Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Daj mi dobry prezent Mikołaju 🎅🏼 bo jestem już na skraju 😅
Odpowiedz

Daj mi dobry prezent Mikołaju 🎅🏼 bo jestem już na skraju 😅

Oceń ten wątek:
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2827 6965

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara zatem witaj w drużynie IVF, twoje uczucia są słuszne oczywiście, chyba każda z nas je miała lub ma dalej. Ja mam. No i spostrzeżenia związane z podejściem męża również słuszne. Myślę natomiast, że warto mu mimo wszystko powiedzieć też jak ty się czujesz bo czeka cię o wiele więcej niż jego, więc dobrze żeby stanął na wysokości zadania i był dla ciebie odpowiednim wsparciem.

    Krysiu bardzo się cieszę i trzymam kciuki za amino aby wieści były równie dobre 🤞🏼

    Paulinko prze prze piękny ten wianek!! Aż korci żeby taki zrobić ale chyba już nie wcisnę nigdzie czasu na to 🙈

    Śnieżka skąd jesteś? Ja czekałam dwa miesiące na termin w szpitalu w Krakowie, a później udało mi się znaleźć szybki termin w Kielcach, nawet na ten sam cykl. ( Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka). Pani na rejestracji cudowna i pomocna! Może warto poszukać terminów w innych szpitalach? Słaba sprawa oczywiście, że czekałaś tak długo na termin, zapłaciłaś za wizytę, a nie dostaniesz jednej głupiej recepty i musisz czekać kolejne miesiące i płacić za kolejną wizytę… 🙈 choć ja mam podobną sytuację, miałam wizytę u immuno za bagatela 400zł, dostałam zalecenia na accofil do naturalnych starań, nie użyłam go ani razu bo dowiedziałam się o konieczności IVF. Napisałam czy może mi zmienić zalecenia, skoro nawet z tamtych nie skorzystałam, kazała się umówić na kolejną wizytę jak będę mieć zaplanowany transfer… także kasa, kasa, kasa 🙈

    Wiem że Julia miała po hydroxy problemy ze wzrokiem ale nie kojarzę żeby musiała mieć zaświadczenie od okulisty. Choć może się mylę i po prostu o tym nie pisała.

    Nitko histero to serio nic strasznego! (O ile masz tak jak ja, w znieczuleniu ogólnym). Ale też się stresowałam więc rozumiem 🩷

    Aszin zazdroszczam i życzę udanego wypoczynku i doładowania jodem 🩷

    Aga.f ja nie wierzę w to, przecież ten test był tak wyraźny :o

    Slava dziękuję za odniesienie do mnie, oczywiście wiem z czym wiąże się ta diagnoza i rok brania zastrzyków brzmi przerażająco. No ale jeśli to ten brakujący puzzel to jestem gotowa na to poświęcenie :) co u was? Jeśli oczywiście chcesz się podzielić 🩷

    Lisik gratuluję awansu!! 🥳 zasłużyłaś na to, że w tak ciężkim i zawirowanym czasie, nie odpuściłaś nawet w pracy 👏🏼

    snieżka, nick nieaktualny, Lisik, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2827 6965

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Bubu, jestem z Krakowa. Ale w sumie na Śląsk nie mam daleko, to możesz polecić :) Podzwonie po okolicach a jak nie znajdę szybszego terminu, to będę próbować gdzieś dalej
    O właśnie! To tym bardziej dzwoń tam! 1,5 godzinki drogi, a termin był szybki, wszystko sprawnie przebiegło! Polecam Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 08:24

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1828 2139

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet, dziękuję za polecenie! Mój narzeczony pochodzi spod Kielc i jesteśmy bardzo często w tych okolicach :)

    Ta wizyta u immunologa była na NFZ i w sumie stąd taki długi termin oczekiwania na kolejną wizytę. Ale nie rozumiem dlaczego od razu nie mogłam dostać recepty/zaświadczenia.
    Wzrok u okulisty pod kątem tego leku miałam już sprawdzany w marcu 2024 roku i wszystko było ok.

    Vergeet lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1343 2919

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Clara zatem witaj w drużynie IVF, twoje uczucia są słuszne oczywiście, chyba każda z nas je miała lub ma dalej. Ja mam. No i spostrzeżenia związane z podejściem męża również słuszne. Myślę natomiast, że warto mu mimo wszystko powiedzieć też jak ty się czujesz bo czeka cię o wiele więcej niż jego, więc dobrze żeby stanął na wysokości zadania i był dla ciebie odpowiednim wsparciem.

    Krysiu bardzo się cieszę i trzymam kciuki za amino aby wieści były równie dobre 🤞🏼

    Paulinko prze prze piękny ten wianek!! Aż korci żeby taki zrobić ale chyba już nie wcisnę nigdzie czasu na to 🙈

    Śnieżka skąd jesteś? Ja czekałam dwa miesiące na termin w szpitalu w Krakowie, a później udało mi się znaleźć szybki termin w Kielcach, nawet na ten sam cykl. ( Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka). Pani na rejestracji cudowna i pomocna! Może warto poszukać terminów w innych szpitalach? Słaba sprawa oczywiście, że czekałaś tak długo na termin, zapłaciłaś za wizytę, a nie dostaniesz jednej głupiej recepty i musisz czekać kolejne miesiące i płacić za kolejną wizytę… 🙈 choć ja mam podobną sytuację, miałam wizytę u immuno za bagatela 400zł, dostałam zalecenia na accofil do naturalnych starań, nie użyłam go ani razu bo dowiedziałam się o konieczności IVF. Napisałam czy może mi zmienić zalecenia, skoro nawet z tamtych nie skorzystałam, kazała się umówić na kolejną wizytę jak będę mieć zaplanowany transfer… także kasa, kasa, kasa 🙈

    Wiem że Julia miała po hydroxy problemy ze wzrokiem ale nie kojarzę żeby musiała mieć zaświadczenie od okulisty. Choć może się mylę i po prostu o tym nie pisała.

    Nitko histero to serio nic strasznego! (O ile masz tak jak ja, w znieczuleniu ogólnym). Ale też się stresowałam więc rozumiem 🩷

    Aszin zazdroszczam i życzę udanego wypoczynku i doładowania jodem 🩷

    Aga.f ja nie wierzę w to, przecież ten test był tak wyraźny :o

    Slava dziękuję za odniesienie do mnie, oczywiście wiem z czym wiąże się ta diagnoza i rok brania zastrzyków brzmi przerażająco. No ale jeśli to ten brakujący puzzel to jestem gotowa na to poświęcenie :) co u was? Jeśli oczywiście chcesz się podzielić 🩷

    Lisik gratuluję awansu!! 🥳 zasłużyłaś na to, że w tak ciężkim i zawirowanym czasie, nie odpuściłaś nawet w pracy 👏🏼

    Samą histero się nie stresuje bo miałam w lutym bardziej martwi mnie jak zniesie organizm 4 narkozę w tym roku 😔🥺 I czy będzie zielone światło na styczniowy transfer 🤔 I czy wyniki będą do świąt to kolejna obawa bo robimy teraz w 21 dc żeby Endo było grubsze a jeśli ma być transfer w styczniu to będę musiała zacząć brać leki od 1 dc 🫣 Tyle niewiadomych 😬

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 09:29

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    07.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1828 2139

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka96, a nie ma możliwości wzięcia zneiczuelnia miejscowego zamiast ogólnego? Na pewno miałoby to mniejszy wpływ na organizm.
    Chociaż w temacie histeroskopii ja dopiero raczkuję i poprawcie mnie, jeśli nie wybiera się raczej znieczulenia miejscowego.

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Bajka92 Autorytet
    Postów: 1035 2049

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    9dpo- biało.

    Wczoraj umówiłam badania w klinice (badania krwi i badanie nasienia 30.12) i pierwszą wizytę 16.01
    Czy się cieszę? Absolutnie nie. Rozpłakałam się po tej rozmowie jak bóbr. Boję się. Nikomu prawie poza mamą nie powiedziałam, bo nie mam ochoty słuchać ochów i achów jak to super! I że to ostatnia prosta! I że teraz dopiero się zacznie! Że ten lekarz to nie miał pomysłu, a teraz zobaczysz BLA BLA BLA... Głównie mówi tak moja przyjaciółka. Cóż, nie podzielam jej entuzjazmu.
    Partner- wspierający cudownie. Mówi, że musimy do tego podejść jak do każdej innej wizyty u lekarza, po prostu, bez nadinterpretacji.
    Boli, no co mam powiedzieć, że się cieszę? Dwa lata bezowocnych starań i idziemy głębiej, dalej, mocniej w leki, leczenie, badania, zabiegi i nikt nie da gwarancji powodzenia. Nawet nie umiem wyjaśnić, dlaczego tak mi trudno. Ale czuję, że jestem zwrócona twarzą w stronę przeszłości, tego ile to już trwa, w dużym poczuciu niesprawiedliwości...
    Także Clara- przybijam piątkę, tulę siebie i Ciebie.

    Ja wiem, że piłka w grze, że 9dpo to wcześnie, że może cud... 24 razy nie było cudu, więc nie liczę, że będzie teraz. Tym bardziej, że poza węchem od progesteronu, nie mam żadnych objawów. Zero, pusto, zimno w brzuchu...

    👩🏻‍🦱33&27👱🏻‍♂️


    📌 IVF- ⏳️
    💉6.02 start stymulacji
    💉 18.02 punkcja- 28 🫧- 14 MII 🥚
    💉 ☃️
    💉13.03 FET- ❌
    💉21.04 FET- 6dpt beta 12,8 | 10dpt beta 6,0 cb ❌

    🌟starania od 12.23
    💉z pomocą medyczną od 02.25
    ❌ 8 cykli stymulowanych

    👩🏻‍🦱 PCOS, insulinooporność, niedoczynność, długie bezowulacyjne cykle (65>), prawy jajowód niedrożny ❌
    wymazy MUCH-✅ tsh- 1,7✅, biocenoza (1.26) ✅, kariotypy obojga ✅,
    amh- 7,9 ❌

    👱🏻‍♂️ cukrzyca typu I
    🪱 morfologia 2% HBA- 80%, fragmentacja DNA 28% ❌,
    ilość& koncentracja ✅

    🎶 you can’t play on broken strings… 💔
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2561 3472

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiu bardzo się cieszę, że Panorama wyszła dobrze ❤️ Mam nadzieję, że trochę odetchniesz.

    Bajko, jeśli nie masz ochoty wtajemniczać więcej osób, to tego nie rób. Wszystko jest fajnie jeśli procedura idzie dobrze,natomiast jeśli nie szłoby tak dobrze, to sama wiem jak ciężko jest odpowiadać na pytania.

    Clara, Bajko, Wasze obawy są normalne, ale po cichu liczę, że jak już wejdziecie w procedurę to będzie lepiej 😀

    Bajka92, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 17:07

    Lisik, Bajka92, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

  • Lisik Autorytet
    Postów: 797 1954

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka, Śnieżka histero jak najbardziej można w znieczuleniu miejscowym. Miałam, polecam w ten sposób. Praktycznie żadnego bólu a mogłam wszystko obserwować na ekranie i zadawać pytania. Narkoza to jednak spore obciążenie dla organizmu.

    Bajko przytulam po prostu 🫂 wiem kochana że się nastawiałaś na ten cykl.

    Mam wyniki kiró, szybciutko w 4 dni, cieszę się że lekarz je będzie mógł jutro obejrzeć. Wrzucam wyniki jeśli ktoś chce popatrzeć. Chat gpt mówi że nie za dobrze ale trzeba jeszcze zbadać HLA-C u mnie i u męża.
    IMG-1550.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 12:23

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10079 12421

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam histero w znieczuleniu miejscowym i mega polecam. 10 minut i po sprawie 😁

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10079 12421

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Bubu, jestem z Krakowa. Ale w sumie na Śląsk nie mam daleko, to możesz polecić :) Podzwonie po okolicach a jak nie znajdę szybszego terminu, to będę próbować gdzieś dalej

    Jaworzno tez ma szybkie terminy.

    snieżka lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 17:07

    PaulinKA, Lisik, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 848 2096

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Jarosz chciała hlac męża :) jako że ma c1 to nie dostałam accofilu.
    Btw wiecie że Jarosz nie będzie cały luty w pracy? Strach zachodzić w ciążę w styczniu bo 7 tydzień na konsultacje wypada wtedy w lutym…

    nick nieaktualny, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13546 18076

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Bubu, jestem z Krakowa. Ale w sumie na Śląsk nie mam daleko, to możesz polecić :) Podzwonie po okolicach a jak nie znajdę szybszego terminu, to będę próbować gdzieś dalej
    Szpital nr 3 w Rybniku. Cudowni lekarze, cudowne położne, nowy odnowiony oddział 🥰 ja szłam takim trybem, że poszłam na prywatną wizytę do lekarza, który jest tam ordynatorem i dał mi skierowanie na oddział. Czekałam 2 tygodnie do odpowiedniego momentu w cyklu 🥰

    snieżka, Vergeet lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 17:08

    Lisik, Jaszczureczka, Biochemiczka, Vergeet lubią tę wiadomość

  • Liora Autorytet
    Postów: 516 726

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie cicho u Julki... Jak się czujesz ? Jak czytasz to daj znać :)

    2016- początek.
    2017-❌
    2018-❌
    2019- CB 💔
    2020-CP 💔
    2021-⏸️
    2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
    2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
    2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏

    👩‍💼PCOS
    🤵okaz zdrowia.
  • Lisik Autorytet
    Postów: 797 1954

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Slava. Czyli wizyta u immunologa obowiązkowo. No chyba że mój doktorek jest z tym tematem ogarnięty. Ale chat pisze że w moim przypadku encorton nie pomaga a raczej szkodzi. Więc o to na pewno jutro dopytam.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1828 2139

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet, powiedz mi proszę, czy w tym szpitalu w Kielcach trzeba najpierw przyjechać na konsultację kwalifikacyjną do zabiegu i potem wyznaczają termin? Czy inaczej to wygląda? Zastanawiam się czy dam radę tam dojechać na kwalifikacje, jeśli będzie potrzeba, bo jako nauczyciel nie mam możliwości wzięcia urlopu w czasie, gdy przedszkole jest czynne..

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Jaszczureczka Autorytet
    Postów: 3996 3634

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisik - gratuluje awansu😊

    Vergeet - na zespół antyfosfolipidowy moj hematolog glownie accard zleca (nie jestem pewna heparyny bo ją mam na niskie białko S), ale na pewno accard mialam z powodu podejrzenia zespolu antyfosfo dluzej niz standardowo

    Lisik lubi tę wiadomość

    2025
    2025 - 39w3 | 3390g
    ----
    2024
    2024.11 - poronienie chybione 14w
    2024.09 - 37dc II
    2024.07 - biochem
    ----
    2023 - 40w4 | 3280g
    2022 - 40dc II
    ----
    Hashimoto i insulinooporność:(Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E; DHA)
    ----
    2021 - 41w2d | 3730g
    2020
    2020.07 FET >29dpt ❤
    2020.06 I IVF > 1 zarodek w 3 dobie
    2020.01 4 IUI - biochem
    2019 - 1-3 IUI (puste jajo płodowe, 2x biochem)
    2018 - pierwsza wizyta w klinice
    2016 - początek starań
  • Lisik Autorytet
    Postów: 797 1954

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszczureczko ty już rozpakowana! Gratulacje! ❤️Kochana no napisz nam jak się tam!!!

    Jaszczureczka lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ