X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to początek?
Odpowiedz

Czy to początek?

Oceń ten wątek:
  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 23 lutego 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Mój dylemat tkwi, w objawach takich, jakich dotąd nie miałam....
    Jestem 12 dni po owulacji i staram się o fasolkę :)
    Okres przewidywany na 26luty

    - 5-8 dni po <3, bardzo małe plamienie i częste bóle głowy
    - od wczoraj mam mnóstwo kremowego, rozciągliwego i wodnistego śluzu
    - bóle jak na @ i w krzyżu (ból się nasila przy schylaniu)
    - zmęczenie oczu
    - napady gorąca
    - straszne pragnienie rano i wieczorem
    - WC co godzinę
    - temp ranna 36.6 - 37

    Co myślicie?
    Nigdy nie miałam śluzu przed @, WC odwiedzam rzadko średnio co 4h, mało piję, a w zeszłym cyklu temp po owu był jednodniowy skok na 37 i zaś 36.6

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 21:04

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego mi nikt nie odpisuje?! :(:(:(

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobić test :) jedyna rada

    Olka_91, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 23 lutego 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczorajszy test - negatywny

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 24 lutego 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego w innych tematach z podobnymi pytaniami jest 50 stron porad i grzecznych odpowiedzi, a jak ja coś napiszę, to albo nikt nie odp albo ktoś jest niemiły?
    Napisałam, ze okres powinnam dostać 26lutego wiec na test za wcześnie i tak!
    Na bete w tym tyg nie mogę iść bo pracuje na rano, a pobór krwi w mojej miejscowości do godz 10.

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 24 lutego 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam sie z Moriskiem, szczegolnie, ze czasami jest tak ze sa takie objawy i jest ciaza a czasami jej nie ma, znowu inne dziewczyny moga miec inne objawy. jezeli jestes juz 12dpo to beta faktycznie moglaby cos pokazac, i jest pewniejsza niz test

    Olka_91 lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczekaj na termin miesiaczki i powtórz test a jak nie to bete zrob. Nie chce Cie dołowac ale tak jak napisala Klaudia N, ze czasami takie objawy oznaczaja ciaze a czasami nie ja w tym miesiacu mialam prawie identyczne objawy w tym prawie 2 tygodnie spozniony okres a ciazy brak wiec spokojnie radze czekac do dnia miesiaczki i wtedy rozmyslac czy sie udalo czy nie;) Trzymam mocno kciuki ;)

    Olka_91 lubi tę wiadomość

    Anna25
  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro dziś rano tempka mi spadła do 36,4, to już nie ma co się łudzić prawda? :(

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj cierpliwie jeszcze dzień czy dwa i przede wszystkim podejdź spokojnie do tematu. Nakręcanie się nie pomaga.

    Olka_91, Manieczka86 lubią tę wiadomość

  • juliad Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 24 lutego 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snowhite wrote:
    Poczekaj cierpliwie jeszcze dzień czy dwa i przede wszystkim podejdź spokojnie do tematu. Nakręcanie się nie pomaga.
    dokładnie, zgadzam się.

    Olka_91, Pola_27 lubią tę wiadomość

  • gosska Przyjaciółka
    Postów: 86 21

    Wysłany: 24 lutego 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też na dniach powinnam dostac @... chciałabym juz weekend i wiedziec czy okres przyszedł czy nie... czy moj organizm znowu stroi sobie żarty;/ pozdrawiam autorkę

    Olka_91, Pola_27 lubią tę wiadomość

    mini-graphics-aliens-and-space-872204.gif
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 24 lutego 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka_91 wrote:
    Skoro dziś rano tempka mi spadła do 36,4, to już nie ma co się łudzić prawda? :(
    nawet jeśli jesteś w ciąży to jednorazowe spadki się zdarzają
    A poza tym dobrze Ci radzę, nie dlatego, że jestem złośliwa ale dla Twojego dobra : NIE nakręcaj się dziewczyno! i nie doszukuj w sobie objawów ciąży. Po prostu kochaj się ze swoim partnerem i nie licz czasu do następnego testu albo następnych objawów ciąży a fasolka szybciej w Tobie zagości :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2015, 20:44

    Olka_91, Manieczka86, Magnolka lubią tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 26 lutego 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I okresu brak.....

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robilas dzis test?

  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem tu nowa, a że nie wiem juz sama co o tym myslec, postanowiłam się Was poradzić. Może mnie uspokoicie... Tak więc, staramy się drugi cykl, niby nie długo, ale już bym chciała mieć ta malutką fasolkę w brzuszku... Zacznę od tego, że moje cykle są 31 dniowe, raczej regularne, owulka przypada mi na 17-18 dc.. W poprzednim cyklu miałam takie objawy, że byłam pewna na 100%, że będzie dzidzia. Niestety w terminie przyszła @, zaraz po tym gdy teściowa zrobiła mi betę i wynik był oczywiście negatywny :/ Natomiast w tym cyklu jest nieco inaczej, a właściwie całkiem inaczej. Jestem w 26dc, od wczoraj dość mocno kłuje mnie brzuch, jajniki, piersi są wrażliwe, pieką, swędzą i są obrzmiałe. Do tego mam lekkie skurcze, szyjka jest wysoko, raczej twarda i zamknięta. Mam uczucie wilgotności, ale śluzu jest mało i dziwnej barwy... do @ jeszcze 5 dni. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie zrobiła już testu, który jak się domyślacie wyszedł negatywny. Robiłam go dwa dni temu. Teraz poczekam do terminu planowanej @ i będę testować... Oby się udało. A Wy co o tym sadzicie? Miała któras z Was podobne przypadłości?


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 26 lutego 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak miałam kiedyś dopóki nie wyluzowałam. Im bardziej nastawiałam się, ze w tym cyklu się uda tym miałam więcej objawów ciążowych. Nie twierdzę, ze masz urojenia może faktycznie coś jest na rzeczy, czego, Ci życzę ale lepiej sprawdź to. Tyle z mojej strony. W ciąży nigdy nie byłam choć bardzo chcę od 2 lat więc czy to aby na pewno ciąża może powiedzieć, Ci późniejszy test albo betę zrób żeby szybciej się dowiedzieć. Pozdrawiam i 3mam kciuki ;)

    Pola_27, Malagosia lubią tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 27 lutego 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie staram się o tym tak nie myśleć i nie nakręcam się, ale to troszkę dziwne. Przed @ zawsze miałam powiększone piersi, to fakt, ale nigdy nie bolał mnie brzuch. Jedynie w dzień spodziewanej @ i to też inaczej. Poza tym w poprzednim cyklu jakieś dwa dni, miałam ogromy białego śluzu o konsystencji balsamu. Biegałam do łazienki co chwilę, bo myslałam, że to @, a w tym cyklu mam uczucie wilgoci, ale jest susza na bieliznie. Dziwny ten mój organizm jest...


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 27 lutego 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy cykl jest troszkę inny. Może byc tak, ze wcześniej nie przywiązywałaś tak dużej wagi do obserwacji siebie a stres pogłębił wyszukiwania najmniejszego odchylenia od normy. Daj znać jak zatestujesz.

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 27 lutego 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, dziwi mnie jedna sprawa... Naczytałam się różnych rzeczy na temat testów owulacyjnych, a że mam cały zapas w domu, zrobiłam trzy ( 24dc, 25dc i 27dc ) wszystkie pozytywne. Do tego w 25dc zrobiłam tez test ciążowy, widac na nim lekką drugą kreskę. Nie odebrałam tego jako pozytyw, bo teoretycznie jeszcze za wcześnie na testowanie było, ale ja niecierpliwa jestem. Kurczę... za dużo czasu spędzam na forach chyba. Owulacji nie mam na 100%, bo susza straszna, zero śluzu płodnego, w ogóle nie mam w sumie żadnego śluzu. Tylko przy badaniu szyjki, na palcu zostaje troche kremowego śluzu i to wszystko. A mam takie uczucie wilgoci, jednak nic nie zostaje na bieliźnie itd... nie wiem. Czekam na @


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie masz prowadzonego monitoru to nie możesz powiedzieć, że na 100% nie masz owulacji. Nie sam śluz świadczy o tym że owulacja nastąpiła. I nie każdy ten śluz ma w zauważalnych ilościach. Jedne panie muszą sobie "podłubać" żeby coś zobaczyć inne mają jego nadmiar co wcale nie świadczy, że owulację mają. Także najlepiej by było umówić się do gina i upewnić czy potrzebujesz jakieś wspomagacze na owu, pęknięcie pęcherzyka itp. Jeśli zobaczyłaś II kreseczki to mogę po cichu gratulować. Powtórz test innej firmy albo idź śmiało na betę. Skoro test pozytywny to beta tym bardziej może poświadczyć.
    Podam Ci mój przykład. Staram się z moim partnerem 2 lata z haczkiem o dzidziusia. Cykle regularne, bóle okołoowulacyjne, plamienia, śluz ok, hormony w normie. I co? I nic. Lekarz wpsomina o klinice, ja jednak chce się upewnić czy nie da się jeszcze czegoś zrobić na prostszej drodze. Na 6 marca mam umówiony monitor bo nie wiem czy owu u mnie występuje. Jak nigdy okres mi się spóźnia chyba już 7 dzień. Test negatywny. Głowa do góry.
    A jeszcze jedno. Może z tym testem to nie za wcześnie. Być może masz wczesne owulacje i fasoleczka zdążyła się zagnieździć, czego Ci życzę. Radzę Ci nie gdybać tylko iść na badanie z krwi. :)

    Pola_27 lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ