X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    To się cieszę że przeszło ja też plamiłam z 3 dni i to po laparo.
    Po laparo ja też... Zawsze uważałam, że oddział ginekologiczny jest najgorszy i miałam nadzieję, że nigdy tam nie trafie...

    Po laparo poczułam się obdarta z godności i niewinności... To takie smutne...

    Moja mama kiedyś powiedziała, że nie chciała mieć córki, żeby nie cierpiała tego wszystkie co musi przejść każda kobieta w życiu... Coś w tym jest...

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 maja 2017, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Pyłek pszczeli nie zaszkodzi, to fakt. A o Encortonie wspominałam tylko dlatego, że bliska mi osoba leczyła sie Encortonem na astmę i trochę jej zrobił więcej szkód niż pożytku. Ale w sumie brała ten lek kilka lat, a u Ciebie to raczej kwestia kilku miesięcy (bo w ciąży też będziesz go przyjmowała?)
    Ja biorę dawkę terapeutyczną jak mus to mus... raczej bedę i w ciąży bo aktywność NK własnie wzrasta na początku ciąży mi immunolog tłumaczyła że jak teraz NK jest 20 to w ewentualnej ciąży mogą wzrosnąć raz tyle więc cieszyć się bedę po 20 tyg ciąży

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja biorę dawkę terapeutyczną jak mus to mus... raczej bedę i w ciąży bo aktywność NK własnie wzrasta na początku ciąży mi immunolog tłumaczyła że jak teraz NK jest 20 to w ewentualnej ciąży mogą wzrosnąć raz tyle więc cieszyć się bedę po 20 tyg ciąży


    Tak mniej więcej każą przyjmować do16-20tc
    Ja tez biorę... dostałam jescZe przed transferem

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 maja 2017, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Tak mniej więcej każą przyjmować do16-20tc
    Ja tez biorę... dostałam jescZe przed transferem
    Jaką dawkę brałaś / bierzesz?

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój kocur właśnie wrócił z nocygo spacerki i po obejściu swojego terytorium i nawołuje mnie :) o i zaczyna mruuuuuuczec <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Jaką dawkę brałaś / bierzesz?

    1tab=5mg 1x dziennie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh nie wiem co myślec M nie odbiera a zawsze do mnie dzwoni wieczorem :( aż tak złe to przeżywa, ze nie chce rozmawiać ? Zrobiła minusie bardzo bardzo źle na duszy :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisał mi SMS ze śpi i do jutra :/ powiało chłodem

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 25 maja 2017, 01:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    hehe nie no! ja dziś mam to samo :D generalnie nastawiam się na czerwiec ale śmieszne,że nawet objawy mamy identyczne! ktoś jeszcze w 6dpo? :P
    Nowa a tak przyszłościowo- zostało Ci jeszcze tych ziółek albo możesz dać namiar skąd zakupiłaś? szukałam gotowca na allegro ale jakoś nie mogę trafić :( boję się, że jak sama zacznę mieszać...to namieszam :P

    Ja kupiłam tutaj: http://allegro.pl/ciaza-owulacja-100g-tylko5-5zl-ziola-sroki-nr-3-i6753140452.html

    Lunaris lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 25 maja 2017, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszko, pewnie Twój mąż też to przeżywa, a może źle się czuje? Może go np. głowa boli i nie chce Cię tym martwić. Poza tym mężczyźni czasem zamykają się ze swoim bólem w sobie, kobiety częściej potrafią "wyrzucić" z siebie całą rozpacz. Nie dodawaj sobie zmartwień, przemyślając, o co może chodzić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2017, 01:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 01:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprostu sie martwię, wiem, ze przemilczane bóle żale i problemy nie wnoszą nic dobrego :(

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 maja 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale faceci tak mają niestety w większości ;/ mnie szlag trafia ale dla mojego to jest podstawowy sposób na własne problemy: pomilczeć i Boże broń nie gadać. Ja potrzebuje porozmawiać a on potrzebuje pomilczeć, mało się natura postarała w tej kwestii przy projektowaniu facetów i kobiet ale tak juz jest. Na pewno bardzo Cie caly czas kocha i nic to na dłuższa metę u Was nie popsuje. Daj mu posiedzieć samemu ze sobą w tym swoim chłodzie, odreagujcie każdy po swojemu :). Dobrze będzie!

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 25 maja 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 maja 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faceci...tak, tak -muszą posiedzieć w "jaskini". Polecam w tej kwestii lekturę "Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus".


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj też niewiele się odzywa,ogólnie jest spokojny..odżywa i troche pobudzony jest jak mówię że od dziś przytulanko ❤

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 25 maja 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa z facetami dość ciężko rozmawia się o stratach. Między nami było źle po pierwszej stracie, po drugiej była masakra. Jakoś próbowaliśmy rozmawiać, każde z nas widać było, że inaczej to przeżywa, ale przeżywa. Daj mu chwilę.

    innamorata88 Erwin boski!!! <3

    Karolina90 daj psiakowi jakieś stare miśki do zabawy. My naszemu kupowaliśmy jakieś małe miski i wiecznie je zagryzał, ale nas przynajmniej nie gryzł, meblom i butom odpuścił. :P

    Wczoraj rano bolał mnie brzuch tak jak zawsze po rozlanym płynie w zatoce Douglasa przy owulacji. Po godzinie spokój, aż do wieczora, złapałam mnie taki ból, że nie mogłam oddychać... Jeszcze mnie trzyma. Ile tych jaj tam pęka ja się pytam? :D

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 25 maja 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Wszystkim :-)

    @ rozgościła się na dobre :-( wstałam z potworny bólem wszystkiego, jakby mnie ktoś przez całą noc okładał kijem do baseballa...
    Śniadanko zrobione, kawa też,tabletki gotowe, z psem byłam ;-) czas rozpocząć dzień :-)

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    Dzień dobry Wszystkim :-)

    @ rozgościła się na dobre :-( wstałam z potworny bólem wszystkiego, jakby mnie ktoś przez całą noc okładał kijem do baseballa...
    Śniadanko zrobione, kawa też,tabletki gotowe, z psem byłam ;-) czas rozpocząć dzień :-)
    Ano trzeba.Dzis pobieram krew i pakuje sie.Jutro wypad we dwoje na weekend ❤❤

    Karma88, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 25 maja 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Ano trzeba.Dzis pobieram krew i pakuje sie.Jutro wypad we dwoje na weekend ❤❤
    Zazdroszczę :-)
    My może w niedzielę pojedziemy nad jezioro pospacerować :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2017, 08:19

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    Zazdroszczę
    Wysłalam ci wiadomość.Taka kopertka po prawej stronie

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ