X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wiem że to cieżka sprawa z mamaginekolog, ale na tyle ile widziałam na snapie to ona miała odnastego tygodnia odpływające wody płodowe i coś tam jeszcze, była w szpitalu ale potem wyszla i miała lerzeć ogólnie już było lepiej bo wody nie odeszły całkiem a wiadomo one sa produkoane cały czas, ale jak już było praktycznie na tyle dobrze ze była spokojna to stało sie to co sie stało, zreszta ona mówiła że zna tylko jeden taki przypadek ktory skończył się dobrze, także wiedziała co ją czeka, i to bardzo żadko sie zdaża i trafiło się akurat jej...

    wybaczcie ze ja o niej znowu ale któraś pytała więc odpowiadam, ona chyba tylko na snapie o tym mówiła, ogólnie współczuje jej tak samo jak kazdej która to spotkało...

    a ja jutro ide do gin i dowiem się czy owu była i 1 czy 2 czerwca robie badanie progesteronu i zoabczymy co z tym moim cyklem jest :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) bardzo proszę o dopisanie na 29 czerwca. Nawiedziła mnie @ wredna. Ale w tym miesiącu nie podaruję. Z urlopu musimy wrócić we czworo :) wyjazd chyba wypada w najlepsze dni :)
    A teraz spróbuję nadrobić Waszą twórczość :)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gdyby ktoras z Was potrzebowala i jest ze slaska to mam do oddania 1 ampulke pregnylu :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ze mnie zeszły wszystkie emocje i zaraz chyba padnę, oczka sie zamykają ze Ho ho ... najgorsze ze teściowa sie do mnie dobija a jesZcze nic nie wie (przynajmniej tak mówi mój M), nie odbiorę!!! Niech mój m ją poinformuje, Ona z tych co nie rozumieją jakichkolwiek problemów wiec ja nie zamierzam jej uświadamiać i douczać...

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ze mnie zeszły wszystkie emocje i zaraz chyba padnę, oczka sie zamykają ze Ho ho ... najgorsze ze teściowa sie do mnie dobija a jesZcze nic nie wie (przynajmniej tak mówi mój M), nie odbiorę!!! Niech mój m ją poinformuje, Ona z tych co nie rozumieją jakichkolwiek problemów wiec ja nie zamierzam jej uświadamiać i douczać...
    i masz racje, może to dziwne co teraz napisze, ale czasem warto pomyślec o sobie nie o innych, skoro ty nie odbierasz to niech teściowa zadzwoni do syna i on niech wezmie na klate i jej powie, już dość masz stresów żeby dodawać sobie jeszcze jeden całkowicie niepotrzebny

    staraczka1111, Karma88 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka dokładnie tak sobie pomyślałam, fajnie ze to nie tylko moje myślenie. Jakos nie potrafię tego wytłumaczyć moim teściom oni nie maja pojecia o takich sprawach i problemach a jak by sie dowiedzieli o ivf to by pewnie egzorcyste wezwali :p wiec mam to gdzie nie moge sie denerwowac teraz muszę przygotowywać organizm na Śnieżynkę czyli musi być zdrowy i wyluzowany

    staraczka1111, Anna Stesia, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Bajka dokładnie tak sobie pomyślałam, fajnie ze to nie tylko moje myślenie. Jakos nie potrafię tego wytłumaczyć moim teściom oni nie maja pojecia o takich sprawach i problemach a jak by sie dowiedzieli o ivf to by pewnie egzorcyste wezwali :p wiec mam to gdzie nie moge sie denerwowac teraz muszę przygotowywać organizm na Śnieżynkę czyli musi być zdrowy i wyluzowany
    skoro twoj mąz im nie wytłumaczył ty nie masz obowiązku im wszystko tłumaczyć :) ja może jestem okropną synową ale jak trace cierpliwość do mojej teściowej to właśnie tak sie zachowuje :) w końcu to nasze zycie nasze problemy a ona nawet jakby chciała to i tak nie może pomóc

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    skoro twoj mąz im nie wytłumaczył ty nie masz obowiązku im wszystko tłumaczyć :) ja może jestem okropną synową ale jak trace cierpliwość do mojej teściowej to właśnie tak sie zachowuje :) w końcu to nasze zycie nasze problemy a ona nawet jakby chciała to i tak nie może pomóc



    No święte słowa!!!
    Poprostu wkurza mnie to, ze traktują mnie (przynajmniej takie mam odczucie) jak osobę gorszego sortu, bądź jakąś niedorobioną bo nie potrafię donosić ciąży i dać im synowi dziecka... człowiek nigdy nie wie co czeka go w życiu i kiedy stanie na jego drodze mur. A mur stanie na drodze każdego wcześniej czy pozniej

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa nie odbieraj telefonu i niech tesciowa robi co chce.

    Melduje, ze dzis zrobilam mezowi awanture o byle co, poplakalam sie jak glupia. Czy to moze byc efekt brania luteiny???? Za wczesnie na zwykly pms...
    O ja Cie ryczalam jak glupia. :-(

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Agniechaaa nie odbieraj telefonu i niech tesciowa robi co chce.

    Melduje, ze dzis zrobilam mezowi awanture o byle co, poplakalam sie jak glupia. Czy to moze byc efekt brania luteiny???? Za wczesnie na zwykly pms...
    O ja Cie ryczalam jak glupia. :-(



    Moze byc od luteiny :) teraz Maż musi być dla Ciebie wyrozumiały :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2017, 20:44

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    No święte słowa!!!
    Poprostu wkurza mnie to, ze traktują mnie (przynajmniej takie mam odczucie) jak osobę gorszego sortu, bądź jakąś niedorobioną bo nie potrafię donosić ciąży i dać im synowi dziecka... człowiek nigdy nie wie co czeka go w życiu i kiedy stanie na jego drodze mur. A mur stanie na drodze każdego wcześniej czy pozniej

    mam nadzieje ze to tylko twoje odczucia że oni tak nie myśla naprawde...
    ja akurat jestem bardzo otwartą osobą i bym nie umiała ukryć przed teściami jakbyśmy do invitro podchodzili zreszta o ciąży też jej od razu powiedziałam też z takiego powodu że oni poprostu starają sie nie denerwować ciężarnej itp i nawet jak jest jakis problem to chronią jak mogą żeby ciężarna wiedziała jak najmniej o problemach:) ( wiem bo drugga synowa znowu jest w ciąży i tak ją traktują) a jak u mnie zaczeły się komplikacje to powiedziała mi teścowa że bóg dał to nie odbierze szczescia no ale jednak stało sie jak sie stało, ja jestem ostatnio na bakier z bogiem i wiarą więc uważam że ani mi on nie dał fasolki ale też nie on ją zabrał, wiecie poprostu uważam że mało to ma wspólnego z wolą bożą... teściowie bardzo religijni są i jesli chodzi o invitro to niby sa na nie ale jak rozmawiałam kiedyś z nimi to jakby u nas była potrzeba to byli by jak najbardziej za... takie jak to mówią jak nie dotyczy to ciebie to można być przeciw ale jak jest blisko problem to nagle poglady sie zmieniaja

    p.s. wybaczcie za rozpisanie sie...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    No święte słowa!!!
    Poprostu wkurza mnie to, ze traktują mnie (przynajmniej takie mam odczucie) jak osobę gorszego sortu, bądź jakąś niedorobioną bo nie potrafię donosić ciąży i dać im synowi dziecka... człowiek nigdy nie wie co czeka go w życiu i kiedy stanie na jego drodze mur. A mur stanie na drodze każdego wcześniej czy pozniej

    Czasami nie warto psuć sobie nerwów przez ludzi "ociemnialych" najważniejsze byś ty miała nadzieję i wierzyła w siebie, żebyś ty się czuła dobrze ze sobą, a nie dała sobie wmówić tesciom czegoś. No i moi też stwierdzili ze oni zrobili sobie dzieci wtedy kiedy chcieli i mogą nam dac dobre rady jak co robić.... No to że im się udało nie znaczy że my w 5min też zajdziemy. Tesciowie chyba mają taką rolę w życiu aby uprzykszac nam życie;)

    Rucola lubi tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Key chyba tak :p

    Ja juz sie zebrałam w sobie i ze swoją samooceną (przynajmniej tak mi sie wydaje) i bede ją wzmacniać ile się da! :)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 maja 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Agniechaaa nie odbieraj telefonu i niech tesciowa robi co chce.

    Melduje, ze dzis zrobilam mezowi awanture o byle co, poplakalam sie jak glupia. Czy to moze byc efekt brania luteiny???? Za wczesnie na zwykly pms...
    O ja Cie ryczalam jak glupia. :-(
    Hahahah a ja awanture o to że już 4 tydz proszę o wkrecenie żarówki. Ile można czekać ;)

    Karma88 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 maja 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Dziewczyny, gdyby ktoras z Was potrzebowala i jest ze slaska to mam do oddania 1 ampulke pregnylu :)
    Jeszcze Ci się przyda zawsze warto mieć w domu. A co u Ciebie ? Kiedy wyniki ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 maja 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa u mnie też kiepsko z duchowością jeszcze teraz musiałam grzecznie wysłuchać od teściowej przepowiedni Kr. Saby i p. Fatimskie ;) i przyniosła gazetkę kościelną komu się dziecko urodziło :D
    I tekst walneła " o popatrz ona ma 38 lat i pierwsze dziecko " nóż w kieszeni mi się otwiera ale cóż raczej na empatię nie liczę.

    Takie moje dzisiejsze przemyślenia co mna być to będzie mogę tylko pomóc szcześciu ale liczę że natura jednak nie będzie aż tak bezlitosna dla nas.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo, na majowym opisalam swoja dzisiejsza wizyte :) zerknij ;*

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 29 maja 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Bajkaaa u mnie też kiepsko z duchowością jeszcze teraz musiałam grzecznie wysłuchać od teściowej przepowiedni Kr. Saby i p. Fatimskie ;) i przyniosła gazetkę kościelną komu się dziecko urodziło :D
    I tekst walneła " o popatrz ona ma 38 lat i pierwsze dziecko " nóż w kieszeni mi się otwiera ale cóż raczej na empatię nie liczę.

    Takie moje dzisiejsze przemyślenia co mna być to będzie mogę tylko pomóc szcześciu ale liczę że natura jednak nie będzie aż tak bezlitosna dla nas.
    moja mi nic takiego nie mówiła i raczej nie powie bo prawde mówiąć chyba boi sie usłyszeć ode mnie riposte że jesli bóg daje to czemu zabiera, dlatego u mnie już nie ma tego tematu:)

    aha wiecie mam znajomą która jest w moim wieku i po wiloletnim zwiazku jest sama i ostatnio jej babcia była się modlić do św Rity (patronka spraw trudnych i beznadziejnych) o to by ta znajoma moja znalazła w koncu męzczyzne ktory będzie jej mężem, ale słyszała prośby innych bo tam ponoć w tym kościele niektóre prośby czytają i były głowinie o potomstwo albo o zdrowie dla nieuleczalnie chorych dzieci... i moja kolezanka jej powiedziała że teraz widzi że ludzie mają wieksze problemy niż znalezienie męża, ale wiecie dla tej babci to był szok że tylu ludzi ma problem aż taki z zajściem w ciąże ze jezdzą po kościołach i się modlą

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 maja 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa moja tesciowa zna moje stanowisko w tej sprawie ale ona z tych które myśli że zmienię zdanie w sumie nie o to chodzi bo każdy ma potrzebę wiary wiekszą lub mniejszą i szanuje to. Ja przez lata jeździłam i prosiłam w Liheniu, Częstochowie czy teraz w Watykanie szczerze jestem na etapie co sama nie wywalczę to samo nie przyjdzie.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 maja 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sammer tak moja siostra ma dziecko z IVF ale problem był u M przeszła 3 procedury i naście transferów a później naturalna wpadka ;)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ