X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    I jak sytuacja ???

    Dzięki, Flowwer, że pytasz. Wszystko to trochę dziwne. Doktor wczoraj była bardzo zdziwiona moim wynikiem i aż pytała, czy w aptece sprzedano mi odpowiednią dawkę. Wskazania są takie, że muszę natychmiast odstawić Euthyrox i za 2 tygodnie mam robić badania w kierunku nadczynności tarczycy. Obecnie podejmuję też leczenie w kierunku IBS i powinnam sprawdzić, czy to nie Leśniowski-Crohn (raczej nie, ale wykluczyć trzeba, bo skoro mam Hashimoto to i inne choroby autoimmunologiczne lubią się przypałętać).

    Opowiadałam wczoraj mojemu mężowi, że w sumie taka szybka reakcja i zminimalizowanie dzięki temu ryzyka przełomu tarczycowego to Wasza zasługa - dziękuję Wam również i w jego, nie tylko swoim, imieniu.

    Flowwer, Lunaris, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podziwiam za robienie sobie samej paznokci :) ja jestem lewa w te klocki u mnie tylko bezbarwny zawsze tylko na wesela robie kosmetyczki cos :P

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie, czasem trzeba o siebie zadbać. A nie tylko lekarze, suple i lekarstwa :)

    Moje hybrydy też już proszą się o wymianę ;) też mam w domu zestaw z lampą ale jakoś tak wole jak ktoś mi zrobi profesjonalnie :)

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dzięki, Flowwer, że pytasz. Wszystko to trochę dziwne. Doktor wczoraj była bardzo zdziwiona moim wynikiem i aż pytała, czy w aptece sprzedano mi odpowiednią dawkę. Wskazania są takie, że muszę natychmiast odstawić Euthyrox i za 2 tygodnie mam robić badania w kierunku nadczynności tarczycy. Obecnie podejmuję też leczenie w kierunku IBS i powinnam sprawdzić, czy to nie Leśniowski-Crohn (raczej nie, ale wykluczyć trzeba, bo skoro mam Hashimoto to i inne choroby autoimmunologiczne lubią się przypałętać).

    Opowiadałam wczoraj mojemu mężowi, że w sumie taka szybka reakcja i zminimalizowanie dzięki temu ryzyka przełomu tarczycowego to Wasza zasługa - dziękuję Wam również i w jego, nie tylko swoim, imieniu.
    czekamy z tobą na wyniki reszty badań. dobrze ze przyjęła cię wczoraj zawsze to jeden dzień do przodu w leczeniu

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Wciągaliśmy sie ma maxa w chodzenie po górach miał być wypad na rozluźnienie a tu wyszła totalna milosc :) właśnie jestesmy w trakcie kupna sprzętu :) juz sie douczylismy co i jak :) szlaki kolejne zazanaczone i daty na podróże wyznaczone :) tylko mój M cały czas wylicza wtedy juz Ci sie nie wolno przemęczać bd przed transferem a po transferze masz leżeć z nogami do góry i gadać do brzucha a ja dostaje w tedy takich nerwow ze szok :/ czy to normalne?? Czy to objaw tego ze mi juz nie Zalerzy? :(

    Jak dobrze widzieć od Ciebie wiadomość!!! Góry są wspaniałe, to bardzo odstresowuje, więc cudownie, że macie takie miejsce i taką aktywność, którą możecie uprawiać wspólnie! My z mężem też każdą okazję wykorzystujemy, żeby "poszczytować" (;-))

    A co do nerwów - chyba nie oznacza, że Ci nie zależy, wręcz przeciwnie. Tylko nikt nie lubi byc pouczany, tak jakby jego zachowanie miało wpływ na to, czy zarodek się zagnieździ czy nie. Szczerze mówiąc też się czasem denerwuję, kiedy słyszę - "pamiętaj, żeby to...", "pamiętaj, żeby tego nie...".

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Wciągaliśmy sie ma maxa w chodzenie po górach miał być wypad na rozluźnienie a tu wyszła totalna milosc :) właśnie jestesmy w trakcie kupna sprzętu :) juz sie douczylismy co i jak :) szlaki kolejne zazanaczone i daty na podróże wyznaczone :) tylko mój M cały czas wylicza wtedy juz Ci sie nie wolno przemęczać bd przed transferem a po transferze masz leżeć z nogami do góry i gadać do brzucha a ja dostaje w tedy takich nerwow ze szok :/ czy to normalne?? Czy to objaw tego ze mi juz nie Zalerzy? :(
    To znaczy że potrafisz się zdystansować i to bardzo ważne!!!! A teraz łap d3 i nabieraj siły <3

    Agniechaaaa, Lunaris lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    czekamy z tobą na wyniki reszty badań. dobrze ze przyjęła cię wczoraj zawsze to jeden dzień do przodu w leczeniu

    Dziękuję! :-* To dla mnie niesamowite, że można tu znaleźć tyle życzliwości! Jesteście wszystkie kochane! <3

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Jak dobrze widzieć od Ciebie wiadomość!!! Góry są wspaniałe, to bardzo odstresowuje, więc cudownie, że macie takie miejsce i taką aktywność, którą możecie uprawiać wspólnie! My z mężem też każdą okazję wykorzystujemy, żeby "poszczytować" (;-))

    A co do nerwów - chyba nie oznacza, że Ci nie zależy, wręcz przeciwnie. Tylko nikt nie lubi byc pouczany, tak jakby jego zachowanie miało wpływ na to, czy zarodek się zagnieździ czy nie. Szczerze mówiąc też się czasem denerwuję, kiedy słyszę - "pamiętaj, żeby to...", "pamiętaj, żeby tego nie...".


    To szczytyjemy razem :D czuje sie tam jak ryba w widzie a problemy znikają chyba to jest najpiękniejsze :)

    Flowwer, Anna Stesia, Lunaris, ja1986 lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia bardzo się cieszę że mogłam pomoc!! I dobrze że była szybka realcja. Zbadaj sobie przy okazji ANA 1 i ANA 2 z typem świecenia oraz miano.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    podziwiam za robienie sobie samej paznokci :) ja jestem lewa w te klocki u mnie tylko bezbarwny zawsze tylko na wesela robie kosmetyczki cos :P

    Przybij piątkę! Moje pazkokcie też tylko z bezbarwnym, a odkąd poczytałam o szkodliwości lakierów to i nawet bezbarwny coraz rzadziej się pojawia (chyba że odpowiednich marek, np. Zoya lub Clinique). Choć bardzo mi szkoda, bo mam słabiutkie paznokcie i zawsze to było dodatkowe wzmocnienie oraz odżywka.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    podziwiam za robienie sobie samej paznokci :) ja jestem lewa w te klocki u mnie tylko bezbarwny zawsze tylko na wesela robie kosmetyczki cos
    To moje dzieło ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1f61a4d85a9f.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2017, 12:27

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    To szczytyjemy razem :D czuje sie tam jak ryba w widzie a problemy znikają chyba to jest najpiękniejsze :)

    Po takim czasie to chyba najlepsze co Cię mogło spotkać :)
    Wszystkie tutaj jesteśmy z Tobą i wszystkie jesteśmy razem :)

    Ja o Was wszystkich myślę codziennie i staram się wysyłać pozytywną energię podświadomie do najdalszych zakątków Polski, żeby do wszystkich dotarły :) :)

    Grunt to się nie poddawać :) Ja jak łapię doła to czytam mój podpis i zaraz jakoś mi lżej :D

    Anna Stesia, Flowwer lubią tę wiadomość

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Anna Stesia bardzo się cieszę że mogłam pomoc!! I dobrze że była szybka realcja. Zbadaj sobie przy okazji ANA 1 i ANA 2 z typem świecenia oraz miano.

    Dziękuję, zbadam koniecznie! Jesteś nieoceniona!

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, podziwiam Twoją silną psychikę! Współczuję, że musiałaś przez to wszystko przejść, ale dobrze chociaż, że to nie cp!

    summer86 lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGAAA jak fajnie że jesteś z nami :) i jeszcze fajniej, że znalazłaś inną pasję niż forum he he (żart!) :) Góry to rewelacyjna sprawa- właśnie wywiozłam brata na busa-wyprawa do Gruzji będą zdobywać Kazberg. Ja mam fisia na Bieszczady.

    To że zeszło z Ciebie ciśnienie to tylko dobrze dla Ciebie/dla WAs. Trzeba czasem wyluzować ;) może wtedy lepiej pójdzie.

    SUMMER- popieram słowa Flower :) poza tym faceci mają trochę inaczej niż my -on bardzo Cię kocha i martwi się o Ciebie. Jesteś namacalna a dziecko jeszcze nie wiec masz dla niego teraz większą wartość ale kiedy weźmie dziecko na ręce stanie się równie ważne :)
    Dojdzie do siebie, Ty też daj sobie czas. Mój Ex też miał fazę kiedy powiedział BASTA! odpuściłam mu, nie staraliśmy się. Ale nie sobie :) robiłam wszystkie badania wcześniej zlecone, skończyłam zabiegi drożności, potem laparo ..i wyszedł synio po wielu latach starań... przez wpadkę ;) Rób tak żebyś się dobrze czuła fizycznie i psychicznie. Musisz odpuścić? Odpuść. Czujesz potrzebę działania- działaj! Mężczyźni to bardzo wrażliwe istoty.
    DLATEGO NIE RODZĄ DZIECI! HA HA HA

    Flowwer, Anna Stesia, summer86, nowa na dzielni, Sarna84, ja1986, Abs lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris masz absolutną rację !!!

    Lunaris, summer86 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Lunaris masz absolutną rację !!!
    Kto ma rację ten stawia kolację :D co dziś proponujecie? :D

    Flowwer, Anna Stesia, Bocianiątko lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam Chłodnik Litewski :D

    Flowwer, Lunaris lubią tę wiadomość

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wino !!

    Słonecznik, Lunaris, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    AGAAA jak fajnie że jesteś z nami :) i jeszcze fajniej, że znalazłaś inną pasję niż forum he he (żart!) :) Góry to rewelacyjna sprawa- właśnie wywiozłam brata na busa-wyprawa do Gruzji będą zdobywać Kazberg. Ja mam fisia na Bieszczady.

    To że zeszło z Ciebie ciśnienie to tylko dobrze dla Ciebie/dla WAs. Trzeba czasem wyluzować ;) może wtedy lepiej pójdzie.

    SUMMER- popieram słowa Flower :) poza tym faceci mają trochę inaczej niż my -on bardzo Cię kocha i martwi się o Ciebie. Jesteś namacalna a dziecko jeszcze nie wiec masz dla niego teraz większą wartość ale kiedy weźmie dziecko na ręce stanie się równie ważne :)
    Dojdzie do siebie, Ty też daj sobie czas. Mój Ex też miał fazę kiedy powiedział BASTA! odpuściłam mu, nie staraliśmy się. Ale nie sobie :) robiłam wszystkie badania wcześniej zlecone, skończyłam zabiegi drożności, potem laparo ..i wyszedł synio po wielu latach starań... przez wpadkę ;) Rób tak żebyś się dobrze czuła fizycznie i psychicznie. Musisz odpuścić? Odpuść. Czujesz potrzebę działania- działaj! Mężczyźni to bardzo wrażliwe istoty.
    DLATEGO NIE RODZĄ DZIECI! HA HA HA


    O matko ale cudowna wyprawa :) my narazie zatrzymaliśmy sie na Tatrach potem przechodzimy na Słowację :D potem pewnie dalsze wyprawy :)

    Lunaris, Anna Stesia lubią tę wiadomość

‹‹ 237 238 239 240 241 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ