X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to początek?
Odpowiedz

Czy to początek?

Oceń ten wątek:
  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 6 marca 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia88 wrote:
    Beta 56,5.

    Nie mogę uwierzyć w to !!! Uśmiecham się jak wariatka !! I teraz się tak strasznie boję... mam zaostrzenie swojej autoimmunologicznej choroby jelit, pewnie organizm się broni przed ciążą. Tak więc zapalenie w miednicy mniejszej pełną parą i straszne skurcze i bieganie do łazienki. A nie mogę zwiększyć sterydów.

    Z objawów to mogę wymienić że czuje ból 100% jak na @ plus troche jajniki zakuwają. Ziewam, siusiam ale to dlatego że mam dużo na głowie, nie śpie wystarczająco i dużo pije. I strasznie dużo jem !! Piersi małe dętki jak zwykle, nic się nie dzieje, cera super się zrobiła.

    Cykl uznawałam za stracony, brak ciałek żółtych po 2 pęcherzykach i endo 5,7mm.

    Do terminu miesiączki będę trzęsła gaciami....potem też :(((

    Dziewczyny kiedy powinnam pójść na drugą betę? Do gina w pn. Coś jeszcze mogę zrobić ? Czy tylko czekać ?

    Trzymam kciuki za wszystkie !

    Kochana, idz sobie w poniedzialek, wtorek na bete. Ja niestety fasoleczke stracilam. Naturalne poronienie, tak mi lekarz powiedzial. Przykro mi jest okropnie. Musze wyluzowac, nie nakrecam sie, bo to tylko pogarsza cala sytuacje. Probujemy dalej... I juz napewno nie zrobie zadnego testu przed spodziewana @ ! 5 testow pozytywnych, cieszylismy sie jak szaleni, a tu dupa... ;( Tobie Kochana gratuluje serdecznie <3 dbaj o siebie, duzo pij, spij i sie nie przemeczaj absolutnie. Ja mialam grype jak robilam testy, moze dlatego poszlo w cholere wszystko...Uwazaj na siebie i dawaj znac. Ja narazie troche znikne, musze sie zrelaksowac, ale bede sobie tu patrzec na Wasze szczescie. Powodzenia i wszystkiego dobrego dla Ciebie i Kruszynki


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • olcia88 Autorytet
    Postów: 671 1001

    Wysłany: 6 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polcia :(((( Tak Ci współczuję :((((( Wyobrażam sobie co ja bym czuła. Pęknięte serce.... Jutro idę na betę zobaczyć czy rośnie.... dziś chodzę smutna, euforia już minęła i jest strach.... jelita dokuczają strasznie, muszę kucać w sklepach z bólu jak dostaje skórcz i żeby powstrzymać bieg do wc. Dziś miałam plamienie a @ powinna nadejść jutro. Jestem przerażona..

    <przytul> zawsze po burzy wychodzi słońce. Polcia 3m się !!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 20:55

  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 6 marca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia88 wrote:
    Polcia :(((( Tak Ci współczuję :((((( Wyobrażam sobie co ja bym czuła. Pęknięte serce.... Jutro idę na betę zobaczyć czy rośnie.... dziś chodzę smutna, euforia już minęła i jest strach.... jelita dokuczają strasznie, muszę kucać w sklepach z bólu jak dostaje skórcz i żeby powstrzymać bieg do wc. Dziś miałam plamienie a @ powinna nadejść jutro. Jestem przerażona..

    <przytul> zawsze po burzy wychodzi słońce. Polcia 3m się !!

    Bedzie dobrze Kochana. Nie denerwuj sie, bo tylko szkodzisz sobie i tej Malej Istotce, ktora masz pod sercem. Napewno wszystko sie ulozy, zobaczysz... Ja mam dola cos. Nic fajnego, naprawde, a juz sobie w ogole nie wyobrazam, co przezywaja dziewczyny, ktore traca ciaze po kilku mc... :/ tragedia... Dbaj o siebie! Teraz Wy jestescie najwazniejsze, nic innego sie nie liczy. Buziaki


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 7 marca 2015, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola, przykro mi :( Trzymaj się dziewczyno. Życzę powodzenia przy następnym razie z całego serducha :*

    Pola_27 lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • olcia88 Autorytet
    Postów: 671 1001

    Wysłany: 7 marca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny płaczę... moja fasolka naprawde tam jest. Dziś dzień spodziewanej @ i beta 222,3 z 56,5 z przed 48 h i progesteron 58. Ryczę ryczę ryczę...

    Kaja1983, Aganeska, Pola_27, Chellsy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje <3

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 9 marca 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia gratulacje :* mocno ściskam

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia88 wrote:
    dziewczyny płaczę... moja fasolka naprawde tam jest. Dziś dzień spodziewanej @ i beta 222,3 z 56,5 z przed 48 h i progesteron 58. Ryczę ryczę ryczę...

    Tak sie ciesze, ze Ci sie udalo!!! Serdeczne gratulacje! Az mi sie lza w oku zakrecila... <3 Ja sie nie poddaje, staramy sie dalej. Tym razem wszystko bedzie dobrze. Czuje to... Powodzenia Kochana i dbaj o siebie i dzidzie najmocniej jak portafisz.

    olcia88 lubi tę wiadomość


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Pola, przykro mi :( Trzymaj się dziewczyno. Życzę powodzenia przy następnym razie z całego serducha :*
    Trzymam sie , bo musze. Nie ma co sie zalamywac, chociaz ciezko jest. Jednak jak bede rozpaczac nad strata, nie bede w stanie probowac dalej, a przeciez tego pragne... Dzieki za mile slowa.


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • olcia88 Autorytet
    Postów: 671 1001

    Wysłany: 9 marca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam od sąsiadki która rodzi na dniach. Powiedziała, że w maju poroniła jakoś w 5-6 tyg a 11 czerwca miała ostatnią miesiączkę. Czyli po 2 cyklach znów zaszła i tak jak mówiłam, termin ma na 17 marca. Także wszystko przed Tobą! Ważne, że wszystko drożne i sprawne. Ja gdybym mogła cofnąć czas to nie sprawdzałabym 3 dni przed @ tylko 1 dzień po spóźnieniu... przynajmniej 4 dni mniej stresu... Jelita szaleją, duże krwawnienia z nich. Poza tym płyn w zatoce i powiększony jajnik, który mocno mnie boli ewidentnie wskazują na ciążę ektopową ( pozamaciczną) :((((( Jutro usg ale wydaje mi się że nie będzie widać pęcherzyka jeszcze a odetchnęłabym, że ciąża dobrze umiejscowiona...

    unadarcy lubi tę wiadomość

  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 10 marca 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko bedzie dobrze Ola, musisz byc dobrej mysli. Nie stresuj sie, nic Ci to nie da. Naprawde ciesze sie rzem z Toba i jestem pewna iz wszystko bedzie ok i dzidzia prawidlowo sie zagniezdzila. Trzymaj sie kochana


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 10 marca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, i nie czytaj pierdol w internecie, bo jak bedziesz tak czytac i porownywac swoje dolegliwosci, to zwariujesz. Pamietaj, ze wszystko co nam dolega zawsze mozna porownac z jakas choroba, tfu! Wiem po sobie. Do konca mialam nadzieje, ze jednak ciaza sie utrzyma, bo naczytalam sie dziwnych rzeczy w necie... szkoda slow. Jak Ci lekarz dobitnie nie powie, ze to i to Ci dolega, to nie szalej za bardzo :*

    unadarcy lubi tę wiadomość


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!!
    To jest mój 3 cykl po poronieniu. 15.03 wypada termin @, zaopatrzyłam się w testy już dziś. Nie napisze że się nie nakręciłam, bo byłaby to nieprawda. Poczytałam tu trochę i jeszcze bardziej przekonana jestem że wcześniej niż 15.03 nie ma co testować.

    Pola_27 bardzo mi przykro, ale niestety tak wygląda naturalna selekcja...
    Olca88 - trzymam za Ciebie kciuki...

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dziś idę na pierwszy monitoring. 3majcie kciuki żeby tam mi urósł w końcu jakiś pęcherzyk dominujący

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola_27 wrote:
    Trzymam sie , bo musze. Nie ma co sie zalamywac, chociaz ciezko jest. Jednak jak bede rozpaczac nad strata, nie bede w stanie probowac dalej, a przeciez tego pragne... Dzieki za mile slowa.

    I na pewno dostaniesz zdrowego, pięknego maluszka, który będzie Cię kochał. Zostaniesz wynagrodzona za czas, cierpliwość i wiare, że się uda.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Hej dziewczyny. Dziś idę na pierwszy monitoring. 3majcie kciuki żeby tam mi urósł w końcu jakiś pęcherzyk dominujący

    Daj znaj co i jak!
    Powodzenia

  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    I na pewno dostaniesz zdrowego, pięknego maluszka, który będzie Cię kochał. Zostaniesz wynagrodzona za czas, cierpliwość i wiare, że się uda.

    Wiem Kochana, wiem... Jestesmy z mezem dobrej mysli. Poki co postanowilismy sie wyluzowac. Moj małż juz sie czuje jak byk rozplodowy, ja nie lepiej. Wrzucam na luz i basta.

    Aganeska lubi tę wiadomość


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Hej dziewczyny. Dziś idę na pierwszy monitoring. 3majcie kciuki żeby tam mi urósł w końcu jakiś pęcherzyk dominujący
    Trzymam mocno :* moj małż tak samo. Bedzie dobrze


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Cześć Dziewczyny!!
    To jest mój 3 cykl po poronieniu. 15.03 wypada termin @, zaopatrzyłam się w testy już dziś. Nie napisze że się nie nakręciłam, bo byłaby to nieprawda. Poczytałam tu trochę i jeszcze bardziej przekonana jestem że wcześniej niż 15.03 nie ma co testować.

    Pola_27 bardzo mi przykro, ale niestety tak wygląda naturalna selekcja...
    Olca88 - trzymam za Ciebie kciuki...

    Nie testuj zbyt wczesnie, nie przed @... Bo moga byc lzy i rozczarowanie. A tak to zyczymy wszystkiego dobrego ;)

    unadarcy lubi tę wiadomość


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola_27 wrote:
    Nie testuj zbyt wczesnie, nie przed @... Bo moga byc lzy i rozczarowanie. A tak to zyczymy wszystkiego dobrego ;)

    Wczoraj mnie brzuch bolał jak na @, założyłam pampersa na noc, ale sucho, brzuch już też nie boli, jestem dobrej myśli. Tak bardzo bym chciała żeby się udało, żeby się w końcu udało, ale tak globalnie, szczęśliwie zajść i szczęśliwie donosić.... No niestety nie jest to takie proste jak jeszcze niedawno mi się wydawało...
    Trzymam za siebie i za Was mocno kciuki.... w końcu zostaniemy niewyspanymi, obolałymi, zmęczonymi mamuśkami małych szkrabów :)

    Pola_27 lubi tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ