X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Katarynka91 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    jestem tu nowa choć staramy się z mężem od 18 msc...
    Mam pytanko czy któraś z was brała miovorian (codziennie) + luteina 2xdziennie( po wystąpieniu owulacji) i uzyskała efekty. Ja już 3cykl i nic... aktualnie 16dc.
    Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc

    Katarynka91
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziś botwinkowa z jajem :D

    wiecie że my jeszcze nigdy nie byliśmy w górach? tzn ja byłam w podstawówce na wycieczce, no ale to się nie liczy. Mój jeszcze nawet Giewontu nie widział hehe, planujemy w tym roku jakiś wypad, co polecacie dla takich początkujących cieniasów? :)

    Lunaris, Flowwer lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja wino !!

    Chyba też dzisiaj walnę sobie lampeczkę :D :D W połączeniu z przeciwbólowymi chyba jedna mi wystarczy haha :D :D

    Katarynka witamy Ciebie cieplutko :* :*

    Bazylkove mój R też Polskich gór nie widział na oczy, za to był w Alpach :) Za daleko mamy w góry, żeby zrobić weekendowy wypad a w tygodniu kiepsko z wolnym :( Ja ostatnio byłam jak miałam 10 lat czyli 17 lat temu :D i nie powiem, bo tęskno mi do naszych Tater :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2017, 12:51

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • Milla_ Przyjaciółka
    Postów: 101 160

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa i nie bardzo wiem co myśleć o moim wykresie. Wg testów owulacyjnych i spadku a potem skoku temperatury wychodzi na to że owulacja była , chociaż gin w 15dc powiedział że owu nie było i nie będzie tym razem. Mogłaby któraś z bardziej doświadczonych pań się wypowiedzieć na temat mojego wykresu?




    b2d1e9b6a7e0fb639b7dca593f605ccc.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2017, 12:59

    f2wljw4z2jsklqz3.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    u mnie dziś botwinkowa z jajem :D

    wiecie że my jeszcze nigdy nie byliśmy w górach? tzn ja byłam w podstawówce na wycieczce, no ale to się nie liczy. Mój jeszcze nawet Giewontu nie widział hehe, planujemy w tym roku jakiś wypad, co polecacie dla takich początkujących cieniasów? :)

    Bazylkove – jako zapalony górołaz polecam na pierwszy rzut albo taki przyjemny i prosty szczyt jak Grześ, albo trochę wyżej – Beskid (prościutkie podejście i genialne widoki, blisko do Kasprowego i Giewontu). Ja właśnie tak zaczęłam moją przygodę z Tatrami – weszłam jednego dnia na Beskid, Kasprowy i Giewont. Najgorsze oczywiście było potem zejście przez Grzybowiec, myślałam, że mi nogi odpadną. Na pewno nie polecam na pierwsze strzały Orlej Perci, jest dość niebezpieczna. Bardzo przyjemne i mało wymagające są wejścia na Czerwone Wierchy (Ciemniak, Krzesanica, Małołączniak, Kopa Kondracka), więc również gorąco polecam!

    Chyba że zamiast Tatr wolisz Pieniny – trasy łatwiejsze, ale również jest pięknie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2017, 13:07

    Lunaris, bazylkove lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    u mnie dziś botwinkowa z jajem :D

    wiecie że my jeszcze nigdy nie byliśmy w górach? tzn ja byłam w podstawówce na wycieczce, no ale to się nie liczy. Mój jeszcze nawet Giewontu nie widział hehe, planujemy w tym roku jakiś wypad, co polecacie dla takich początkujących cieniasów? :)

    Zdecydowanie polecam dolinę 5stawow polskich ale przez siklawe zeby zobaczyć ten piękny wodospad :) szlak niby niewymagający ale juz pokazuje jaka to fajna "zabawa" a zeby urozmaicić powrót można wrócić przez morskie oko :) tylko poczytaj sobie czy chcecie zrobić aż tyle km na pierwszy raz :)

    Lunaris, Flowwer, bazylkove, Anna Stesia, staraczka1111 lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    u mnie dziś botwinkowa z jajem :D

    wiecie że my jeszcze nigdy nie byliśmy w górach? tzn ja byłam w podstawówce na wycieczce, no ale to się nie liczy. Mój jeszcze nawet Giewontu nie widział hehe, planujemy w tym roku jakiś wypad, co polecacie dla takich początkujących cieniasów? :)
    Jedźcie w Tatry- na wyższe góry można wjechać a na lajcie pochodzić po pięknych dolinach.
    Ja jeszcze nie byłam nigdy w naszych górach stołowych, muszę nadrobić!

    Botwinka z jajem! Mniam! piszę się :D

    Witajcie nowe dziewczyny :) i powodzenia w staraniach!
    Milla jak długie masz cykle? spadek wyglada trochę okresowo ale masz długą 1 fazę więc nigdy nic nie wiadomo...


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Bazylkove – jako zapalony górołaz polecam na pierwszy rzut albo taki przyjemny i prosty szczyt jak Grześ, albo trochę wyżej – Beskid (prościutkie podejście i genialne widoki, blisko do Kasprowego i Giewontu). Ja właśnie tak zaczęłam moją przygodę z Tatrami – weszłam jednego dnia na Beskid, Kasprowy i Giewont. Najgorsze oczywiście było potem zejście przez Grzybowiec, myślałam, że mi nogi odpadną. Na pewno nie polecam na pierwsze strzały Orlej Perci, jest dość niebezpieczna. Bardzo przyjemne i mało wymagające są wejścia na Czerwone Wierchy (Ciemniak, Krzesanica, Małołączniak, Kopa Kondracka), więc również gorąco polecam!

    Chyba że zamiast Tatr wolisz Pieniny – trasy łatwiejsze, ale również jest pięknie.

    Orla perć rozmarzyłam sie :D Sama jeszcze tam nie ide ale zdecydowanie jest w planach jak juz sie dorobię dobrego sprzętu pt. Genialne buty :D które juz trochę ze mną przejdą

    Lunaris, Anna Stesia lubią tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarynka, Milla - niestety, nie mogę Wam pomóc, ale mogę Was serdecznie przywitać i życzyć powodzenia w staraniach. Z pewnością pomogą Wam tu bardziej doświadczone farmoakologicznie i mające wprawę w odczytywaniu wykresów osoby.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarynka91 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    jestem tu nowa choć staramy się z mężem od 18 msc...
    Mam pytanko czy któraś z was brała miovorian (codziennie) + luteina 2xdziennie( po wystąpieniu owulacji) i uzyskała efekty. Ja już 3cykl i nic... aktualnie 16dc.
    Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc
    Witam zależy w czym u Ciebie problem. Jeśli bierzesz Miovorian tylko na poprawę ovu to efekty są różne. Miałaś monitoring czy ovu jest i pęcherzyki pękają?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na google grafika wszystko tak pięknie wygląda, najładniejsze chyba te Czerwone Wierchy, ale to cholerka wysoko :) Długie wyprawy na pierwszy raz niekoniecznie, zresztą przecież ja będe wtedy w ciąży to jak? hehehe :D ;)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milla_ wrote:
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa i nie bardzo wiem co myśleć o moim wykresie. Wg testów owulacyjnych i spadku a potem skoku temperatury wychodzi na to że owulacja była , chociaż gin w 15dc powiedział że owu nie było i nie będzie tym razem. Mogłaby któraś z bardziej doświadczonych pań się wypowiedzieć na temat mojego wykresu?




    b2d1e9b6a7e0fb639b7dca593f605ccc.png
    Miałaś późną ovu czasem kobiety zachodzą przed samą @. U ciebie dziś spadek w 12 dpo wiec może to być spadek implantacjy lub zwiastun @.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Na google grafika wszystko tak pięknie wygląda, najładniejsze chyba te Czerwone Wierchy, ale to cholerka wysoko :) Długie wyprawy na pierwszy raz niekoniecznie, zresztą przecież ja będe wtedy w ciąży to jak? hehehe :D ;)

    JA przeszłam na lajcie ale cały dzień łażenia -PIĘKNIEEEE. Wjedziesz na Kasprowy kolejeczką :) potem sobie tylko prujesz szczytami i schodzisz dolinką. Dobre buty, jedzenie picie dobra pogoda start o 7 powrót ok 16 szłam z mamuśką która nie jest jakaś specjalnie wysportowana ;) POLECAM!

    Anna Stesia, bazylkove lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Na google grafika wszystko tak pięknie wygląda, najładniejsze chyba te Czerwone Wierchy, ale to cholerka wysoko :) Długie wyprawy na pierwszy raz niekoniecznie, zresztą przecież ja będe wtedy w ciąży to jak? hehehe :D ;)

    To spróbuj sobie Sarnią Skałę lub po prostu dolinki - Dolina Białego, Dolina Strążyska, Dolina Małej Łąki - coś pięknego! Ja nawet jeśli będę w ciąży to z gór - jeśli zdrowie pozwoli - nie zrezygnuję, choć pewnie będę chodziła po dolinach.

    bazylkove, Lunaris lubią tę wiadomość

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam to każda najmniejsza górka będzie się podobać, my znad morza to wiesz ;)

    a we wrześniu jest jeszcze ładna pogoda, czy trzeba zakładać śniegowce?

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    To moje dzieło ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1f61a4d85a9f.jpg [/QUOTE]


    Tez takie chce :) zdolna jesteś :)

    WItam nowe dziewczyny niestety nie pomogę wam w waszych pytaniach...

    Agniechaa cieszę się wróciłaś :) miłego zwiedzania naszych przepięknych Tatr

    Flowwer, Abs lubią tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Milla_ Przyjaciółka
    Postów: 101 160

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Miałaś późną ovu czasem kobiety zachodzą przed samą @. U ciebie dziś spadek w 12 dpo wiec może to być spadek implantacjy lub zwiastun @.


    Dzięki za szybką odpowiedz. Tak się właśnie zastanawiałam nad tym spadkiem implantacyjnym ale 12dpo to chyba trochę późno, @ powinnam dostać w sobotę lub niedziele tj. 24 lub 25.06

    f2wljw4z2jsklqz3.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milla_ wrote:
    Dzięki za szybką odpowiedz. Tak się właśnie zastanawiałam nad tym spadkiem implantacyjnym ale 12dpo to chyba trochę późno, @ powinnam dostać w sobotę lub niedziele tj. 24 lub 25.06
    Mam nadzieję że badałaś TSH i prolaktynę czasem zaburzają ovu. Jak tu czytasz to warto wykonać pare badań na własną rękę.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Nam to każda najmniejsza górka będzie się podobać, my znad morza to wiesz ;)

    a we wrześniu jest jeszcze ładna pogoda, czy trzeba zakładać śniegowce?
    śniegowce-We wrześniu nie w maju czasem tak ;) Masz coś na rozochocenie :D czerwone wierchy!
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2f15596411ab.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1429d41f9b16.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2017, 13:35

    Flowwer, bazylkove, Anna Stesia lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove kiedy będziesz miała wynik z histeroskopii?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 238 239 240 241 242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ