X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 25 maja 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja dzisiaj bylam na kontroli po inseminacji i okazało się, że oba pęcherzyki pekly... Poprawialismy jeszcze przedwczoraj, wczoraj. Teraz już tylko opatrznosc jak to mój mąż powiedział.

    Lunaris, Bajkaaa, Flowwer, Millvaa, staraczka1111, malinowaemi lubią tę wiadomość

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M zadzwonił mówi ze tel zostawił w domu niech bedzie ze mu wierze. Oczywiście mu sie poryczalam do telefonu ale juz sie zbieram w sobie

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 maja 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    Hej dziewczyny, ja dzisiaj bylam na kontroli po inseminacji i okazało się, że oba pęcherzyki pekly... Poprawialismy jeszcze przedwczoraj, wczoraj. Teraz już tylko opatrznosc jak to mój mąż powiedział.

    Trzymam kciuki!

    Aga -widzisz, odezwał się :) może zostawił, może nie... daj mu chwilę, nie myśl o teściach -może na spacer jakiś wyjdź? może trochę od kompa trzeba odpocząć? wiem że Ci ciężko, szkoda, że wszystkie jesteśmy porozrzucane po Polsce bo można by na jakąś kawusię, lody pójść na poprawę humoru. Jesteś dzielna :* będzie dobrze :*

    Malwas lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie leje jak z prysznica wiec spacer raczej odpada :) zaraz cos ogarnę niewiem jescZe co ale cos na pewno

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 25 maja 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 nie wiem o co chodzi ale są polubienia i Aga mówi że dobre wiadomości to gratuluję i też się cieszę :)

    Malwas musi być dobrze, trzymam kciukasy :)

    Agulka skoro pada i pogoda nie zachęca do wyjścia to może jakieś domowe SPA sobie zrób, zrelaksuj sie, kup pudełko lodów :)

    Malwas lubi tę wiadomość

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 maja 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka dobrze ze zadzwonił mąż i wierz mu ze zostawił telefon teraz nie są potrzebne inne problemy ja np oglądam z emkiem serial na netflixie touch super jest:)

    Co do mnie ja też kiedyś miałam plany przed 30 conajyjedno dziecko ale teraz nie robię sobie wytycznych w tamtym roku mówiłam że jak do urodzin nie będzie ciąży to wezmę psa ale zrezygnowałam z tego siostry mają psy które kocham nad życie jak chce to biorę któregoś do siebie i tyle:)
    Teraz czekam na rozwój sytuacji co prawda jednak nie odpuszczam tego cyklu ale szykuje się na następny już:) mój będzie brał mace i może uda się jakoś :) w każdym razie ja trzymam głowę do góry ale wiecie mam teraz płodne dni więc optymizm pełna para :)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moze domowe spa to jakaś opcja :) narazie oglądam jakieś durnoty na mtv potem Włączam 5sezon gry o tron :) robię sobie powtórki sezonów przed lipcem :D

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 25 maja 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Agnieeecha u nas w Invimedzie psycholog jest w pakiecie, także ten :P przynajmniej o tym pomyśleli

    Melduję się po pierwszej weryfikacji po 3 dniach puregonu :) mamy po 5 pęcherzyków wielkości ok. 10-11mm w obydwu jajnikach :) dr bardzo zadowolona z takiego wyniku i twierdzi, że do poniedziałku ujawnią się kolejne sztuki. Czekam jeszcze na wyniki E2 i PRG :) jak będą ok to zwiększamy dawkę puregonu na 300jm. Także jedziemy z koksem. :D A od soboty zaczynam zastrzyki z antagonisty. Endo też jak na ten dc ładne bo całe 5mm na 5 dzień :) u mnie to szał hahahaha :D

    Inna, no toś naprodukowała :D tzymam kciuki za dalsze etapy!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 25 maja 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    narazie oglądam jakieś durnoty na mtv potem Włączam 5sezon gry o tron :) robię sobie powtórki sezonów przed lipcem :D

    ahh też z chęcią bym zrobiła powtórki ale brak czasu mi nie pozwala :( nie mogę się już lipca doczekać :D :D

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 maja 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Agnieeecha u nas w Invimedzie psycholog jest w pakiecie, także ten :P przynajmniej o tym pomyśleli

    Melduję się po pierwszej weryfikacji po 3 dniach puregonu :) mamy po 5 pęcherzyków wielkości ok. 10-11mm w obydwu jajnikach :) dr bardzo zadowolona z takiego wyniku i twierdzi, że do poniedziałku ujawnią się kolejne sztuki. Czekam jeszcze na wyniki E2 i PRG :) jak będą ok to zwiększamy dawkę puregonu na 300jm. Także jedziemy z koksem. :D A od soboty zaczynam zastrzyki z antagonisty. Endo też jak na ten dc ładne bo całe 5mm na 5 dzień :) u mnie to szał hahahaha :D

    Kurde inna nic a nic z tego nie rozumiem ale trzymam kciuki :D, brzmi dobrze!

    Słonecznik lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    ahh też z chęcią bym zrobiła powtórki ale brak czasu mi nie pozwala :( nie mogę się już lipca doczekać :D :D


    No ja juz powtórzyłam 4sezony zostały 2 :D ale od pon na hbo 3 puszczają stare odcinki :D widziałaś wczorajszy zwiastun 7sezonu??

  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 25 maja 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei jestem w trakcie oglądania nowego serialu na Netflixie "Ania, nie Anna" polecam jak by się któraś nudziła, bardzo przyjemny, pozytywyny :). Bardzo lubiłam też "Stranger things" coś w stylu filmu Goonies

    malinowaemi lubi tę wiadomość

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 25 maja 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    No ja juz powtórzyłam 4sezony zostały 2 :D ale od pon na hbo 3 puszczają stare odcinki :D widziałaś wczorajszy zwiastun 7sezonu??

    WIDZIAŁAM I JARAM SIĘ JAK POCHODNIA!!! :D :D

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    WIDZIAŁAM I JARAM SIĘ JAK POCHODNIA!!! :D :D


    Tematycznie to bedzie jaram sie jak sept baelora :D albo jak córka Stanisa :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2017, 13:49

    Słonecznik, Millvaa, nowa na dzielni, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 25 maja 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    jak córka Stanisa :D

    HAHAHAHAHA :D

    to było brutalne :D :D

    Dzisiaj mam tak wkurzających, męczących klientów, że chyba zaraz wystrzele w kosmos.
    Jeszcze co drugi śmierdzi albo jakimś mięsem albo papierosami, pożygać się idzie ... Wiara się nie myje czy jak :/ :/

    Ehh drażliwa dzisiaj jestem, bez kija nie podchodź ...

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    HAHAHAHAHA :D

    to było brutalne :D :D

    Dzisiaj mam tak wkurzających, męczących klientów, że chyba zaraz wystrzele w kosmos.
    Jeszcze co drugi śmierdzi albo jakimś mięsem albo papierosami, pożygać się idzie ... Wiara się nie myje czy jak :/ :/

    Ehh drażliwa dzisiaj jestem, bez kija nie podchodź ...



    Bo ja zawsze powtarzam ze praca z ludźmi jest szkodliwa, i powinien być dodatek zdrowotny wypłacany :D

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 25 maja 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz zakończyliśmy starania. W poniedzialek pozytywny test owulacyjny, we wtorek temp troszkę w górę i silne bole jajnika, od wczoraj juz prawie 0.3 stopnia więcej. Cieszę sie, bo w ostatnim cyklu temperatura urosla dopiero w 21 dniu, a w 24 juz spadla i @ przyszla kilka dni wczesniej, wiec teraz przynajmniej mogę przypuszczać ze owulacja byla. Dodatkowo pęcherzyk rosl w dobrym jajniku a nie tym z torbielami, wiec to tez jakiś plus.
    Teraz pozostaje juz tylko czekanie chociaż powiem wam, ze jakos nie przewiduje nic dobrego. Serduszkowalismy prawie codziennie, ale skoro 8 cykli sie nie udalo, to teraz pewnie tez nic z tego.
    Cos pesymistyczny wyszedł mi ten wpis :)

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 25 maja 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy na czerwcowym wątku :) Szczęśliwym, czerwcowym wątku :)
    Nie można tracić nadziei :)

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 maja 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Tematycznie to bedzie jaram sie jak sept baelora :D albo jak córka Stanisa :D

    xD xD xD hehehe, też uwielbiam GoT

    malinowaemi lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Millvaa Przyjaciółka
    Postów: 73 111

    Wysłany: 25 maja 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli mowa o Netflixie, to polecam "13 reasons why", chociaż dość konkretny serial i z przytupem :D

    malinowaemi lubi tę wiadomość

    16udgov3jpneva83.png
    22cs - 15dpo bhcg 190,00 -> 17dpo bhcg 512,82
    21cs - cb
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ