X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe testowanie, czyli wakacje z pasażerem na gapę ;)
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie, czyli wakacje z pasażerem na gapę ;)

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, wyszłam od mojego immunologa. Kocham go, to jest lekarz, który się wszystkim przejmuje. Jak usłyszał o staraniach to zlecił mnóstwo badań i zapisał metaformine.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2018, 09:34

    Cabrera, Siwulec, blue00, Lunaris, Karma88, lamka, Meśka, Minie Black, Aga9090, Kotowa, moyeu, Bajkaaa, Malgonia, Iseko, KateHawke, simonscat1, nowa na dzielni, Morusek, Emiilka, by7mistake, KateKum, Angelika83, Bocianiątko, -Mamunia-, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko przybijam wirtualną piątkę i witam się umierając w 1dc :(

    Jako, że mój stan emocjonalny jest mocno zachwiany (wczoraj pół dnia przeryczałam), dziś w drodze do pracy ryczałam już trzy razy [sic!], M. zapowiedział, że nie ma mierzenia temperatury, owulaków...musimy odpocząć.

    Jedyny plus taki, że już nie muszę wstawać o godz. 06:11 (tak, ja zawsze w budziku muszę mieć "1") na codzienne pomiary :)

    Także reset możesz wpisać mnie tak "w ciemno" na 29.06.2018 na testowanie.

    Oczywiście z codziennego podczytywania, co się tu dzieje nie zrezygnuję, nie ma mowy :)!!

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko, Cabrera przytulas z okazji pierwszego dnia ciąży :* 1,5 roku na forum powtarzałam sobie -kiedyś musi się udać! Wam powiem to samo: kiedyś MUSI :* jedziemy dalej!

    Kciuki ogromniaste Emilka!
    Moyeu za Twoją betkę-niech się dzieje :)
    Siwulec no cudnie :D <3 możemy już startować z gratulacjami po takim teście :)

    Kotowa pięknie! cudowne wiadomości, takie endo już nie jest złe :) mocno dopinguję Wasz transferek!

    Podejrzewam że co niektórzy się byczą na długim weekendzie i dlatego ich wcięło ale również z niecierpliwością czekam na pojawienie Frelci i Aksamitnej dziewczyny ciepłe myśli do Was wysyłamy!

    Cabrera, Siwulec, Kotowa, moyeu, Bajkaaa, Iseko, Emiilka lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Witam serdecznie nasza Panią moderator czerwcowego wątku :)

    Siwulec gratuluje :)

    Dla mnie najbliższy sercu był brzuszek Anna Stesia, ponieważ pamietam, że miałyśmy przez ovu wyznaczony ten sam termin. Mnie się nie udało, wiec może jak zwolnił się u Anny brzusio, to w końcu mi się poszczęści :)

    Miłego dnia

    Siwulec, Lunaris, summer86, Aga9090, Malgonia, Emiilka lubią tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    Raczej wakacje z pasażerem na gapę mnie nie spotkają więc reset możesz mnie nawet wypisać z 1 strony. Ewentualnie mogę zostać jako dobry amulet bo kto ze mną testuje w jednym dniu ma dużą szansę na 2 kreski :) takze Sansa i Nowa trzymam kciuki :)

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meska, Ty się nie wypisuj, tylko czekaj aż któraś mądra głowa wymyśli, co Ci dorzucić do suplementow, żeby ta owulka była w pełni wartościowa!

    KateKum- pani moderator bardzo się cieszy, że widzi Cię tak bojowo nastawiona na sukces!

    Tak mnie ten immunolog pozytywnie nastroił, że postanowiłam iść na zakupy:) póki co jestem w Ikei, a potem outlet pod Krakowem :)

    Bajkaaa, Trasti lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w tym cyklu chce tylko podskoczyć na badania w 3 dc. Meśka natchnęła mnie tym estradiolem i wolę sprawdzić, czy jest ok, Zrobię jeszcze LH i FSH.
    Ps. Meśka Ty oprócz estradiolu w 3 dc robiłaś również w okolicach owulki ??

    I tak teraz myślę, czy zabierać się za immunologię...jeśli tak, to od której strony to w ogóle ugryźć...??? Reset, co Cię skłoniło ku wizyty u Immunologa??

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Meska, Ty się nie wypisuj, tylko czekaj aż któraś mądra głowa wymyśli, co Ci dorzucić do suplementow, żeby ta owulka była w pełni wartościowa!

    KateKum- pani moderator bardzo się cieszy, że widzi Cię tak bojowo nastawiona na sukces!

    Tak mnie ten immunolog pozytywnie nastroił, że postanowiłam iść na zakupy:) póki co jestem w Ikei, a potem outlet pod Krakowem :)

    Ja już się sama zastanawiam co tu dorzucić i od rana zamiast pracować to ja studiuje wujka google i wszystkie suplementy, których jeszcze nie mam :) skoro IUI nie było to została kasa na nowe tabsy ;)

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    Dziewczyny, w tym cyklu chce tylko podskoczyć na badania w 3 dc. Meśka natchnęła mnie tym estradiolem i wolę sprawdzić, czy jest ok, Zrobię jeszcze LH i FSH.
    Ps. Meśka Ty oprócz estradiolu w 3 dc robiłaś również w okolicach owulki ??

    I tak teraz myślę, czy zabierać się za immunologię...jeśli tak, to od której strony to w ogóle ugryźć...??? Reset, co Cię skłoniło ku wizyty u Immunologa??

    Ja w 3dc nie sprawdzałam. Sprawdzałam tylko przed owulką. Na usg były dwa pęcherzyki a estradiol tylko 116 ng/ml więc do IUI nie było sensu podchodzić.

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec, super kreska! Niech ci się szczęści dalej fajterko! :*

    moyeu, zaciskam kciuki!


    Ja dzisiaj sobie rano prawie wypatrzyłam oczy na moim teście... Niby biel i się zastanawiałam czy zwidy mam już czy o co chodzi... :D Bo jak dla mnie w miejscu, gdzie powinna być kreska coś majaczyło. Najcieńczy z możliwych cień cienia, no omamy niemalże :D Popatrzyłam teraz na ten test. Wiem, że minęło kilka godzin, ale kreska wyraźniejsza. Przy poprzednich testach nic się nie pojawiało wcześniej. Pójdę zaraz na betę, to wyjaśni sprawę :)


    edit: zauważyłam, że nie przelogowałam sięna pierwsze moje konto, wybaczcie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2018, 10:08

    Nadzieja22, moyeu, Lunaris, Malgonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Ja w 3dc nie sprawdzałam. Sprawdzałam tylko przed owulką. Na usg były dwa pęcherzyki a estradiol tylko 116 ng/ml więc do IUI nie było sensu podchodzić.

    No i przyznam, że to mnie trochę przestraszyło...bo w sumie patrząc z tej perspektywy, to nawet monitoring nie jest gwarancją wartościowej owulki...:(

    Kurcze, denerwuje mnie to szukanie na własną rękę...to jeszcze pms, ale chyba dziś napiszę maila do gina, żeby zaczął działać i zlecać badania...

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    No i przyznam, że to mnie trochę przestraszyło...bo w sumie patrząc z tej perspektywy, to nawet monitoring nie jest gwarancją wartościowej owulki...:(

    Kurcze, denerwuje mnie to szukanie na własną rękę...to jeszcze pms, ale chyba dziś napiszę maila do gina, żeby zaczął działać i zlecać badania...

    Na usg widać tylko pęcherzyki a nie widać czy w środku w ogóle jest komórka jajowa. Gwarancją wartościowej owulki jest tylko i wyłącznie ciąża a tak naprawdę to chyba dziecko po porodzie :)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Na usg widać tylko pęcherzyki a nie widać czy w środku w ogóle jest komórka jajowa. Gwarancją wartościowej owulki jest tylko i wyłącznie ciąża a tak naprawdę to chyba dziecko po porodzie :)

    Zapewne masz rację :)

    Dobra, zrobię tylko te badania w 3dc dla spokoju ducha.
    Immunologii chyba boję się w ogóle ruszać :(

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    Zapewne masz rację :)

    Dobra, zrobię tylko te badania w 3dc dla spokoju ducha.
    Immunologii chyba boję się w ogóle ruszać :(

    Na immunologi się nie znam ale są tu inne mądre głowy od tego ;)

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, do boju! Metformina to cud miód tableteczki ;) moja pani gin powiedziała mi ostatnio, że moje endo dzięki niej ruszyło :) może i u Ciebie się poprawi? Trzymam kciuki żeby tak było!
    Edit: a no i z tego co wyczytałam na ulotce (ja biore Glucophage xr w dawce 750) pomaga też dziewczynom z PCOS :)
    Simonscat, dawaj fote ;) trzymam kciuki za betę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2018, 10:22

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Ja już się sama zastanawiam co tu dorzucić i od rana zamiast pracować to ja studiuje wujka google i wszystkie suplementy, których jeszcze nie mam :)

    I za taką postawę dostajesz nagrodę dnia od moderatora wątku!

    Meśka lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Siwulec beta to tylko formalność- zrób na spokojnie w poniedziałek :) ale fajnie!
    Za resztę dziewczyn też trzymam kciuki!

    moyeu wrote:
    Wyniki dopiero w poniedziałek, albo dzisiaj po 17, ale to się muszę tam przejechać, z tym że panie w labo powiedziały, że może nie być, ale warto sprawdzić - chyba wyglądałam na zdesperowaną ;)

    Mam nadzieję że wynik jednak będzie dzisiaj!

    moyeu lubi tę wiadomość

  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaraz zejdę na zawał przed gabinetem ...

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja20 wrote:
    Ja zaraz zejdę na zawał przed gabinetem ...
    Trzymam mocno kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja20 wrote:
    Ja zaraz zejdę na zawał przed gabinetem ...
    Trzymam Cię za rękę!!!!

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ