X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to początek?
Odpowiedz

Czy to początek?

Oceń ten wątek:
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "byk rozpłodowy" :D no padłam, Pola! Tylko Twój tekst dziś mi humor poprawił :)
    Sytuacja wygląda następująco:
    12 dc cyklu (czyli wczoraj) - w obu jajnikach pęcherzyki po 11mm, endometrium 6,8.
    Bardzo słabo :( Po takim czasie starań i takich wynikach prawdopodobnie mam cykle bezowulacyjne. Lekarz wysyła mnie do kliniki bo mówi, ze w naszym mieście nie ma odpowiedniej opieki i on też się nie podejmie przepisywania mi clo i innych. Jeśli chcę to mogę iśc do innego gina ale nie radzi bo co z tego, że da mi leki jak będzie miał mnie tak naprawdę w dupie.
    W piątek idę na kolejny monit bo nie wykluczone, ze owu będzie późno.
    Piję dziewczyny ziółka o. sroki nr. 3 na owulację i niepękające pęcherzyki ale nie widzę rezultatów.
    Zaczęłam od tego cyklu wiesiołek łykać bo mi się śluz gdzieś zapodział od tamtego cyklu "schne", a wcześniej nie miałam problemu ze śluzem.

    Pola_27 lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja staram sie od sierpnia biegłego roku...
    Ovu miałam pomiedzu 3-5 marca serduszkowanie było 4 marca tak naprawde to do przedwczoraj spisywałam ten cykl na straty bo byłam mocno przeziebiona i brałam antybiotyk i kupe innych leków... ale ostatnio mam strasznie duzo śluzu takiego wodnisto rozciągliwo kremowego po prostu pełno wkladke zmieniam trzy razy dziennie, od przedwczoraj mam wrzliwe sutki a dzis to juz sie dotknać do nich nie mogę , no i dziś w pracy brzuch mnie zaczął bolec tak jak podczas @ i bolał cały dzień tak od południa dopiero jak dojechałam do domu i sie połozyłam to przestał ale nadal ćmi... no i jakas taka rozbita chodze i nadzieje powróciły .... @ ma byc w poniedziałek 16 marca ech oby nie ...

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kassandra wrote:
    Hej, ja staram sie od sierpnia biegłego roku...
    Ovu miałam pomiedzu 3-5 marca serduszkowanie było 4 marca tak naprawde to do przedwczoraj spisywałam ten cykl na straty bo byłam mocno przeziebiona i brałam antybiotyk i kupe innych leków... ale ostatnio mam strasznie duzo śluzu takiego wodnisto rozciągliwo kremowego po prostu pełno wkladke zmieniam trzy razy dziennie, od przedwczoraj mam wrzliwe sutki a dzis to juz sie dotknać do nich nie mogę , no i dziś w pracy brzuch mnie zaczął bolec tak jak podczas @ i bolał cały dzień tak od południa dopiero jak dojechałam do domu i sie połozyłam to przestał ale nadal ćmi... no i jakas taka rozbita chodze i nadzieje powróciły .... @ ma byc w poniedziałek 16 marca ech oby nie ...

    No to będziemy testować w tym samym czasie :) u mnie termin @ 15 marca. trzymam za Ciebie i za siebie kciuka!

    kassandra lubi tę wiadomość

  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o fajnie :) zawsze raźniej :)
    Ja musze sie przyznac ze juz nie wytrzymałam i dzis nasikałam i to po południu i sama nie wiem czy cos tam widac czy to tylko moja bujna wyobraźnia... ;p ja w goracej wodzie kąpana jestem i juz na jutro mam testa przyszykowanego na rano a jak nic nie bedzie to dopiero 16 zrobie :)

    unadarcy lubi tę wiadomość

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • AsiaEl Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 11 marca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    No to będziemy testować w tym samym czasie :) u mnie termin @ 15 marca. trzymam za Ciebie i za siebie kciuka!
    Hej dziewczyny, ja mam termin @ na 14 marca, mam nadzieje ze @ się nie pojawi także ja też będę testować w tym samym czasie :)

    Oby się nam udało :)

    unadarcy lubi tę wiadomość

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 12 marca 2015, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo jestem tutaj nowa i miło się witam ;-)

    Ja mam na poważnie testować 16 choć dzisiaj już zrobiłam próbe i jakis cien cieniusienia, ale nie nastawiam się narazie bo to dopiero 9dpo , czułyscie kiedys takie szpili co chwila wbijane w podbrzusze? mam to dzisiaj cały dzien raz czuje lewy jajor raz prawy .. i ziiiiiiimno mi nie miłosiernie od wczoraj

    unadarcy lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kassandra wrote:
    o fajnie :) zawsze raźniej :)
    Ja musze sie przyznac ze juz nie wytrzymałam i dzis nasikałam i to po południu i sama nie wiem czy cos tam widac czy to tylko moja bujna wyobraźnia... ;p ja w goracej wodzie kąpana jestem i juz na jutro mam testa przyszykowanego na rano a jak nic nie bedzie to dopiero 16 zrobie :)

    No czekamy na informacje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    Hejo jestem tutaj nowa i miło się witam ;-)

    Ja mam na poważnie testować 16 choć dzisiaj już zrobiłam próbe i jakis cien cieniusienia, ale nie nastawiam się narazie bo to dopiero 9dpo , czułyscie kiedys takie szpili co chwila wbijane w podbrzusze? mam to dzisiaj cały dzien raz czuje lewy jajor raz prawy .. i ziiiiiiimno mi nie miłosiernie od wczoraj

    cień cienia to też ciąża, chociaż może mało optymistycznie napiszę, ale zajść to jedna sprawa a utrzymać to sprawa druga...
    ja też odczuwam różne dolegliwości, kwestia teraz jakie ciążowe czy okresowe? Zobaczymy.
    Powodzenia Dziewczyny!

    JusWik lubi tę wiadomość

  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mn9ie dzis tez niby cos wiadac niby nie ale jak juz pisałam ja mam bujną wyobraźnię i to mogą być moje urojenia ;p no nic czekam do niedzieli a może i do poniedziałku mi się uda i dopiero wtedy zatestuje ;p

    unadarcy lubi tę wiadomość

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wczoraj póxnym wieczorem miałam taką zgagę że myslałam ze spłonę ! masakra !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 12:20

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • AsiaEl Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wczoraj mega zawroty głowy i bolały mnie jajniki jak nigdy wcześniej, a dziś krwawienie z nosa, takie nagłe. Wiem ze takie objawy mogą być objawami każdej dolegliwości, ale ja po cichutku licze na brak @ i 2 kreseczki w niedzielę :)))

    Przedwczoraj zaczęłam odczuwać bardzo mocno dziwne zapachy : pleśń, ocet, a nawet jak byłam w banku to czułam smród wymiotów. No i jak przechodziłam obok sklepu brico to mocno czułam zapach kleju. a może komuś się rozłal...

    Wiem, wiem, nakręcam się. .. ale to już 29 dc, a ja miałam trzy dni pod rząd testy owu pozytywne... 24,25,26 dc. Także prawie 10 dpo

    Oby @ się nie pojawiła - nie chce jej. :)

    unadarcy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kassandra wrote:
    a wczoraj póxnym wieczorem miałam taką zgagę że myslałam ze spłonę ! masakra !

    to ja Ci już zaczynam powolutku gratulować, skończe jak będą II wyraźne kreski i @ nie przyjdzie :)

    AsiaEl u mnie w banku bzw też śmierdzi pawiami :) Daj znać czy ten czuły nos to oznaka II kresek!!

    kassandra lubi tę wiadomość

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze ja testuję 17 w 31 dc. Choć powiem wam że piję ziółka o sroki i piłam je ze smakiem a wczoraj wieczorem przestały mi smakować i nie mogłam dopić ich do końca. Smak mi się zmienił? Cycochy też mnie strasznie bolą. Ale dopóty nie będę miała dowodu w postaci pozytywnego testu czy bety to się nie nakręcam.
    unadarcy to prawda zajść w ciążę to jedno a donosić i szczęśliwie urodzić to drugie. 3mam kciuki za nas wszystkie

    unadarcy lubi tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JusWik wrote:
    kurcze ja testuję 17 w 31 dc. Choć powiem wam że piję ziółka o sroki i piłam je ze smakiem a wczoraj wieczorem przestały mi smakować i nie mogłam dopić ich do końca. Smak mi się zmienił? Cycochy też mnie strasznie bolą. Ale dopóty nie będę miała dowodu w postaci pozytywnego testu czy bety to się nie nakręcam.
    unadarcy to prawda zajść w ciążę to jedno a donosić i szczęśliwie urodzić to drugie. 3mam kciuki za nas wszystkie

    Przykro mi że i Ciebie to spotkało :(
    Nie rób czasami wcześniej testu... ja zrobiłam i żałuje, będę testować 2 raz w dzień @, tylko że ja jestem po poronieniu i nie wiem na 100% który to ma być dzień. Ale najwcześniej 15. Niewielką nadzieje mam... zobaczymy.
    Daj koniecznie znać o wyniku :) powodzonka!

    JusWik lubi tę wiadomość

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie tak zrobię. Za dużo już rozczarowań przeszłam i nie chcę znowu. Moje marzenie to szczęśliwie donosić ciążę :) Kciukam kochana i też czekam na dobre wiadomości.

    unadarcy lubi tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 12 marca 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo no to ładne zapowiedzi widzę :)
    3mam kciuki kochane :)

    unadarcy lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska mówisz że endometrium 6,8 to słabo, a jakie to nie słabe? Bo nie mam pojęcia...

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 13 marca 2015, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niektórzy lekarze się cieszą jak jest 8 mm, inni twierdzą że od 10 mm jest dobrze

    unadarcy, Pola_27 lubią tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    niektórzy lekarze się cieszą jak jest 8 mm, inni twierdzą że od 10 mm jest dobrze

    A widzisz... mój Gin to jak mnie bada to nic nie mówi, chyba że jest coś nie tak to wtedy. Dlatego podczas badania modle się żeby tylko nie zaczął mówić, ale z drugiej strony mógłby poopowiadać co tam widzi... a nie że wszystkiego z forum muszę się dowiadywać..
    Widocznie nie można mieć wszystkiego, ważne że dobry sprawdzony lekarz...

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 13 marca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A chodzisz na normalny monitoring cyklu? Być może nie mówi, bo taki ma charakter a Ty nie pytasz. Mój jest taki, że od pierwszej wizyty na każdym usg powciapnym kontrolnym mówił dużo. Wszystko co widzi to mówi. A potem pyta "to co się dzisiaj dowiedzieliśmy?"

    Także ten lekarz jest naprawdę super pod tym względem. Zadaje dużo pytań, dużo wyjaśnia, można go pytać o wiele rzeczy i zawsze wyjaśni a potem każe powtórzyć żeby mieć pewność, że pacjentka wie o co chodzi.
    Niestety muszę go zmienić.

    unadarcy lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ