X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to początek?
Odpowiedz

Czy to początek?

Oceń ten wątek:
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola to można Ci już po cichaczu gratulować? Trzymam kciuki :*

    Pola_27 lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, że tak ;) kusi mnie ten czwarty test, bo juz sie doczekac nie moge, kiedy go zrobie. Chodze dzisiaj kolo niego jak kwoka :D Ale bede cierpliwa i poczekam, az sie hcg podniesie w spokoju i wtedy zatestuje ponownie ;)


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ale skoro tamte pokazały II kreski to możesz nie mieć złudzeń :)

    Pola_27 lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz jak to jest, po co mi rozczarowanie i lzy... Sa dwie kreski, ale jak beda mocniejsze to bede juz spokjna ;)


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 1 marca 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba hormony mi zaczynaja szalec... Chodze dzisiaj i rycze, poklocilam sie z mezem, chce mi sie spac, mam zgage i wszystko mnie wkurza! Ja pierdziele...


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 2 marca 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... Mama jakies plamienia dziwne... boje sie ze to @ !!! Jestem cala w nerwach. Miesiaczke powinnam dostac w srode, czwartek, a dzisiaj te plamienia... Nie wiem co to moze oznaczac, bardzo sie boje ze nici z tego. Ale te testy...
    No i dodam, ze dzisiaj rano tez zrobilam kolejny i znowu blada kreska wyszla... Co ja mam myslec? Oszaleje zaraz!!!


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 2 marca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biegiem, pędem do lekarza!!

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 2 marca 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana, w De to nie takie latwe pedem do lekarza biec... Ja zwariuje zaraz... Plamienia mialam brunatne, taki sluz brazowy. Nadal troche mam. Poki co @ sie ie wkradla na dobre. Normalnie jak dostaje @ to leje sie ze mnie jak z wiadra... Nie wiem juz co o tym myslec. Jutro umowie sie do lekarza -Polaka. Probowalam sie tam dzisiaj dodzwonic ale bezskutecznie ;(


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boje sie, ze juz po ptokach... chyba sie zalamie wtedy normalnie... Tempka rano byla 37,3 i juz kilka razy mierzylam dzisiaj, utrzymuje sie na tym samym poziomie... moze jeszcze nie wszystko stracone? ;(


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • magg Koleżanka
    Postów: 39 16

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja umiera ostatnia !!! A jutro faktycznie spróbuj dostać się do lekarza.
    PRECZ @ !!!!!

    hchyugpj7aywhof8.png
  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poki co do 17 nie plamilam, pozniej znowu troche... Czytam na roznych forach, ze moze byc tak iz to wolna sluzowka sie jeszcze zluszczyla... Zwariuje zaraz normalnie. Tempka na poziomie 37 z groszem, mierzona tam gdzie slonce nie dochodzi. Mierze srednio co godzine, nic nie spada. W zeszlym cyklu w dniu okresu temperatura byla 36 jak w morde strzelil... Nadzieja umiera ostatnia... Jutro dzwonie do gina, niech mi termin robi, bo mu inaczej bombe podloze!


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • pp2018 Ekspertka
    Postów: 208 228

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola, do lekarza, a my będziemy 3mac za Was kciuki :)

    Ja jutro zatestuję. Okazało się, że jednak jakiś test się uchował :) W tym cyklu plamię już trzeci dzień z rzędu, nie wiem czemu. Nigdy tak wcześniej nie miałam.

    Pola_27 lubi tę wiadomość

    Starania od 02/2024
    38 lat

    Histeroskopia 31.05.2023
    AMH 0,82 ng/ml
    ANA pozytywny SS-B (+)
    Obniżona składowa dopełniacza C3
    Toxoplasmoza IgG, IgM-ujemny
    Różyczka IgG reaktywny
    CMV IgG reaktywny
    Kiła, HIV ujemmy
    Antygen HBs, przeciwciała p/HCV niereaktywny
    Witamina D 41,20

    witamina D, Fertisim, olej z wiesiołka, siemię lniane, ester-C
  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Ciebie mocno kciuki :) Ja juz staram sie nie myslec o tym wszystkim, choc to bardzo trudne. Pragnienie fasolki jest silniejsze, niz racjonalne myslenie. Pozostaje mi nadzieja, ze to po prostu jest zamiast miesiaczki, bo przeciez moze sie tak zdarzyc, ze kobieta we wczesnej ciazy ma plamienia, badz skape krwawienie zamiast miesiaczki. Nawet mam artykul na ten temat. Podniosl mnie troche na duchu....

    "Miesiączka w ciąży (w pierwszych miesiącach) moze występować, ale krwawienie jest słabsze
    Inną przyczyną krwawienia w pierwszych tygodniach ciąży jest termin miesiączki – w dniach, których powinna się ona pojawić, gdyby nie doszło do poczęcia może pojawić się plamienie, przeważnie jest ono znacznie słabsze niż klasyczna miesiączka. Krwawieniu może towarzyszyć lekki ból w okolicy podbrzusza, jednak przeważnie nie ma to wpływu na samą ciążę.
    - Zdarza się też, że we wczesnej ciąży występują krwawienia w terminie teoretycznie przypadających miesiączek w pierwszych 2, 3 miesiącach. Najczęściej wynikają one z faktu, że jajo płodowe nie wypełnia jeszcze całkowicie jamy macicy i złuszcza się fragment "wolnej" śluzówki. Krwawienia w terminach miesiączek są zwykle zdecydowanie skąpsze i krótsze niż normalne miesiączki - mówi lek. med. Aneta Tramś-Sujka. - Jeżeli taki jest mechanizm krwawienia to nie stanowi on zwykle istotnego zagrożenia dla ciała."


    "Miesiączka w ciąży to w rzeczywistości krwawienie spowodowane zagnieżdżaniem się jajeczka w macicy
    U wielu kobiet pojawiają się plamienia bądź nawet krwawienia w czasie zagnieżdżania się jajeczka w macicy. Jajo płodowe zagnieżdża się w ściance macicy w drugiej połowie cyklu, w którym doszło do zapłodnienia i czasem może przypominać miesiączkę - bywa dosyć obfite, choć częściej bardziej przypomina plamienie. Kobiety, które nieregularnie miesiączkują albo mają krótkie cykle mogą to krwawienie traktować jako krwawienie miesiączkowe."


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piatek do lekarza. Rozmawialam z polozna. Powiedziala, ze to moze oznaczac wszystko... ciaze biochemiczna, cysty, zaburzenia hormonalne jak i to, ze ciaza jest i ma sie dobrze O.o Ja jednak mysle, ze juz po ptokach. Co prawda nie boli mmnie brzuch, piersi nadal mam wrazliwe i obrzmiale, a temperatura utrzymuje is ena poziomie 37 kresek, ale jakos juz mi sie nie chce wiezyc, ze moja fasoleczka jest jeszcze ze mna. Zobaczymy w piatek.


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • magg Koleżanka
    Postów: 39 16

    Wysłany: 3 marca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zatem trzymamy mocno kciuki i czekamy na dobre wieści Pola_27 :)

    hchyugpj7aywhof8.png
  • olcia88 Autorytet
    Postów: 671 1001

    Wysłany: 5 marca 2015, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola jak tam ?? Ja testowałam ze wzg na duphaston czy odstawić i ...... cień !!!! cała się trzęsę !! Lecę na bete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ceska, Pola_27, Molcia lubią tę wiadomość

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola_27 wrote:
    Trzymam za Ciebie mocno kciuki :) Ja juz staram sie nie myslec o tym wszystkim, choc to bardzo trudne. Pragnienie fasolki jest silniejsze, niz racjonalne myslenie. Pozostaje mi nadzieja, ze to po prostu jest zamiast miesiaczki, bo przeciez moze sie tak zdarzyc, ze kobieta we wczesnej ciazy ma plamienia, badz skape krwawienie zamiast miesiaczki. Nawet mam artykul na ten temat. Podniosl mnie troche na duchu....

    "Miesiączka w ciąży (w pierwszych miesiącach) moze występować, ale krwawienie jest słabsze
    Inną przyczyną krwawienia w pierwszych tygodniach ciąży jest termin miesiączki – w dniach, których powinna się ona pojawić, gdyby nie doszło do poczęcia może pojawić się plamienie, przeważnie jest ono znacznie słabsze niż klasyczna miesiączka. Krwawieniu może towarzyszyć lekki ból w okolicy podbrzusza, jednak przeważnie nie ma to wpływu na samą ciążę.
    - Zdarza się też, że we wczesnej ciąży występują krwawienia w terminie teoretycznie przypadających miesiączek w pierwszych 2, 3 miesiącach. Najczęściej wynikają one z faktu, że jajo płodowe nie wypełnia jeszcze całkowicie jamy macicy i złuszcza się fragment "wolnej" śluzówki. Krwawienia w terminach miesiączek są zwykle zdecydowanie skąpsze i krótsze niż normalne miesiączki - mówi lek. med. Aneta Tramś-Sujka. - Jeżeli taki jest mechanizm krwawienia to nie stanowi on zwykle istotnego zagrożenia dla ciała."


    "Miesiączka w ciąży to w rzeczywistości krwawienie spowodowane zagnieżdżaniem się jajeczka w macicy
    U wielu kobiet pojawiają się plamienia bądź nawet krwawienia w czasie zagnieżdżania się jajeczka w macicy. Jajo płodowe zagnieżdża się w ściance macicy w drugiej połowie cyklu, w którym doszło do zapłodnienia i czasem może przypominać miesiączkę - bywa dosyć obfite, choć częściej bardziej przypomina plamienie. Kobiety, które nieregularnie miesiączkują albo mają krótkie cykle mogą to krwawienie traktować jako krwawienie miesiączkowe."


    Kazde krwawienie, plamienie w ciązy powinno się diagnozować odrazu!
    Na izbę przyjęć jedz..

    oar8skjod4lwslof.png
  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj tylko plamienia... Co dziwne, mialam miec @ 4, a 2 juz sie zaczely plamienia, wtorek cos tam polecialo, sroda jakos dziwnie, a dzisiaj ledwo ledwo. Rozmawialam z lekarzem telefonicznie, powiedzial ze jak nie ma boli brzucha itd, to nie mam po co jehac do szpitala, bo nawet jesli byla ciaza, to naturalne poronienia zdarzaja sie dosc czesto i lekarze na takim etapie nie beda jej ratowac bo... nie ma czego... :/ Dla nich to nic, dla mnie moja fasoleczka. Poza tym kazal mi zabrac ze soba testy ciazowe... No wezme, wezme. Jutro wielki dzien prawdy.


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia88 wrote:
    Pola jak tam ?? Ja testowałam ze wzg na duphaston czy odstawić i ...... cień !!!! cała się trzęsę !! Lecę na bete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Masz juz wynik? Mam nadzieje, ze jest dzidzia. Z calego serca Ci Kochana zycze <3


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • olcia88 Autorytet
    Postów: 671 1001

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 56,5.

    Nie mogę uwierzyć w to !!! Uśmiecham się jak wariatka !! I teraz się tak strasznie boję... mam zaostrzenie swojej autoimmunologicznej choroby jelit, pewnie organizm się broni przed ciążą. Tak więc zapalenie w miednicy mniejszej pełną parą i straszne skurcze i bieganie do łazienki. A nie mogę zwiększyć sterydów.

    Z objawów to mogę wymienić że czuje ból 100% jak na @ plus troche jajniki zakuwają. Ziewam, siusiam ale to dlatego że mam dużo na głowie, nie śpie wystarczająco i dużo pije. I strasznie dużo jem !! Piersi małe dętki jak zwykle, nic się nie dzieje, cera super się zrobiła.

    Cykl uznawałam za stracony, brak ciałek żółtych po 2 pęcherzykach i endo 5,7mm.

    Do terminu miesiączki będę trzęsła gaciami....potem też :(((

    Dziewczyny kiedy powinnam pójść na drugą betę? Do gina w pn. Coś jeszcze mogę zrobić ? Czy tylko czekać ?

    Trzymam kciuki za wszystkie !


    Molcia lubi tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ