nie była za późno od inseminacji :(

    summer trzeba być dobrej myśli:) skoro pęcherzyki popękały to tylko się cieszyć i spróbować wytrwać do testowania :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 16 maja 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    zrobiłam sobie liste pytań do gin hehe żebym nie zapomniała o niczym:)
    Bardzo dobrze! potem człowiek się denerwuje i zapomina połowę rzeczy o które chciał zapytać.

    Bajka -lepszy wróg znany nieznieznany ;) damy radę! czerwiec przed nami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2017, 18:06


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 maja 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Bardzo dobrze! potem człowiek się denerwuje i zapomina połowę rzeczy o które chciał zapytać.

    Bajka -lepszy wróg znany nieznieznany ;) damy radę! czerwiec przed nami :)

    A no pewnie ze lepiej wiedzieć chociaż fajnie by było gdyby jednak nic złego nie wyszło w wynikach :)
    No czerwiec musi być nasz:) to mój miesiąc imienin, 7 rocznicy związku i 3 rocznicy ślubu :)

    Lunaris, Czrna 81, Flowwer lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 maja 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    już wiem wszystko i dobrze i niedobrze:)
    dobrze bo większosć wyników jest ok, ale...

    fibrynogen dalej miałam podniesiony wiec do powtorki i po badaniu zapobiegawczo mam brac acard

    nie podoba jej sie prolaktyna i nie wie czemu miałam po godzinie obciazenie a nie po 2 godz mam dopytać endokrynologa ( ide w czwartek) bo ona jest tylko gin nie gin-endo,

    no i mówi że ten estriadiol troche mały jest w granicach normy ale mógłby być większy,

    za tydzien na monitoring ide we wtorek do niej a w czwartek do tej innej (bo mojej nie będzie)
    ogólnie powiedziała że być może z tą prolaktyną jest problem że przed ciążą mogłam miec wysoką i to mogło być powodem poronienia w połączeniu z szalejącym tsh...
    no albo problem jest w fibrynogenie

    w sumie duzo mi powiedziala liczylam ze powie, wszystko jest ok i tyle hehe

    Bajkaaa, ja uważam że lepiej wiedzieć co jest nie tak i móc z tym walczyć. Zobaczysz, że szybko wszystko unormujecie i niedługo będziesz się cieszyć zdrową i spokojną ciążą.

    Flowwer lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 maja 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę mnie przerażacie tym bo ja do tego podchodzę na luzie w sumie ze coś tam jest dostanę leki ale działam dalej :) mam nadzieję że endo mnie nie wstrzyma :) Ogólnie to wydaje mi się że u mnie to trochę na wyrost jest powiedziane że coś jest nie tak hehe naiwna może jestem ale nie chce zmieniać podejścia

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 maja 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaa, nie miałam na myśli jakichś dużych problemów tylko unormowanie tego co ewentualnie tego wymaga :) Chodziło mi o prolaktyne i estradiol oraz skonsultowanie tego z endo.
    I masz racje, że masz takie podejście, tego się trzymaj kochana! :)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 maja 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Bajkaa, nie miałam na myśli jakichś dużych problemów tylko unormowanie tego co ewentualnie tego wymaga :) Chodziło mi o prolaktyne i estradiol oraz skonsultowanie tego z endo.
    I masz racje, że masz takie podejście, tego się trzymaj kochana! :)

    No podejścia nie zmieniam bo jakoś wew czuje ze jest wszystko dobrze ze faktycznie kwestia kilku cykli chociaż chciałabym już w tym cyklu hehe no ale zobaczymy co to wyjdzie :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 16 maja 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Karolina, szacunek! :) za dwa cykle się odezwę do Ciebie przed zastrzykiem :P

    Ja już po wizycie, podobno wszystko super - pęcherzyki popękały i był płyn w zatoce. Ale ja jak to ja zaczęłam rozkminiać jak długo ten płyn się utrzymuje i czy może owulacja nie była za późno od inseminacji :(

    A no zapraszam :-D ale przecież nie będzie już żadnych zastrzyków bo to Twój ostatni cykl - szczęśliwy!

    Nie rozkminiaj juz :-) na pewno będzie wszystko dobrze! :-)

    summer86 lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 16 maja 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy był kiedyś taki miesiąc w którym były same serduszka :) ale było by cudownie prawda? :D moderator by splajtował bo wszyscy by się przenieśli na fioletową i nikt by już tu nic nie wrzucał :D :D :D

    Czrna 81, malinowaemi, Flowwer, Karma88 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 16 maja 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Ciekawe czy był kiedyś taki miesiąc w którym były same serduszka :) ale było by cudownie prawda? :D moderator by splajtował bo wszyscy by się przenieśli na fioletową i nikt by już tu nic nie wrzucał :D :D :D
    Lunaris oby czerwiec był takim historycznym miesiącem! :-D :-D

    Lunaris, Flowwer lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 16 maja 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    U mnie było tak że we wtorek lekarz powiedział mi że jest wszystko dobrze serducho bije 144/min że mam się nie martwić itp... A w piątek poszłam do nowej ginekolog i juz serduszko nie biło... I wyjście z gabinetu było okropne bo w poczekalni mnóstwo osób a ja praktycznie wyłam i próbowałam się ubrać i wyjść jak najszybciej... Jedna kobieta tak na mnie patrzyła jakby wiedziała o co chodzi... A ja jak tylko wyszłam z budynku to zaczęłam płakać w głos nie umiałam się powstrzymać ludzie na mnie patrzyli ale miałam to gdzieś to było silniejsze ode mnie, nie wiem czy e życiu przeżyłam coś bardziej tragicznego
    Ale jednocześnie po zabiegu czyli następnego dnia już byłam gotowa spróbować znowu oczywiście jeszcze wiele razy płakałam ale w moim sercu szybko zrobiło się miejsce na nowego fasolka i głęboko wierzę że następna ciąża będzie trwała 9 miesięcy i będzie już wszystko dobrze :)
    Bajkaaa, bardzo mi przykro ♥
    Wiesz, ja pamiętam Twoją stratę... Zanim zaczęłam pisać na forum przez przypadek natrafiłam na wątek w którym też pisałaś. Nie miałam wtedy śmiałości jakoś do Was napisać ale lubiłam Was czytać bo bardzo fajne dziewczyny tam były :-D Swoją drogą szkoda że ktoś to tak po prostu rozwalił... Tak więc podczytywałam Was w czasie Twojej straty i pamiętam że bardzo to mną wstrząsnęło. Zastanawiałam się później co z Tobą, jak sie czujesz, czy sie starasz... Dlatego widząc Cie tutaj zrobiło mi się jakoś ciepło na sercu jakbym spotkała starą znajomą. Wiem że może to głupie ale tak jest, wiec Ci mocno kibicuję :-D

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 16 maja 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Trochę mnie przerażacie tym bo ja do tego podchodzę na luzie w sumie ze coś tam jest dostanę leki ale działam dalej :) mam nadzieję że endo mnie nie wstrzyma :) Ogólnie to wydaje mi się że u mnie to trochę na wyrost jest powiedziane że coś jest nie tak hehe naiwna może jestem ale nie chce zmieniać podejścia
    I tak masz podchodzić " na luzie" a mi dr wczoraj powiedział że nie przejmować się prolaktyną zwłaszcza że ciąża była bardziej bym obstawiała tarczyce. Prolaktyna na początku ciąży rośnie jedynie można się martwić jesli zablokuje ovu.
    Przecież mamy w planach zobaczyć dwie kreseczki?!!!
    Mi zostały 7 cs więc już niewiele zostało ;)
    W czerwcu mam już 14stą rocznicę ślubu boju jak ten czas leci .... co dopiero był biały welon a niebawem białe włosy

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 maja 2017, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, gdzie tam białe włosy. Moim zdaniem takie długodystansowe związki są piękne w tych czasach :) jeśli CIę to pocieszy my w lipcu mamy już 13 rocznicę związku. Ze ślubem nam trochę dłużej zeszło ;) A tak w ogóle, co u Ciebie kochana?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ