X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    Zazdroszczę
    Wiesz tyle problemow mieliśmy że koszmar.Chyba nam ktoś źle życzyl w złej godzinie.Muszę troche Emka odstresować ;)

  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 25 maja 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Wiesz tyle problemow mieliśmy że koszmar.Chyba nam ktoś źle życzyl w złej godzinie.Muszę troche Emka odstresować ;)
    Oczywiście :-) nic tak nie działa uspokajająco jak nowe otoczenie i odpoczynek od codzienności :-) a gdzie jedziecie jeśli można spytać? Góry, morze? :-)

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    Oczywiście :-) nic tak nie działa uspokajająco jak nowe otoczenie i odpoczynek od codzienności :-) a gdzie jedziecie jeśli można spytać? Góry, morze? :-)
    Lubuskie jeziora ☺

    Słonecznik lubi tę wiadomość

  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 25 maja 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Lubuskie jeziora ☺
    Ahhh to cudownie :-D pogoda ma być bardzo ładna na weekend więc nic tylko cieszyć się sobą :-)

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    Ahhh to cudownie :-D pogoda ma być bardzo ładna na weekend więc nic tylko cieszyć się sobą :-)
    I tego sie trzymamy ☺ ❤

  • Millvaa Przyjaciółka
    Postów: 73 111

    Wysłany: 25 maja 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo, Nadzieja, super, że wyjeżdżacie ;) my nie ten weekend, ale kolejny się wybieramy, ale to w ramach rocznicy ślubu ;) mam nadzieję, że dacie radę się wyluzować i zapomnieć choć na chwilkę o tym wszystkim.

    16udgov3jpneva83.png
    22cs - 15dpo bhcg 190,00 -> 17dpo bhcg 512,82
    21cs - cb
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 maja 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mało się udzielam ostatnio ale trochę nie dogaduje się z emkiem a jestem w dniach płodnych i nerwy przez to mam dużo większe na dodatek zamówiłam mace w tamtym tyg i dalej nie ma:( ogólnie spisuje na straty ten cykl niestety a miało być tak pięknie bo:
    Byłam u giną we wtorek i moje endometrium miało ponad 10 mm a pecherzyk w lewym jajniku ponad 18 mm
    Także szansa była spora :) tzn dalej jest ale przy naszej częstotliwości zblizen to marna :)
    Ogólnie gin mi powiedziała że prawy jajnik sugeruje pcos masakra... Co by łączyło się z wynikami hormonów ale obie doszlysmy do wniosku że nie ma co się martwić owu prawdopodobnie będzie (sprawdzę we wtorek) a jeśli w następnych cyklach coś będzie nie tak to da leki więc ogólnie głową do góry:) prezentu na imieniny nie będzie ale za to może będzie prezent na urodziny emka w lipcu albo na moje w sierpniu :)

    P.s. Trochę mi żal tego że organizm tak ładnie przystosowany do nowej ciąży i ginka moja pełna nadzieji kazała działać :) hehe ona wiernie mi kibicuje :) uwielbiam ją :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No daje mu czas ale po prostu przykro mi... miał rano zadzwonić i co cisza :(

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 25 maja 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj, coś ta deszczowa pogoda nie sprzyja nam, ja się wydarłam przedwczoraj na M a w sumie nie miałam powodu... liczymy że słoneczko wyjdzie i los się do nas uśmiechnie...

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 maja 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    No daje mu czas ale po prostu przykro mi... miał rano zadzwonić i co cisza :(
    Rozumiem co czujesz... Mój na wieść że serduszko przestało bić tak mi powiedział że czułam jakbym to ja mu krzywdę zrobiła... Źle dobral słowa i niby miał mnie wesprzeć a tydzień dochodził do siebie po tym zdarzeniu... Zadko bywał w domu co mnie jeszcze bardziej dobijalo ale on miał taki sposób na to, ja wierzę że u ciebie będzie lepiej może on poprostu woli ci nie pokazać swojego bólu byś nie czuła się jeszcze gorzej w końcu faceci myślą że całe życie muszą być twardzi... A my wiemy i chcemy żeby pokazali że nie zawsze tacy są...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 25 maja 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka zazdroszczę ginekolożki, ja zawsze trafiam na idiotów, dlatego przestałam chodzić wogóle ...

    Agulka, narazie się nie przejmuj, może nie miał czasu albo coś ... na pewno zadzwoni :*

    gg88 dzisiaj już powinno być słonko to i humory nam się poprawią :) poza tym jutro już piątek i weekend więc musi być dobrze :D

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boje sie ze mu cos teściowie nagadali i biedak juz nie wie co ze sobą zrobić :(

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 maja 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wiesz wolałabym żeby ona bardziej znała się na niepłodności ale wiem też że jak powiem jej ze chce brać takie leki a nie inne to mi wypisze gorzej endokrynolog już tak łatwo z nią nie mam, nawet mówiła mi że nie potrzebuje tyłu badań żebym nie popadla w paranoje po poronieniu a ja wolę wiedzieć czy jest z czymś problem poza tym mam czas to wolę się zbadać tymbardziej że większość tych badań mam za darmo :)
    P.s. Piękny masz opis

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 maja 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Boje sie ze mu cos teściowie nagadali i biedak juz nie wie co ze sobą zrobić :(
    Czemu tak uważasz? Masz złych teściów?

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 25 maja 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Boje sie ze mu cos teściowie nagadali i biedak juz nie wie co ze sobą zrobić :(
    Teściowie to by się mogli zająć swoim życiem ... przepraszam, ale zaraz mam nerwa jak coś takiego czytam ... :/ nienawidzę jak ktoś się wtrynia ze swoimi "mądrościami" :/

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka masz takie podejście jak ja tez wole wiedzieć co i jak, niepewność i niewiedza są dla mnie najgorsze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Czemu tak uważasz? Masz złych teściów?


    Zalerzy jak im leży, ale teściowa dzwoniła do mnie ostatnio prawie codziennie a rozmowę kończyła "żebyś tylko donosiła tą ciąże" woec Bóg jeden wie co gadali jak sie dowiedzieli, ze nic z tego nie bedzie

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 25 maja 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Boje sie ze mu cos teściowie nagadali i biedak juz nie wie co ze sobą zrobić :(

    Kochana nie doszukuj się takich ekstremów. Kiedy do domu Ci wraca? Spróbuj z nim wtedy pogadać. Może on naprawde tak odreagowuje.
    Wiele za Wami w walce o maleństwo i myslę, że takie gadanie teściow Twojego meza nie przestawi go przeciwko Tobie. ;)

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 25 maja 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Słonecznik wiesz wolałabym żeby ona bardziej znała się na niepłodności ale wiem też że jak powiem jej ze chce brać takie leki a nie inne to mi wypisze gorzej endokrynolog już tak łatwo z nią nie mam, nawet mówiła mi że nie potrzebuje tyłu badań żebym nie popadla w paranoje po poronieniu a ja wolę wiedzieć czy jest z czymś problem poza tym mam czas to wolę się zbadać tymbardziej że większość tych badań mam za darmo :)
    P.s. Piękny masz opis
    To masz super, ja do ginekologa chodzę tylko na cytologię i usg, czyli standardowe badania i po receptę na ketonal :D :D
    łatwo popaść w paranoję po poronieniu, to fakt, ja po moim miałam cały czas z tyłu głowy, że moje jednak fasolka jest w środku jeszcze, dotarło do mnie, że juz "po wszystkim" na wizycie jak gin mi powiedział, że macica się ładnie oczyściła i mozna działać znowu :)

    Ale fajnie, że badania masz robione bez żadnego "ale", lepiej wiedzieć czy wszystko jest w porządku :)

    A dziękuję, podpis to mój ulubiony cytat, z resztą Phil Bosmans ma ich pełno :)

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • Abs Ekspertka
    Postów: 137 62

    Wysłany: 25 maja 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was w moim 7dpo. Wczoraj padłam przy telefonie odczytujac wasze wiadomosci juz kolo 21. To nie jest normalne. Ale dzis pelna energii wypatruje znow objawów ciąży. Jestem w tym niestrudzona :)
    Sliczne macie zwierzaki. Ja bezzwierzeca jestem.

    Słonecznik lubi tę wiadomość

    2016 Pawełek 28tc
    2018 Weronika moja największa radość
    2020 Piotruś moja druga największa radość
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ