X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka tak się cieszę, że Cię tu widzę :) Już miałam pytać dziewczyn co się z Tobą dzieje!

    Fajnie, że znależliście wspólną pasję, pomoże Wam to trochę oderwać się od codziennych trosk :)

    Kazio, ja też bym się wstrzymała. Jeśli będą dwie kreski to tak jak mówi Summer, ze zwykłego dnia będzie święto :) A po co psuć sobie nastrój :)

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa trzeba czasem odpocząć bo niestety nasze myśli chcemy czy nie krążą w około starań.
    Ironia życia polega na tym że my chcemy dzieckaa innym zawala się świat po pozytywnym teście.
    Ale pamiętaj już przeszłaś dużo a życie nie może nam cały czas sypać sól w oczy twoje dzieci czekają na silną mamę.
    Z każdej porażki wychodzimy silniejsze!!!
    Podświadomy lek będzie nam zawsze towarzyszył ale nie może zagłuszyć naszych marzeń czy pragnień.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Agniecha :)

    Kurde, zaraz mi serce wyskoczy z piersi tam mi wali! Czuje się jakbym miała zaraz maturę pisać. Czy u kogoś objawem ciąży był niczym nieuzasadniony stan przedzawałowy? :D

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Hej Agniecha :)

    Kurde, zaraz mi serce wyskoczy z piersi tam mi wali! Czuje się jakbym miała zaraz maturę pisać. Czy u kogoś objawem ciąży był niczym nieuzasadniony stan przedzawałowy? :D

    Ja w pierwszej ciąży, na samym początku bodajże miałam tzw stany lękowe. Czułam, że głowa mi się rozszerza, jakby ktoś ją pompował i czułam, że mój organizm jest przygotowany do jakiejś ucieczki :P

    Może za bardzo przeżywasz testowanie i tak się dziwnie czujesz? Hmmm?

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa, dobrze Cię widzieć <3 Zgadzam się z tym co napisała Flowwer, każda z nas musi czasem zrobić sobie przerwę i odpocząć od tego wszystkiego. Wierzę, że znajdziesz w sobie siłę do dalszej walki! A my będziemy Cię w niej wspierać.

    A jaką to wspólną pasję znaleźliście? :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    chciałam zatestować już w weekend, wiem, że za wcześnie, ale w ogóle oczywiście idealnie byłoby jutro... No nie miałoby to raczej sensu, ale wiecie jak jest... jendnak...
    Dzisiaj byłam u gina, pokazałam położnej przy rejestracji mój wykres, a ona, na to, że jak dla niej to był cykl bezowulacyjny ... kurcze, może ja miałam tyle bezowulacyjnych, skupiliśmy się na mężu, cieszyłam się, że po operacji powrózkó∑ wszystko już będzie z górki, a pewnie jednak u mnie też są jakieś problemy...
    Od 2 dc zabieram się za siebie, miałam już różne badania rok temu - wszystko było w normie, ale zaczyna na nowo... Mam zrobić póki co morfologię krwi, glukoza, TSH, prolaktyna, androstendion, testosteron właśnie w 2dc.

    74ca1711c5fda59e79c3de513e19132e.png

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    Ja w pierwszej ciąży, na samym początku bodajże miałam tzw stany lękowe. Czułam, że głowa mi się rozszerza, jakby ktoś ją pompował i czułam, że mój organizm jest przygotowany do jakiejś ucieczki :P

    Może za bardzo przeżywasz testowanie i tak się dziwnie czujesz? Hmmm?

    No właśnie wydawało mi się, że aż tak nie przeżywam. Mam nadzieje że to nie przeżywanie bo na miejscu fasolki bym się nie chciała wprowadzić do takiej wystrachanej mamy :D

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motomi7 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    chciałam zatestować już w weekend, wiem, że za wcześnie, ale w ogóle oczywiście idealnie byłoby jutro... No nie miałoby to raczej sensu, ale wiecie jak jest... jendnak...
    Dzisiaj byłam u gina, pokazałam położnej przy rejestracji mój wykres, a ona, na to, że jak dla niej to był cykl bezowulacyjny ... kurcze, może ja miałam tyle bezowulacyjnych, skupiliśmy się na mężu, cieszyłam się, że po operacji powrózkó∑ wszystko już będzie z górki, a pewnie jednak u mnie też są jakieś problemy...
    Od 2 dc zabieram się za siebie, miałam już różne badania rok temu - wszystko było w normie, ale zaczyna na nowo... Mam zrobić póki co morfologię krwi, glukoza, TSH, prolaktyna, androstendion, testosteron właśnie w 2dc.

    74ca1711c5fda59e79c3de513e19132e.png

    Dorzuć jeszcze LH, FSH i estradiol. Warto też sprawdzić witaminę D.

    Długo się staracie?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    No właśnie wydawało mi się, że aż tak nie przeżywam. Mam nadzieje że to nie przeżywanie bo na miejscu fasolki bym się nie chciała wprowadzić do takiej wystrachanej mamy :D

    Może Cię "wydawać" a w środku i tak się dzieje co chce ;) Taka ta nasza natura dziwna :D
    I nie mów tak o fasoli, mama nawet zestresowana to w dalszym ciągu najlepsze miejsce do wprowadzki :D :D

    Widzę że tyle samo się staramy :) to też mój 7cs :)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Hej Agniecha :)

    Kurde, zaraz mi serce wyskoczy z piersi tam mi wali! Czuje się jakbym miała zaraz maturę pisać. Czy u kogoś objawem ciąży był niczym nieuzasadniony stan przedzawałowy? :D

    Ja mam dziś tak samo...ręce się trzęsą i jestem jakaś taka bezsilna i mnie mdli. To zdecydowanie nie mój dzień - a jeszcze przede mną dziś depilacja woskiem :D

    Summer jestem całym sercem z Tobą! :) ciesze się ze w końcu coś się ruszyło.

    Bazylkove miałaś testować ze mną w sobotę :P pooczekaj z tym wypatrywaniem @ :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Ja mam dziś tak samo...ręce się trzęsą i jestem jakaś taka bezsilna i mnie mdli. To zdecydowanie nie mój dzień - a jeszcze przede mną dziś depilacja woskiem :D

    Summer jestem całym sercem z Tobą! :) ciesze się ze w końcu coś się ruszyło.

    Bazylkove miałaś testować ze mną w sobotę :P pooczekaj z tym wypatrywaniem @ :)

    No mi sie już po nocach śni pozytywny test hehe ale wykres mówi co innego ;)

    Idę dziś do fryzjera, trzeba odgonić te starankowe myśli chociaż na te 2 godziny :D

    Flowwer lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Dorzuć jeszcze LH, FSH i estradiol. Warto też sprawdzić witaminę D.

    Długo się staracie?

    Hej Summer, tak zrobię, to 19 cs, ale mieliśmy diagnozę dot. męża, więc ja sobie odpuściłam... :/

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    No mi sie już po nocach śni pozytywny test hehe ale wykres mówi co innego ;)

    Idę dziś do fryzjera, trzeba odgonić te starankowe myśli chociaż na te 2 godziny :D


    A to ja mam cały maraton :D idę dziś na wosk, a potem mam jeszcze hybrydę na pazurki. A jutro też mam fryzjera :D a w sobotę wesele :P więc to będzie piękny czas :)

    Flowwer, Lunaris lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę dziewczyny, zazdroszczę Wam tego SPA :D

    Ja leże w łożku, w piżamie, nie mogę się nawet ruszać bo mi domownicy nie każą :( Został mi tylko balkon i łapanie słońca :)

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się pochwalę!!!
    Własnie moja siostra obroniła się na Uniwersytecie Medycznym w Katowicach i dołączyła do grona pielegniarek.
    P.s kolejna piguła w rodzinie !!!

    Słonecznik, bazylkove, Anna Stesia, Lunaris, Yoselyn82, summer86, Bocianiątko, Karma88, blue00, E_w_c_i_a, ja1986 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A ja się pochwalę!!!
    Własnie moja siostra obroniła się na Uniwersytecie Medycznym w Katowicach i dołączyła do grona pielegniarek.
    P.s kolejna piguła w rodzinie !!!

    Oooo Gratulacje! :D :D

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    A to ja mam cały maraton :D idę dziś na wosk, a potem mam jeszcze hybrydę na pazurki. A jutro też mam fryzjera :D a w sobotę wesele :P więc to będzie piękny czas :)
    Takie spa to lubię !!! Zbieram się na zmianę hybryd ale weny brak

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Takie spa to lubię !!! Zbieram się na zmianę hybryd ale weny brak

    Ja to idę do kosmetyczki :P bo ja jestem lewa w takie rzeczy :D

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    No mi sie już po nocach śni pozytywny test hehe ale wykres mówi co innego ;)

    Idę dziś do fryzjera, trzeba odgonić te starankowe myśli chociaż na te 2 godziny :D
    Mama też musi dobrze wygladać ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Agniechaaaa, dobrze Cię widzieć <3 Zgadzam się z tym co napisała Flowwer, każda z nas musi czasem zrobić sobie przerwę i odpocząć od tego wszystkiego. Wierzę, że znajdziesz w sobie siłę do dalszej walki! A my będziemy Cię w niej wspierać.

    A jaką to wspólną pasję znaleźliście? :)


    Wciągaliśmy sie ma maxa w chodzenie po górach miał być wypad na rozluźnienie a tu wyszła totalna milosc :) właśnie jestesmy w trakcie kupna sprzętu :) juz sie douczylismy co i jak :) szlaki kolejne zazanaczone i daty na podróże wyznaczone :) tylko mój M cały czas wylicza wtedy juz Ci sie nie wolno przemęczać bd przed transferem a po transferze masz leżeć z nogami do góry i gadać do brzucha a ja dostaje w tedy takich nerwow ze szok :/ czy to normalne?? Czy to objaw tego ze mi juz nie Zalerzy? :(

    Anna Stesia, Flowwer lubią tę wiadomość

‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ