X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 30 maja 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    W czwartek punkcja. Dziś niestety byłam u innej babki. I nawet nie wiem po ile mają pęcherzyki. Szybka wizyta z powodu jej spóźnienia. W czwartek się dowiem. Będa mnie usypiac. Zadzwonię tam po południu żeby mi chociaż podali estradiol i ten progesteron.
    Mam do Ciebie pytanie. Gdy zdecydowaliscie sie na ivf to najpierw proponowali Wam inseminacje czy To był Wasz wybór ??

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 30 maja 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Mam do Ciebie pytanie. Gdy zdecydowaliscie sie na ivf to najpierw proponowali Wam inseminacje czy To był Wasz wybór ??
    Inseminacje najpierw 4 potem in vitro. Bez inseminacji nie zrobili by mi odrazu in vitro

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2017, 10:46

    Rucola lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 30 maja 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Rucola, ja bralam clo i dodatkowo pregnyl na pekniecie. Kazdy organizm inaczej reaguje. W pierwszym cyklu mialam chyba w 18dc pecherzyk wielkosci 18mm. W piatym cyklu 12dc byl pecherzyk 24mm.. co cykl to szybciej..
    A napisz mi prosze czy Teoja ginekolog wyraznie mowiła ze ureoplazma miala wpływ na jajeczkowanie? Czy to w ogole mozliwe ? Mialas jakies objawy ?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 30 maja 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Inseminacje najpierw 4 potem in vitro. Bez inseminacji nie zrobili by mi odrazu in vitro
    Pytam bo coraz czesciej mysle o ivf a w inseminacje ciężko ni wierzyć..

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Czapla Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 30 maja 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę o dopisanie na 4 czerwca :) Objawy zbliżającej @ się pojawiły, ale nadzieja jest zawsze :) Trzymam kciuki dziewczyny :)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Czapla
    PCO
    IO
    niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka ja ostatnia wizytę i punkcję miałam wykonywane przez innego gin bo mój był na jakiejś konferencji na Oxfordzie :p taka byłam zestersowaba No człowiek sie jednak przyzwyczaja do swojego :) mój gin calu czas mówi, duuuzo mówi ja tez wiec jest dla mnie idealny tamten cisza przy badaniu wszystkiego pustakami sie dopytywać ale spoko ogólnie lekarz :)

    Cieszę sie ze juz coraz bliżej jesteście celu!!! :) teraz juz z górki :) mocno zaciskam kciuki :)


    Ci do inseminacji my mieliśmy 2 i gin sam zaproponował ivf bo mówi ze szkoda naszych pieniędzy i duzo w tym racji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    A napisz mi prosze czy Teoja ginekolog wyraznie mowiła ze ureoplazma miala wpływ na jajeczkowanie? Czy to w ogole mozliwe ? Mialas jakies objawy ?
    Tak, miala wplyw i dlatego na pierwszej wizycie mialam zrobione wymazy na chlamydie i ureaplazme. Lekarka powiedziala ze to wstretne bakterie ktore bardzo skutecznie powoduja nieplodnosc i ze kobiety po ich wyleczeniu bardzo szybko zachodza w ciaze. No i jak widac po moim przykladzie, po wyleczeniu same pecherzyki mi urosly i peknely.. a tyle czasu katowalam sie stymulacja.
    Co do inseminacji to nam lekarka powiedziala ze ma niska skutecznosc i jak najbardziej mozna ja pominac i od razu startowac do in vitro. Zaznaczyla jednak ze przed in vitro dobrze jest zrobic laparoskopie bo moze ona wykryc problemy ktore powoduja nieplodnosc badz problemy ktore zmniejsza skutecznosc sztucznego zaplodnienia.

    Rucola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mialam zadnych objawow ureaplazmy. Kompletnie nic. W wiekszosci przypadkow przebiega bezobjawowo. Czasem symptopem jest zapalenie pecherza badz cewki moczowej. Leczenie trwalo 10 dni, leczy sie oboje partnerow. No i mamy kategoryczny zakaz basenow, saun, jacuzzi itp bo tam najlatwiej to zlapac.

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Staraczka ja ostatnia wizytę i punkcję miałam wykonywane przez innego gin bo mój był na jakiejś konferencji na Oxfordzie :p taka byłam zestersowaba No człowiek sie jednak przyzwyczaja do swojego :) mój gin calu czas mówi, duuuzo mówi ja tez wiec jest dla mnie idealny tamten cisza przy badaniu wszystkiego pustakami sie dopytywać ale spoko ogólnie lekarz :)

    Cieszę sie ze juz coraz bliżej jesteście celu!!! :) teraz juz z górki :) mocno zaciskam kciuki :)


    Ci do inseminacji my mieliśmy 2 i gin sam zaproponował ivf bo mówi ze szkoda naszych pieniędzy i duzo w tym racji
    No czuje lekki nie dosyt po tej wizycie, Trwała chyba z 2 minuty heh. I jeszcze w biegu zdążyłam się jej zapytać czy tamtych zastrzyków mam już nie brać. Mówi że tylko OVITRELLE, i mam nic jesc. jestem bardziej wystraszona niż na początku.

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ureaplazma rowniez moze powodowac poronienia. Tak samo zreszta wyglada sytuacja z chlamydia. Calym sercem wam radze robic te wymazy. Sama bylam pewna, ze wyjda negatywnie a tu prosze.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Pytam bo coraz czesciej mysle o ivf a w inseminacje ciężko ni wierzyć..
    Ja bedę podchodzić do IVF bez wcześniejszej IUI bo nie ma sensu przy dobrym nasieniu i po testach na wrogość śluzu i p/ c plemnikowych jak są idealne.

    Rucola lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah no i przed in vitro, hsg czy w ogole przed staraniami z tego co wiem to obowiazkowo powinny byc zrobione te wymazy. W czasie porodu sn mozna przeniesc te bakterie na dziecko. No i w czasje ciazy jest ciezko jest sie wyleczyc bo nie wolno brac antybiotykow. Obie bakterie moga dodatkowo powodowac poronienia czy przedwczesny porod. To wszystko co siem na ten temat.

    Rucola lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Tak, miala wplyw i dlatego na pierwszej wizycie mialam zrobione wymazy na chlamydie i ureaplazme. Lekarka powiedziala ze to wstretne bakterie ktore bardzo skutecznie powoduja nieplodnosc i ze kobiety po ich wyleczeniu bardzo szybko zachodza w ciaze. No i jak widac po moim przykladzie, po wyleczeniu same pecherzyki mi urosly i peknely.. a tyle czasu katowalam sie stymulacja.
    Co do inseminacji to nam lekarka powiedziala ze ma niska skutecznosc i jak najbardziej mozna ja pominac i od razu startowac do in vitro. Zaznaczyla jednak ze przed in vitro dobrze jest zrobic laparoskopie bo moze ona wykryc problemy ktore powoduja nieplodnosc badz problemy ktore zmniejsza skutecznosc sztucznego zaplodnienia.
    Podpisuje się dwoma rękoma!!!! Nie rozumie dziewczyn które podchodzą do IVF bez histeroskopii ale wiem że dr nie wysyłają.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    W czwartek punkcja. Dziś niestety byłam u innej babki. I nawet nie wiem po ile mają pęcherzyki. Szybka wizyta z powodu jej spóźnienia. W czwartek się dowiem. Będa mnie usypiac. Zadzwonię tam po południu żeby mi chociaż podali estradiol i ten progesteron.
    Będzie dobrze i dużo jajeczek!!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    No czuje lekki nie dosyt po tej wizycie, Trwała chyba z 2 minuty heh. I jeszcze w biegu zdążyłam się jej zapytać czy tamtych zastrzyków mam już nie brać. Mówi że tylko OVITRELLE, i mam nic jesc. jestem bardziej wystraszona niż na początku.


    Spokojnie, wszystko bedzie idealnie :)


    Flo tez nie rozumiem lekarzy którzy robią ivf bez histeroskopi :/ przecież to moze odp na wiele niewiadomych, u mnie było akurat wszystko ideolo i pobrany wycinek tez był idealny dlatego teraz sprawdzamy dalej co w trawie piszczy :/

  • Poziomka92 Ekspertka
    Postów: 181 72

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaManna wrote:
    Sposób na wywołanie wyczekiwanego okresu:

    1. Poczekać kilka dni od dnia spodziewanej @.
    2. Napisać na forum, że ma się nadzieję, że może tym razem się udało, pomimo że test prawie krzyczał, że ciąży nie ma.
    3. Pójść do pracy, myśleć cały dzień, jakby to cudownie było trzymać swoje dziecko w ramionach.
    4. Kupić ponownie test ciążowy.
    5. Pójść do łazienki

    a okres już tam będzie na ciebie czekał i się z Ciebie śmiał...

    Idę z tej złości spać, mam nadzieję, że obudzę się jutro, albo jak już będę w ciąży.
    Dokładnie tak miałam :D, dlatego w tym miesiącu odpuszczamy, będzie co będzie. Ale raczej nic bo tsh mam wysokie a wizyta u gin. pod koniec czerwca

    Szczęśliwa mężatka od wrzesień 2018 :-)
    Hysteroskopia - luty 2016
    - ponowne starania od maj 2018 :)
    - progesteron 12,04 ng/ml
    - TSH 0,89 mlU/l - Euthyrox N50
    - badanie nasienia w normie
    - cykle owulacyjne
    - drożne jajowody
    - Hysteroskopia - marzec 2023 - polip 1 cm, adenomioza
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa niestety i ja dolaczam do Ciebie. Prawie Tydzien po Tobie dowiedzialam sie ze serduszko naszego babelka nie bije. Wczoraj na wizycie plakalam, w domu ryczalam. Maz rowniez. Tak bardzo mi przykro :( razem bylysmy na styczniowkach :( Jutro mam zabieg. To bedzie 9+2, a dzidzius wg usg 7tyg...

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, ze zasmiecam Wam wątek czerwcowy negatywnymi informacjami :( nie wiem jak ja sobie jutro poradze w szpitalu...

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka, tule...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Agniechaaa niestety i ja dolaczam do Ciebie. Prawie Tydzien po Tobie dowiedzialam sie ze serduszko naszego babelka nie bije. Wczoraj na wizycie plakalam, w domu ryczalam. Maz rowniez. Tak bardzo mi przykro :( razem bylysmy na styczniowkach :( Jutro mam zabieg. To bedzie 9+2, a dzidzius wg usg 7tyg...
    Kochana tak mi przykro :( ja juz sie podniosłam i Ty tez dasz rade. Mi udało sie ominąć szpital czekam na krwawienie w domu i ma nadzieje ze szybko nadejdzie.

    Musisz być silna płacz jeżeli to przynosi ulgę, krzycz jeżeli to zmniejsza ból ale pamiętaj ze musisz walczyć bez walki nie bedzie zwycięstwa! A My zwyciężymy!!! Trzymam za Ciebie mocno kciuki i jak byś tylko chciała pogadać jestem do dyspozycji. Po zabiegu bedzie juz lżej im dalej od tego strasznego zdarzenia tym łatwiej sobie w głowie wszystko poukładać a serce posklejać. Chciał zawsze będziemy pamietać o naszych maleńkich cudach



    Do bram niebieskich zapukało dziecię, wiedząc że nie ma go już na świecie. Po jego twarzy łezki spływały i szeptał przy tym….”Ja chce do mamy”. Czy tak naprawdę stać się musiało?- w główce zadawał sobie pytanie. Nagle bramę otworzył Stróż Anioł Jego i głośno powiedział…”Nie płacz kolego. Troszkę pobędziesz tu z nami i wkrótce spotkasz się z rodzicami. Dziecię
    spojrzało na Stróża swego wciąż nie mogąc pojąc Dlaczego. Bardzo chciało wrócić do mamy i nie przechodzić przez próg tej bramy. Anioł wziął wtedy dziecię na ręce pokiwał głową jakby w podzięce, coś mu tłumaczył wyjaśniał Dlaczego mówił tak cicho by nikt nie słyszał tego. Po krótkiej chwili dziecię na niego spojrzało, przetarło oczka, płakać przestało. Wtuliło się mocno w Anioła ramiona szepcząc do ucha….”Chodźmy do Boga”. Gdy przechodzili przez wielką bramę dziecię spojrzało jeszcze przez ramię. Pomachało rączką na pożegnanie swojej jedynej, najdroższej mamie. Gdy się wrota za nim zamknęły synek wyszeptał jeszcze te słowa…..” Każdego dnia przychodził tu będę, by was powitać kochani rodzice. Będę się modlił za Wami do Boga by nigdy więcej nie spotkała was trwoga. Za mnie kochajcie moje rodzeństwo i pielęgnujcie swoje małżeństwo. Chociaż Wam nigdy nie powiedziałem- Kocham Was Bardzo- (a tak bardzo chciałem). I zanim Anioł się zorientował, dziecię zasnęło w jego ramionach ze smutną minka, słonymi łzami, bo będzie tęsknić za rodzicami……….”

    Przesyłam Tobie na pocieszenie. One tam są i czekają na Nas wiedzą, ze je kochamy i nigdy nie zapomnimy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2017, 11:57

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ