X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 maja 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I niestety z płodnością jest coraz gorzej :( mam nadzieję, że nie czeka nas kiedyś jedynie opcja IVF, cudownie było by PO PROSTU zajść w ciążę, jak nasze babki... Moja była w niej 8 czy 9 razy (sama już nie pamięta bo przeżyło 5 dzieci). A my teraz na rzęsach stajemy jak tu w jedną zajść! :(

    Jestem Ateistką ale jak by mi ktoś powiedział, że urodzę jeśli się nawrócę to pewnie i to bym była w stanie zrobić! Każda droga jest dobra- czy się leczymy farmakologicznie, czy alkohologicznie ;) czy duchowo- jeśli Ci to pomaga, rób to! Widzę w szpitalu ile zmienia w leczeniu nastawienie, wiara w wyzdrowienie. Więc może wiara w to, że w końcu się uda, że będziemy w upragnionej ciąży to połowa sukcesu ;)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 29 maja 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakbym miała myśleć że wszystko dzieje się wolą nieba to załamałabym się już dawno i nie mówie tu o ciaży ale o innych problemach które mam od 3 lat wiec dla mnie idealnym rozwiązaniem jest że Bóg nie misza się w wiele spraw,
    ale dalej jestem osobą wierzącą lecz już poprostu w bardzo małym stopniu

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak juz tak o in vitro rozmawiacie.. przebaknelam pare dni temu mojemu tacie, ze mozliwe ze z koncem roku podejdziemy do in vitro (jeszcze wtedy nie wiedzialam ze owulacja mi wrocila :0). Nadal sie jak taka ryba glebinowa, chocbym nie wiem jak go obrazila i jedyne co wydukal pod nosem to to, ze mam takich rzeczy nikomu nie gadac.. nie kontynuowalam dyskusji bo byloby to bez sensu. Ale jakiego zrozumienia czy wsparcia oczekiwac od ojca ktory splodzil syna w wieku 50 lat. Jego zona (moja macocha) miala 42 lata kiedy zaszla w pierwsza ciaze (pol roku po slubie). Ja pierdziele.. nie zebym zazdroscila ale pierworodka w wieku 43 lat.. po 6 miesiacach staran zaszla w ciaze. A ja tu jeszcze 27latka i od 6 lat o dziecku to tylko snie. Dziecko zaniedbane totalnie. Ja to bym nieba swojemu przychylila. Gdzie ta sprawiedliwosc??

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 maja 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma .. ... ............

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli ktos nie mial problemu z poczeciem dziecka to nas nie zrozumie. Jak patrze na niektore ze swoich znajomych to mam wrazenie, ze zachodza w ciaze na sam dzwiek slowa "seks"...

    Lunaris, Flowwer, Karma88 lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 maja 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Jesli ktos nie mial problemu z poczeciem dziecka to nas nie zrozumie. Jak patrze na niektore ze swoich znajomych to mam wrazenie, ze zachodza w ciaze na sam dzwiek slowa "seks"...
    Ja się śmieje że mój M już trzecie wiadro nasionek zużywa na pierworodnego a inne zachodzą jak tylko jednego zobaczą na rogu ulicy hahhaha

    Anna Stesia, Lunaris lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 maja 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już niby raz to przechodziłam i sama dla siebie jestem przykładem, że się dało i udało! nie wiem więc dlaczego teraz czuję się jałowa zestaw chirurgiczny :( skąd to przekonanie, że jestem jak pustynia? chyba mam jakieś czarne myśli przed @ lepiej to prześpię!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam powiem ze ivf ma dodatkowy mega plus :D nie ma seksu na zawołanie!!!! :p bo szczerze mega Nas to denerwowało :/ chciało Nam sie zawsze tylko nie wtedy kiedy trzeba było a teraz jak za narzeczeńskich lat :D hihihi to jest świetne!


    A ludzie niestety syty głodnego nigdy nie zrozumie, a sprawiedliwość nie istnieje

    Anna Stesia, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 maja 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris prześpij się rano poczujesz się lepiej.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 maja 2017, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa - to wbrew pozorom duży plus. Kiedyś nie do końca rozumiałam, o czym mówiła mi moja znajoma, która starała się długo o ciążę (ostatecznie ma słodkiego bobasa z in vitro) i twierdziła, że dla niej, ale zwłaszcza dla jej męża, uprawianie seksu wtedy, kiedy trzeba, a nie wtedy kiedy ma się ochotę, było bardzo trudne. Teraz trochę to zaczynam rozumieć, bo czasem człowiek pada na pysk, jest zmęczony i zapracowany, ale trzeba się poprzytulać, żeby nie stracić kolejnego cyklu.

    Z kolei jeśli chodzi o testowanie to nie wiem, jak wytrzymam do soboty. Na razie nie kupiłam sobie ani jednego testu, bo chcę wytrzymać i nie robić wcześniej. Zwłaszcza że ustały mi wszelakie objawy. Co w moim przypadku też może być sygnałem, bo zazwyczaj drugą fazę cyklu mam ciężką - z bólami piersi, brzucha, trądzikiem i dreszczami. A teraz nic, czasem coś w brzuchu zakłuje, ale piersi nie są ani obrzmiałe, ani bolesne. Czy poprawa samopoczucia w drugiej fazie może być też spowodowana braniem bromergonu?

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 maja 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia możliwe choć w poprzednim cyklu miałam wysoką prolaktynę ale cisza była. Nasze ciała są skomplikowane.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia, ja po bromergonie czulam sie fatalnie ale okazalo sie ze bralam go niepotrzebnie.. mialam prolaktyne osiem (OSIEM), a lekarz przepisal mi bromergon twierdzac ze poprawia owulacje.. takze ten.. ponad pol roku mam prawie wyciete z zycia. Wyobrazcie sobie mega niskocisnieniowca zazywajacego bromergon. Mialam ruchy jak zolw. O ciaglym zmeczeniu apatii i sennosci to lepiej nie wspominac. I ciagle beczalam. Ot tak. :/

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 maja 2017, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja wam powiem ze ivf ma dodatkowy mega plus :D nie ma seksu na zawołanie!!!! :p bo szczerze mega Nas to denerwowało :/ chciało Nam sie zawsze tylko nie wtedy kiedy trzeba było a teraz jak za narzeczeńskich lat :D hihihi to jest świetne!


    A ludzie niestety syty głodnego nigdy nie zrozumie, a sprawiedliwość nie istnieje
    Ale ja w te dni to mogę z łóżka nie wychodzić jedynie muszę M oszczędzać hahah powinnam mieć w te dni urlop:D

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo to tylko podziwiać, My mieliśmy w te dni obrzydzenie ale u nas wiązało sie to z całkowicie zarwanymi nocami, mój M w tygodniu pracuje ponad 100 km od domu i przyjeżdżał tylko na <3 i po musiał wracać z powrotem :/ słabo to romantyczne

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 maja 2017, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starawyga wrote:
    Cześć dziewczęta :) Flowwer proszę o wpisanie na 15czerwca :)
    Emiilka wrote:
    Witajcie Dziewczątka :)

    Również proszę o dopisanie do testowania na 27 czerwca :) Mam nadzieję, że ostatni raz proszę ;)
    Kazio14 wrote:
    Hej :) bardzo proszę o dopisanie na 29 czerwca. Nawiedziła mnie @ wredna. Ale w tym miesiącu nie podaruję. Z urlopu musimy wrócić we czworo :) wyjazd chyba wypada w najlepsze dni :)
    A teraz spróbuję nadrobić Waszą twórczość :)

    Trzymam kciuki za upragnione dwie kreseczki <3

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 maja 2017, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Flo to tylko podziwiać, My mieliśmy w te dni obrzydzenie ale u nas wiązało sie to z całkowicie zarwanymi nocami, mój M w tygodniu pracuje ponad 100 km od domu i przyjeżdżał tylko na <3 i po musiał wracać z powrotem :/ słabo to romantyczne
    fakt to mało romantyczne ale teraz nadrabiaj <3 ile fabryka dała teraz czas się odkuć spontaniczności.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak koniec z abstynecją bo po transferze mieliśmy znowu zakaz :p to teraz przed kolejnym musimy nadrobić :D

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 30 maja 2017, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 – to rzeczywiście fajny lekarz, nie wiem, po co Cię truł w sumie silnym lekiem o licznych skutkach ubocznych. Co za brak odpowiedzialności! U mnie jest hiperprolaktynemia, więc grzecznie biorę bromergon od tego cyklu. Lekarki mi mówiły, że sporo osób źle go znosi, ale o dziwo całkiem dobrze go toleruję, mimo różnych problemów z migrenami, żołądkiem i niskim ciśnieniem. Inna sprawa, że u Ciebie był przepisany zupełnie bez sensu, co pewnie jeszcze tylko pogłębiało jego negatywny wpływ. Współczuję :-/

    Flowwer, no widzisz! Czyli nie ma reguły! Dałaś mi nadzieję, że to może jakieś stworzonko szarogęsi się już u mnie i wszystko mi wyciszyło, żeby w ten sposób się zaczaić i zaskoczyć mamę. Och och, jak tu mieć cierpliwość do tego 3 czerwca!

    Agniechaaa, u mnie właśnie podobnie (tj. nie w sytuacji życiowej – nie zazdroszczę cotygodniowej rozłąki!), po prostu gdzieś z tyłu głowy siedzi przekonanie, że to nie jest dlatego, że się chce, tylko dlatego, że trzeba. Owszem, czasem jedno się z drugim łączyło, ale łapałam się na tym, że sporo rzeczy podporządkowałam temu, że „uwaga, zaraz owulacja, trzeba to i to, tamtego nie wolno etc.”.

  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 30 maja 2017, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry uciekam do pracy:)

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 30 maja 2017, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry. :)
    Ja kończę śniadanie, kawkę i też biorę się do pracy...

    Co do seksu na zawołanie to u nas w te dni odchodzi ochota, bo z tyłu głowy wiemy, że trzeba.

    Lekarz w tym cyklu powiedział, żebyśmy nie patrzyli na te dni tylko współżyli kiedy mamy ochotę. Tylko po tych latach to już ciężko tak się odciąć od liczenia dni.

    Zobaczymy co będzie.

    Miłego dnia!!! :*

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ