X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to początek?
Odpowiedz

Czy to początek?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    A chodzisz na normalny monitoring cyklu? Być może nie mówi, bo taki ma charakter a Ty nie pytasz. Mój jest taki, że od pierwszej wizyty na każdym usg powciapnym kontrolnym mówił dużo. Wszystko co widzi to mówi. A potem pyta "to co się dzisiaj dowiedzieliśmy?"

    Także ten lekarz jest naprawdę super pod tym względem. Zadaje dużo pytań, dużo wyjaśnia, można go pytać o wiele rzeczy i zawsze wyjaśni a potem każe powtórzyć żeby mieć pewność, że pacjentka wie o co chodzi.
    Niestety muszę go zmienić.

    Aganeska nie chodzę na monitoring, na razie się staram i nie dociekam, jak nie wyjdzie w 3 cykle to pewnie podejmę jakieś działania.
    A co do usg to ja jednak wole nie wiedzieć, niż wiedzieć za dużo, zresztą jak u każdego lekarza :)
    A dlaczego musisz zmienić?

  • olcia88 Autorytet
    Postów: 671 1001

    Wysłany: 13 marca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja Wam powiem, że moje endo miało 5,7 około owulacji która niewiadomo czy była bo nie było później widać ciałka żółtego, kilka dni po również miało 5,7 a tu nagle ciąża !! Dziś tydzien po terminie @ ma 14 mm i jest pęcherzyk :)

    unadarcy, Aganeska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia88 wrote:
    No to ja Wam powiem, że moje endo miało 5,7 około owulacji która niewiadomo czy była bo nie było później widać ciałka żółtego, kilka dni po również miało 5,7 a tu nagle ciąża !! Dziś tydzien po terminie @ ma 14 mm i jest pęcherzyk :)

    Miód na moje serce.
    Jak natura zechce, to bedzie... jak nie zechce.. to nie bedzie, co tu dużo mówić.
    Gratulację i spojnej ciąży!

    olcia88 lubi tę wiadomość

  • AsiaEl Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zauważyłam u siebie powiększone brodawki i żyłki na brodawkach.

    Nawet mój mąż stwierdził że są inne, większe.
    Piersi mnie nie bolą, ale sutki są wrazliwsze niż wcześniej.

    No nic, jutro termin @, jutro też testowanie.
    Może się udało :)

    Aganeska lubi tę wiadomość

  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczynki wrzucilam na pelny luz. Jestesmy w Polsce u tesciow i wszystko jest na spontanie. Mierze temke itd, ale nie napalam sie na "te" dni, zeby sie "kobzowac" jak mowi moj maz :D Pelen luz, zakupy, kino, smichy chichy... Co b edzie to bedzie. A Wam zyczymy owocnych " kobzowan " :D buziaki

    Aganeska lubi tę wiadomość


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • AsiaEl Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dostałam jeszcze @, oby się nie pojawiła.
    dziś zaczęły boleć mnie piersi, tzn są takie obrzmiale, napięte.
    zaczął boleć mnie też brzuch.

    Pola_27 bardzo dobre podejście :)

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia88 wrote:
    No to ja Wam powiem, że moje endo miało 5,7 około owulacji która niewiadomo czy była bo nie było później widać ciałka żółtego, kilka dni po również miało 5,7 a tu nagle ciąża !! Dziś tydzien po terminie @ ma 14 mm i jest pęcherzyk :)

    no ślicznie :) gratulacje :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Aganeska nie chodzę na monitoring, na razie się staram i nie dociekam, jak nie wyjdzie w 3 cykle to pewnie podejmę jakieś działania.
    A co do usg to ja jednak wole nie wiedzieć, niż wiedzieć za dużo, zresztą jak u każdego lekarza :)
    A dlaczego musisz zmienić?

    Bo jeśli nie miałabym owulacji to on nie chce mi nic przepisać, żadnego CLO itd bo powiedział, ze się nie podejmuje takich działań :/

    Ale po wczorajszym monicie endo się poprawiło z 6,8 na 11,2 a na lewym jajcorze pęcherzyk z 11mm na 17,82 :D

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaEl wrote:
    Ja dziś zauważyłam u siebie powiększone brodawki i żyłki na brodawkach.

    Nawet mój mąż stwierdził że są inne, większe.
    Piersi mnie nie bolą, ale sutki są wrazliwsze niż wcześniej.

    No nic, jutro termin @, jutro też testowanie.
    Może się udało :)


    3mam kciuki mocno zaciśnięte ;)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • AsiaEl Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 14 marca 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przed chwila zauważyłam plamienia, dziś termin @, czyli prawdopodobnie się nie udało w tym cyklu.
    Zrobiłam tez przed chwila test ciążowy - negatywny.
    Spróbuję jeszcze jutro nowym testem, ale wydaje mi się ze się nie udało.
    No nic, życie toczy się dalej, nowy cykl przed nami :)

    Tylko tyle tych objawów się pojawiło - czyżby mój umysł zabawial się ze mną autosugestią? :D

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 14 marca 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się w tym cyklu tak nastawiłam że coś będzie że napewno nie będzie. Nawet dziś 2 piwka z sis i kumpelą wypiłam... a huk z tym wszystkim...

    unadarcy, Pola_27 lubią tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 15 marca 2015, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stresujcie się dziewczyny. Nawet lekarz mi powiedział ostatnio, że nie myśleć o ciązy się nie da jeśli ktoś się stara. Ale ważne jest to, zeby sie nie nastawiać bo wtedy rozczarowania i stres. A stres potrafi doprowadzać to tego, ze mimo że owulacja się pojawi to jednak komórka nie zostaje zapłodniona.

    unadarcy lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki, dzisiaj 29dc i termin @, raczej wieczorami przychodzi. Ja postanowiłam dzisiaj testu nie robić, w 26dc wyszedł negatywny, boje się rozczarowania, że po 3 dniach też nic nie wykaże. Zresztą straciłam już nadzieję że się udało. Chociaż, co ja plote... nadzieje właśnie cały czas mam, serce moje dalej mocno wierzy, ale głowa już nie...

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 15 marca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy ja wierzę razem z Tobą :D A co dwie wiary, to nie jedna, więc nie ma co się łamać kobitko. Ja Ci kibicuję, z resztą jak nam wszystkim :)
    Rób jutro z rana teściora. Małpa dziś do Cb nie przyjdzie. Ja ją pogonię :*

    unadarcy lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    unadarcy ja wierzę razem z Tobą :D A co dwie wiary, to nie jedna, więc nie ma co się łamać kobitko. Ja Ci kibicuję, z resztą jak nam wszystkim :)
    Rób jutro z rana teściora. Małpa dziś do Cb nie przyjdzie. Ja ją pogonię :*

    Ale cudne wsparcie, no ale mimo dopingu test dzisiejszy poranny negatywny. Czekam na @ i zaczynam nowy cykl, tym razem na testach ovulacyjnych i może temperaturze. Nowy cykl nowa nadzieja.
    Teraz Twoja kolej!?! :)

  • AsiaEl Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 16 marca 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dziś 33 dc, nadal nie mam miesiączki, zrobiłam przed chwila test ciążowy, ale wyszedł negatywny. Myślę że jutro wybiorę się do laboratorium na Betę, żeby mieć 100% pewność że jestem albo nie.

    Powiedzcie mi mniej więcej jaki jest koszt tego badania?

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 16 marca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Ale cudne wsparcie, no ale mimo dopingu test dzisiejszy poranny negatywny. Czekam na @ i zaczynam nowy cykl, tym razem na testach ovulacyjnych i może temperaturze. Nowy cykl nowa nadzieja.
    Teraz Twoja kolej!?! :)

    Moja? Ja nie testuje w tym miesiącu. Nie nakręcam się choć jestem zadowolona, że pęcherzyk w końcu urósł. W środe kolejny monitoring więc zobaczymy czy do owulacji doszło. Ale jeśli tak to zdaje mi się, że wczoraj coś się zadziało, bo się jakoś dziwnie czułam jesli wgl można to czuć. Temperatura na to nie wskazuje więc nie mam pewności.

    unadarcy lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 16 marca 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaEl wrote:
    Ja mam dziś 33 dc, nadal nie mam miesiączki, zrobiłam przed chwila test ciążowy, ale wyszedł negatywny. Myślę że jutro wybiorę się do laboratorium na Betę, żeby mieć 100% pewność że jestem albo nie.

    Powiedzcie mi mniej więcej jaki jest koszt tego badania?

    dziewczyny gdzieś pisały że około 40 zł ale to zależy gdzie.
    Ja bety nie robiłam nigdy ale tak podczytałam kiedyś

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaEl wrote:
    Ja mam dziś 33 dc, nadal nie mam miesiączki, zrobiłam przed chwila test ciążowy, ale wyszedł negatywny. Myślę że jutro wybiorę się do laboratorium na Betę, żeby mieć 100% pewność że jestem albo nie.

    Powiedzcie mi mniej więcej jaki jest koszt tego badania?

    U mnie 30 zł + pobranie krwi (3 zł) w labo przy aptece, w szpitalu drożej. Powodzenia :)

  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 22 marca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam dziewczyny, jak Wasze testy? U mnie znowu zaczynaja mysli krazyc wokol jednego... mam nadzieje, ze tym razem sie uda. Pozdrawiam Was


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ