X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 25 maja 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    O dziewczyny- widzę,ze nie tylko w ciążę będziemy razem zachodzić ale w jej trakcie razem oglądać 7 sezon GoT :D


    Mamy temat na lipcowy wątek : Zaciążamy i GoT oglądamy :D :D

    Karma88, Agniechaaaa, Millvaa, Lunaris, nowa na dzielni, Bocianiątko, malinowaemi lubią tę wiadomość

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik idealna nazwa dla wątku :D!!!

  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 25 maja 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Słonecznik idealna nazwa dla wątku :D!!!
    poza tym myślę, że to będzie mój wątek bo słoneczniki kwitną lipiec - sierpień, to może być dobry wątek :D

    Jednak gdzieś z tyłu głowy mam nadzieję, że ten wątek nie powstanie ;)

    Millvaa lubi tę wiadomość

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • Millvaa Przyjaciółka
    Postów: 73 111

    Wysłany: 25 maja 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    O dziewczyny- widzę,ze nie tylko w ciążę będziemy razem zachodzić ale w jej trakcie razem oglądać 7 sezon GoT :D


    Ja brałam Oeparol femina przez 2 cykle- zauważyłam poprawę ale nie szałową więc kupiłam najzwyklejszy w kapsułkach (więcej i taniej) a do tego zamierzam jeszcze zacząć pić siemię lniane. Dodatkowy plus dla jelit i żołądka :)

    Właśnie ten Femina ma olej z wiesiołka i z czegoś jeszcze, a zwykły Oeparol to sam wiesiołek :)

    16udgov3jpneva83.png
    22cs - 15dpo bhcg 190,00 -> 17dpo bhcg 512,82
    21cs - cb
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 25 maja 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Agnieeecha u nas w Invimedzie psycholog jest w pakiecie, także ten :P przynajmniej o tym pomyśleli

    Melduję się po pierwszej weryfikacji po 3 dniach puregonu :) mamy po 5 pęcherzyków wielkości ok. 10-11mm w obydwu jajnikach :) dr bardzo zadowolona z takiego wyniku i twierdzi, że do poniedziałku ujawnią się kolejne sztuki. Czekam jeszcze na wyniki E2 i PRG :) jak będą ok to zwiększamy dawkę puregonu na 300jm. Także jedziemy z koksem. :D A od soboty zaczynam zastrzyki z antagonisty. Endo też jak na ten dc ładne bo całe 5mm na 5 dzień :) u mnie to szał hahahaha :D
    Ale extra!!! Oby tak dalej ja mam jutro wizytę zamelduje co i jak

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 maja 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    Mamy temat na lipcowy wątek : Zaciążamy i GoT oglądamy :D :D

    ...a w avatarze trzeba umieścić zdjecie nocnika :P

    Millvaa gdyby nie wiesiołek to pewnie bym nawet nie wiedziała kiedy mam płodne dni bo u mnie pustynia normalnie. Teraz cokolwiek drgnęło to chociaż rozróżniam kleisty-wodnisty-kremowy ... ale o rozciągliwym mogę tylko pomarzyć- nie ma się co rozciągać :/

    Millvaa lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 25 maja 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki, u mnie właśnie pojawiło się plamienie i mega PMS :(
    wredota pewnie przyjdzie lada dzień, także zadamawiam się tutaj i testuję pod koniec czerwca :)

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 maja 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris a w którym cyklu starań udało sie z synkiem? :) Ja tak jak rano twierdziłam ze jestem w ciąży tak teraz jestem wręcz przekonana ze nie jestem bo dlaczego niby miałabym być. Nawet próbowałam sobie wyobrazić siebie z brzuszkiem i nie potrafiłam sobie tego zwizualizować w wyobraźni co mnie średnio nastroiło :/ kobieta zmienna jest a podczas starań to juz roller coster nastrojów

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 maja 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej musze wam się wyżalić:(
    ogólnie niby nic ale jestem tak zła bo... zamówiłam tydzien temu mace przez strone firma szybko ja wysłała a inpost po raz kolejny nie dostarczył mi paczki do paczkomatu już złozyłam reklamacje i w inposcie i w tym sklepie co kupowałam ale tak mi zależy na tej paczce a tu dupa zbita pewnie sie okazę że tej paczki nie będe miała w tym tyg:(

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 25 maja 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    hej musze wam się wyżalić:(
    ogólnie niby nic ale jestem tak zła bo... zamówiłam tydzien temu mace przez strone firma szybko ja wysłała a inpost po raz kolejny nie dostarczył mi paczki do paczkomatu już złozyłam reklamacje i w inposcie i w tym sklepie co kupowałam ale tak mi zależy na tej paczce a tu dupa zbita pewnie sie okazę że tej paczki nie będe miała w tym tyg:(

    Inpost to jest porażka, tyle razy co miałam problem z paczkomatem to głowa mała. Najgorsze jest to że oni uważają że nic się nie dzieje i to nic takiego a Ty czekasz na paczkę i denerwujesz się tylko...


    Mnie cały czas ciągną jajniki, dzisiaj 2 dzień @ a i tak się nie rozkręciło tak jak zwykle, cały czas jestem zmęczona... Dziwne :-/

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 maja 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    Inpost to jest porażka, tyle razy co miałam problem z paczkomatem to głowa mała. Najgorsze jest to że oni uważają że nic się nie dzieje i to nic takiego a Ty czekasz na paczkę i denerwujesz się tylko...


    Mnie cały czas ciągną jajniki, dzisiaj 2 dzień @ a i tak się nie rozkręciło tak jak zwykle, cały czas jestem zmęczona... Dziwne :-/

    ostatnio mąż zamawiał chyba 10 paczek przez paczkomaty i wszystkie były szybko więc dlatego zdecydowałam się na to ale już wiem że nasteonym razem wybiore zwykłego kuriera bo za inpost zapłaciłam 12zł a za kueriera bym zapłaciła 16 i już dawno bym miała te tabletki

    czasem tak jest ze jajniki bolą cały cykl tzn mnie kiedys bolały od końca @ do następnej @ ale w czasie @ dziwne troche

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 25 maja 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    ostatnio mąż zamawiał chyba 10 paczek przez paczkomaty i wszystkie były szybko więc dlatego zdecydowałam się na to ale już wiem że nasteonym razem wybiore zwykłego kuriera bo za inpost zapłaciłam 12zł a za kueriera bym zapłaciła 16 i już dawno bym miała te tabletki

    czasem tak jest ze jajniki bolą cały cykl tzn mnie kiedys bolały od końca @ do następnej @ ale w czasie @ dziwne troche

    Kurier to jest pewnie, zawsze zadzwoni czy jesteś w domu no i paczkę masz na drugi dzień :-)
    Te jajcory to chyba że starości mnie bolą, chyba się już sypię :-D

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 25 maja 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie nasza Flowwer się podziewa???

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Abs Ekspertka
    Postów: 137 62

    Wysłany: 25 maja 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Lunaris a w którym cyklu starań udało sie z synkiem? :) Ja tak jak rano twierdziłam ze jestem w ciąży tak teraz jestem wręcz przekonana ze nie jestem bo dlaczego niby miałabym być. Nawet próbowałam sobie wyobrazić siebie z brzuszkiem i nie potrafiłam sobie tego zwizualizować w wyobraźni co mnie średnio nastroiło :/ kobieta zmienna jest a podczas starań to juz roller coster nastrojów

    Nowa powiem Ci, że ja mam dziś podobnie. Już kilka objawów ciążowych u siebie znalazłam. Tylko jakoś do mnie nie dociera, że pewne objawy to raczej się później pojawiają a nie tak na samym poczatku.

    Dziewczyny a jak wy to siemie lniane w roztwór przerabiacie? Mielicie czy ziarna w całości? Moczycie czy jak? I na co to pomaga? Bo zaczynam się interesować waszymi sekretnymi recepturami.

    2016 Pawełek 28tc
    2018 Weronika moja największa radość
    2020 Piotruś moja druga największa radość
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 25 maja 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    A gdzie nasza Flowwer się podziewa???
    Jestem !!! W pracy akcja sanepid i od rana nic nie piłam i jedną kromkę chleba ma szybko zjadłam. Teraz się w domu nawadniam i wrzucam coś na ruszt bo tab nie jadłam.
    Zaraz was nadrobię.
    Ledwo żyję

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 maja 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOchana-na mojego synalka czekałam 91 cykli! po poronieniu w 2005r zaszłam w ciążę dopiero w 2012! ale był to efekt beznadziejnych lekarzy do których chodziłam i małej świadomości niepłodności. Ponadto temat ten dotyczy coraz większej ilości Polek i wiele sie w tym czasie zmieniło-przede wszystkim podejście lekarzy. Jak już się zdiagnozowałam i wyleczyłam (jakieś 1,5 roku) to od razu wpadkę zaliczyliśmy po laparoskopii :P

    SIEMIĘ to mielone zalewam letnią wodą, bełtam pije. A nasionka zalewam gorącą, odstawiam aż puszczą kisiel i wystygną po czym spożywam. Wolę te w nasionkach. Można też sobie nasionka wrzucić do czegoś- sałatki, jogurtu z płatkami czy czego tam wolisz. Ja do koktajlu owocowego.

    Ja znowu mam odwrotnie-boli mnie podbrzusze aż do mdłości teraz na wieczór :( aż nospe wzięłam. Polip zapewne albo cholerne żelazo, którym muszę się faszerować :/


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 maja 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Jestem !!! W pracy akcja sanepid i od rana nic nie piłam i jedną kromkę chleba ma szybko zjadłam. Teraz się w domu nawadniam i wrzucam coś na ruszt bo tab nie jadłam.
    Zaraz was nadrobię.
    Ledwo żyję
    Bidulo! ja jutro idę się produkować społecznie :/ wczoraj dzwoniła do mnie koleżanka, że ogłoszenie w Lidlu czytała- oferta na kasie 3000 zasadnicza... pytała mnie czy składamy CV :P


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 25 maja 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Bidulo! ja jutro idę się produkować społecznie :/ wczoraj dzwoniła do mnie koleżanka, że ogłoszenie w Lidlu czytała- oferta na kasie 3000 zasadnicza... pytała mnie czy składamy CV :P
    Ja kocham swoją pracę!!! I w zakresie moich obowiązków akurat nie powinno mnie to interesować ale Flo to Flo ... woli wszystko dopilnować niż słuchać ja dyrektor opierdala załogę.
    Która z was pracuje w sanepidzie ? Przyznać się bez bicia?!!! Hahahha

    Lunaris lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 25 maja 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Bidulo! ja jutro idę się produkować społecznie :/ wczoraj dzwoniła do mnie koleżanka, że ogłoszenie w Lidlu czytała- oferta na kasie 3000 zasadnicza... pytała mnie czy składamy CV :P

    Nie do końca na kasie ;) w lidlu nie ma kasjerów i pracownik robi wszystko. A kasa to jest brutto ;) Więc lepiej przemyśleć :P

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 25 maja 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przychodzi zajączek do sklepu i pyta się czy jest stara marchewka. Sprzedawczyni odpowiada że nie ma. I tak przez bity miesiąc przychodzi i pyta o tą starą marchew. W końcu sprzedawczyni wkurwiona zostawiła mu tą starą marchewkę. Przychodzi zajączek i znów pyta: jest stara marchewka? Tak jest!!!! To dobrze tu SANEPIT hihi

    Abs, Flowwer, Słonecznik, Lunaris, Rucola, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ