X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 26 maja 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Sammer wiem najgorsze to to czekanie ale czasem nie jest obszerny zabieg i w tym samym cyklu dostaniesz zielone światło.

    Bajkaaa a to teraz ruszasz z koksem !!!!
    Teraz to już chyba po owu tzn jak byłam we wtorek u gin to kazała di niedzieli serduszkowac ale bie udało się tak jak planowaliśmy więc jeśli będzie ciąża to będzie cud więc nastawiam się na to że jednak w lipcu mogą być dwie kreski ale nie zrazam się bo jeśli maca faktycznie działa to będzie bardzo przyjemny cykl ten następny hehe

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 maja 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b wrote:
    Ogólnie o ja mam @ 2-3 dni i koniec, czysto, zero plamienia
    Też tak zawsze miałam nie wiem co po laparo mi się zmieniło a nawet jak by doszło do zapłodnienia to krwawienia nie powinny tak długo być na tak wczesnym etapie microporonienia.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 maja 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa walczymy!!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 26 maja 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer ja się nie poddam :) dopóki jest szansa być matka to będę próbować :)
    Dopiero gdy lekarz totalnie wykluczy możliwość zajścia w ciąże wtedy odpuszczę :)
    Za dobry wzór do naśladowania miałam w domu żeby się poddać :)

    Flowwer, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wolno sie poddać :) pamietajmy ze zawsze jest nadzieja a jeśli ta umiera to cuda tez sie zdarzają!!! :) bo cuda dzieją się, gdy wierzysz w nie ze wszystkich sił <3

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 26 maja 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha- BRAWO TY !!! jestem z Ciebie dumna :)

    DZiewczyny w Dniu MAtki życzę Wam WSZYSTKIM uśmiechu na codzień i spełnienia TEGO wielkiego marzenia. Bo w środu, w duszy WSZYSTKIE już JESTEŚMY MATKAMI :)
    Wy już kochacie swoje dzieci chociaż są jeszcze gdzieś obok. Wierzę, że niebawem się pojawią :***

    staraczka1111, Bajkaaa, Agniechaaaa, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 26 maja 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co tak z ciekawości weszłam na forum problemy męskie i tak czytam i szczerze? Wiem czemu lekarze odradzaja czytanie na forach bo można wszystko sobie wkręcić, i już nie czytam tzn jeśli nawet mamy jakiś problem to narazie o tym nie będę wiedzieć bo skoro moja gin powiedziała że mam narazie męża nie badać bo ciąża była więc tego się trzymamy :)
    Naprawdę dziewymyslalam że po poronieniu będzie mi ciężko itp a tak naprawdę czuje się lepiej już nie ma takiego ciśnienia i będzie co będzie :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Wiecie co tak z ciekawości weszłam na forum problemy męskie i tak czytam i szczerze? Wiem czemu lekarze odradzaja czytanie na forach bo można wszystko sobie wkręcić, i już nie czytam tzn jeśli nawet mamy jakiś problem to narazie o tym nie będę wiedzieć bo skoro moja gin powiedziała że mam narazie męża nie badać bo ciąża była więc tego się trzymamy :)
    Naprawdę dziewymyslalam że po poronieniu będzie mi ciężko itp a tak naprawdę czuje się lepiej już nie ma takiego ciśnienia i będzie co będzie :)


    Bo człowiek przestawia myślenia na byłam w ciazy wiec w niej bede i koniec kropka :) tez sie trzymam tej opcji Myśleniowej ale na spokojnie i luzie :) czytałam ze najwiecej ciaz jest z 3transferu wiec wszystko przed Nami ;)

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 26 maja 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Bo człowiek przestawia myślenia na byłam w ciazy wiec w niej bede i koniec kropka :) tez sie trzymam tej opcji Myśleniowej ale na spokojnie i luzie :) czytałam ze najwiecej ciaz jest z 3transferu wiec wszystko przed Nami ;)
    Masz rację właśnie takie mam myślenie że skoro już byłam raz w ciąży to znowu będę :)
    A uważam że nasze dzieci będę miały najlepsze mamy na świecie :)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Masz rację właśnie takie mam myślenie że skoro już byłam raz w ciąży to znowu będę :)
    A uważam że nasze dzieci będę miały najlepsze mamy na świecie :)



    To jest oczywiste :) bo skoro potrafimy walczyć jak lwice zeby tylko udało sie Nam dać in życie to kiedy juz sie pojawia nie bedzie granic których niemogly byśmy dla nich przekroczyć :)!!!! Poprostu matki bohaterki i wojowniczki :)

    Maja84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Dzięki za odzew ale i tak pogadam z dr o tym, nie podoba mi się to.

    Sammer może laparo wyjaśni trochę w czym problem, musimy gdzieś na zewnątrz wykrzyczeć swoje żale na cały świat ja też tak mam.
    Ale bez walki samo nie przyjdzie.
    Anna Stesia jakoś nie przypominam sobie bym coś dzwigała ostatnio jedyne takie plamienia miałam przy torbielu.

    Key_b nawzajem obyś my wszystkie doczekały momentu kiedy masze pociechy przyniosą kartkę lub wyrecytują nam wierszyk z okazji "Dnia Mamy".
    Endomendy nie masz? Ja tak mam i to od endomendy prawdopodobnie...plamie czasem do 12dc...teraz plamie na Ovulastanie...paranoja

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    To jest oczywiste :) bo skoro potrafimy walczyć jak lwice zeby tylko udało sie Nam dać in życie to kiedy juz sie pojawia nie bedzie granic których niemogly byśmy dla nich przekroczyć :)!!!! Poprostu matki bohaterki i wojowniczki :)
    Dla dodatkowego pocieszenia powiem ci że ty w moim wieku już będziesz miała duże dziecko :) bo z tego co pamiętam to jesteś młodziutka super :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, strzelcie mnie, proszę, żebym na jutrzejszym badaniu progesteronu nie zrobiła głupstwa i nie poprosiła o betę, będzie dopiero 7dpo. Kusi mnie okropnie, bo wczoraj się kiepsko czułam i zmierzyłam sobie temperaturę - miałam 37,1, a nie mam żadnej infekcji. I oczywiście zaczęłam się zakręcać, że to implantacja. Testować powinnam dopiero 3 czerwca, ale boję się, że jakieś licho mnie jutro podkusi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Dla dodatkowego pocieszenia powiem ci że ty w moim wieku już będziesz miała duże dziecko :) bo z tego co pamiętam to jesteś młodziutka super :)


    Dziekuje za takie cudowne słowa <3 lekarze tez Nas cały czas pocieszają ze wiek jest po naszej stronie (25latek mam) ale ja pamietamnjak zaczęliśmy sie starać to miałam 23 wiec juz czuje ze jednak to strasznie leci :/ ale damy rade !!!!! :D bo jak nie my to kto?!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla każdej kociary na koniec dnia mamy :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3463f2c74ef8.jpg

    Flowwer, Anna Stesia, Bocianiątko, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 maja 2017, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziekuje za takie cudowne słowa <3 lekarze tez Nas cały czas pocieszają ze wiek jest po naszej stronie (25latek mam) ale ja pamietamnjak zaczęliśmy sie starać to miałam 23 wiec juz czuje ze jednak to strasznie leci :/ ale damy rade !!!!! :D bo jak nie my to kto?!
    Ja 10 lat wiecej na karku poczekaj w moim wieku będziesz miała trójkę dzieci !!
    Paradoks jest taki że zazwyczaj my pragniemy mieć dużą rodzinę a inni nie.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 maja 2017, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dla każdej kociary na koniec dnia mamy :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3463f2c74ef8.jpg
    Nawzajem kocie i psie mamy !!!

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 maja 2017, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Flowwer ja się nie poddam :) dopóki jest szansa być matka to będę próbować :)
    Dopiero gdy lekarz totalnie wykluczy możliwość zajścia w ciąże wtedy odpuszczę :)
    Za dobry wzór do naśladowania miałam w domu żeby się poddać :)
    Ile masz lat ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja 10 lat wiecej na karku poczekaj w moim wieku będziesz miała trójkę dzieci !!
    Paradoks jest taki że zazwyczaj my pragniemy mieć dużą rodzinę a inni nie.


    Oh 3 dzieci mmmmm rozmarzyłam sie :) baaaaardzo bym chciała :) !!!!!!!!! <3 ale słuchajcie będziemy miec duże rodziny, jak juz sie uda to bedzie jedno po drugim :D

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 maja 2017, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Oh 3 dzieci mmmmm rozmarzyłam sie :) baaaaardzo bym chciała :) !!!!!!!!! <3 ale słuchajcie będziemy miec duże rodziny, jak juz sie uda to bedzie jedno po drugim :D
    Jak na razie w sferze marzeń to jedno a zawsze chciałam mieć trojkę dzieci.
    Kiedyś mówiłam że do 30stki 2 a ok 35 trzecie.
    Nieźle daje mi po chudej dupie życie zwłaszcza że z immunologią to walka z wiatrakami.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ